Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Müjgan Gönül (Melek) 2vdjggh
Müjgan Gönül (Melek) K1bghf
Müjgan Gönül (Melek) Svgcpx

Müjgan Gönül (Melek)

+6
rapunzell
zeynepmüjgan
Livâ-ül Hamd
ilayda_34
merve2552
berfucu
10 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Müjgan Gönül (Melek) Empty
MesajKonu: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyCuma Ekim 14, 2011 7:32 pm

Müjgan Gönül (Melek) 12936

Yorum ve düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
merve2552
Üye
Üye
merve2552

Mesaj Sayısı : 37 Rep Gücü : 40 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 22/11/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 30/10/97 İş/Hobiler : tek turkiye ´´son karakol´´

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPtsi Ekim 17, 2011 11:12 am

mujgan ablamiz harika Smile
ilayda_34
Şiir Yarışması 2.si
ilayda_34

Mesaj Sayısı : 97 Rep Gücü : 97 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/07/08 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 16/09/89

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptySalı Ekim 18, 2011 9:47 pm

müjgan gönül ün imaj değişikliğide pek bi yakışmış.hepimize hayırlı olsun ve inşallah uzun soluklu bir dizi olur.
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptySalı Ekim 18, 2011 11:19 pm

Yeni projen hayırlı ve uğurlu olsun "DURU MELEĞİM" <3

Herşey hakkında hayırlı olsun, hakkında hayırlı olan gönlünde razı olsun inşaallah amin <3

Hayatın hep hayırlı güzelliklere aksın inşaallah amin <3

Senin adına çok sevindim oley oleyyy Yine harika, faydalı, yararlı, iyi, güzel ve maneviyat dolu bir proje ve karakterle karşımızdasın çok mutluyum tam istediğim gibi.Samanyolu'nda iyi bir projeyle iyi bir karakteri canlandırmanı çok istemiştim sonunda kalbimden geçen oldu ve yine Samanyolu'ndasın oyunculuk konusunda gerçekten çok iyi olduğunu düşünüyor, görüyorum ve bu sadece beni değil, tüm fanlarını çok sevindiriyor bunu biliyorum Smile

Bizlere verdiğin değer için tüm sevenler, tüm fanlar adına sana çoook teşekkür ederim <3

Başarılarının devamını dilerim, dualarım hep seninle <3

Sen hep gül, gülüşü can ablam <3 öpmek
zeynepmüjgan
Üye
Üye
zeynepmüjgan

Mesaj Sayısı : 81 Rep Gücü : 81 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : müjgancı Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 10/04/91 Nerden : şanlıurfadan İş/Hobiler : müjganla ilgili herşey Yorum : müjgan ablayı çoooook seviyorum.

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPtsi Şub. 06, 2012 7:38 pm

Güzel ablacım çok başarılı, Melek karakterine çok yakışıyor.
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

Mesaj Sayısı : 34 Rep Gücü : 34 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/12 Lakap : müjgancı Zodyak : Kova çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 12/02/94 Nerden : Elazığ İş/Hobiler : Öğrenci.... Yorum : ..seni çok seviyorum müjgan ablam

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 8:51 am

güzeller güzeli ablam çok yakışıyosun herseye allah başarılarının devamını versin ehe
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

Mesaj Sayısı : 34 Rep Gücü : 34 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/12 Lakap : müjgancı Zodyak : Kova çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 12/02/94 Nerden : Elazığ İş/Hobiler : Öğrenci.... Yorum : ..seni çok seviyorum müjgan ablam

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 8:58 am

seni seviyoruuuuuuuuuuum ehe
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPaz Şub. 12, 2012 3:55 pm

ilayda_34 demiş ki:
müjgan gönül ün imaj değişikliğide pek bi yakışmış.hepimize hayırlı olsun ve inşallah uzun soluklu bir dizi olur.

Evet bnde çok yakıştırdım yeni saçlarını.
Çok yakışmış meleğimize
İmaj değişikliği iyi olmuş yani
Hepimize hayırlı olsn ve uzun soluklu bir dizi olsun =)
yesiMelek
Üye
Üye
yesiMelek

Mesaj Sayısı : 12 Rep Gücü : 12 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : mujimm Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/01/92 Nerden : şanlıurfa İş/Hobiler : farklı boyut ve tek türkiye Yorum : müjgan gönül'ü çooooooooook seviyorum
efsanemmm dilammm

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPtsi Şub. 13, 2012 4:09 pm

Melek karakterini çok güzel canlandırıyor dünya güzeli ablacım başarılarının devamını diliyorum.
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPtsi Şub. 13, 2012 11:34 pm

seni seviyorum denizin sahile vuran en son dalgası karanlığın çoban yıldızıtoprağa düşen en son yağmur damkası ve bitanesin fanlarının en değerli insanı ehe (hülya ve müjgan)
baharr
Üye
Üye
baharr

Mesaj Sayısı : 24 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/01/12 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 08/09/89 Yorum : yok

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 3:26 pm

melek adı bu kadar mı yakışır bir insana ya çok seviyorum seni müjgan gönül
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPtsi Şub. 20, 2012 10:52 pm

sen çok güzelsin ablammmmmmmmmmm ehe
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyCuma Şub. 24, 2012 11:28 am

cnmmmmmmmmmmm ya benmmm ehe
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyÇarş. Şub. 29, 2012 10:43 am

ablaların en güzelisin bunu untma sakın ablacım ehe
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptySalı Mart 06, 2012 11:56 am

abla saçlarının hastasıyımmm ya çok güzel saçların varrr ;)
zeynepmüjgan
Üye
Üye
zeynepmüjgan

Mesaj Sayısı : 81 Rep Gücü : 81 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : müjgancı Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 10/04/91 Nerden : şanlıurfadan İş/Hobiler : müjganla ilgili herşey Yorum : müjgan ablayı çoooook seviyorum.

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPerş. Mart 15, 2012 3:27 pm

ablacım tüm bölümlerde çok başarılısın. ;)
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptyPerş. Mart 22, 2012 12:22 pm

yine süperdin ablammm
FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 16 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/01/12 Lakap : emoş Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 14/11/88 Nerden : Yozgat İş/Hobiler : ev kızı Yorum : farklı boyut dizisinin hayranıyım müjgan gönül senide çok seviyorum

MesajKonu: Geri: Müjgan Gönül (Melek)   Müjgan Gönül (Melek) EmptySalı Ekim 30, 2012 6:04 pm

Müjgan Gönül (Melek)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-