Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arka Sıradakiler 2vdjggh
Arka Sıradakiler K1bghf
Arka Sıradakiler Svgcpx

Arka Sıradakiler

+4
Galaksi
İlknur_Azeri
berfucu
..Balım..
8 posters
YazarMesaj
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPaz Mart 06, 2011 9:57 am

Çete kavgalarının, uyuşturucunun, haracın kol gezdiği, yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş, unutulmuş bir lise; Okulu kapatıp okul arazisini satmanın derdinde bir müdür ve öğrencilerden tamamen ümidi kesmiş hocalar..

Okula yeni gelen azimli bir öğretmen tek başına bu lisenin kaderini değiştirebilir mi?

Günümüz eğitim sisteminin görülmeyen gerçeklerini konu alan "Arka Sıradakiler" dizisi PAZAR günleri 19.45'de FOX TV 'de !

Yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPaz Mart 06, 2011 7:45 pm

diziyi çok takip ettiğim söylenemez özellikle zehra sahnelerini izliyorum sanırım şimdi oda baya bir değişmiş ali&zehra iyi bir ikili olmuşlardır şimdi saffet çıktı ortaya başta yapsalardı keşke saffet ve zehrayı birbirine çok yakıştırırdım aliyi hiç katmasalardı keşke şimdi çok kötü oldu bakalım ne olucak bu arada

bir de gizli katil var katil kim çıkıcak merak ediyorum
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPaz Mart 06, 2011 9:09 pm

evet ablam ilk başta Saffet'le Zehra nın olmasını istiyordum ama Ali'yi hiç düşünmemiştim.Ali yle daha çok yakışıyorlardı :pohu: off çok üzülüyorum bu aşkın bitmesine..
Aliyi hiç başlatmadan yapıcakları Saffeti.Ne yalan söyliyeyim Zehra Saffete gerçekten aşık olabilir ama ben Saffetin aşkına fazla inanmıyorum o bi aralar Gamzeyede aşıktı ama noldu unuttu gitti..

Alininde biran önce öğrenmesini istiyorum ama sanırım bu bölümde söylememişler fragmanda Zehra Aliyi
uğratıyordu..

..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPtsi Mart 07, 2011 3:01 pm

bu katil kesin menderes bilmem Kızının öldüreceğini tahmin edip,onu kurtarmak için öldürtmüş olabilir bilmem
İlknur_Azeri
Üye
Üye
İlknur_Azeri

Mesaj Sayısı : 554 Rep Gücü : 558 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/03/11 Lakap : Ozankolik ve Müjgankolik Zodyak : Koç çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 15/04/95 Nerden : Azerbaycan, Bakü İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : Tek Türkiye'nin deliler gibi faniyim.

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptySalı Mart 08, 2011 4:10 pm

Bence de menderes.onlar çıkacak bu işin altından.Gamzeye yazık ya.Bilmiyor hastalığı ile uğraşsın, ya katili düşünsün.
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPaz Mart 13, 2011 8:59 pm

menderes yada yan odadaki deli !
http://kizimnerede.forumm.biz/
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptySalı Mart 15, 2011 1:14 am

bölümü izleyemedim ama fragmanı görmüştüm

sibel ve ibo vuruluyordu öldüler mi gerçekten ?

katil belli oldu mu?

zehra ne alemde ? bir arkadaş bu sorular konusunda beni aydınlatabilir mi utangaç
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptySalı Mart 15, 2011 10:28 am

berfucu demiş ki:
bölümü izleyemedim ama fragmanı görmüştüm

sibel ve ibo vuruluyordu öldüler mi gerçekten ?

katil belli oldu mu?

zehra ne alemde ? bir arkadaş bu sorular konusunda beni aydınlatabilir mi utangaç

sibel ve ibo son sahnede vuruldu :bhu: faruk vurdu sonrada kendini vurdu intihat etti yani..

katilde menderes çıktı,pınara herşeyi söyledi.haa bu arada menderes esrayıda boğdu ama ölüp ölmediğini sonra göstermediler merdivenlerden yukarı bakıp duruyor menderes cesedi oraya biryere koydu sanırım eski kaısının odasına bilmem

zehraya gelince saffetle ayrı eve çıktılar beraber yaşamaya karar vermişler,zehra okulunu bıraktı bu yüzden

ali mektubu okudu ama mektupta saffeti söylememiş sadece aşık oldum sana minnet duyuyorum falan demiş sonra aliyi hastehaneye kaldırdılar komutanına bile zehra'yı çok seviyorum oda beni seviyor diyor inanmak istemiyor garibim sonra sanırım sedat fotoğrafları gönderdi aliye artık o zaman saffet olduğunu öğrendi doktora gitmem lazım bu işi çözmezsem iyileşemem diyor sanırım zehraların yanına gidecek
nur
Üye
Üye
nur

Mesaj Sayısı : 642 Rep Gücü : 660 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/08/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 19/08/90 Nerden : DiLaTT:) İş/Hobiler : leyla ile mecnun dizisine hayran:))

