Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tuba Büyüküstün 2vdjggh
Tuba Büyüküstün K1bghf
Tuba Büyüküstün Svgcpx

Tuba Büyüküstün

4 posters
YazarMesaj
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptyPaz Mart 06, 2011 1:57 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hatice Tuba Büyüküstün
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982
Eğitimi : Lisans
İstanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan'ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler'le başrolü paylaştı.Ayrıca yine Çağan Irmak'ın filmi Babam ve Oğlumda oynadı. Aydın Bulut'un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaştı.Şu anda ise Antakya'da çekilen asi adlı televizyon dizisinde Murat Yıldırım'la beraber başrol oynamaktadır

fatmadila
Üye
Üye
fatmadila

Mesaj Sayısı : 20 Rep Gücü : 20 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 14/11/88

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptyPtsi Mart 07, 2011 2:22 am

Tuba ablayı çok seviyorum rolünü çok güzel oynuyor ayrıca saçlarına bayılıyorum. Özlem Yılmaz ve Serhan Yavaş'ı da ekleyebilir misiniz?
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptyPtsi Mart 07, 2011 10:21 pm

fatmadila demiş ki:
Tuba ablayı çok seviyorum rolünü çok güzel oynuyor ayrıca saçlarına bayılıyorum. Özlem Yılmaz ve Serhan Yavaş'ı da ekleyebilir misiniz?

Evet bende oyunculuğunu çok seviyorum..
sende istediğin oyuncu ile ilgili başlık açabilirsin cnm.. ;)
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptySalı Mart 08, 2011 5:36 pm

nur
Üye
Üye
nur

Mesaj Sayısı : 642 Rep Gücü : 660 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/08/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 19/08/90 Nerden : DiLaTT:) İş/Hobiler : leyla ile mecnun dizisine hayran:))

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptySalı Mart 08, 2011 6:29 pm

tuba büyüküstünün çok başarılı olduğunu düşünmüyorum asi dizisinde daha güzel oynuyordu gönülçelende ise sadece uzaklara bakmasını becerebiliyor
güzelliği sayesinde seviliyor diye düşünüyorum
güzelliği olmasa buraya kadar gelemezdi
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptySalı Mart 15, 2011 12:47 am

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptySalı Mart 15, 2011 6:40 pm

ferruhi
Üye
Üye
ferruhi

Mesaj Sayısı : 2837 Rep Gücü : 2301 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 43 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/08/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 28/12/80 Nerden : U.S Yorum : Orhan abimin oldugu herrr yerden...

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 1:22 am

Çok güzel bir oyuncu fakat dediğiniz gibi oyunculuğu çok da iyi değil...
http://orhanbiyikli.niceboard.net/forum.htm

Tuba Büyüküstün
1 sayfadaki 1 sayfası