Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) 2vdjggh
Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) K1bghf
Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) Svgcpx

Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)

+8
kubraesra
melek123
::seda::
Nazlıcan
Nurcan
graceperson
dilamm
berfucu
12 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) Empty
MesajKonu: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 2:04 pm

dizide son bölümlerdeki bazı sahneler beni eskilere götürdü eskiden dilanın yaşadığı bazı sahnelerin aynısını tarık son bölümlerde yaşadı ben de benzer bulduğum sahneleri bir araya getirdim fazla özenemedim sadece aklımdakileri klibe döktüm umarım beğenirsiniz
dilamm
Üye
Üye
dilamm

Mesaj Sayısı : 1085 Rep Gücü : 1136 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/07/09 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 28/05/95 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 2:38 pm

Berfu Abla emeğine sağlık harika olmuş..Sahnelerin hepsi harika...
Dediğin gibi eskilere götürüyor bazı saheneler..Video haline getirincede çok güzel olmuşş
Emeğine sağlık,çok beğendim..
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 2:40 pm

karşılıklı sahneleri birbirine iyi denk getirmişsin gız eline emeğine sağlık berfucu gülverme
https://www.facebook.com/graceperson
Nurcan
Üye
Üye
Nurcan

Mesaj Sayısı : 178 Rep Gücü : 195 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/04/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Kulis,Kabare,Vodvil,Pandomim ve Opera....

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 3:29 pm

Alıntı :
https://www.dailymotion.com/swf/xfof2d_dila-taryk-yki-beden-tek-yurek_shortfilms

dizide son bölümlerdeki bazı sahneler beni eskilere götürdü eskiden dilanın yaşadığı bazı sahnelerin aynısını tarık son bölümlerde yaşadı ben de benzer bulduğum sahneleri bir araya getirdim fazla özenemedim sadece aklımdakileri klibe döktüm umarım beğenirsiniz
Müzik seçimin yine dehşet...Hele sahneler 7758
yorumlanmıyacak kadar güzel bi video olmuş...Emeğine sağlık ehe
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 4:00 pm

dilamm graceperson nurcan güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim beğenmeniz beni çok mutlu etti love
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 4:12 pm

mükemmelsin ne diyim ya harika olmuş dilanın yaptıklarını şimdi tarık yapıyor iyi denk gelmiş ellerine sağlık
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 6:11 pm

teşekkürler nazlı beğenmene sevindim Smile
Nurcan
Üye
Üye
Nurcan

Mesaj Sayısı : 178 Rep Gücü : 195 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/04/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Kulis,Kabare,Vodvil,Pandomim ve Opera....

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 7:39 pm

tekrar videoyu izledim de aslında Dila`mızın bi zamanlar yaptığını şimdi Tarık yapıyor...Birde Tarık`ımı beğenmiyorlar Razz
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 10:49 pm

Ellerine sağlık ablacım..Gerçekten sahneleri birbirine çok güzel uydurmuşsun..
melek123
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 86 Rep Gücü : 98 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 03/07/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 03/08/95

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyCuma Kas. 19, 2010 1:03 pm

izleyemiyorum
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyCuma Kas. 19, 2010 1:14 pm

melek123 demiş ki:
izleyemiyorum

ben de görünüyor ama hıımm linki bu;

https://www.dailymotion.com/video/xfof2d_dila-taryk-yki-beden-tek-yurek_shortfilms

sedacım güzel yorumun için çok teşekkürler love
kubraesra
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kubraesra

Mesaj Sayısı : 1127 Rep Gücü : 1326 Başarı Sistemi : 88 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/07/09 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93 Nerden : tek türkiyeden

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPaz Kas. 21, 2010 5:57 pm

Berfu ablam emeğine sağlık.Yine her zaman olduğu gibi harika bir video yapmışsın.Sahneler birbiriyle uyum içinde...
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPaz Kas. 21, 2010 8:18 pm

Herzamanki gibi video muhteşem olmuş ellerine sağlık cnm.. :1525:
http://mujgangonul.niceboard.net
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPaz Kas. 21, 2010 8:25 pm

esra, kübra çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için beğendiğinize sevindim love
tarık_crazydila
Üye
Üye
tarık_crazydila

Mesaj Sayısı : 52 Rep Gücü : 58 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 20/05/10 Lakap : cadi Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 25/02/97 Nerden : istanbul İş/Hobiler : dizi izlemek,pc'ye oturmak,dila tarık hastası

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 25, 2010 5:08 pm

berfucu ablam ellerine saglık harika muhtesem olmus :)her zamakii gibi videoları döktürüyosun Smile
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:58 pm

tarık_crazydila demiş ki:
berfucu ablam ellerine saglık harika muhtesem olmus :)her zamakii gibi videoları döktürüyosun Smile

teşekkürlerrr ehe
busranur42
Üye
Üye
busranur42

Mesaj Sayısı : 182 Rep Gücü : 196 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/10/10 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 07/03/95

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 3:22 pm

berfucu ablam video harika olmus ellerine saglik..
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

MesajKonu: Geri: Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)   Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek) EmptyPerş. Kas. 17, 2011 9:03 pm

voooo wonderful, thankssss

Dila&Tarık (İki Beden Tek Yürek)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-