Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D 2vdjggh
GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D K1bghf
GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D Svgcpx

GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D

+3
dila11
_e_s_r_a_
Nazlıcan
7 posters
YazarMesaj
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D Empty
MesajKonu: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptySalı Şub. 01, 2011 4:48 pm

bende birşeyler yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz.Şarkının Başınıda kırptım Very Happy idare edin artık

En son Nazlı' tarafından Perş. Şub. 03, 2011 5:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 2:20 am

Hiç Beğenen olmadımı??? GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D 73460
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:01 pm

Videonu yeni gördüm cnım sen yaparsında beğenmezmiyiz..Muhteşem olmuş ellerine sağlık.. ;)
http://mujgangonul.niceboard.net
dila11
Üye
Üye
dila11

Mesaj Sayısı : 127 Rep Gücü : 179 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 36 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 15/03/10 Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 21/04/88

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:15 pm

begendim,,,benim vidyoma bakar misin ama kimse görmüyo benimkini niye sence youtube oldugu ici´n mi acaba,,bana cevap yazar misin?
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Uyarı   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 11:16 pm

dila11 demiş ki:
begendim,,,benim vidyoma bakar misin ama kimse görmüyo benimkini niye sence youtube oldugu ici´n mi acaba,,bana cevap yazar misin?

Herkes videonuza yorum yapacak diye birşey yok..İsteyen yapar isteyen yapmaz bu o kişinin en doğal hakkıdır..Kalkıp videonuza yorum yapılmadı diye üyeleri özel mesaj ile rahatsız etmekte neyin nesi oluyor... Lütfen sitemizin kurallarını tekrar bi gözden geçirin.. ;) Uyarıyı yapmamıza rağmen aynı şeyi tekrar edip yaparsanız uyarı alırsınız..Uyarılarında sınırını aşarsanız banlanırsınız.. ;)
http://mujgangonul.niceboard.net
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:27 am

saol esra abla Smile bu benim ilk hareketli videom biliyorusun hep resimlerl yapıyordum
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyPerş. Şub. 03, 2011 5:42 am

nazlıcım klibin çok güzel olmuş resimleri le birlikte video kullanman da ayrı bir güzellik katmış resimler konusunda özellikle bakışların anlamlı olduğu resimleri seçerek yerinde tercihler yapmışsın eee hareketli videolara da başladığına göre devamını bekliyoruz gız
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyPerş. Şub. 03, 2011 4:51 pm

yorumun için teşekkür edrim Berfu abla Smile inşAllah gelir devamı Very Happy
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptySalı Şub. 08, 2011 12:56 pm

Gerçekten müthiş...
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptySalı Şub. 08, 2011 1:13 pm

saol tarık-dila
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptySalı Şub. 08, 2011 1:26 pm

vayy nazlım ilk videon sanırım güzel olmuş cnm emeğine sağlık ehe

En son ..Balım.. tarafından Salı Şub. 08, 2011 1:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptySalı Şub. 08, 2011 1:32 pm

saol balım abla Smile
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

MesajKonu: Geri: GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D   GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:52 pm

voooo wonderful, thankssss

GözLer KaLbin Aynasıdır...T.D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-