Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) 2vdjggh
Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) K1bghf
Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) Svgcpx

Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)

+7
tarık_crazydila
::seda::
nazenin
..Balım..
hacerr
busranur42
berfucu
11 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) Empty
MesajKonu: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:51 am

bu tür bir klip yapmıştım ama elimde eski bölümlere ilişkin kullanmadığım videolar vardı ve tarığın dilanın başında yaptığı konuşma sahnesi bana hep eksik bir sahne gibi gelmiştir çünkü o sahnede ben hep eski bölümlere ilişkin tarığın bazı sahneleri hatırlamasını istemiştim ama sadece sözde kaldı neyse uzatmıyım gene uzunca bir klip yaptım umarım beğenirsiniz eskilere gittim müzük gene vazgeçilmezim toygar ışıklı iyi seyirler umarım beğenirsiniz
busranur42
Üye
Üye
busranur42

Mesaj Sayısı : 182 Rep Gücü : 196 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/10/10 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 07/03/95

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPaz Ekim 24, 2010 1:04 am

berfucu ablacigim videon cok güzel olmus ellerine saglik...müzik cok güzel uymus...dilam hep üzgün ama... :cry:
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPaz Ekim 24, 2010 1:14 am

busranur42 demiş ki:
berfucu ablacigim videon cok güzel olmus ellerine saglik...müzik cok güzel uymus...dilam hep üzgün ama... :cry:

büşra teşekkür ederim beğenmene çok sevindim Smile kullandığım videolar 1. ve 2. sezon ağırlıklı o sezonlarda da dilamız hep üzgündü malum kolay değil karşılıksız sevmek 7758 ağlamadığı bölüm yok denecek kadar azdı Allah'dan senaristler bu gidişe bir dur dedi yorum için tekrar teşekkürler ehe
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPaz Ekim 24, 2010 10:39 am

e e şimdi bu güzel videoya yorum yapmamak olmaz ablacığım mükemmelsin ellerine yüreğine sağlık muthiş bir klip olmuşş sahneler falan süper müziğe uymuş ya kısacası süper olmuş tekrar ellerine yüreğine sağlık ablam.. :Alkış: :mutlu: :tebrikler: :scratch:
http://www.mujgangonul.niceboard.net
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPaz Ekim 24, 2010 11:14 am

ablam klibin şahane olmuş ellerine sağlık destek
malesef t.t senaristi bize tarığın aşkını tam göstermiyor ama sayende bizler görüyoruz.o sahnede tarık dila'yı gerçekten fark ettiyse bu uzun uzun gösterilmeliydi, ama kısa bir iki sözle yetindiler ,tam anlamıyla böyle eskiye dair hatırlatmalar olmalıydı, good aslında senarist sen olsan çok iyi olurdu gracapersonun dediği gibi '' nasıl fikir ama gız '' Very Happy
busranur42
Üye
Üye
busranur42

Mesaj Sayısı : 182 Rep Gücü : 196 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/10/10 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 07/03/95

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPtsi Ekim 25, 2010 2:27 pm

berfucu demiş ki:
busranur42 demiş ki:

büşra teşekkür ederim beğenmene çok sevindim Smile kullandığım videolar 1. ve 2. sezon ağırlıklı o sezonlarda da dilamız hep üzgündü malum kolay değil karşılıksız sevmek 7758 ağlamadığı bölüm yok denecek kadar azdı Allah'dan senaristler bu gidişe bir dur dedi yorum için tekrar teşekkürler ehe
rica ederim ne demek...evet ama o günler cok sükür geride kaldi...
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPtsi Ekim 25, 2010 2:50 pm

hacire fethiyeli güzel yorumlarınız için çok teşekkürler beğenmeniz beni çok mutlu etti Smile

fethiyeli birşeyler karalamayı severim ama senaristliğim nasıl oluyrdu bilemiyorum Very Happy
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPtsi Ekim 25, 2010 2:57 pm

