Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  2vdjggh
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  K1bghf
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Svgcpx

Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında

+9
Galaksi
zeynepmüjgan
devran-37
Eylul
cengiz
Livâ-ül Hamd
GURBETCI
diloşum
admin
13 posters

Sitemizin Yeni Hali Nasıl?
Muhteşem
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_lcap88%Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_rcap
 88% [ 21 ]
Güzel
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_lcap12%Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_rcap
 12% [ 3 ]
İdare Eder
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_lcap0%Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ehh işte
Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_lcap0%Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 24

YazarMesaj
admin
Site Kurucusu
Site Kurucusu
admin

Mesaj Sayısı : 133 Rep Gücü : 113 Başarı Sistemi : 9 Kayıt tarihi : 12/06/08

Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  Empty
MesajKonu: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyCuma Eyl. 30, 2011 4:17 pm

Sitemiz yenilenmek için kısa bir süreliğine askıya alınmıştı.Bu süre zarfında sitemizin yeniliği için ekip arkadaşlarımızla elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz..Umarız sizde öyle düşünüp ve beğenirsiniz.Taktir edersiniz ki sitemizin mükemmel bir site olması için siteyi askıya alma süremiz çalışmalardan dolayı uzadı..

Sitemiz 01.10.2011 tarihinde yenilenmiştir.Yenilenen sitemizde artık çözüm ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Güncelleme çalışmalarımız halen sürmektedir. Kısa süre içerisinde, sitemizde çok daha fazla içeriğe ulaşıyor olacaksınız.
Siz üyelerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için sitemiz yenilenmiştir.
Sizleri yeni yüzümüzle karşılamaktan mutluluk duyarız.
Tüm görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

SİTE YÖNETİMİ

diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : diloþ drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 7:34 pm

bayıldımm temaya logoya herşeyiyle müthiş
çok beğendiğim bir fan clup
tebriklerrr
devamını dilerimmm:=)))
GURBETCI
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi

Mesaj Sayısı : 235 Rep Gücü : 156 Başarı Sistemi : 20 Yaş : 88 Kayıt tarihi : 28/06/08 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 01/10/35 Nerden : YURT DIÞI İş/Hobiler : (ÖÐRETMEN) - ÝÇ MÝMAR, RESSAM, DÝZAYN, MEDYA - ÖÐRENCÝ

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptySalı Ekim 04, 2011 3:00 pm

Vallahi artik yeter diyorum arkadaslar bayildim bittim vallahi harikasiniz uzun cok uzun zaman sonra bir gireyim dedim bi an yanlis girdim sandim. Emeklerinize yureklerinize saglik mukemmel otesi olmus. Ne diyecegimi bilemedim. Kalp var bende aciyin bana .. Daha nice guzelliklere insALLAH ..
http://www.OzlemAkinozu.net.tc/
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptySalı Ekim 04, 2011 4:21 pm

Mükemmel olmuş elleirnize, yüreklerinize sağlık eminim Müjgan ablamız da çok beğenmiştir tebrik ederim tüm siteyi oley
cengiz
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 13 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 23/05/90

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptySalı Ekim 04, 2011 5:31 pm

mailinizi aldım müjgan abla siteniz muhteşem olmuş ellerinize sağlık........................
Eylul
Administator
Administator

Mesaj Sayısı : 210 Rep Gücü : 93 Başarı Sistemi : -1 Yaş : 37 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/08/08 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 24/09/86

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyPerş. Ekim 06, 2011 9:45 pm

Site muhteşem olmuş.Tebrik ediyorum.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
devran-37
Üye
Üye
devran-37

Mesaj Sayısı : 16 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 01/12/10 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 05/10/92

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyPaz Ekim 09, 2011 8:05 pm

Güzel olmus..Ellerinize saglik...
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : dilo&#254; drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyPtsi Ekim 24, 2011 3:41 pm

bn özellikle logoya bittmmmm kayan yazıya zten söyleyecek güzel birşey bulamıyorummm
zeynepmüjgan
Üye
Üye
zeynepmüjgan

Mesaj Sayısı : 81 Rep Gücü : 81 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : müjgancı Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 10/04/91 Nerden : şanlıurfadan İş/Hobiler : müjganla ilgili herşey Yorum : müjgan ablayı çoooook seviyorum.

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 2:09 pm

[b]Çok güzeeeeeeeeeeeeeeeell olmuş

Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 11:02 pm

-logo çok güzel olmuş..emeği geçen arkadaşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz..
http://kizimnerede.forumm.biz/
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyPtsi Kas. 21, 2011 1:30 am

Site harika olmuş çok beğendim lakin ana temadaki beyazı bir koyu renk yaparsanız gözlerimiz daha rahat bir şekilde takip edecek inşaallah... ;)

Ellerinize emeklerinize sağlık... Müjgan Gönül gibi zarif ve tatlı olmuş... good

http://dizilerimizden.com
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyÇarş. Kas. 23, 2011 12:54 pm

Nuruhafza demiş ki:

Site harika olmuş çok beğendim lakin ana temadaki beyazı bir koyu renk yaparsanız gözlerimiz daha rahat bir şekilde takip edecek inşaallah... ;)

Ellerinize emeklerinize sağlık... Müjgan Gönül gibi zarif ve tatlı olmuş... good

bnce böyle gayet güzel.eğer ana temadaki renk koyu olursa öyle iç karartıcı olur
Nuruhafza
Üye
Üye
Nuruhafza

Mesaj Sayısı : 611 Rep Gücü : 632 Başarı Sistemi : 21 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 24/11/10 Lakap : K-can Zodyak : Yay çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 11/12/90 Nerden : D- K- T- İş/Hobiler : PsikoTerapist Yorum : Kendime inanamıyorum!!!

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyÇarş. Kas. 23, 2011 7:41 pm

koyu renk değil kastettiğim, siyah yada gri de değil beyazında tonları var... zeten koyu renkte göz yorar... ;)

http://dizilerimizden.com
Burak25
Üye
Üye
Burak25

Mesaj Sayısı : 4 Rep Gücü : 4 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 27 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 05/11/11 Lakap : Herkul Zodyak : Koç çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 02/04/97 Nerden : Guney Kore İş/Hobiler : Ogrenci, Futbol, Teknoloji, Aktorluk, Yorum : Acelecinin harmanında en çok bulunan şey hatadır.

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyC.tesi Kas. 26, 2011 9:10 am

ARO. Ellerinize saglik.... Smile
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyPaz Ara. 25, 2011 9:08 pm

Nuruhafza demiş ki:

koyu renk değil kastettiğim, siyah yada gri de değil beyazında tonları var... zeten koyu renkte göz yorar... ;)

evt koyu renk göz yorar o yüden değişmesine gerek böyle çok güzel
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyÇarş. Şub. 01, 2012 9:24 pm

tek kelimeyle müthiş olmuş bayıldım ya emeği geçen herkezden allah (c.c) razı olsun.. teşkkür
http://www.mujgangonul.niceboard.net
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında    Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında  EmptyPaz Mayıs 06, 2012 2:46 pm

Amin birşey soracağım?Acaba site bir kaç ayda bir mi yoksa senede bir mi yenileniyor?

Sitemiz Yenilenen Yüzüyle Yayında
1 sayfadaki 1 sayfası