Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Hayat Devam Ediyor 2vdjggh
Hayat Devam Ediyor K1bghf
Hayat Devam Ediyor Svgcpx

Hayat Devam Ediyor

+7
betül
rapunzell
diloşum
Vuslat Sevdalısı
mujgangonulfanı_mine
baharr
..Balım..
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyPtsi Şub. 06, 2012 9:36 pm

Hayat Devam Ediyor 19aaa82dbc

Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği
karısı Kudret’ten dört çocuğa, aşık
olduğu Kudret’in üzerine kuma
getirdiği Cennet’ten ise üç çocuğa
sahiptir. Çömlekçi İsmail, çömlekçilik
yapmaktan artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu
Siraç ile kızı Zeliha’nın desteğiyle
İstanbul’a göç etmeye karar verir.Bu
sırada ailenin ortanca kızı dünyalar
güzeli Hayat, bölgenin en eski
ailelerinden birinin oğlu Kerem’le gizliden aşk yaşamaktadır. Gençlik
heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata
yapmasına neden olur ve Kerem’le
Hayat evlenmeden önce beraber olur.
Aile bunu öğrenince şehrin en zengin,
acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbas’ın 15 yaşındaki
Hayat’ı kendisine istemesini fırsat bilip
kızı Abbas’a verirler. Bu olaylar
nedeniyle aile, İstanbul’a gidip yerleşir.
Ancak büyük şehir onlar için bir
tuzaktır. İbrahim ve eşlerinin İstanbul’a bir türlü uyum
sağlayamamaları, İbrahim’in
çocuklarından Şirin’in şöhret,para
tutkusu, Bekir’in karanlık yollara
sapması, bir kolu sakat olan sessiz
Malik’in şehirde giderek erozyona uğraması, Hayat’ın küçük bedeninin
ve ruhunun kabuk bağlamasıyla,
etrafına ördüğü duvarların arkasında
kalması ve acımasız ve sert bir
karakter olup çıkması, büyük oğlan
Siraç’ın imkansız aşkı, Zeliha’nın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş
durumlar hikayenin temel taşlarını
oluşturuyor.
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyPtsi Şub. 06, 2012 9:42 pm

Hayat Devam Ediyor 5fb847c4b0
baharr
Üye
Üye
baharr

Mesaj Sayısı : 24 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/01/12 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 08/09/89 Yorum : yok

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 3:31 pm

bu dizi beni mahfediyor çok duygusal biri olduğum için izlerken ağlıyorum da malesef öyle sahneleri varki ağlanmayacak gibide değil o yüzden arada yasaklanıyor bu dizi bana ama gene izliyorum çünkü bu dizisizde yapamıyorum
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 3:44 pm

Baharcım Hayat Devam Ediyor Ne kadar Ağlasakta malesef bende bu diziyi izlediğim zaman göz yaşlarımı tutamıyorum ama yinede kaçırmıyorum diziyi çünkü dizinin fanlarındanım =)
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 4:40 pm

söylediğiniz gibi dizi çok duygu yüklü oyuncu kadrosu o kadar güçlü ki izlememek elde değil ;)
Vuslat Sevdalısı
Üye
Üye
Vuslat Sevdalısı

Mesaj Sayısı : 46 Rep Gücü : 60 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 44 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/11/11 Lakap : Vuslat Sevdal&#253;s&#253; Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 12/12/79 Nerden : &#221;stanbul İş/Hobiler : ev han&#253;m&#253; Yorum : Vuslat Sevdalısı

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyCuma Şub. 17, 2012 2:42 pm

BU DİZİYİ HİÇ KAÇIRMIYORUM HER ZAMAN İZLİYORUM BENDE DUYGUSAL BİRİ OLDUĞUM İÇİN HEP GÖZ YAŞLARIMI TUTAMIYORUM BU DİZİDE MİNENİNDE DEDİĞİ GİBİ HAYAT DEVAM EDİYOR NE KADAR AĞLASAKTA
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : dilo&#254; drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Şub. 28, 2012 10:48 pm

bizde kaçırmıyoruz ailecek
çok sviyorum bu diziyi
özelliklede hayali çok sviyorumm
cnm yha ne kadar masumm

rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

Mesaj Sayısı : 34 Rep Gücü : 34 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/12 Lakap : müjgancı Zodyak : Kova çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 12/02/94 Nerden : Elazığ İş/Hobiler : Öğrenci.... Yorum : ..seni çok seviyorum müjgan ablam

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Şub. 28, 2012 10:53 pm

söylediğiniz gibi dizi çok duygu yüklü oyuncu kadrosu o kadar güçlü ki izlememek elde değil izliyorum fırsat buldukça
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Şub. 28, 2012 11:09 pm

Hayat Devam Ediyor Dizisi 16. Bölüm Fragmanı İzle!

