Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Berfu Öngören  2vdjggh
Berfu Öngören  K1bghf
Berfu Öngören  Svgcpx

Berfu Öngören

+6
ilayda_34
G@mze
Tuğba
..Balım..
::seda::
berfucu
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:39 pm

ben kar tanemin başlığını niye açmamışım ki ta11

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

22 Ağustos 1981 İzmir doğumlu

EĞİTİM

2006 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSV. TİYATRO ANA SANAT DALI
2005 COMMEDİA DELL'ARTE Antonio FAVA "Workshop"

TİYATRO ÇALIŞMALARI

ATLARI DA VURURLAR ANK.DEV.TİY. Yön:Şakir Gürzumar
MODIGLIANI ANK.DEV.TİY. Yön:Barış Eren
(IŞIĞIN VE HÜZNÜN RESSAMI)
KES VE KAÇ Yönt: Sinan Pekinton "okul çalışması"

TELEVİZYON ÇALIŞMALARI

2008-2009 BİR BULUR OLSAM “Seher” KANAL D Yön:Ulaş İnaç-Kerem Çakıroğlu
2005-2008 BİZİM EVİN HALLERİ “Misket” TRT Yön:Gülsen U. Erişdi
2005 NE SENİNLE NE SENSİZ “Seda” TRT Yön:Gülsen U. Erişdi

SİNEMA ÇALIŞMALARI

2010 ÇALGI ÇENGİ Yönt: Selçuk Aydemir
2010 HAZAL "Kısa Film" Yönt: Nazlı Kesici
2008 5 DAKİKA BİR ÖMÜR "Kısa Film" Yönt: Ateş Savşeri
2008 CİN GEÇİDİ “Muhabir” Yön:Özgür Selvi

EKSTRA BİLGİLER

Modern Dans, Resim ve ahşap boyama, Handball, Yüzme, Eskrim

YABANCI DİL

İngilizce (orta düzey)
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:44 pm

Bencede ablacım bemde ona şaştım nasıl açmadı diye yoksa ben hatırlatacaktım sana.. hysterical

Bizim evin hallerini izlerdim eskiden şimdi tekrarını veriyorlar kanaltürkte annem yine izliyor.Sayıklayıp duruyor Rüzgar Misket diye Smile bıkkınlık getirdi yani.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Şaka bir yana oyunculuğunu beğendiğim bir isim kendisi başarılarının devamını dilerim.
Başlık için çok teşekkürler ablacım.. ;)
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:47 pm

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:52 pm

::seda:: demiş ki:
Bencede ablacım bemde ona şaştım nasıl açmadı diye yoksa ben hatırlatacaktım sana.. hysterical

Bizim evin hallerini izlerdim eskiden şimdi tekrarını veriyorlar kanaltürkte annem yine izliyor.Sayıklayıp duruyor Rüzgar Misket diye Smile bıkkınlık getirdi yani.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Şaka bir yana oyunculuğunu beğendiğim bir isim kendisi başarılarının devamını dilerim.
Başlık için çok teşekkürler ablacım.. ;)

insanın birden aklına gelmiyor herhalde puhaa ben de şaştım kendime taşlanma şimdilerde dot tiyatrosunda festen/kutlama adlı bir tiyatro da oynuyor istanbulda olup gitmyi ne çok isterdim oyun birçok açıdan ilkleri gerçekleştiriyor dot tiyatrosu çok iddialı bir tiyatro her yıl çok iyi oyunlar çıkarıyorlar berfunun böyle bir tiyatroda oyunculuk yapması beni çok mutlu etti bir taraftan çalgı çengi sinema filminde küçük bir rolü var muhabir rolünde oynamış filmi izlemek kısmet olmadı henüz bir de kısa filmde yer aldı hazal diye kısa filme ulaşamadım nete daha verilmemiş festivallerde yarışıyor çünkü ama bu yaza kadar nete ekleniceni söyledi yönetmeni halay berfu açısından baya yoğun bir dönem oldu ama bir dizide görmek istiyorum kendisini
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:55 pm

Yeni bir tiyatroya başladığından haberim vardı ama sinema filminden haberim yoktu.Verdiğin bilgiler için çok teşekkürederim ablacım. Smile
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:56 pm

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:59 pm

rica ederim canım love

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptySalı Mart 08, 2011 12:09 am

..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptySalı Mart 08, 2011 3:23 am

Aynen Very Happy
Bakıyorum arada hala Berfunun başlığı yok ablam diyorum nasıl unutur en azında nickinden hatırlamalı.. Unuttuğu belli ama aslında ben açıp sana süpriz mi yapayım dedim ablam ama bu başlığı açmak sana yakışır diye biraz daha bekleyip hatırlatayım diyordum..

