Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? 2vdjggh
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? K1bghf
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Svgcpx

Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?

+10
çikolata
yusufyuzlu
nur
::seda::
**BüsRa**
ferruhi
gumuskursun
elfida
°« ∂iℓa »°
Hasibe
14 posters

Orucunuzu nasil aciyorsunuz?
Orucumu Su ile aciyorum
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_lcap74%Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_rcap
 74% [ 17 ]
Orucumu Hurma ile aciyorum
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_lcap17%Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_rcap
 17% [ 4 ]
Orucumu Pide ile aciyorum
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_lcap0%Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Orucumu Tatli ile aciyorum
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_lcap0%Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Diger
Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_lcap9%Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Vote_rcap
 9% [ 2 ]
Toplam Oylar : 23

YazarMesaj
Hasibe
Üye
Üye
Hasibe

Mesaj Sayısı : 316 Rep Gücü : 261 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 17/07/08 Lakap : Hasbe Zodyak : Kova çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 02/02/98 Nerden : ben nerden bilem x3 İş/Hobiler : isim yok hoßilerim de yok x3 Yorum : Müjgaaan ablaaaam.
seni cok sevioruum.

Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? Empty
MesajKonu: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:29 pm

evett ney ile orucunuzu aciyorsunuz? ben ilk önce su ile aciyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

Mesaj Sayısı : 3718 Rep Gücü : 1891 Başarı Sistemi : 38 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 23/11/91

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:54 pm

Suyla açıyorum. Aslında hurma ile açmak sünnet ama aç karnına tatlı yiyemiyorum Smile
http://mujgangonul.niceboard.net
elfida
Üye
Üye
elfida

Mesaj Sayısı : 1296 Rep Gücü : 716 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/12/08 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 27/10/92 Nerden : İstanbul/Özgül'üş.

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:59 pm

Bende suyla açıyorum dila nın dediği gibi açken hurma yemek içimden gelmiyor onun yerine zeytin le de açtıgım oluyor bu ramazan bool bool zeytin yedim Very Happy
https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan
gumuskursun
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj Sayısı : 560 Rep Gücü : 723 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 33 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 28/06/09 Zodyak : Kova çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 13/02/91

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 10:41 pm

su
ferruhi
Üye
Üye
ferruhi

Mesaj Sayısı : 2837 Rep Gücü : 2301 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 43 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/08/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 28/12/80 Nerden : U.S Yorum : Orhan abimin oldugu herrr yerden...

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPaz Eyl. 27, 2009 2:19 am

hurmayla aciyordum sevapmis
http://orhanbiyikli.niceboard.net/forum.htm
**BüsRa**
Üye
Üye
**BüsRa**

Mesaj Sayısı : 533 Rep Gücü : 574 Başarı Sistemi : 15 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/05/09 Lakap : Özgüşra Zodyak : Kova çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 21/01/98 Nerden : ÖEY İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 11:32 pm

Orucumu Su ile aciyorum
http://ozgeyesilyurt.hareketforum.biz/
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptySalı Ara. 22, 2009 4:48 pm

hurma varsa su ile açmam önce hurmayı yerim sonra suyuda içerim.. Smile
nur
Üye
Üye
nur

Mesaj Sayısı : 642 Rep Gücü : 660 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/08/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 19/08/90 Nerden : DiLaTT:) İş/Hobiler : leyla ile mecnun dizisine hayran:))

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPaz Ağus. 22, 2010 1:32 pm

önce su sonra hurma...
yusufyuzlu
Üye
Üye
yusufyuzlu

Mesaj Sayısı : 413 Rep Gücü : 459 Başarı Sistemi : 35 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/03/10 Lakap : _ Zodyak : Kova çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 11/02/97 Nerden : SamanyoluGalaksisi =P İş/Hobiler : Malesef öğrenci . Yorum : ...

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPaz Ağus. 22, 2010 2:43 pm

Hurmayla açmak daha iyi ama.. Aşırı derecede susadığım için 4 - 5 bardak su ile açıyorum.. :idea: Sonra yemeğe geçiyorum.. =)
çikolata
Üye
Üye
çikolata

Mesaj Sayısı : 2399 Rep Gücü : 2644 Başarı Sistemi : 25 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/03/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 07/08/96 Nerden : içimdeki sesten İş/Hobiler : fazla merak başa bela!!!! Yorum : denizler derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz
görkem kerime ebru
hayatın anlamları

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPaz Ağus. 22, 2010 3:28 pm

su içtikten sonra hurma yiyiorum ben yani su ile açıyorum
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:31 am

İlk önce Euzü Besmele Dua ve Hurma ile
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyÇarş. Ocak 05, 2011 7:31 pm

su ile açıyorum elimde su ile bekliyorum sonra haliyle yemeği zor yiyorum Very Happy
busranur42
Üye
Üye
busranur42

Mesaj Sayısı : 182 Rep Gücü : 196 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/10/10 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 07/03/95

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPerş. Ocak 06, 2011 4:57 pm

genellikle hurma ile aciyorum
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPerş. Şub. 10, 2011 1:36 pm

Genelde su veya hurma Smile
http://kizimnerede.forumm.biz/
Hasibe
Üye
Üye
Hasibe

Mesaj Sayısı : 316 Rep Gücü : 261 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 17/07/08 Lakap : Hasbe Zodyak : Kova çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 02/02/98 Nerden : ben nerden bilem x3 İş/Hobiler : isim yok hoßilerim de yok x3 Yorum : Müjgaaan ablaaaam.
seni cok sevioruum.

MesajKonu: Geri: Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?   Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz? EmptyPerş. Tem. 07, 2011 9:39 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
İlk önce Euzü Besmele Dua ve Hurma ile

bence en dogrusu buu kardees Smile

Orucunuzu Nasıl Açıyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-