Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
İmza Eklemek 2vdjggh
İmza Eklemek K1bghf
İmza Eklemek Svgcpx

İmza Eklemek

+2
berfucu
hacerr
6 posters
YazarMesaj
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Mart 14, 2010 4:46 pm

1.aşama ilk önce profilime giriyoruz

İmza Eklemek Image-5061_4B9CE76F

2.aşama sonra imza bölümüne tıklıyoruz

İmza Eklemek Image-13FF_4B9CE76F

www.resimbank.org (yada imageshack) dan ayarladımız resmi url içinde kopyalıyoruz

İmza Eklemek Image-9669_4B9CE76F

İmza Eklemek Image-2E91_4B9CE76F

yapıştırdıktan sonra göndere tıklıyoruzz

İmza Eklemek Image-97C1_4B9CE76F

ve bitti sonuççççççç

İmza Eklemek Image-BBD3_4B9CE76F
http://www.mujgangonul.niceboard.net
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Mart 14, 2010 5:42 pm

hacer ellerine sağlık ablacım ilk zamanlar benim de sorun yaşadığım bir konuydu eminim çok faydalı olmuştur

bu konuya ben de birşey ekleyeyim dikkat edilmesi gereken bir nokta da tüm işlemleri yaptıysanız ve hala imzanız görünmüyorsa

profilim-seçenekler-her zaman imzamı ekle seçeneğini kontrol etmeniz gerekiyor demektir onu kontrol etmeyi unutmayın İmza Eklemek Icon_wink

"her zaman imzamı ekle" seçeneği evet olmalı Smile
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Mart 14, 2010 6:05 pm

berfucu demiş ki:
hacer ellerine sağlık ablacım ilk zamanlar benim de sorun yaşadığım bir konuydu eminim çok faydalı olmuştur

bu konuya ben de birşey ekleyeyim dikkat edilmesi gereken bir nokta da tüm işlemleri yaptıysanız ve hala imzanız görünmüyorsa

profilim-seçenekler-her zaman imzamı ekle seçeneğini kontrol etmeniz gerekiyor demektir onu kontrol etmeyi unutmayın İmza Eklemek Icon_wink

"her zaman imzamı ekle" seçeneği evet olmalı İmza Eklemek 105624

tşk ablacım umarım arkadaşlarımızın sorurunu çözer seninde yardımın içinde ayrıca teşşşkkürlerr
hacerr
Üye
Üye
hacerr

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Mart 14, 2010 9:03 pm

berfucu demiş ki:

"her zaman imzamı ekle" seçeneği evet olmalı İmza Eklemek 105624

profilime girip seçenekler bölümüne tıklıyoruzz

İmza Eklemek Image-EEC5_4B9D2443

seçeneklerin altında yazılar var orda imzamı herzaman göster var evete tıklıyoruz

İmza Eklemek Image-CAB8_4B9D2443

artık imzanızın görünmememsi iiçin hiçbir neden yokkkk
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Mart 14, 2010 10:15 pm

hacercim tam ders gibi oldu ellerin kolların dert görmesin resimlerle çok güzel bir anlatım olmuş Smile

bu arada video ekleme konusunda da zamanın olunca böyle bir ders ekler misin İmza Eklemek Icon_redface bu aralar o konuda çok sorun yaşıyorum da İmza Eklemek Icon_cry
hacerr
Üye
Üye
hacerr

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Mart 14, 2010 10:20 pm

berfucu demiş ki:
hacercim tam ders gibi oldu ellerin kolların dert görmesin resimlerle çok güzel bir anlatım olmuş İmza Eklemek 105624

bu arada video ekleme konusunda da zamanın olunca böyle bir ders ekler misin İmza Eklemek Icon_redface bu aralar o konuda çok sorun yaşıyorum da İmza Eklemek Icon_cry

tşk ablacım niye oolmasın yarın vaktim olursa hemen yaparım video konusunuda
Burçin
Üye
Üye
Burçin

Mesaj Sayısı : 131 Rep Gücü : 147 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/01/10 Lakap : TEK TÜRKİYECİ Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 06/11/94 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Tek Türkeyi İzlemek...

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Eyl. 12, 2010 12:34 am

Arkadaşlar ben yapamadım.Önizlemede x gözüküyor.Seçeneklerden imzaya evet dedim yine olmadı.Ne yapmalıyım...
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyPaz Eyl. 12, 2010 12:41 am

linki direk mesaj sayfasına yapıştırınca öyle oluyor... üstte resim ekle işareti var ona basıp gelen kutucuğa ekleyip tamam de.. bakalım olacak mı.. sağdan 4.
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyCuma Eyl. 17, 2010 12:24 pm

burçincim mesajını göndermeden önce aşağıda imzamı ekle diye bi şeçenek onu işaretlemelisin, ben senin mesajı düzenledim
https://www.facebook.com/graceperson
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

İmza Eklemek Empty
MesajKonu: Geri: İmza Eklemek   İmza Eklemek EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 6:52 pm

Bende yapamadım yaaa uffff! Sad kızmış kızıyor kizgin anlatım için çok teşekkürler hacire

İmza Eklemek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-