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptySalı Mart 15, 2011 8:27 pm

geçen sezonun sonlarına doğru izlemeye başlamıştım arkadaşımın ısrarıyla...çok da beğenmiştim ama bu yıl iyice saçmalamaya başladılar
zehra önüne gelene aşık oluyor olmasa bile herkesle çok samimi
tavırları da çok itici özellikle bağırınca uyuz oluyorum hiç mi sakin olmaz bir insan
hareketleri çok tuhafıma gidiyor
diğer karakterlere gelecek olursak al birini vur ötekine misali...
hiçbirinin mantıklı hareket ettiği yok bir oktay öyle değil
he bir de sürekli birbirlerine aşkım da aşkım diye sesleniyorlar çok yapmacık geliyor bu bana
aşkım kelimesini en çok kullanan dizi bu herhalde
şu da var ki dizi korku filmi gibi ufacık bir meseleyi uzattıkça uzatıyor sahneler bayıyo beni ya kaç dakika sürüyor Allah aşkına...
bu ve bunun gibi nedenlerle bıraktım diziyi dizi aslında çoktan final yapmalıymış tt gibi ama reytingler iyi diye bitirmiyorlar galiba
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyCuma Ağus. 19, 2011 11:50 am

Arka Sıradakiler Umut Yeni Sezonda Fox'ta !
İlknur_Azeri
Üye
Üye
İlknur_Azeri

Mesaj Sayısı : 554 Rep Gücü : 558 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/03/11 Lakap : Ozankolik ve Müjgankolik Zodyak : Koç çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 15/04/95 Nerden : Azerbaycan, Bakü İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : Tek Türkiye'nin deliler gibi faniyim.

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyCuma Ağus. 19, 2011 11:51 am

evet tam yeni bir ekiple çok yeni oyuncular gelmiş
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyCuma Ağus. 19, 2011 11:56 am

Evet bu sene çok güzel olcak diyorlar bakalım .
İlknur_Azeri
Üye
Üye
İlknur_Azeri

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 4:13 pm

bakak görek Smile
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyCuma Eyl. 23, 2011 11:47 pm

ilk bölümden imzalar

Arka Sıradakiler Db63bc12dd

Arka Sıradakiler B2e95eb3ac

Arka Sıradakiler 65316dd421

Arka Sıradakiler 21fc6bdd6c

Arka Sıradakiler 376a39cd46

Arka Sıradakiler 2293e352c5

Arka Sıradakiler 217f4a4dcb

Arka Sıradakiler 06af2b7e1d

Arka Sıradakiler C793292e40

Arka Sıradakiler 6cf280e2f0

Arka Sıradakiler 62d11d747b

Arka Sıradakiler 8c6c77ca3c

Arka Sıradakiler 8254d364bb

Arka Sıradakiler C390aeff3d

Arka Sıradakiler 1376535429
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyCuma Eyl. 23, 2011 11:48 pm

devamı

Arka Sıradakiler 72c6b1d80c

Arka Sıradakiler Af1626a26c

Arka Sıradakiler 08bee2266a

Arka Sıradakiler 61d422c693

Arka Sıradakiler 78e603ef53

Arka Sıradakiler 5a7d4ad133

Arka Sıradakiler B8a24f8cdf

Arka Sıradakiler 4df3a057c4

Arka Sıradakiler C1420280bc

Arka Sıradakiler 312391de68

Arka Sıradakiler 4d9228da16

Arka Sıradakiler 9a87ac17f5

Arka Sıradakiler 45acba146d

Arka Sıradakiler 40666460a9
İlknur_Azeri
Üye
Üye
İlknur_Azeri

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyC.tesi Eyl. 24, 2011 5:45 pm

ellerine sağlık BALIM!
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 7:05 pm

teşekkür edrim

set fotolarından..

Arka Sıradakiler 66ea392c7d

Arka Sıradakiler 3c9d50b272

Arka Sıradakiler 6f96ccd401

Arka Sıradakiler 118371fb20

Arka Sıradakiler 83e28635fc

Arka Sıradakiler 7dc77fd48e

Arka Sıradakiler A955527b15

Arka Sıradakiler F50ba62457
cengiz
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 13 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 23/05/90

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptySalı Ekim 04, 2011 5:37 pm

kaçırmadan izliyorum.......................
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyPaz Ekim 23, 2011 1:02 am

Yav ben izlemeyeli neler olmuş bu dizide?En son 4. sezon final bölümünü izlemiştim herkes yanlışlıkla Şebnem'in yüzünden polislerin kurşun yağmurlaının altında kalmışlardı.Herhalde Gamze, Oktay ve İbo hayatta kaldı.Gamze evlenmiş, çocuğu olmuş herhalde Dallasa dönmüş iyice Very Happy Zehra ve Saffet'te tren altında kalıp öldüler sanırım.Arka Sıradakiler Umut ha güzel "Tek Türkiye Son Karakol" gibi Smile

En son Libâ-ul Hamd tarafından Çarş. Haz. 20, 2012 8:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yaren büşra
Üye
Üye
yaren büşra

Mesaj Sayısı : 32 Rep Gücü : 32 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/07/11 Lakap : meri Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 13/10/91 Nerden : HATAY/KIRIKHAN Yorum : ANASINIFINDA YARDIMCI ÖĞRETMEN...

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptySalı Mart 13, 2012 12:03 pm

Ben hiç sevmiyoruym bu diziyi. O öğrencilerin o kısacık etekleri böyle örnek oluyorlar türk gençelrine . Ayrıca son oynayan gamzenin öğretmen olduğu bölümler daha gıcık.
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 8:07 pm

Kimisine yakışıyor, kimisine yakışmıyor ama tabi ki o kadar açık giyinilmemeli. No şişşt

Arka Sıradakiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arka Sokaklar