Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Can Damarımsın 2vdjggh
Can Damarımsın K1bghf
Can Damarımsın Svgcpx

Can Damarımsın

+9
_e_s_r_a_
graceperson
kubraesra
aslan753
::seda::
Nazlıcan
Nuruhafza
berfucu
nazenin
13 posters
YazarMesaj
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyCuma Ara. 10, 2010 10:51 pm

[dailymotion]
Can Damarımsın (Vj Bülent) Dila&Tarık Tek Türkiye
Yükleyen nazenin34. - Öne çıkan müzik videolarını izleyin.[/dailymotion]

Bol Tarıklı bir video... parçayı ben çok beğendim.. sizlerin de beğeneceğinizi ümit ediyorum.. umarım beğenirsiniz.. ehe yardımın için teşekkür ederim Berfucu.. ;)
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:25 pm

nazenin harika bir klip olmuş merak ediyordum zaten şarkı da dilime dolandı ellerine sağlık bol tarıklı olmuş iyi olmuş aslında dizide kopuk kopuk işlendiği ve araya başka şeyleri soktukları için tarığın aşkı hep eleştiriliyor ama böyle kliplerde herşey açık ve net gözler önüne seriliyor bu da senin yeteneğinden midir nedir ta11
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:53 pm

Ellerine emğine sağlık nazenin abla yine harika, muhteşem bir klip olmuş....Smile

Duygulandım gözlerim doldu nasıl seviyormuş Tarık....(dermişim diyorum ve tabiki Tarık karakterinin Dilaya olan sevgisini eleştiriyorum... tbsm ) Tarık karakterini seviyor sayılırım...tbsm neyse....Very Happy

Tekraran ellerine sağlık şarkıda bazı kelimeleri çok beğendim Tarığa uyuyor lakin Dilamada çok uyuyor...Very Happy
http://dizilerimizden.com
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 1:01 am

ellrine sağlık nazenin abla tam benlikmiş video
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 1:25 pm

Berfucu, NuruHafza, Nazlı çok teşekkür ederim..

Nazlı' demiş ki:
ellrine sağlık nazenin abla tam benlikmiş video

aslında bir kısmını tarık bir kısmını dila için yapacaktım ama sırf size jest oldun diye tarık için yaptım.. gız
aman NuruHafza kimse duymasın...ne de olsa tarık ı seviyor sayılırız... tbsm potansiyeli var aslında da senaristin azizliğine uğruyor.. ehe
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 3:54 pm

Ellerine sağlık nazenin abla çook güzel omuş.. ehe
Tarık'ın sevgisini çok güzel anlatmışsın gerçekten bayıldım.. love
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 3:55 pm

::seda:: demiş ki:
Ellerine sağlık nazenin abla çook güzel omuş.. ehe
Tarık'ın sevgisini çok güzel anlatmışsın gerçekten bayıldım.. love

Teşekkür ederim sedacım... ehe
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:01 pm

nazenin demiş ki:
aslında bir kısmını tarık bir kısmını dila için yapacaktım ama sırf size jest oldun diye tarık için yaptım.. gız
aman NuruHafza kimse duymasın...ne de olsa tarık ı seviyor sayılırız... tbsm potansiyeli var aslında da senaristin azizliğine uğruyor.. ehe
duyma hysterical

evet ne de olsa... tbsm kesinlikle aslında hata karakterde değil tabii senaristte... 7758

http://dizilerimizden.com
aslan753
Üye
Üye
aslan753

Mesaj Sayısı : 428 Rep Gücü : 485 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/06/09 Lakap : Çalıkuşu:) Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:29 pm

Muhteşem bol Tarık`lı olmuş...Emeğine sağlık...Bende bu şarkıdan yapmıştım klip Razz
Seninki kadar güzel olmamıştı emme Smile

Tarık`ta bu bölümler çok kıl olmaya başladı ama neysee kizgin

Söyledi kıytırık sözlerden değilde Dila`yı yalnız bıraktığından kıl oluyorum bu bölümler ona...
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:42 pm

sağol aslanım.. hiç görmemiştim senin klibini eklemedin mi.. ben bu parçayı ilk defa geçen gün duydum. çok hoşuma gitti.. yapayım bari dedim.. 2-3 haftadır tt yi düzgün takip edemiyorum hatta izlemedim sayılır... sadece yorumlara bakıyorum ne olmuş diye.... kıl ettiler adamı ama klipteki sahneler genelde beğendiğim sahneler... baya varmış yine de.. tbsm
kubraesra
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kubraesra

Mesaj Sayısı : 1127 Rep Gücü : 1326 Başarı Sistemi : 88 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/07/09 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93 Nerden : tek türkiyeden

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:49 pm

nazenin ablacığım uzun zamandır yapmıyordun.Artık bende isyan durumuna gelmişti.Senden rıca edecektim.Benim dillendirmeme gerek kalmadan sen yapmışsın.
Allah'tan başka birşey istesem olacakmış demekki.Emeğine yüreğine sağlık ablam dehşet-ül ala olmuş...
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:52 pm

kübrasracım sağolasın.. pek vaktim yok.. aslında işin doğrusu pek içimden gelmiyor.. bu parçayı duyunca çok hoşuma gitti o yüzden sıkıştırdım.. yani istesem oluyormuş.. Smile artık tek türkiyeyi de pek takip edemiyorum... bu yüzden pek yapmak da gelmiyor içimden..
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 7:29 pm

eline sağlık nazenin çok güzel olmuş şarkıyı pek beğenmedim ama sözleri güzelmiş. ama klibi izlerken hiç sıkılmadım. akıcı olmuş. eski sahneler yeni sahneler gız
eline sağlık tekrardan devamını bekliyorum good
https://www.facebook.com/graceperson
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 8:13 pm

graceperson demiş ki:
eline sağlık nazenin çok güzel olmuş şarkıyı pek beğenmedim ama sözleri güzelmiş. ama klibi izlerken hiç sıkılmadım. akıcı olmuş. eski sahneler yeni sahneler gız
sağol graceperson.. şarkı çok yavaş ondan mı beğenmedin... ehe
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 8:17 pm

Ellerine sağlık nazenin muhteşem olmuş devamınıda bekliyoruz..;)
http://mujgangonul.niceboard.net
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 8:36 pm

nazenin demiş ki:
graceperson demiş ki:
sağol graceperson.. şarkı çok yavaş ondan mı beğenmedin... ehe

galiba ama klip gerçekten güzel olmuş eline sağlık tekrardan teşkkür
https://www.facebook.com/graceperson
aslan753
Üye
Üye
aslan753

Mesaj Sayısı : 428 Rep Gücü : 485 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/06/09 Lakap : Çalıkuşu:) Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 20/11/93

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 12, 2010 9:03 pm

nazenin demiş ki:
sağol aslanım.. hiç görmemiştim senin klibini eklemedin mi.. ben bu parçayı ilk defa geçen gün duydum. çok hoşuma gitti.. yapayım bari dedim.. 2-3 haftadır tt yi düzgün takip edemiyorum hatta izlemedim sayılır... sadece yorumlara bakıyorum ne olmuş diye.... kıl ettiler adamı ama klipteki sahneler genelde beğendiğim sahneler... baya varmış yine de.. tbsm

Oooo baya oldu eklediğim ama buraya eklemedim sanırım dali.de vardır Razz

Tek Türkiye`yi izleyemiyormusun?...Hiç üzülmedim çünkü ben gibi izlersen sen üzülürsün sevdiğin oyuncunun amatör performanslar sergilemesinden!...Ozan ve Müjgan`ı bu bölümler hiç beğenmiyorum ve izlemek gelmiyor içimden belki izleyebildiğinden düzelir
acaba
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPtsi Ara. 13, 2010 10:49 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
Ellerine sağlık nazenin muhteşem olmuş devamınıda bekliyoruz..;)
teşekkür ederim esra.. sağolasın.. ehe aslanım bir ara izlerim videonu inşallah.. ehe
tarık_crazydila
Üye
Üye
tarık_crazydila

Mesaj Sayısı : 52 Rep Gücü : 58 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 20/05/10 Lakap : cadi Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 25/02/97 Nerden : istanbul İş/Hobiler : dizi izlemek,pc'ye oturmak,dila tarık hastası

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 3:29 pm

süper süper süepr her zamanki gibi desenize
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyCuma Ara. 17, 2010 12:31 am

tarık_crazydila demiş ki:
süper süper süepr her zamanki gibi desenize
teşekkür ederim tarık_crazydila sağolasın.. ehe
gülcan
Üye
Üye
gülcan

Mesaj Sayısı : 68 Rep Gücü : 66 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 37 Kayıt tarihi : 09/07/08 Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 27/04/87

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyCuma Ara. 17, 2010 11:16 am

nazenin diğer videoların gibi bu da çok güzel olmuş. Eline sağlık. Şarkıyı ilk defa duydum. Zaten yeni şarkılardan hiç haberim yok ama sözleri güzelmiş. Demek vj Bülent şarkı söylemeye başlamış. Eskiden hatırladığım kadarıyla eğilimi vardı zaten Smile
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:17 pm

gülcan demiş ki:
nazenin diğer videoların gibi bu da çok güzel olmuş. Eline sağlık. Şarkıyı ilk defa duydum. Zaten yeni şarkılardan hiç haberim yok ama sözleri güzelmiş. Demek vj Bülent şarkı söylemeye başlamış. Eskiden hatırladığım kadarıyla eğilimi vardı zaten Smile
teşekkür ederim gülcan... ben de genelde yenileri pek takip etmiyorum.. nostaljik takılıyorum... geçen bir düğünde duydum ilk defa.. sözleri pek hoşuma gitti yapayım dedim ben de.. bu aralar görünmüyordun.. son işlerin iyidir inşallah.. Smile
gülcan
Üye
Üye
gülcan

Mesaj Sayısı : 68 Rep Gücü : 66 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 37 Kayıt tarihi : 09/07/08 Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 27/04/87

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ara. 19, 2010 4:07 pm

İyi yapmışsın nazenin eveet
Benim işler biraz ertelendi. Demek daha vakti gelmemiş. Ayrıntısını özelden yazarım Smile
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPaz Ocak 30, 2011 4:42 pm

Ellerine sağlık çok güzel olmuş nazenin
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

Can Damarımsın Empty
MesajKonu: Geri: Can Damarımsın   Can Damarımsın EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:58 pm

voooo wonderful, thankssss

Can Damarımsın
1 sayfadaki 1 sayfası