Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
israilden TUHAF GEREKÇE 2vdjggh
israilden TUHAF GEREKÇE K1bghf
israilden TUHAF GEREKÇE Svgcpx

israilden TUHAF GEREKÇE

2 posters
YazarMesaj
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

israilden TUHAF GEREKÇE Empty
MesajKonu: israilden TUHAF GEREKÇE   israilden TUHAF GEREKÇE EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:30 pm

israilden TUHAF GEREKÇE 138145

İsrail'den tuhaf gerekçe

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun sözcüsü Mark Regev, Gazze'ye yardım götüren gemilere düzenlenen saldırıyla ilgili olarak, "şiddeti yardım taşıyanların başlattığını" iddia etti.
Sözcü Regev, yaptığı açıklamada "Şiddeti onlar başlattı" diyerek, "bu olayın olmaması için mümkün olan tüm çabayı harcadıklarını, askerlerin bunun bir polis operasyonu olduğunu söylediklerini ve azami dikkat gösterdiklerini" savundu.

Regev, "Maalesef, gemidekiler demir çubuklarla, bıçaklarla ve gerçek mermilerle aşırı bir güç ile saldırdılar" diye konuştu.

İsrail ordu sözcüsü General Avi Benayahu da, komandoların operasyonunun uluslararası sularda yapıldığını söyledi.

General Benayahu devlet radyosuna açıklamasında, "Komandolar, sabah 04.30 ve 05.00 (TSİ 04.30-05.00) arasında kıyılarımızdan 70-80 mil (130-150 kilometre) mesafede müdahale ettiler" dedi.

Bu arada, Özgür Gazze Hareketi'nin internet sitesinde yayımlanan açıklamada da, İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere saldırısının "uluslararası sularda, İsrail kıyısına 75 mil uzaklıkta düzenlendiği ve bunun uluslararası hukukun ihlali olduğu" belirtildi.

Özgür Gazze Hareketi, Gazze'nin kuşatılmasına son verilmesine yönelik Avrupa kampanyası ECESG, İnsani Yardım Vakfı (İHH), Perdana Küresel Barış Örgütü, Gazze Kuşatılmasının Kaldırılmasına Yönelik Uluslararası Komite ile Gazze için Yunanistan ve İsveç yardım kuruluşlarından oluşan koalisyonunun ortak açıklamasında, Gazze'deki Filistinlilere acil yardım dağıtmayı hedefleyen sivillere yönelik saldırının durdurulması ve gemilere yollarına devam etme izni verilmesi istendi.

Naıl insanlar var başlarına gelmeyince anlamazlar insanların halini inş. başlarına gelirde kimse yardım etmez onlara etmek isteyenleride böyle durdururlarda görürler hiç insanlık nedir bilmemezligi. israilden TUHAF GEREKÇE 727962
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

israilden TUHAF GEREKÇE Empty
MesajKonu: Geri: israilden TUHAF GEREKÇE   israilden TUHAF GEREKÇE EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 8:24 pm

iyice şirazeden çıktı bu israil.. Allah orada bulunanların yardımcısı olsun... çok merak ediyorum türkiyenin tutumu nasıl ve ne ölçüde olacak...

israilden TUHAF GEREKÇE
1 sayfadaki 1 sayfası