Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı 2vdjggh
Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı K1bghf
Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı Svgcpx

Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı

+4
dila11
Tarık-Dila
berfucu
_e_s_r_a_
8 posters
YazarMesaj
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı Empty
MesajKonu: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:25 pm

http://mujgangonul.niceboard.net
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPerş. Mart 10, 2011 11:18 pm

canım ellerine sağlık klip şarkıda da dediği gibi "koca bir hüzün sanki" hep hüzünlü sahneleri kullanmışsın ne yalan söyliyim ben şikayetçi değilim bu durumdan çünkü dilaya hüzün çok yakışıyor nerdeyse her bölüm ağladı gözyaşının bu kadar yakıştığı bir karakter daha görmedim şarkı seçimin içinde kutluyorum ben bu şarkıyı bayadır dinliyorum çalışmalarımda bile kullandım sözlerini "senin hep ömrümün geri kalanı" ne güzel anlatmış kliplerini devamını beklerim facede koy bence bir kez daha ellerine sağlık Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı 699417
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyCuma Mart 11, 2011 2:32 pm

Güzel yorumların için teşekkür ederim cnm beğendiğine sevindim..Senin ve sedanın giflerinide kullandım sizinde ellerinize sağlık.. ;)
Tarık-Dila
Üye
Üye
Tarık-Dila

Mesaj Sayısı : 87 Rep Gücü : 95 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 19/02/97

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyC.tesi Mart 12, 2011 2:43 pm

Güzel olmuş ellerine sağlık Smile
dila11
Üye
Üye
dila11

Mesaj Sayısı : 127 Rep Gücü : 179 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 36 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 15/03/10 Zodyak : Boğa çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 21/04/88

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPaz Mart 13, 2011 11:09 pm

ellerine saglik =D
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPtsi Mart 14, 2011 1:03 pm

müzik seçiminede bayıldım çok uyumlu olmuş ablacım
Ayrıca berfu ablamla benim gifleride kullanmışsın daha bir güzel olmuş sanki ayrı bir hava katmış.. Smile Smile Smile

Ellerine sağlık ablacım kısacası çok güzel olmuş.. love
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPtsi Mart 14, 2011 1:32 pm

ellerinize sağlık çok hoş ve uyumlu bir klip olmuş...
http://dizilerimizden.com
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptySalı Mart 15, 2011 3:56 pm

Teşekkür ederim arkadaşlar beğendiğinize sevindim.. ;)
Behlül
Üye
Üye
Behlül

Mesaj Sayısı : 27 Rep Gücü : 30 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 19/05/11 Lakap : erkek Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 07/01/89 Nerden : 7.ocak.1989 İş/Hobiler : istanbul Yorum : tenis oynamak, futbol oynamak...televizyon seyretmek..tek türkiye ve aski memnu Smile

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPerş. Mayıs 19, 2011 11:45 pm

eline saglik kardesim
muhammed
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 60 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 28/02/93

MesajKonu: Geri: Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı   Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı EmptyPerş. Kas. 17, 2011 8:47 pm

ovvv wonderful, thankssss

Tarık&Dila - Ömrümün Geri Kalanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-