Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sadece Dila 2vdjggh
Sadece Dila K1bghf
Sadece Dila Svgcpx

Sadece Dila

+8
errad
kubraesra
graceperson
çikolata
hacerr
gül güzeli
nazenin
berfucu
12 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 8:38 pm

[dailymotion][/dailymotion]

biraz öylesine bir video oldu ama özlemişim dilaya klip yapmayı (klip de denemez ama Sadece Dila Icon_redface ), müjgan gönül'ün oyunculuğunu konuşturduğu birkaç sahneyi bir araya getirdim ve rahmetle andığım Kazım Koyuncunun bir müziğiyle birleştirdim hepsi hüzünlü sahneler ağlamak bu kadar mı doğal ve gerçekçi oynanır gülmek ona çok yakışsa da içli ağlama sahnelerindeki başarısı müjgan gönül'ü bendeki yerini dahada perçinliyor Sadece Dila 105624
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 12:30 pm

Berfucu eline sağlık.. dilanın gözünden düşen her bir damla değerli benim için.. ne çok özlüyorum şimdi o tertemiz aşkı.. şimdi de tabi ki temiz..hala seviyor ama o zaman ki hüzün yok.. dilayı her gördüğümde içim yanardı.. duruşu bakışı ağlaması.. öyle içten öyle samimi gelirdi ki.. müjgan hanımı gerçekten tebrik etmek lazım.. o içtenliği hissettirdiği için.. tt bittikten yıllar sonra aklıma ilk dila gelecek belki de dila kalacak.. malesef aşk sevgi öylesine yozlaştı ki.. iki genç yan yana gelse hemen ay şu çocuk çok yakışıklı beriki çok tatlı (ne demekse Sadece Dila Icon_rolleyes ) öbürü çok güzel.. dizilerde yakışıksızca bakmak bakışmak marifet sayılıyor.. bunca yozlaşmanın içinde tek türkiye de aşk sevgi çok güzel işlendi.. hani tarıkın köyde kalıyorum dediği sahne var ya çok seviyorum o kısmı.. tarık köylülerle tokalaşırken dila geliyor kezbana ne oluyor diye soruyor.. kezban doktor köyde kalıyormuş deyince. dilanın oradaki yüz ifadesi o kadar güzel ki.. hafif bir tebessümle hemen başını öne eğiyor. çok seviyorum o kısmı.. beni etkileyen de o edep terbiye işte.. canını verecek kadar sevmesine rağmen yüzüne bile bakmaktan çekiniyor.. ar ediyor..beklenti yok, ben yok, bencillik yok.. dilacığım benim.. sevmek deyince yıllar geçse de aklıma ilk dila gelecektir herhalde.. sevmenin adı dila..
içim doluymuş benim de dökecek yer arıyormuşum.. Sadece Dila 105624
gül güzeli
Üye
Üye
gül güzeli

Mesaj Sayısı : 775 Rep Gücü : 868 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/06/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 02/04/92

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 2:14 pm

ya bu videoyu izlerken içim parçalandı resmen neler çekti bu kız ablam ellerine sağlık sevmek deyince benimde aklıma dila gelecek tertemiz ve hiç bitmeyecek bir sevgi vay be ne sevmiş yozlaşan toplumumuzda sevginin değerini yitirdiği bir toplumda dila gibi içten seven karşılıksız seven çokk çok nadirdirr saoll ablaların en güzeli teşekkürlerr sen bitanesin gene döktürmüşsün Smile
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 3:00 pm

ablamm harikasın ya valla çoook duygulandım benn yaaaa elleriiine sağlık muthişssinnnn Sadece Dila 709209
http://www.mujgangonul.niceboard.net
çikolata
Üye
Üye
çikolata

Mesaj Sayısı : 2399 Rep Gücü : 2644 Başarı Sistemi : 25 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/03/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 07/08/96 Nerden : içimdeki sesten İş/Hobiler : fazla merak başa bela!!!! Yorum : denizler derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz
görkem kerime ebru
hayatın anlamları

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 4:40 pm

ellerine sğalık ablam gerçektne müthiş olmuş ellerine sağlık e ben
boşuna hüzün çiçeğim demiyorum ya ah aha ağlama dayanamam özlemişim ama ağlamısını devamını gelmesi dileyiyle
buu arada rahmetli kazım oyuncunu müziğide çok muhteşem her zaman dilrim kendisini devamının gelmesi dileyiyle
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 6:52 pm

berfucu eline sağlık. video çok güzel olmuş. lakin izlerken sanki kazım koyuncu sözlü bişeyler söyleyecekmiş gibi hissettim Sadece Dila 105624 onun sesini özledik ya. dilaya uygun bir de sözleri olsaydı nasıl olurdu bilemiyorum artık, fon müziği ile çok etkileyici olmuş zaten.
bu arada nazenin çok güzel yazmışsın. işte gerçek sevda. işte olması gereken sevda. zaten bizi bir araya getiren de bu değil mi.? dilanın tertemiz aşkı ve müjgan gönülün içten oyunculuğu..
https://www.facebook.com/graceperson
gül güzeli
Üye
Üye
gül güzeli

Mesaj Sayısı : 775 Rep Gücü : 868 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/06/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 02/04/92

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 7:09 pm

evet canım aynen Smile
kubraesra
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kubraesra

Mesaj Sayısı : 1127 Rep Gücü : 1326 Başarı Sistemi : 88 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/07/09 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93 Nerden : tek türkiyeden