Berfuyu Bizim Evin Hallerindn biliyorum bende dizinin sıkı takipcisi değildim ama annem izlerdi,arada bende bakardım..

Çalışmalarda harika ablam ellerine sağlık love
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptySalı Mart 15, 2011 1:22 am

..Balım.. demiş ki:

Aynen Very Happy
Bakıyorum arada hala Berfunun başlığı yok ablam diyorum nasıl unutur en azında nickinden hatırlamalı.. Unuttuğu belli ama aslında ben açıp sana süpriz mi yapayım dedim ablam ama bu başlığı açmak sana yakışır diye biraz daha bekleyip hatırlatayım diyordum..

Berfuyu Bizim Evin Hallerindn biliyorum bende dizinin sıkı takipcisi değildim ama annem izlerdi,arada bende bakardım..

Çalışmalarda harika ablam ellerine sağlık love

hysterical hysterical kendimi çok yaşlı hissettim bir an anneleriniz izliyormuş ya Very Happy ben öğrencilik döneminde izlerdim okul çıkışlarıma denk gelirdi bir süre sonra ister istemez bağımılılık yapıyor bir de günlük dizi normal dizilerden hafta da tek doz alırken bunu haftada beş kez alıyorsun hysterical kurtuluş yok yani kim bilir kaç tane behkolik vardır hikayesi saçma sapandı türk sinemasının tüm senaryoları gerçekleştirildi ama oyunculuklar harikaydı zaten yapımı değerli kılan da bu trt deki o sıcaklığı ve özgünlüğüyle yer etti sonra özel kanallarda kötü yollara düştü dizi Razz ama diyorum oyunculuklar bile yeter bir daha böyle bir kadroyu bir arada bulamazsın ferhunde hanımlar bir beh iki neyse dizi ye çok daldım

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 10:55 pm

Berfu Öngören  699417

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 10:59 pm

love love

En son berfucu tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 11:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 11:03 pm

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 9:26 pm

tiyatro da bitti gene kayıplardayız özlemek de güzel kartanesini teşkkür

berfucu
Administator
Administator
berfucu

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 9:29 pm

Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 4:13 pm

annemin hayran olduğu oyuncu:))) bizim evin halleri dizisinden beri annem misket diyor başka birşey demiyor:))) doğallığını,masumluğunu çok sevmiş benimsemiş ..unutamıyor kadın:))) şimdide unutma beni dizisinde oynuyor sanırım.ben diziyi izlemediğim için bilmiyorum ama annem onun için diziyi kaçırmıyor.daha önce diziyi izlemiyordu arada öyle bakıyordu ama şimdi onun sayesinde bölümleri kaçırmıyor.dizininde fanı oldu yani:))) bende seviyorum berfu öngöreni başarılı bir oyuncu eminim unutma beni dizisindede başarısını devam ettiriyordur ..başarılarının devamını dilerim ve daha yeni projelerde başrol oyunculuklarlada görmek isterim kendisini ..

G@mze
Administator
Administator
G@mze

Mesaj Sayısı : 238 Rep Gücü : 290 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 29/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 5:58 pm

gonul_yarası demiş ki:
annemin hayran olduğu oyuncu:))) bizim evin halleri dizisinden beri annem misket diyor başka birşey demiyor:))) doğallığını,masumluğunu çok sevmiş benimsemiş ..unutamıyor kadın:))) şimdide unutma beni dizisinde oynuyor sanırım.ben diziyi izlemediğim için bilmiyorum ama annem onun için diziyi kaçırmıyor.daha önce diziyi izlemiyordu arada öyle bakıyordu ama şimdi onun sayesinde bölümleri kaçırmıyor.dizininde fanı oldu yani:))) bende seviyorum berfu öngöreni başarılı bir oyuncu eminim unutma beni dizisindede başarısını devam ettiriyordur ..başarılarının devamını dilerim ve daha yeni projelerde başrol oyunculuklarlada görmek isterim kendisini ..

