Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 2vdjggh
Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 K1bghf
Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 Svgcpx

Bu Bebekler Çok Şeker=))

+18
ismail
almila
alara
mizu_chan
mekansız şivan
fcihat
damla 8
ραкizé
umitxd9
sinemmm
feyza
elfida
esma
Elifrana
humeyr
elmasın
dilacıım
°« ∂iℓa »°
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
mizu_chan
Üye
Üye
mizu_chan

Mesaj Sayısı : 243 Rep Gücü : 261 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/05/09 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 02/09/88 Nerden : Mars'tan!!

Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 07, 2009 5:52 pm

oyyyy yerim ben onları çok tatlılar
alara
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 121 Rep Gücü : 177 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 10/08/09 Lakap : satanist Zodyak : Kova çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 24/01/95 Nerden : adana İş/Hobiler : öğrenci,kitap okumak,kuaför ustası vb.

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 4:43 pm

bu bebişler çok tatlı hepsini çok sevdi ben ben bebek hastası
almila
Üye
Üye
almila

Mesaj Sayısı : 63 Rep Gücü : 67 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/07/09 Lakap : Profösör Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 20/08/89 Nerden : Konya

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 9:50 pm

bütün bebekler birbirinden şirin ve tatlı bayıldım hepsine
ismail
Üye
Üye
ismail

Mesaj Sayısı : 408 Rep Gücü : 435 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 29/06/09 Lakap : güneş Zodyak : Kova çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 05/02/89 Nerden : ŞANLIURFA İş/Hobiler : TEK TÜRKİYE'Yİ İZLEMEK

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 5:53 pm

Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 Rr5onr
bunlarda benden
sena nur
Üye
Üye
sena nur

Mesaj Sayısı : 81 Rep Gücü : 84 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 31/08/09 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 10/09/97

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 6:01 pm

evet gerçektende çok şekerler Smile
gülçinn
Üye
Üye
gülçinn

Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü : 1 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/09/09 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 24/08/94

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 22, 2009 6:22 pm

çok tatlılar
ismail
Üye
Üye
ismail

Mesaj Sayısı : 408 Rep Gücü : 435 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 29/06/09 Lakap : güneş Zodyak : Kova çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 05/02/89 Nerden : ŞANLIURFA İş/Hobiler : TEK TÜRKİYE'Yİ İZLEMEK

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 11:44 am

evet ya çok tatlılar gerçekten
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyCuma Kas. 11, 2011 12:51 pm

Arkadaşlar işte şimdi Erzurum şivesiyle bebek yada çocuk sevmek nasıl olur onu yazacağım. tbsm

Oy bebegim!
Ben seni yiyim olaaa! (yada)
Ben seni yiyim gıııız!
Sen nesen bele!
Kobbuk, kobbuk!
Ele tavli ki!
Ele fana ki!
Dayanamiram ha!
Oy gudugum!
Oy minigim!
Seni verene gurban olim!
Seni doğurana gurban olim!
Oy ağzın yiyim!
Oy gözün yiyim!

Bizimkiler böyle seviyor birazda döverek severler hysterical Ellerinize sağlık canlar çok tatlı fotoğraflar :ok:
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : dilo&#254; drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 17, 2011 6:31 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
Arkadaşlar işte şimdi Erzurum şivesiyle bebek yada çocuk sevmek nasıl olur onu yazacağım. tbsm

Oy bebegim!
Ben seni yiyim olaaa! (yada)
Ben seni yiyim gıııız!
Sen nesen bele!
Kobbuk, kobbuk!
Ele tavli ki!
Ele fana ki!
Dayanamiram ha!
Oy gudugum!
Oy minigim!
Seni verene gurban olim!
Seni doğurana gurban olim!
Oy ağzın yiyim!
Oy gözün yiyim!

Bizimkiler böyle seviyor birazda döverek severler hysterical Ellerinize sağlık canlar çok tatlı fotoğraflar :ok:

ne kdar güsel seviyormuşsunuz bebekleri
bizimlede paylaştığın için tşk ederim abla
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Bu Bebekler Çok Şeker=))   Bu Bebekler Çok Şeker=)) - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 24, 2012 5:42 pm

Birşey değil birtanem beğendiğin için de ben teşekkür ederim. teşkkür

Bebek fotoğrafları çok güzel ellerinize, emeklerinize sağlık teşekkür ederim. teşkkür

Bu Bebekler Çok Şeker=))
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-