Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Melek&Oktay (İki Alyans) 2vdjggh
Melek&Oktay (İki Alyans) K1bghf
Melek&Oktay (İki Alyans) Svgcpx

Melek&Oktay (İki Alyans)

+5
yesiMelek
yusufyuzlu
betül
mujgangonulfanı_mine
berfucu
9 posters
YazarMesaj
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

Melek&Oktay (İki Alyans) Empty
MesajKonu: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 12, 2012 2:12 pm

Umarım beğenirsiniz ;)

mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 12, 2012 3:34 pm

Beğenmek ne kelime bayıldım(: çok yakıştırıyorum bu çiftleri bu klip ve şarkıda baya uymuş çiftimize.Ellerinize sağlık
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 12, 2012 3:46 pm

Klip çok güzel olmuş çok beğendim
Ellerine sağlık berfucu...........
yusufyuzlu
Üye
Üye
yusufyuzlu

Mesaj Sayısı : 413 Rep Gücü : 459 Başarı Sistemi : 35 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/03/10 Lakap : _ Zodyak : Kova çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 11/02/97 Nerden : SamanyoluGalaksisi =P İş/Hobiler : Malesef öğrenci . Yorum : ...

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 12, 2012 4:26 pm

berfucu ne yaptın...
hayran kaldım resmen harika olmuş
çiftimiz zaten yeterince tatlılar bir de senin yeteneğinle daha da güzelleşmişSmile
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 12, 2012 5:21 pm

mujgangonulfanı_mine, betül, yusufyuzluyorumlar için çok teşekkürler beğenmenize çok sevindim bu çifti ben de çok sevdim klibin içindekiler böylesine güzel olunca bana da çok iş düşmedi açıkcası ehe
yesiMelek
Üye
Üye
yesiMelek

Mesaj Sayısı : 12 Rep Gücü : 12 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : mujimm Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/01/92 Nerden : şanlıurfa İş/Hobiler : farklı boyut ve tek türkiye Yorum : müjgan gönül'ü çooooooooook seviyorum
efsanemmm dilammm

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPtsi Şub. 13, 2012 4:12 pm

Video çok güzel olmuş berfucu ellerine sağlık ;)
baharr
Üye
Üye
baharr

Mesaj Sayısı : 24 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/01/12 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 08/09/89 Yorum : yok

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 3:37 pm

evet videoyu bende çok beğendim çok güzel olmuş şarkıda tam uymuş ellerine sağlık
^^flower^^dil@^^
Üye
Üye
^^flower^^dil@^^

Mesaj Sayısı : 7 Rep Gücü : 9 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 10/01/12 Lakap : flower Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 12/07/93 Nerden : izmir İş/Hobiler : yok Yorum : yok

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptySalı Şub. 21, 2012 9:33 pm

vovv çok güzel olmuşşş
yesiMelek
Üye
Üye
yesiMelek

Mesaj Sayısı : 12 Rep Gücü : 12 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/11 Lakap : mujimm Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/01/92 Nerden : şanlıurfa İş/Hobiler : farklı boyut ve tek türkiye Yorum : müjgan gönül'ü çooooooooook seviyorum
efsanemmm dilammm

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyÇarş. Şub. 22, 2012 3:04 pm

Video harıka gerçekten ellerine sağlık Berfucu
yesiMelek
Üye
Üye
yesiMelek

efsanemmm dilammm

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyÇarş. Şub. 22, 2012 3:07 pm

yesiMelek demiş ki:
Melek çok güzel çıkmış ya
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyÇarş. Şub. 22, 2012 11:02 pm

BERFUCU ABLA ÖNCE YAPTIĞIN VİDEOÇALIŞMASI GÜZEL OLMUŞ ehe
BİDE BU ÇALIŞMANIN TARIK VE DİLA'SINI YAPABİLİR MİSİN ?
SON OLARAK BU VİDEO'U MSNS'DE PAYLAŞA BİLİR MİYİM ?
berfucu
Administator
Administator
berfucu

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 26, 2012 10:36 pm

yorumlar için çok teşekkürler Smile beğenmenize çok sevindim Smile 5414 klibi tabii ki paylaşabilirsin
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyPaz Şub. 26, 2012 11:20 pm

TEŞEKKÜR EDERİM BERFUCU ABLA ehe
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

Mesaj Sayısı : 34 Rep Gücü : 34 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/12 Lakap : müjgancı Zodyak : Kova çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 12/02/94 Nerden : Elazığ İş/Hobiler : Öğrenci.... Yorum : ..seni çok seviyorum müjgan ablam

MesajKonu: Geri: Melek&Oktay (İki Alyans)   Melek&Oktay (İki Alyans) EmptyÇarş. Şub. 29, 2012 10:44 am

süper ellerinize sağlık ablalar

Melek&Oktay (İki Alyans)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadise - Melek