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyCuma Mayıs 21, 2010 7:56 pm

berfu ablacığım harika olmuş.Emeğine, yüreğine sağlık.Müjgan ablanın oyunculuğu o kadar gerçekci ki ben başka dizilerde bir oyuncunun ağlama sahmesini gördüğüm zaman ''Hiç kimse Dilam gibi ağlayamıyor'' diyorum.Gerçekten de öyle...hiç kimse bu kadar içtenlikle bir oyunculuk sergilemiyor.Videonunda başında dediğin gibi Oynamıyor Yaşıyor....
errad
Üye
Üye
errad

Mesaj Sayısı : 141 Rep Gücü : 166 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 30 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 21/10/09 Lakap : £r-r@d Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 22/04/94 Nerden : ankara

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 12:10 pm

gülmek kadar ağlamanında bir insana bu kadar yakıştığını hiç görmemiştim.Yani bir insana ağlamak ve gülmek bu kadar mı yakışır.Berfucu gerçekten fon ile birlikte çok güzel olmuş zaten rahmetli Kazım Koyuncuyu çok dinler ve severdim hala da dinlemekteyim.O kadar çok şarkılar varki sanki hepsi Müjgan Gönül(ablama)hitap edilmiş.Bütün aşk şarkılarının dinlediğim zaman gözümün önünde hemen Müjgan Gönül(ablam)beliriyo.Zaten gracepersona söylemiştim onun bir resim çalışması vardı çok beğenmiştim ve telefonuma duvar kağıdı yaptığımı söylemiştim resim yeşil elmadan bir resimdi ve gülüyordu.Okuldaki arkadaşlar görmüştü.1 hafta önce duvar kağıdını değiştirdim fakat yine gracepersonun bir resim çalışmasından koydum.Resim çalışmaları kategorisinde var bu resim müjgan gönülün ağladığı bir resim (son sayfanın bir kaç sayfa gerisinde olması lazım)arkadaşlar yeni resmi gördüğü zaman bana ''bi önceki resimde gülüyordu bu resimde ağlıyo gülen resmini koysana ağlayan remini neden koyuyorsun''demişlerdi.Bende onlara yorumumun başında yazdığım gibi gülmeninde ağlamanında ona çok yakıştığını söylemiştim.Onun için video gerçekten herzamanki gibi süper olmuş senden dahada çok video görmek istiyorum(z)video kategorisini her açtığımda inşaallah bir berfucu ismi görmek istiyorum(z).Ayrıca gracepersondanda bol bol resim çalışması istiyorum gerçekten çok güzel yapıyo.
gül güzeli
Üye
Üye
gül güzeli

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 4:21 pm

bence müjgan gönülde çok büyük bir ışık var onu keşfeden tek türkiye ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz onlar sayesinde müjgan hanımı tanıdık o bütün sevgiyi övgüyü herşeyin en iyisi hakediyor rolünü bu kadar yaşayarak oynayan bir insan olamaz heralde her rolün altından kalkabilecek büyük bir yeteneğe sahip Smile
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 6:38 pm

mesajlarınıza ayrı ayrı çok teşekkür ederim şu an yorgunluktan gözlerim kapanacak halde ama siteye girince sizin mesajlarınızı okuyunca yorgunluk falan kalmadı çok mutlu oldum yorum yazan elleriniz dert görmesin dilaya ve aşkına diyecek bir şey bulamıyorum sizler zaten çok güzel anlatmışsınız inşallah dilaya ve ona dair olan klipler yapmak istiyorum klibe çok özenemedim çünkü vaktim olmuyor ama yapmadan da duramıyorum bir kez daha yorumlar için çok teşekkürler Sadece Dila 105624
rapunzeldilam
Üye
Üye
rapunzeldilam

Mesaj Sayısı : 111 Rep Gücü : 127 Başarı Sistemi : 8 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/08/09 Lakap : dilamm Zodyak : Balık çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 15/03/91 Nerden : K.Maraş İş/Hobiler : öğrenci

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPerş. Haz. 10, 2010 3:39 pm

Berfum bu videonu yeni gördüm ve çok güzel olmuş gerçekten.Özellikle giriş çok başarılı.Zaten senin yaptığın videoları beğenmemek çok zor.Yüreğinle yapıyorsun çünki resmen Sadece Dila Icon_redface Sadece Dila 62923
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 8:49 pm

berfucu yine izledim.. yine hüzünlendim... dilacığım benim... bohu bohu bohu tekrardan eline sağlık...
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 9:05 pm

bende ilk defa izledim,ellerine,emeğine sağlık ablam :ar4fd:
eski bölümlerin kliblerini izlemek ayrı bi zevk veriyor insana :cyclops:
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPaz Kas. 07, 2010 11:59 am

dilamm nazenin fethiyeli çok teşekkür ederim yorumlar için beğenmenize çok sevindim ehe
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPtsi Kas. 22, 2010 11:49 am

berfucu, kazım koyuncunun hangi şarkısıydı bu? facete bir üye sormuş da acaba
https://www.facebook.com/graceperson
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPtsi Kas. 22, 2010 12:16 pm

canım parça Le le le (Entrumental) olarak geçiyor gülbeyaz dizisinin soundtrack müziklerinden biri ;)
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPerş. Kas. 25, 2010 12:29 pm

Ellerinize sağlık çok güzel bir video olmuş....Ahh Dilam ondaki o tertemiz aşk...
Nazenin ablaya katılıyorum bende yıllar geçsede ilk Dilayı ve Dilanın o sevdasını hatırlayacağım...gerçi unutmak ne mümkün...
http://dizilerimizden.com
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

Sadece Dila Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Dila   Sadece Dila EmptyPerş. Kas. 17, 2011 9:01 pm

voooo wonderful, thankssss

Sadece Dila
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dila&Firat