Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 2vdjggh
Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) K1bghf
Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Svgcpx

Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)

+6
nazenin
Nurcan
::seda::
rapunzeldilam
dilamm
berfucu
10 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Empty
MesajKonu: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:24 pm

biraz uzun bir klip oldu ama umarım sıkılmadan beğenerek izlersiniz ilk dakikalara geçen klipden bir sahneyi koydum çok beğendiğim bir sahneydi Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624 3. ve son klibi de önümüzdeki hafta tamamlar eklerim inşallah beğenmeniz dileğiyle
dilamm
Üye
Üye
dilamm

Mesaj Sayısı : 1085 Rep Gücü : 1136 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/07/09 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 28/05/95 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Tem. 12, 2010 4:46 pm

Berfu Abla herzamanki gibi harikasın..
Maşallah maşallah..Yine Dila'nın o masum aşkını çok güzel anlatarak yapmışsın..
Uzun demişsin ama bana kısa bile geldi...Eee bu güzel sahneleri izlemek zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor bana..
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Tem. 12, 2010 6:03 pm

dilamm yorum için çok teşekkürler beğenmene çok sevindim Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624
rapunzeldilam
Üye
Üye
rapunzeldilam

Mesaj Sayısı : 111 Rep Gücü : 127 Başarı Sistemi : 8 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/08/09 Lakap : dilamm Zodyak : Balık çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 15/03/91 Nerden : K.Maraş İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptySalı Tem. 13, 2010 2:21 pm

Berfum videonu merakla bekliyordum daha izleyemedim ama,yapmış olman bile heyecanlandırdı Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes
rapunzeldilam
Üye
Üye
rapunzeldilam

Mesaj Sayısı : 111 Rep Gücü : 127 Başarı Sistemi : 8 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/08/09 Lakap : dilamm Zodyak : Balık çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 15/03/91 Nerden : K.Maraş İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptySalı Tem. 13, 2010 4:13 pm

Berfu bana göre bu yaptığın en güzel video olmuş.8 dakika olmasına rağmen çok kısa gibi geldi.Ve bitişini hiç beklemediğim için aaa....dedim.Çok güzeldi gerçekten,eline sağlık Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 727962 Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 709209
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:15 pm

ablam sen yaparsında helede dila&tarık klibi yaparsında izlenmez mi ellerin dert görmesin.videoların sayesinde dila&tarık aşkını soluksuz yaşıyorum ve o kadar iyi anlatıyosun ki söylecek sözüm yok..
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:19 pm

rapunzeldilamm çok teşekkür ederim yorumlarını eksik etmediğin için çok teşekkürler Smile

sedacım beğenmene çok sevindim yorum için çok çok teşekkürler Smile
Nurcan
Üye
Üye
Nurcan

Mesaj Sayısı : 178 Rep Gücü : 195 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/04/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Kulis,Kabare,Vodvil,Pandomim ve Opera....

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPerş. Tem. 15, 2010 5:55 pm

İlk sahne güzelde Dila`nın aşkını gösterecem diye Tarık ve Zeynep çiftini araya sokmana gerek yoktu bence Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_redface Zaten Dilafanların çoğu yaptığı kliblerde Tarık`ın geçmişini yüzüne vuruyor Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_mad ...birde klibin sonlarıda bir sorun var izleyemedim bir türlü sadece ses var Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPerş. Tem. 15, 2010 6:17 pm

