Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) 2vdjggh
Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) K1bghf
Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) Svgcpx

Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)

+4
zeynep_müjgan
Nazlıcan
Galaksi
_e_s_r_a_
8 posters
YazarMesaj
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) Empty
MesajKonu: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptySalı Ağus. 09, 2011 11:08 pm

Sitelere Rahat Girmenin Formülü İLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)

Formül;

yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın özellikler
ordan internet iletişim kurallarına tıklayın
ordan aşağıdaki dns sunucularını kullana tıklayın
sonra 1. ye 8.8.8.8
2.ye 8844 girin

sanırım şimdi oldu... gız

http://mujgangonul.niceboard.net
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 1:59 pm

Sağol ablacımm Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) 699417
http://kizimnerede.forumm.biz/
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 7:05 pm

ben nerden gireceğimi anlamadım :S
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 10:09 pm

Canım masa üstünde ağ bağlantılarım diye bir yer var ordan yapacaksın... ;)
zeynep_müjgan
Üye
Üye
zeynep_müjgan

Mesaj Sayısı : 359 Rep Gücü : 409 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 25 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/04/09 Lakap : ???? Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 23/07/98 Nerden : Buralardann... İş/Hobiler : M.G fana girmek.... Yorum : ????

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPtsi Eyl. 05, 2011 6:26 pm

saol canım ablacım utangaç canım
Eylul
Administator
Administator

Mesaj Sayısı : 210 Rep Gücü : 93 Başarı Sistemi : -1 Yaş : 37 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/08/08 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 24/09/86

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyCuma Eyl. 16, 2011 2:21 pm

Güzel formül işime yaradı.Teşekkürler esra.
cengiz
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 13 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 23/05/90

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptySalı Ekim 04, 2011 5:39 pm

teşekkürler..........................
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptySalı Ekim 04, 2011 7:22 pm

_e_s_r_a_ canım açık yazayım, ben bir süre önce siteye hiç giremiyordum benim bilgisayarım da mı, acaba sitede mi bir problem var diye düşünüyordum.Sesimi sitenin yetkililerine facebook'tan duyurmaya çalıştım yardım edin siteye giremiyorum neden diğer fan arkadaşım girebiliyor ben neden giremiyorum dedim.Sonra şu yukarıda ki yazıyı gördüm, görmez olaydım.Sesimi duydular bana yardım edecekler deyip sevinirken sevincim kursağımda kaldı ve olan oldu :x Denedim, yazılanların aynısını yaptım ve internetim gitti, Sad iki buçuk ay bırak siteyi, internete giremedim Sad Hal böyle olunca faceook'uma da giremedim.iki ay girmediğin zaman facebook'un kapatılıyormuş.Ben bunu da bilmiyordum yani facebook'um da gitti.Yenisini almak bayağı bir zamanımı alır.Bu facebook'umu bir hafta da ancak alabilmiştim şimdi bir bir hafta daha sürerse yine sinir olacağım demektir :x Üstelik bilgisayar kasamı formata vermek zorunda kaldım ve bu da bana yirmibeş tl'ye mal oldu.Çok bir miktar değil ama bu hatayı başkasının değil de kendimin yapması beni daha çok sinir etti :x lütfen çok rica ediyorum şu yukarıya yazdığın yazı eğer tüm bilgisayarlara uygun birşeyse yaz hayır değilse.Olan bilgisayara oluyor.Ben sana yada site yetkililerine sitem etmiyorum sadece, mağdur durumda kaldığımı bildiriyorum.Bilin ki, başka üyelerin de başına gelmesin.Hepsinden geçtim kusura bakma ama yemişim facebook'unu, başka birşeyini! Ben bu siteye giremedikten, Müjgan ablamla ilgili güzel, iyi haberler öğrenemedikten, arkadaşlarımla sohbet edemedikten sonra benim evimde internetin olmasının bir anlamı yok! Şimdi girebiliyorum ama umarım bir daha olmaz çünkü, Müjgan ablamın sesine hasret kalıyorum, burada ki arkadaşlarımı çok özlüyorum ve en önemlisi şu ana ne hissediyorsam buraya onları yazıyorum.
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPerş. Ekim 06, 2011 12:21 pm

canım bu formülü kendimde dahil olmak üzere bir çok kişi denedi ve deneyen herkes memnun kaldı.sen ve bizim yetkililerden balımdan böyle bir şikayet geldi ama balımında telefondan yaptığı için böyle bir sorun çıkmış olabilir.ben bilgisayarlar için önermiştim bu formülü telefonlar için değil keşke bir sorsaydı uygulamadan önce o zaman belkide böyle bir sorun çıkmazdı.ayrıca sende neden böyle bir sorun çıktı anlamadım.Bu formül benim kendimden çıkardığım bir formül değil bu sitelerin üst yetkililerinin bana önerdiği bir formüldü sizin için paylaştım.bu kadar kişi yaptı sorun çıkmadıda sende sorun çıkıncamı formül bozuk çıktı.ben bir sürü mesajlar mailler aldım.bu formülden memnun kaldıklarını dile getirdiler.sende neden böyle bir sorun çıktı bilmiyorum belki sen yanlış birşey yapmışsındır.bu formülü ilk önce kendim uyguladım daha sonra sizlere önerdim eğer bende bir sorun çıksaydı zaten önermezdim.bu arada faceboka iki ay girilmediğinde kapatılıyormuş hesap demişsin öyle birşey yok benim bildiğim kadarıyla.ondada belki sen bir yanlışlık falan yapmışsındır.ayrıca hesap almak hiçte söylediğin kadar zor değil 5 10 dakkanı almaz.alamadıysan ben sana alayım canım..bu arada güzel düşüncelerin içinde teşekkür ederiz... ;)
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPaz Ekim 16, 2011 12:20 pm

Bilemiyorum belki ben bir yanlışlık yaptım ama, o kadar da dikkat ettim nerelere tıklayacağıma.Ama bu programın bana yaramadığı kesin Very Happy Asıl ben bilgilendirdiğin ve yardım ettiğin için teşekkür ederim Smile Anlayışlı insanın hali bir başka oluyor ;) Sağol ben bir kaç kere denedim ama yeni facebook alamadım Sad sanırım yardım etmen gerekecek utangaç
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPaz Ekim 16, 2011 2:39 pm

tamam canım özelle devam edelim... ;)
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPaz Ekim 16, 2011 8:12 pm

Tamam balım <3
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : dilo&#254; drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPtsi Ekim 24, 2011 3:49 pm

esra abla bn yaptım bi sorun çıkmadı şimdi rahatlıkla girebiliyormmm ki neden onda öle bi sorn çıktı :O
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)   Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;) EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 4:18 pm

Allah yardımcın olsun canım amin. Smile

Sitelere Rahat Girmenin Formülü ÝLK KEZ müjgangonul.niceboard.org'da.. ;)
1 sayfadaki 1 sayfası