Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  2vdjggh
Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  K1bghf
Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  Svgcpx

Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !

+4
zeynepmüjgan
mujgangonulfanı_mine
G@mze
Mehmettoprak
8 posters
YazarMesaj
Mehmettoprak
Administator
Administator
Mehmettoprak

Mesaj Sayısı : 282 Rep Gücü : 300 Başarı Sistemi : 12 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 22/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 27/02/88 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Öğrenci

Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  Empty
MesajKonu: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyCuma Ocak 27, 2012 2:47 pm

Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON ! Siteler Düzeldi.Herkesi Müjgan Gönül Fan Sitemize Bekliyoruz.Smile
G@mze
Administator
Administator
G@mze

Mesaj Sayısı : 238 Rep Gücü : 290 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 29/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyCuma Ocak 27, 2012 2:51 pm

ben zaten rahat girebiliyordum mehmet abii =))
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyCuma Ocak 27, 2012 3:04 pm

şoklar içerisindeyim.çook çook çoook sevindim bu habere artık siteye rahat girebilecez bu güzel haber için teşekkürler mehmet ;)

Mehmettoprak
Administator
Administator
Mehmettoprak

Mesaj Sayısı : 282 Rep Gücü : 300 Başarı Sistemi : 12 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 22/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 27/02/88 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyCuma Ocak 27, 2012 3:21 pm

rica ederim bu duyuruyu yapmak benim için büyük bir zevkti Smile
zeynepmüjgan
Üye
Üye
zeynepmüjgan

Mesaj Sayısı : 81 Rep Gücü : 81 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : müjgancı Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 10/04/91 Nerden : şanlıurfadan İş/Hobiler : müjganla ilgili herşey Yorum : müjgan ablayı çoooook seviyorum.

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyCuma Ocak 27, 2012 3:48 pm

Bende iki gündür rahat girebiliyorum demeki düzelmiş
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : diloþ drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyCuma Ocak 27, 2012 9:51 pm

bu haberi duyunca çooooooooooook mutlu oldummm :=) haber için teşekkürler babayiğit abi
GURBETCI
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi

Mesaj Sayısı : 235 Rep Gücü : 156 Başarı Sistemi : 20 Yaş : 88 Kayıt tarihi : 28/06/08 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 01/10/35 Nerden : YURT DIÞI İş/Hobiler : (ÖÐRETMEN) - ÝÇ MÝMAR, RESSAM, DÝZAYN, MEDYA - ÖÐRENCÝ

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 6:32 pm

ben her turlu girebiliyordum Very Happy Hic sorun yasamadim hamd olsun.. Tesekkurler Esra'm ..
http://www.OzlemAkinozu.net.tc/
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 10:54 pm

Siteye girerken ara ara sorun yaşıyorum neden oluyor bilmiyorum?Bir kaç gündür girebiliyorum ama bir hafta önce bayağı süredir giremiyordum Sad Bilgisayarımı yeni formatlattım kendi bilgisayarımdan kaynaklandığını sanmıyorum.İnşşaallah bir daha olmaz.
dila seni çoook seviyorum
Üye
Üye
dila seni çoook seviyorum

Mesaj Sayısı : 25 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/01/12 Lakap : dilamm Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 13/08/94 Nerden : denizli İş/Hobiler : ö&#240;renci Yorum : dila seni çoook seviyorum

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyPtsi Ocak 30, 2012 2:09 pm

çok mutlu oldum artık rahat girebilecm teşekkürler babayiğit
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !    Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !  EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 3:47 pm

Babayiğt değil kız Mehmet. Very Happy Ben zaten rahatça girebiliyorum çok şükür.

Dolaylı Yollardan Siteye Girmeye Artık SON !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siteye video ekleme
» Siteye resim ekleme
» Neler Oluyor Bu Siteye ?