Nurcan demiş ki:
İlk sahne güzelde Dila`nın aşkını gösterecem diye Tarık ve Zeynep çiftini araya sokmana gerek yoktu bence Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_redface Zaten Dilafanların çoğu yaptığı kliblerde Tarık`ın geçmişini yüzüne vuruyor Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_mad ...birde klibin sonlarıda bir sorun var izleyemedim bir türlü sadece ses var Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes

nurcancım klibin sonunda neden öyle bir sorun yaşadın bilmiyorum Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes ilk sahne bence çok güzel bir sahne tabi herkes için olmayabilir zeynep karakterini göstermemek için sahneleri kırpmam gerekiyordu ki ben böyle birşeye gerek duymuyorum ben dilanın aşkını anlatmak için klipler yapıyorum tarığı kötülemek için değil tarığın geçmişini de yüzünü vurmuyorum söylediğin dila fanlarını çoğu aynı zamanda dila&tarık aşkının fanları ve tarığın dilaya olan aşkını da anlatıyorlar ve çok da güzel çalışmalar yapıyorlar bunun için

her zaman söylüyorum belki bir kısım üyeler görüşlerimi beğenmeyebilir ama dilanın aşkı bu kadar kıymetliyse burda bir kısım üyenin çok rahatsız olduğu zeynebin ve dilanın o aşka olan yaklaşımının çok büyük payı var tarığın geçmişte dilayı ezdiği düşüncesizce bağırıp çağırdığı sahnelere birşey diyemem Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_mad ama zeynep arasında geçenleri dilayla paylaşması ve dilanın bunlara şahit olmasına kızgınlık duymuyorum tarık dilanın kendisine beslediği sevgiyi bilmiyordu ki niye sinirlenilip kızılsın bile bile acı çektirmedi ki dilaya umarım kırıcı yaklaşmamışımdır bunlar benim görüşlerim ben bu pencereden baktığım için bu sahneleri koymakta sakınca görmüyorum geçen klipde de böyle bir tartışma yaşanmıştı tekrar söylüyorum tarık karakterini kötülemek ya da geçmişini yüzüne vurmak gibi bir niiyetim asla yok aynı ben dila&tarık aşkına başka klipler ve çalışmalar da yaptım Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes
Nurcan
Üye
Üye
Nurcan

Mesaj Sayısı : 178 Rep Gücü : 195 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/04/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Kulis,Kabare,Vodvil,Pandomim ve Opera....

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyCuma Tem. 16, 2010 4:40 pm

Alıntı :
nurcancım klibin sonunda neden öyle bir sorun yaşadın bilmiyorum Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes ilk sahne bence çok güzel bir sahne tabi herkes için olmayabilir zeynep karakterini göstermemek için sahneleri kırpmam gerekiyordu ki ben böyle birşeye gerek duymuyorum ben dilanın aşkını anlatmak için klipler yapıyorum tarığı kötülemek için değil tarığın geçmişini de yüzünü vurmuyorum söylediğin dila fanlarını çoğu aynı zamanda dila&tarık aşkının fanları ve tarığın dilaya olan aşkını da anlatıyorlar ve çok da güzel çalışmalar yapıyorlar bunun için

her zaman söylüyorum belki bir kısım üyeler görüşlerimi beğenmeyebilir ama dilanın aşkı bu kadar kıymetliyse burda bir kısım üyenin çok rahatsız olduğu zeynebin ve dilanın o aşka olan yaklaşımının çok büyük payı var tarığın geçmişte dilayı ezdiği düşüncesizce bağırıp çağırdığı sahnelere birşey diyemem Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_mad ama zeynep arasında geçenleri dilayla paylaşması ve dilanın bunlara şahit olmasına kızgınlık duymuyorum tarık dilanın kendisine beslediği sevgiyi bilmiyordu ki niye sinirlenilip kızılsın bile bile acı çektirmedi ki dilaya umarım kırıcı yaklaşmamışımdır bunlar benim görüşlerim ben bu pencereden baktığım için bu sahneleri koymakta sakınca görmüyorum geçen klipde de böyle bir tartışma yaşanmıştı tekrar söylüyorum tarık karakterini kötülemek ya da geçmişini yüzüne vurmak gibi bir niiyetim asla yok aynı ben dila&tarık aşkına başka klipler ve çalışmalar da yaptım Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_rolleyes

