Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük Hanımefendi (TRT-1) 2vdjggh
Küçük Hanımefendi (TRT-1) K1bghf
Küçük Hanımefendi (TRT-1) Svgcpx

Küçük Hanımefendi (TRT-1)

4 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Küçük Hanımefendi (TRT-1) Empty
MesajKonu: Küçük Hanımefendi (TRT-1)   Küçük Hanımefendi (TRT-1) EmptySalı Mart 08, 2011 12:27 am

Küçük Hanımefendi (TRT-1) 31242095395521200893

Mommo' filmiyle 27 dalda uluslararası festivallerde ödüller alan yapımcı ve yönetmen Atalay Taşdiken ile Takva filmiyle ödül getiren Özer Kızıltan, TRT1'deki 'Küçük Hanımefendi' disinde buluştu.

Yapımcılığını Atalay Taşdiken'in yaptığı, Muazzez Tahsin Berkand'ın ölümsüz eseri 'Küçük Hanımefendi' dizi olarak ekrana geliyor. Özer Kızıltan'ın yönettiği dizide başrolleri Barış Bağcı, Cansu Tosun, Arsen Gürzap, Derya Alabora, Kazım Akşar paylaşıyor. 'Küçük Hanımefendi' rolü için 200 genç kızla görüşüldükten sonra 'Neriman' rölü, 22 yaşındaki Cansu Tosun'a verildi. Cansu Tosun, "Çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Neriman gibi ben de 22 yaşındayım. Bu benim ilk rolüm. Belgin Doruk ve Hülya Koçyiğit'in oynadığı 'Küçük Hanımefendi' filmlerinin serilerini defalarca izledim. Beden dillerini nasıl kullandıklarına çok dikkat ettim" dedi.

Muazzez Tahsin Berkand'ın eseri olan Küçük Hanımefendi, 1961 ve 1970 yıllarında iki kez sinemaya uyarlandı. Neriman rolünü ilk kez Belgin Doruk canlandırırken, 1970'de ise Hülya Koçyiğit oynamıştı.

Küçük Hanımefendi cuma akşamları trt 1 ekranlarında
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Küçük Hanımefendi (TRT-1)   Küçük Hanımefendi (TRT-1) EmptySalı Mart 08, 2011 12:34 am

Ablacım sende benim aklımımı okuyorsun anlaşılan. Smile
Bu diziyi izlemeyi düşünüyordum tanıtımları beni etkilemişti ama hiç izlemeye fırsat bulamadım Sad Ama müsait olduğum zamanlarda netten izlemyi düşünüyorum..
nur
Üye
Üye
nur

Mesaj Sayısı : 642 Rep Gücü : 660 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/08/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 19/08/90 Nerden : DiLaTT:) İş/Hobiler : leyla ile mecnun dizisine hayran:))

MesajKonu: Geri: Küçük Hanımefendi (TRT-1)   Küçük Hanımefendi (TRT-1) EmptySalı Mart 08, 2011 3:43 pm

çok güzel bir dizi trt nin bütün dizileri çok güzel bu yıl ehe
dila11
Üye
Üye
dila11

Mesaj Sayısı : 127 Rep Gücü : 179 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 36 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 15/03/10 Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 21/04/88

MesajKonu: Geri: Küçük Hanımefendi (TRT-1)   Küçük Hanımefendi (TRT-1) EmptyCuma Mart 25, 2011 2:36 am

bu diziye bayiliyorum....isallah uzun surer....Bu aralar bu dizii tek turkiyeden sonra en cok izledigim dizi

Küçük Hanımefendi (TRT-1)
1 sayfadaki 1 sayfası