Atv ekranlarının en çok izlenen dizisi ‘Hayat Devam Ediyor‘ hız kesmeden devam ediyor. 15. bölümünü geride bıraktığımız ve heyecanlı sahneler ile bizleri ekrana kitleyen dizimizde gelişmeler iyice değişiyor. Siraç’ın Kerem’i koruması ve Hayat’ın hamileliği’nin açığa çıkması, Hayat‘ın hastane’nin çatısından atmak istemesi, Bekir’in Şirin’i sıkıştırması ve Kürşat ile aralarında bir şey olduğunu ortaya çıkartmak isteyişi, Bunların sonucunda gerçekten ortaya ne çıkacak merak ediyoruz. Ayrıca Avukat Deniz‘in son anda Berat’ı kurtarmasıda süpriz oldu. Berat cezaevinden kurtulması seyircileride sevindirdi. 15. Bölüm sonunda Berkir kardeşi Şirin’i öldürecek mi? Tüm gelişmeleri Türkiye’nin En Büyük Hayat Devam Ediyor Fan Sitesi olan www.hayatdevamediyor.gen.tr‘den takip edebilirsiniz…
Hayat Devam Ediyor 16. Fragmanı İzle!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-7KSh8kEbQg

betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Şub. 28, 2012 11:10 pm

rapunzell demiş ki:
söylediğiniz gibi dizi çok duygu yüklü oyuncu kadrosu o kadar güçlü ki izlememek elde değil izliyorum fırsat buldukça

Katılıyorumm
Dizi çok duygu yüklü
İzlememek mümkün değil
O yüzden kaçırmamaya çalışıyorum
yaren büşra
Üye
Üye
yaren büşra

Mesaj Sayısı : 32 Rep Gücü : 32 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/07/11 Lakap : meri Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 13/10/91 Nerden : HATAY/KIRIKHAN Yorum : ANASINIFINDA YARDIMCI ÖĞRETMEN...

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Mart 06, 2012 4:43 pm

Oyuncular sanki özenle seçilmiş ya o kadar güzel ve içten oynuyorlar ki : dizi gerçeklkten çok güzel çok duygusal sıraç çok yakışıklı...
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyÇarş. Mart 14, 2012 3:58 pm

dizinin pelin karekteri

Hayat Devam Ediyor D5115663ed
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyPerş. Mart 15, 2012 11:34 pm

zeliha

Hayat Devam Ediyor 8202679e86
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyCuma Mart 23, 2012 11:31 am

Hayat Devam Ediyor E1c7537558

Hayat Devam Ediyor 7c4b918d9d

Hayat Devam Ediyor Cb8f392d10

Hayat Devam Ediyor 10f0c9f1be
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 2:41 pm

Arada bakıyorum gerçekten güzel bir dizi....
http://mujgangonul.niceboard.net
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Mayıs 29, 2012 2:39 pm

çok güzel dizi ablam arada değil hep bak Very Happy
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptySalı Mayıs 29, 2012 2:45 pm

..Balım.. demiş ki:
çok güzel dizi ablam arada değil hep bak Very Happy

fırsatım olmuyor olsa hep bakacamda Very Happy
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyCuma Tem. 13, 2012 4:41 pm

hde en güzel kızı

Hayat Devam Ediyor E14320eea9
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyCuma Tem. 13, 2012 10:31 pm

evet çok güzel çalışmada çok güzel olmuş ellerine sağlık cnm;)
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyCuma Tem. 13, 2012 10:58 pm

harika bi dizi
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 3:42 pm

mimika demiş ki:
harika bi dizi

aynen herzaman izliyorum ve kaçırmamaya çalışıyorum
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 7:04 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
mimika demiş ki:
harika bi dizi

Ablam en sevdiğin karakter hangisi ben siraça bayılıyorum yaa ölürüm utangaç
Sezon finalini izledin mi nasıl buldun? Değerlendirelim ;)
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyPerş. Tem. 19, 2012 9:02 pm

..Balım.. demiş ki:
_e_s_r_a_ demiş ki:
mimika demiş ki:
harika bi dizi

Ablam en sevdiğin karakter hangisi ben siraça bayılıyorum yaa ölürüm utangaç
Sezon finalini izledin mi nasıl buldun? Değerlendirelim ;)

bende siraça bayılıyorum en sevdiğim karekterde o Very Happy sezon finalini izledim biraz karışık bitti dizi oyuncuların hepsi öldü ama gelecek sezonu dört gözle bekliyorum Very Happy
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyC.tesi Tem. 21, 2012 1:10 pm

aynen ablam bende dört gözle bekliyorum diziden sadece giray ve kerem çıkacak bildiğim kadarıyla diğerleri bi şekil kurtulacak özellikle zeliha'yı kim durduracak merak ediyorum siraçımda hapisi boyladı onun kurtulma şansı biraz zor ışte Sad bakalım yeni sezon hayat kimler için devam edicek ;)
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Hayat Devam Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor   Hayat Devam Ediyor EmptyC.tesi Tem. 21, 2012 10:05 pm

aynen siraç hapsi boyladı kurtulmasıda zor evet bakalım hayat kimler için devam edicek ;) Very Happy merakla bekliyorum

Hayat Devam Ediyor
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-