Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
duymak istiyorum 2vdjggh
duymak istiyorum K1bghf
duymak istiyorum Svgcpx

duymak istiyorum

+6
dila11
graceperson
Nurcan
armina
_e_s_r_a_
nazenin
10 posters
YazarMesaj
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 4:51 pm

[dailymotion]
duymak istiyorum-dila&tarık-tek türkiye
Yükleyen nazenin34. - Filmler ve diziler Dailymotion'da[/dailymotion]

STVfandan bir arkadaşın isteği üzerine yaptım bu kez.. bu tür parçaları pek dinlemediğim için oldu mu olmadı mı bilmiyorum.. duymak istiyorum Icon_rolleyes aslında eklemeyecektim ama yine de ekleyeyim dedim..
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptySalı Ağus. 03, 2010 7:27 pm

Gayet başarılı bir klip olmuş ellerine sağlık.Devamınıda bekliyoruz... duymak istiyorum Icon_wink
http://mujgangonul.niceboard.net
armina
Üye
Üye
armina

Mesaj Sayısı : 8 Rep Gücü : 10 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/10 Zodyak : Kova çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 02/02/93

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptySalı Ağus. 03, 2010 9:25 pm

eklediğiniz iyi olmuş ellerinize sağlık bu klibiniz de çok güzel olmuş
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptySalı Ağus. 03, 2010 10:00 pm

_e_s_r_a_, armina çok teşekkür ederim.. beğendiğinize sevindim.. sağolun.. duymak istiyorum 105624
Nurcan
Üye
Üye
Nurcan

Mesaj Sayısı : 178 Rep Gücü : 195 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/04/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Kulis,Kabare,Vodvil,Pandomim ve Opera....

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 11:13 am

çok güzel emeğine sağlık..senin videoların bana gaz veriyor Razz
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 2:17 pm

klibi görmüştüm ama yeni izleyebildim. eline sağlık nazenin yaptığın bütün klipler gibi bu da çok güzel olmuş Smile
https://www.facebook.com/graceperson
nazenin
Üye
Üye
nazenin

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 3:08 pm

Nurcan graceperson çok teşekkür ederim.. sanırım biraz ara vereceğim.. pc nin sesi gitti.. ramazan sonrası görüşmek üzere artık... kliplerde yani.. duymak istiyorum 105624
dila11
Üye
Üye
dila11

Mesaj Sayısı : 127 Rep Gücü : 179 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 36 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 15/03/10 Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 21/04/88

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 3:52 pm

mükemmel olmuş ... bende bu şarkıya bayılıyorum ... bu şarkıyı seçtiğin için daha da çok sevdim vıdeoyu ....
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 4:24 pm

vuvwww çok güzel oluomuş
nazenin
Üye
Üye
nazenin

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 8:25 pm

dila11, DilaTarık_3 çok teşekkür ederim.. parçayı ben seçmedim. stvfan dan ozaNur diye bir arkadaş istedi.. bu tür parçaları pek dinlemediğim içi olmadığını düşünmüştüm ama baya dinleyen varmış.. duymak istiyorum 105624
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyÇarş. Mart 16, 2011 2:27 am

Bu videoyu bıkmadan tekrar tekrar izliyorum..
Müzik seçimi çok güzel gerçekten sahne seçimlerinde çok güzel zaten
çok duygulandırıyor beni bu video.. Sad
Tekrar tekrar ellerine sağlık ablacım..
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyPerş. Mart 17, 2011 4:06 pm

off müthiş olmuş eline sağlık Smile
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

duymak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: duymak istiyorum   duymak istiyorum EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:53 pm

voooo wonderful, thankssss

duymak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası