Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Rosalinda. 2vdjggh
Rosalinda. K1bghf
Rosalinda. Svgcpx

Rosalinda.

4 posters
YazarMesaj
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Rosalinda. Empty
MesajKonu: Rosalinda.   Rosalinda. EmptySalı Mart 15, 2011 1:17 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/URL]

Tür pembe dizi
Yönetmen Beatriz Sheridan
Karina Duprez
Oyuncular Thalía
Fernando Carrillo
Ülke Meksika
Dili İspanyolca
Bölüm sayısı 80

Konusu

Rosalinda, Meksikalı fakir bir ailenin kızıdır. Zengin bir adamı -yapmadığı halde- öldürmekle suçlanan ve hapiste olan Rosalinda'nın annesi Soledad, kızını kız kardeşi hasta Dolores'e emanet eder ve Rosalinda Dolores'i annesi sanmaktadır. (Daha sonra Dolores ölmek üzereyken gerçeği söylemiştir.)Cinayet şöyle gerçekleşir: Soledad söz konusu zenginin (Jose Fernando) kayınbiraderi Alfredo ile gizlice evlenmiştir. Alfredo zengin bir aileye mensup bir avukat, Soledad ise onun sekreteridir. Alfredo, sosyal sınıf farkının ve özellikle de kız kardeşi Valeria'nın tepkisinden çok çekinmektedir. Daha sonra Fernando, Soledad’a tecavüz etmeye kalkışınca Alfredo, Jose Fernando’yu öldürür. Alfredo’nun suçunu Soledad üstlenir.

Yirmi yıl sonra kızları Rosalinda çiçekçilik yapmaktadır ve çiçeklerini satmak için zenginlerin yer aldığı bir restorana gider. Jose Fernando ve Valeria'nın oğlu Fernando Jose ile karşılaşır ve ilk görüşte birbirlerine âşık olurlar. Fakat Rosalinda, Fernando Jose'nin o güne kadar hiç tanımadığı annesinin öldürdüğü ileri sürülen adamın oğlu olduğunu bilmemektedir. Tabii bundan Fernando Jose'nin de haberi yoktur. Daha doğrusu hiç kimsenin bu konu hakkında bilgisi yoktur çünkü Rosalinda'nın Dolores'in kızı olduğu sanılmaktadır. Daha sonra Rosalinda ve Fernando Jose evlenirler.

Fernando Jose'nin üvey annesi Valeria, Rosalinda'nın ailesinin fakir olduğundan dolayı bu evliliğe karşı çıkar ve daha sonra Valeria, Rosalinda'nın gerçek annesinin, kocasını öldüren kadın olduğunu öğrenir. Rosalinda hamile kalır ve doğum yapar. Valeria, Rosalinda'nın çocuğunu alır ve Rosalinda bu üzüntüyle aklını kaçırır. Daha sonra Fernando Jose, Rosalinda'yı akıl hastanesine yatırır ve orada yangın çıkmasıyla Rosalinda'nın öldüğü haberini alırlar ama Rosalinda yangından kurtulmuş ve kaybolmuştur.

Bunun üzerine Rosalinda'nın kuzeni Fedra, Fernando Jose ile evlenmek için türlü oyunlar yapar ve dilediğine kavuşur. Rosalinda ise hafızasını kaybetmiş durumda dilencilik yapmaktadır. Yeni yüzler arayan Alex onu dilencilikten kurtarır ve eğitir. Fernando Jose, kafeteryada Rosalinda ile karşılaşır ama yanına geldiğinde onun adının Paloma Dorandes olduğunu öğrenerek ona yeniden âşık olur. Rosalinda'nın öldüğü fikrini bir türlü kabullenememiş olan Jose, bir ikilem içine düşer. Bir yandan Alex de ona âşıktır ama Paloma'nın yine sevdiği kişi Fernando Jose'dir.
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Rosalinda. Empty
MesajKonu: Geri: Rosalinda.   Rosalinda. EmptySalı Mart 15, 2011 12:06 pm

sedacım başlık için teşekkürler
bu diziyi bende çok severdim hiç kaçırmadım diyebilirim ;)
rozalinda hafızasını kaybettiğinde alex çıkmıştı bide ona çok sinir oluyordum ilk başlarda onu dilencilikten kurtardı tamam ama sona fernandodan kaçırdığı bölümler falan vardı o zamanlar sinirlerimi zıplatıyordu alex Very Happy
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Rosalinda. Empty
MesajKonu: Geri: Rosalinda.   Rosalinda. EmptySalı Mart 15, 2011 6:20 pm

Ricaederim ablacım..
Bende çok severdim bu diziyi her bölümü ayrı bir heyecandı benim için ilk olarak Rosalinda ile Fernando'nun aşkı sonra bebeğini kaybettiğini zannedip delirmesi, sonrada hafızasını kaybetip şarkıcı olması her bölümünü merakla beklerdim..
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Rosalinda. Empty
MesajKonu: Geri: Rosalinda.   Rosalinda. EmptySalı Mart 15, 2011 6:46 pm

bu diziyi ben de takip ederdim bir anne de ben de var Very Happy annem çok heycanlı takip ederdi bölüm yayınlanırken ne yoprumlar yapardı ne yorumlar hysterical thalia o dönem yayınlanan tüm dizilerini izledim neredeyse malum bir ara pembe diziler çok rövanştaydı bu arada kızlar siz bu dizi yayınalnırken siz kaç yaşındaydınız ya ben lisedeydim diye hatırlıyorum bya bir eski hıımm
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Rosalinda. Empty
MesajKonu: Geri: Rosalinda.   Rosalinda. EmptySalı Mart 15, 2011 7:01 pm

berfucu demiş ki:
bu diziyi ben de takip ederdim bir anne de ben de var Very Happy annem çok heycanlı takip ederdi bölüm yayınlanırken ne yoprumlar yapardı ne yorumlar hysterical thalia o dönem yayınlanan tüm dizilerini izledim neredeyse malum bir ara pembe diziler çok rövanştaydı bu arada kızlar siz bu dizi yayınalnırken siz kaç yaşındaydınız ya ben lisedeydim diye hatırlıyorum bya bir eski hıımm

Evet yaa bende daha ilkokulda falandım ayy ne günlerdi benim annede bayağı bir izlerdi onun sayesinde izledim zaten dediğin gibi pembe diziler çok fazlaydı o dönemler hemen hemen hepsini hatırlıyorum.. Very Happy Very Happy Very Happy

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Rosalinda. Empty
MesajKonu: Geri: Rosalinda.   Rosalinda. EmptyPtsi Ekim 31, 2011 9:27 pm

Bu diziyi merakla izlerdim güzeldi teşekkürler Seda Smile

Rosalinda.
1 sayfadaki 1 sayfası