Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) 2vdjggh
Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) K1bghf
Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) Svgcpx

Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)

+4
rapunzeldilam
Nurcan
graceperson
berfucu
8 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) Empty
MesajKonu: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:52 am

üç gündür klibi yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü nasib olmadı demek ki şimdiye kısmetmiş

bu sefer sözlü şarkılar kullandım ekrem düzgünoğlu&zara'dan aşk ve halil kurt'tan senden başka şarkılarıyla yaptım

aslında bu seriye son klibim olucaktı öyle planlamıştım ama evde hesap çarşıya uymadı ben dilanın aşkıyla doğru yolu bula şivana ve yüreğinde dila aşkı filizlenen tarığa yer verince final bir sonraki klibe kaldı umarım beğenirsiniz ben zevkle yaptım en sevdiğim kliplerimden biri oldu Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) 105624
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPerş. Tem. 22, 2010 10:15 am

eline sağlık berfucu çok güzel olmuş Smile sahneleri çok iyi yakalıyorsun :cyclops: finali de merak ediyorum ;)
https://www.facebook.com/graceperson
Nurcan
Üye
Üye
Nurcan

Mesaj Sayısı : 178 Rep Gücü : 195 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/04/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Kulis,Kabare,Vodvil,Pandomim ve Opera....

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPerş. Tem. 22, 2010 3:32 pm

Bak bu kısa film çok daha güzel olmuş neden acaba Smile..Ay benim Tarık`ımda çok çekmiş canım ne bu Dila`nın talipleri aaa Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) 974908 ..emeğine sağlık...bende istediğim şarkıyı bulsamda yapsam videomu Sad
rapunzeldilam
Üye
Üye
rapunzeldilam

Mesaj Sayısı : 111 Rep Gücü : 127 Başarı Sistemi : 8 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/08/09 Lakap : dilamm Zodyak : Balık çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 15/03/91 Nerden : K.Maraş İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPerş. Tem. 22, 2010 7:41 pm

Eline sağlık Berfum.Şu Tarık Dilayı severken ve Dila onu pek umursamazkenki hali çok güzel Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) Icon_wink
(Yalnız beni mazur gör Berfum şarkıları pek sevemedim.)

Ellerine sağlık ,gracepersonın dedği gibi sonunu çok merak ediyoruz.8 dakika 2 dakika gibi geldi yine Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) 709209
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyCuma Tem. 23, 2010 2:52 pm

BERFUCU eline sağlık. unutmuştum ben bu görüntüleri... nasıl olsa fırat var diye indirmemiştim... Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) 105624 keşke dilanın pas vermediği sahneler daha çok olsaydı.. Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) 105624
ebruli.07
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 3 Rep Gücü : 3 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 22/10/10 Lakap : dila&tarık Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 06/07/89

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyCuma Ara. 24, 2010 12:06 am

çoook güzel olmuş elinize sağlık..
bu bölümler çok güzeldi yaa şimdi nerdeyse hiç dila tarık sahnesi yok Sad
yeni bölümlerde de inşallah sahneleri çok olur..
ayrıca bu paylaştığınız sahneler kaçıncı bölümdü hatırlıyormusunuz tekrarlarını izlemek bile güzel..
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 8:57 pm

Çok güzel olmuş ellerine sağlık.Bana yardım edermisiniz bu klibin sonuncu versiyonunu bulamadım...
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPaz Ocak 30, 2011 2:29 pm

Tarık-Dila demiş ki:
Çok güzel olmuş ellerine sağlık.Bana yardım edermisiniz bu klibin sonuncu versiyonunu bulamadım...

malesef son klibi yapamadım o yüzden bulamadınız ;)

bu arada tüm yorum yazanlara çok çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim dediğim gibi serinin son klibini yapmayı çok istiyordum ama bir türlü kısmet olmadı bakarsınız bir gün eser de yaparım ta11
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPaz Ocak 30, 2011 2:34 pm

Hımm tamam bilgi için teşekkürler bütün klipler müthiş olmuş...
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)   Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3) EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:57 pm

voooo wonderful, thankssss

Dila'nın Aşkı (Kısa Film-3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dila & Tarik & Zeynep (Kisa Film Tadinda...)