berfucu ellerine sağlık.. anlaşılan sen ve ben dila efsanesini hiç unutamayacağız... Sad
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPtsi Ekim 25, 2010 3:46 pm

nazenin demiş ki:
berfucu ellerine sağlık.. anlaşılan sen ve ben dila efsanesini hiç unutamayacağız... Sad

unutulacak bir efsane değil ki nazenin biz dilayı boşuna sevmedik bize dilayı anlatan ve sevdiren bölümlerdi o bölümler biz takıldık kaldık o bölümlere çünkü o bölümlerin sıcaklığı yeri her zaman başkaydı Smile
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPtsi Ekim 25, 2010 4:00 pm

berfucu demiş ki:
nazenin demiş ki:

unutulacak bir efsane değil ki nazenin biz dilayı boşuna sevmedik bize dilayı anlatan ve sevdiren bölümlerdi o bölümler biz takıldık kaldık o bölümlere çünkü o bölümlerin sıcaklığı yeri her zaman başkaydı Smile

evet haklısın.. hala izliyorum dönüp dönüp o sahneleri.. keşke şimdi de öyle özel replikler sahneler olsa.. eskiyi özlemezdik belki..
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPerş. Ekim 28, 2010 5:01 pm

Ablam harikasın klip şahaaaaaneeeee ellrine sağlık..
Bende aynen senin gibi düşünüyorum ablacım o sahne banada eksik gelmiştir.Hep Tarık'ın Dila'nın yaptıklarını hatırlamasını isterdim..Bu klibinde aklımdakileri,kalbimdekileri yansıtmışsın kısacası muhteşeeeeem... love love
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPerş. Ekim 28, 2010 6:19 pm

sedacım güzel yorumun için çok teşekkürler love
tarık_crazydila
Üye
Üye
tarık_crazydila

Mesaj Sayısı : 52 Rep Gücü : 58 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 20/05/10 Lakap : cadi Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 25/02/97 Nerden : istanbul İş/Hobiler : dizi izlemek,pc'ye oturmak,dila tarık hastası

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPerş. Kas. 04, 2010 4:00 pm

ÇOKK GÜZELLL OLMUS YA HER ZMN Kİ GİBİ ELLEİRNİZE SAGLIK Smile)
ramirez
Üye
Üye
ramirez

Mesaj Sayısı : 198 Rep Gücü : 109 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/01/09 Lakap : Ramirez-_-Rojda-_-Diloshhh :))) Zodyak : Yay çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 27/11/94 Nerden : ___İsTaNbUl___ İş/Hobiler : En büyük hobim Tek Türkiyeyi izlemek ve nette takılmakk

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptySalı Mart 08, 2011 4:27 pm

Berfucu mükemmel olmuş..
Tarığın hatırladığı sahnelerle birlikte daha bir güzel olmuş bu sahne..
Geç oldu kusura bakma ellerine sağlık şarkı da tam uymuş 7758
http://ozgulsagdic.eniyiforum.net/forum.htm
dilacık
Üye
Üye
dilacık

Mesaj Sayısı : 283 Rep Gücü : 305 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/11/09 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 06/11/95 Nerden : Müjgan Gönül Hayranı İş/Hobiler : MG

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptySalı Mart 08, 2011 6:13 pm

berfucu abla çok güzel olmuş video çalışman ...çok özlemiştim o sahneleri hasretimi birkez daha giderdin..şarkılar zaten harika ellerine yüreğine sağlık tbsm
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptySalı Mart 08, 2011 6:54 pm

Ne diyebilirimki MÜTHİŞ =)
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptySalı Mart 08, 2011 7:41 pm

arkadaşlar yorumlar için çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim Smile
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

MesajKonu: Geri: Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)   Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2) EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:52 pm

voooo wonderful, thankssss

Dila'nın Aşkı (Tarık'ın Ağzından-2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-