Ben zaten bunu senin için demedim...bazıları için dedim..Öyle durumlara çok rastladığım için artık öyle klibleri izleyince şüphe duyuyorum işte Smile ...Bende Tarık Dila`ya bilerek çektirmediği için Tarık`ın geçmişi hakında suçlamalara kızıyorum...Neysee yalnış anlaşıldık galiba Neutral ...umarım videonun diğer sahnelerinide izleyebilirim :oops:
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyCuma Tem. 16, 2010 6:29 pm

Nurcan demiş ki:

Ben zaten bunu senin için demedim...bazıları için dedim..Öyle durumlara çok rastladığım için artık öyle klibleri izleyince şüphe duyuyorum işte Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624 ...Bende Tarık Dila`ya bilerek çektirmediği için Tarık`ın geçmişi hakında suçlamalara kızıyorum...Neysee yalnış anlaşıldık galiba Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_neutral ...umarım videonun diğer sahnelerinide izleyebilirim Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) Icon_redface

yok canım yanlış anlaşılma değil bu kadar uzun yazmamın sebebi belki diğer tarık fanlarında da bu tür bir düşünce oluşmuş olabilir ona istinaden yazdım her karakterin dönem dönem kızıldığı bölümler olur Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624 umarım sorun çözülür yorumların için teşekkürler ayrıca Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 8:32 pm

ellerine sağlık berfucu... Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624 bir önceki çalışmamı 46. bölümdeki ağıl sahnesiyle yapacaktım ama son anda vazgeçmiştim.. o kısmı tekrar izleyince hoşuma gitti.. tekrardan ellerine sağlık.. devamını bekliyoruz güzel videolarının.. Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) 105624
ebruli.07
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 3 Rep Gücü : 3 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 22/10/10 Lakap : dila&tarık Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 06/07/89

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:23 pm

çok güzel olmuş baktıkça eski sahneleri özledim ama tarık dilanın onu sevdiğini öğrenince tavır yapmış resmen ya:(( ama tabikide sonra o da seviyor bu güzel işte Very Happy
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Ocak 03, 2011 8:38 pm

ebruli tüm klip yorumların için teşekkürler elim bir türlü yorum yapmaya gitmedi malum ben bu serinin son klibini yapmadım gördükçe hep bir eksiklik hissediyorum arada açıp izliyorum ne takmışım dilanın aşkına bu tamlamayı kullanıp bir sürü klip yapmışım e karakter özel olunca e aşkta bu kadar güzel yaşatılınca ilham olmuş bana şimdi eski enerjim yok malesef seriyi bile tamalayamadım artık diğer arkadaşlardan bekliyorum yapsınlarda izleyelim

tekrar yorum için teşekkürler ;)
ebruli.07
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 3 Rep Gücü : 3 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 22/10/10 Lakap : dila&tarık Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 06/07/89

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Ocak 17, 2011 12:43 am

rica ederim ne demek asıl ben teşekkür ederim böyle güzel bir video oluşturduğun için
hani demişsin ya ne takmışım dilanın aşkına diye aynen bende öyle dilada ki saf aşk beni benden alıyor onun tarığa olan aşkıyla bendeki aşkın tarifi değişti başka türlü bakar oldum karşılıksız sevmenin ne kadar güzel ve bir o kadarda zor olduğunu gördüm zaten dilayı bu yüzden seviyorum karşılık beklemeden sevdi ve sonunda sevdiğine kavuştu bu videolarıda izledikçe mutlu oluyorum o günlere dönmek istiyorum:((
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Ocak 17, 2011 2:41 pm

ellerine emeğine sağlık berfu abla çok hoş ve duygusal bir klip olmuş...Ah Dila... bohu
http://dizilerimizden.com
yasira
Üye
Üye
yasira

Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü : 1 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 25/04/11 Lakap : ysr Zodyak : Balık çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 28/02/90 Nerden : konya İş/Hobiler : ögr Yorum : yok

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPtsi Nis. 25, 2011 4:16 pm

neden izleyemiyorum
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2) EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:50 pm

voooo wonderful, thankssss

Dila'nın Aşkı (Kısa Film-2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dila & Tarik & Zeynep (Kisa Film Tadinda...)