Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası 2vdjggh
Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası K1bghf
Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası Svgcpx

Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası

+5
Hasibe
berfucu
Livâ-ül Hamd
Galaksi
_e_s_r_a_
9 posters
YazarMesaj
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası Empty
MesajKonu: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptySalı Ocak 11, 2011 10:47 pm

Sayfamızın Profilidir, Arkadaş listenize ekleyiniz !

[b]https://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=100001498227671&sk=wall

arkadaşlar buradan da direkt sayfamızı beğenebilirsiniz..

Sitemizin face'teki grubu aşağıdadır, isteyenler katılabilir:

Facede bu grubumuz ve sayfamızdan başka müjgan gönülle ilgili her şey sahtedir. müjgan gönülün hayranları için bir facesi yoktur.illlegal sayfalara ve profillere aldanmayın.

Resme tıkla:)

yeni grubumuz budur:

Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası 10334453

eski grubumuzun linki: https://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=58832514480
Arkadaşlar bu eski grup, teknik sorunlardan dolayı kullanılmayacaktır. Üstte, resmi bulunan link ve sayfamız kullanılacaktır..
http://mujgangonul.niceboard.net
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:18 am

Beğendim Esracan. Very Happy
http://kizimnerede.forumm.biz/
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyPerş. Şub. 17, 2011 8:47 pm

Teşekkürler _e_s_r_a'cığım elimden gelen desteği vereceğim ;)
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:53 pm

facebook sayfamız 970 kişi tarafından beğenilmiş 1000 kişiye son 30 kişi, beğenmeyen kaldı mı 7758
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyÇarş. Mart 16, 2011 12:16 am

evet facebook sayfamız 1003 kişiye ulaştı destek olan beğenen herkese sonsuz teşekkürler facebook üzerinden takip edilen en güncel ve aktif müjgan gönül sayfasıyız katkısı olan olmayan herkese teşekkürler Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası 394840
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyÇarş. Mart 16, 2011 4:08 pm

Ne demek elimizden geldiğince destek destek veriyoruz asıl siz sağolun berfucu ;) good
Hasibe
Üye
Üye
Hasibe

Mesaj Sayısı : 316 Rep Gücü : 261 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 17/07/08 Lakap : Hasbe Zodyak : Kova çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 02/02/98 Nerden : ben nerden bilem x3 İş/Hobiler : isim yok hoßilerim de yok x3 Yorum : Müjgaaan ablaaaam.
seni cok sevioruum.

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyCuma Tem. 08, 2011 8:47 pm

bende facebook yok. :S
ama neysee Very Happy
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyCuma Tem. 08, 2011 9:39 pm

Ben beğendim zaten katılıyorum da Smile
cengiz
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 13 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 23/05/90

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptySalı Ekim 04, 2011 5:39 pm

bende beğendim müjgan abla...................
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : dilo&#254; drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyPtsi Ekim 24, 2011 3:47 pm

beğendimmm :=))
Mehmettoprak
Administator
Administator
Mehmettoprak

Mesaj Sayısı : 282 Rep Gücü : 300 Başarı Sistemi : 12 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 22/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 27/02/88 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyCuma Ara. 23, 2011 4:24 pm

beğendim
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyPaz Şub. 12, 2012 3:59 pm

Evt bnde beğendim
Sayfa müthiş
Paylaşımlarıyla herşeyiyle
Bizim siteye yakışır bir sayfa olmuş
Tebriklerr =)
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyC.tesi Mart 17, 2012 9:22 am

Beğendim harika.
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyPaz Mart 18, 2012 7:24 pm

Sayfada olan, sayfaya yeni gelen, beğenen, yorum yazan, açıktan, gizli gizli takip eden, herkese sonsuz TEŞEKKÜRLER....;)
http://mujgangonul.niceboard.net
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası   Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası EmptyPaz Mayıs 06, 2012 2:41 pm

Kendi adıma ne demek Esra'm birşey değil yazıyorum.Tüm fanları desteklerinden dolayı tebrik ediyorum. good :ok:

Sitemizin Facebook'taki Grubu ve Sayfası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wayy sitemizin yeni hali