bnce güsl dğil nasıl beğeniyosunuz hiç anlamıyormm
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 6:06 pm

G@mze demiş ki:
gonul_yarası demiş ki:

bnce güsl dğil nasıl beğeniyosunuz hiç anlamıyormm

güzellik göreceli bir kavramdır, kimine göre çok güzel olan kimine göre de çok çirkin olabiliyor. sonuçta kişilerin beğenileri farklı olduklarından dolayı kimilerinin aşık olduğu uğruna çok şeyi feda edebilecek insanlara , diğer insanların yüzüne bile bakmaması gibi mesela ...

ilayda_34
Şiir Yarışması 2.si
ilayda_34

Mesaj Sayısı : 97 Rep Gücü : 97 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/07/08 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 16/09/89

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 10:19 pm

gamzeye katılıyorum. başarılı olabilir ama o kadar güzel bir kız değil
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPaz Şub. 05, 2012 3:14 pm

dediğim gibi güzellik göreceli bir kavram yani sonuçta kimine göre çok güzel olan kimine göre de çok çirkin olabiliyor.kişilerin beğenileri farklı olduğundan dolayı ..ayrıca kendisi oyuncu sonuçta güzellik yarışmasına katılan biri değil.o yüzden oyuncunun yani berfu öngörenin başarısı varken güzelliğini tartışıp konuşmamız ne kadar doğru olur .. orasıda tartışılır.. o yüzden bu konu hakkında tartışmayacam ..

G@mze
Administator
Administator
G@mze

Mesaj Sayısı : 238 Rep Gücü : 290 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 29/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptySalı Şub. 07, 2012 5:02 pm

güzellik yarışmasına katılan kişilerin tekmi güsl olması gerekiyo ?
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptySalı Şub. 07, 2012 5:23 pm

G@mze demiş ki:
güzellik yarışmasına katılan kişilerin tekmi güsl olması gerekiyo ?

yani .. sonuçta güzellik yarışmasına katılan birinden oyunculuk yapmasını beklememiz ne kadar doğru olur orası tartışılır ..aynı şekilde oyuncudan da kusursuz bir güzellik beklememiz ? ...
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyPerş. Şub. 09, 2012 5:14 pm

"gonul_yarası" çok doğru bir şey söyledi.o bir oyuncu güzellik yarışmasına katılan biri değil.çok doğru.katılıyorum.sonuçta oyuncudan kusursuz bir güzellik beklememiz ne kadar doğru olur?
ayrıca unutma beni dizisini her gün izliyorum.başarılı bir oyuncu iyi bir karakterle geldi.ama sanırım biraz üzerinde oynayacaklar olsun rol sonuçta her rolü oynayabildiğini gösterir ve bu başarısını arttırır diye düşünüyorum
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyCuma Şub. 10, 2012 3:22 pm

gonul_yarası demiş ki:

Annene katılmamak mümkün değil=)Bende bizim evin halleri dizisinden beri unutamadım rüzgar ve misketi yani unutulmaz aşkları.Çok yakıştırıyordum birbirlerine.Ama şimdi dizi bitti iki oyuncuda başka dizilerde rol alıyorlar.Biri cantuğ turay deniz yıldızı dizisinde melih rolüyle diğeride berfu öngören unutma beni dizinde ceylan rolüyle.İki diziyide izliyorum.Hala beğeniyorum ikisinide.Bu rollerde yakışmışlar onlara.Ama unutma beni dizisinde ceylanın üzerinde baya senarist gıcıklık yapacak anlaşılan.Olsun ama biz onu her haliyle seviyoruz ve beğeniyoruz.Berfu öngörenin yanii misketimin başarılarının devamını diliyorumm=))
baharr
Üye
Üye
baharr

Mesaj Sayısı : 24 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/01/12 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 08/09/89 Yorum : yok

Berfu Öngören  Empty
MesajKonu: Geri: Berfu Öngören    Berfu Öngören  EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 3:35 pm

misketim kim unutabilir ki onu bizim evin halleri dizisini ve en önemliside misketi misket karekterini rüzgarı aşklarını hala bile yayınlasa eski bölümleri gene izlerim çok özledim o diziyi

Berfu Öngören
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki