Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  2vdjggh
MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  K1bghf
MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  Svgcpx

MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ

+4
ilayda_34
betül
G@mze
5414
8 posters
YazarMesaj
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  Empty
MesajKonu: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyCuma Şub. 24, 2012 7:40 pm

İşte beklediğimiz röportaj geldi...
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyCuma Şub. 24, 2012 7:40 pm

“Melek’in yaşadıklarını kaldıramazdım”

Farklı Boyut setinde gerçekleştirmiş olduğumuz röportaj serisinin devamıyla karşınızdayız...
Değerli oyuncumuz Müge Hanım’a teşekkür edip selamlarını yüklendikten sonra namazımızı kılıyor ve Müjgan Hanım’ın gelmesini bekliyoruz. Bu arada dışarıda kar o kadar yoğun yağıyor ki her yer buz olmuş, yürümekte zorlanıyoruz. Artık set ekibinin neler yaşadığını varın siz düşünün. Kamera ve fotoğraf makinelerimizi kontrol edip bir bardak sıcak çay içmek ve Taner Ağabey ile muhabbet etmek üzere bir iskemle çekip oturuyoruz. Sektöre nasıl adım attığından, sektörün zorluğundan bahsediyor Taner Ağabey. Gerçekten emek isteyen ve tabir-i caiz ise gece gündüz demeden çalışarak başarıya ulaşılan bu sektör zor, çok zor… Rabbim televizyon/medya dünyasının içerisinde olan, olmak isteyen herkese yardımcı olsun. Işıkçısından makyözüne, yönetmeninden oyuncusuna kadar bin bir emekle oluşturulan bu güzel işleri muvaffak kılsın.

Çaylarımız bittikten sonra diğer bir çekim mekânı olan eve geçmek için yola düştük. Alt tarafı bir sokak yürüyecektik. Fakat o kadar zor oldu ki buz tutan yollarda yürümek… Eve geldik, o ne! Aman Allah’ım, kapı duvar! Görevlinin bir işi çıkmış, beş dakika sonra gelecekmiş. Tabii eğer orada beş dakika bekleseydik Taner Ağabey kardan adam olurdu; biz de kardan kız olurduk. Durumun böyle olduğu görünce geri döndük o karlı yollardan geçerek. Geri döndüğümüzde Müjgan Hanım’ın geldiğini gördük ve hemen şehit ailesinin evi olarak kullanılan mekâna geçip röportaja başladık. Bu arada Samanyolu Fanları’ndan geldiğimizi öğrenen herkes set koşullarını düşünerek yorum yapılmasını istediler, bu da kulağımıza küpe olsun diyoruz.

Nihayetinde Müjgan Ablamız ile selamlaşıp, biraz görüştükten sonra evin mutfağında röportajımıza başladık. Hani misafirliğe gidildiğinde evin kızları mutfakta toplanıp sohbet ederler ya, işte öyle bir muhabbet, öyle bir röportaj oldu. Daha fazla uzatmadan çekiliyorum aradan, buyurun efendim…
Çaylarımız bittikten sonra diğer bir çekim mekânı olan eve geçmek için yola düştük. Alt tarafı bir sokak yürüyecektik. Fakat o kadar zor oldu ki buz tutan yollarda yürümek… Eve geldik, o ne! Aman Allah’ım, kapı duvar! Görevlinin bir işi çıkmış, beş dakika sonra gelecekmiş. Tabii eğer orada beş dakika bekleseydik Taner Ağabey kardan adam olurdu; biz de kardan kız olurduk. Durumun böyle olduğu görünce geri döndük o karlı yollardan geçerek. Geri döndüğümüzde Müjgan Hanım’ın geldiğini gördük ve hemen şehit ailesinin evi olarak kullanılan mekâna geçip röportaja başladık. Bu arada Samanyolu Fanları’ndan geldiğimizi öğrenen herkes set koşullarını düşünerek yorum yapılmasını istediler, bu da kulağımıza küpe olsun diyoruz.

Nihayetinde Müjgan Ablamız ile selamlaşıp, biraz görüştükten sonra evin mutfağında röportajımıza başladık. Hani misafirliğe gidildiğinde evin kızları mutfakta toplanıp sohbet ederler ya, işte öyle bir muhabbet, öyle bir röportaj oldu. Daha fazla uzatmadan çekiliyorum aradan, buyurun efendim…

Samanyolu Fanları: Öncelikle Samanyolu Fanları olarak çok teşekkür ediyoruz. Şöyle başlayalım; projeyi kabul etme aşamanız nasıldı?

Müjgan Gönül: Tek Türkiye’ den sonra birkaç proje sahibiyle görüşmüştüm. Menajerlik hizmeti veren birkaç yerle de görüşüyordum aynı zamanda. Kalmak gitmek konusunda biraz kararsızlıklarım vardı, bu süreç içerisinde yapımcım Mehmet Akyol’la bir araya geldik ve Farklı Boyut’un üzerinde konuşmaya başladık, kısa bir süre sonra projenin içindeydim.

Samanyolu Fanları: Müjgan Gönül, Melek karakterinin gördüğü rüyalar gibi rüyalar görseydi nasıl davranırdı?

Müjgan Gönül: Ben kaldıramazdım herhalde. Psikolojik olarak kötü olurdum. Dünyada böyle insanların varlığına şüphesiz inanıyorum ve onların çok özel kişiler olduğunu düşünüyorum. “Allah dağına göre kar verir” derler ya, kimseye kaldıramayacağı yük yüklenmiyor işte…

Samanyolu Fanları: Rüyalara, metafizik boyuta inanır mısınız?

Müjgan Gönül: Evet, inanırım. Epey de rüya görürüm ama yorumlama kabiliyetim hiç yok. Dizideki gibi olayların gerçekliğine diyecek bir şey yok. Çünkü bunlar yaşamda var olan olaylar. Ben de dizimiz sayesinde biraz meraklandım ve madde ötesiyle ilgili kitaplar okumaya, belgeseller izlemeye başladım. Gerçekten şaşırtıcı durumla

Samanyolu Fanları: Diziyi izleyip kendinizi değerlendirebiliyor musunuz?

Müjgan Gönül: Set yoğun devam ettiği için cuma günleri izleyemiyorum. Pazartesi günü tekrarına bakıyorum, onu da yapamadıysam mutlaka Küre TV’den izliyorum. Eğer evdeysem kesinlikle izlerim, kaçırmam. Farklı Boyut’u izlerken dikkat vererek izlemek gerekiyor. Çay içerken, sohbet ederken, servis yaparken kalabalıkta pek anlaşılmadığını düşünüyorum. İzlerken odaklanmak gerekiyor, sanki bir ders dinler gibi… Bölüm sonrası hem kendimle ilgili hem diziyle ilgili değerlendirmelerimi kendimce yapıyorum.

Samanyolu Fanları: Beşinci bölüme kadar dizimizin yönetmenliğini Taner Tunç yapıyordu, daha sonra Nuh Şen devraldı…

Müjgan Gönül: Evet. Kendi adıma çok büyük şanstı. Taner Hoca’yla çalışmayı zaten istiyordum, daha önce Beypazarı’nda çekilen Doğruluk Ekseni projesini ziyarete gittiğimizde, setlerine hayran kalmıştım. Yönetmenimizin Taner Hoca olduğunu öğrendiğimde, çok memnun oldum. Beş bölüm boyunca çok keyifli, saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde çalıştık… Altıncı bölüm itibarıyla Nuh Hocamız’la projemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Nuh Hocamız’la da Tek Türkiye’nin ilk sezonu beraber çalışmıştık. Kendisinin bilgisini, birikimini hep övgüyle anlatırdım. Samanyolu Televizyonu’ndaki ilk yönetmenlik tecrübesinde benim de görev alıyor olmam benim için ayrıca bir onur.

Samanyolu Fanları: Çok üşüyen biri olduğunuzu duymuştuk?

Müjgan Gönül: Yani nasıl desem soğuk olunca üşüyorum. Şu an soğuk mesela… (Gülüşmeler) Tek Türkiye’nin set ortamı genelde çok soğuk oluyordu, gerçekten bayağı üşüyorduk. Dağda, bayırda çekim yapıyoruz ve beklerken gidebilecek bir yer olmuyordu. Yaptığımız röportajlar genelde Tek Türkiye setine denk geldiği için, beni çok üşüyen biri olarak duymanız normal.

Müjgan Gönül: Şimdi ben sorayım size, Farklı Boyut nasıl, beğeniyor musunuz? Gençler Samanyolu'ndan nasıl projeler bekliyor? Neye ihtiyaç var sizce?

Samanyolu Fanları: Öncelikle şunu söyleyelim, Farklı Boyut gerçekten çok farklı. Yani klasik Samanyolu Televizyonu dizilerinden değil. O yüzden çok beğeniyoruz. İçinde hem gizem var hem maneviyat var. Gerçekten şu an televizyon sektöründe böyle bir proje yok. Hele hele metafizik boyuta yönelen hiçbir iş, hiçbir proje yok. Samimiyetimle söylüyorum hiçbir arkadaşım Samanyolu Televizyonu dizilerini izlemiyor. Çünkü genç kesimi cezbeden projeler yok.

Müjgan Gönül: Evet evet, gençlerimizin hem değerlerine sahip çıkan hem de günümüz şartlarını yansıtan yapımlara ihtiyacı var değil mi?

Samanyolu Fanları: Bana göre muhafazakâr kesime taze kan lazım. Yeni ve ilgi çekici projeler lazım, biz fan sitesi olarak kanalımızdan komedi dizisi istiyoruz, okul dizisi istiyoruz. Ama sürekli aynı işler çıkıyor. Tabii ki bizler de fayda güdülerek yapılan işler olsun istiyoruz ama bunu kaliteli ve birbirinin tekrarı olmayan işlerde görmek istiyoruz. Ben de bir iletişim gönüllüsü olarak bunu çok istiyorum, onun için çalışmalarıma son hız devam ediyorum. (Gülüşmeler)

Müjgan Gönül: İnşallah. Medya günümüzün en büyük silahı ve biz bu silahı toplumsal barış için, kişisel huzur için en iyi şekilde kullanmaya çalışmalıyız. Doğrularımızdan ödün vermeden ama her kesime her kitleye de hitap ederek bence. Yeni projeler, yeni fikirler üretmek lazım. Gelecek nesillerin sorumluluğu büyük, çok donanımlı bir şekilde bu sektörde yer almalarını ve dünya standartlarında işler çıkartmalarını tüm kalbimle istiyorum.

Samanyolu Fanları: Peki başka kanallarda rol almayı düşünüyor musunuz? Veya Samanyolu Televizyonu bünyesinde kalmak mı istersiniz?

Müjgan Gönül: Şu an hâlimden çok memnunum, çok huzurluyum. Bana bir görev verildi ve onu en iyi şekilde yapabilmek için çabalıyorum. Gelecek hakkında çok fikir yürütmek istemiyorum… Her şeyin hayırlısı olsun inşallah.

Samanyolu Fanları: İnşallah, belki bir gün beraber çalışmak kısmet olur. Biz tekrar teşekkür ediyoruz, sitemize de boş vakitlerinizde bekliyoruz inşallah.

Müjgan Gönül: Ben teşekkür ederim. Çok sıkı takip ediyorum çalışmaları, yazılanları. Hemen hemen her gün girip bakıyorum yorumlara. Fakat üye olamam çünkü hakkını veremem, gelirsem yoğunluktan cevap veremem, sonra yanlış anlaşılır, “ben yazdım” da, “bana cevap vermedi” de gibi sitemler çıkar ortaya. Gelen hiçbir röportajı geri çevirmiyorum, böylelikle takipçilerimizle bir araya geldiğimizi düşünüyorum. Tüm üyelere selam ve sevgilerimi iletiyorum aracılığınızla…

Samanyolu Fanları: Peki efendim, selamlarınızı ileteceğiz inşallah. Sağ olun…

Şunu da eklemeden edemeyeceğim; bu sadece röportajın görünen yüzü. Eğer sizler de böyle bir güne şahit olmak istiyorsanız kapıyı açık bırakıyoruz. Asılın yorumlara, asılın… Belki bir ferman çıkar değerli padişahımız Ahmet Faruk’tan ve sete bir misafir daha götürürüz, kim bilir…

Melek karakterinin sahnesi gelir, Müjgan ablamız çekime çağırılır. On altıncı bölümün yetiştirilmesi gerekiyor, değil mi? Kendisiyle tatlı tatlı ilerleyen sohbetimizi burada bitirip, hep beraber çekim alanına gidiyoruz. Haydi, sizi de bekliyoruz…

Çekim alanına adım atar atmaz görüntü yönetmenimizle selamlaştık; değerli İlyas Yavuz Ağabeyimizle yani. Kendisini Sırlar Dünyası’nın jübile bölümünden, Kollama’dan ve Güz Gülleri’nden tanıyorduk, hâlimizi hatırımızı sordu sağ olsun. Ve hemen sorular yöneltildi bize. “Neden yorumlar bu kadar az?”, “Neden acımasız yorumlar yapıyorsunuz?” Tabii kendimizi savunduk ama biz de memnun değildik yorumların az olmasından. Bunlar set ekibinden birer mesajdır değerli üyeler, dikkate alalım, unutmayalım…

Yönetmenimiz değerli Nuh Şen ve ekipte görev alan diğer ağabeylerimiz sitemizi takip ettiklerini, yorumları okuduklarını söylediler. Nekibu’nun eleştirel yorumlarının sebebini sordular, kendisi cevap verdi. Ve yine aynı noktaya ulaştık. “O nedir?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Tahminleri de işitiyorum sanırım. Biri yoğun set koşulları mı dedi yoksa ben mi öyle anladım… Evet, evet kesinlikle ulaştığımız nokta ağır ve yoğun set koşulları oldu.
Çekimler bitti ve set taşınmaya başladı. Biz de dizimizin son anda gelen yapımcısı Mehmet Akyol Ağabey ile görüştük. Onunla da ayaküstü bir röportaj yaptık. Yaptığımız bu görüşmenin detaylarını da sitemizde kısa bir süre sonra sizlerle paylaşacağız, Samanyolu Fanları’nı takip edin.

Evet, bir set ziyaretinin, güzel ve dopdolu geçen bir günün daha sonuna geldik. Tüm set ekibine bir kez daha teşekkür edip, kolaylıklar diledikten sonra ulaştırmadan sorumlu ağabey bizi gideceğimiz yere bıraktı, sağ olsunlar. Bundan sonrası artık biz Samanyolu Fanları’na kalıyor; dizimizi sıkı sıkıya takip etmek… İyi seyirler, keyifli yorumlar diliyoruz efendim.

Röportajı okuyup , beğenmeniz dileğiyle... ehe
KAYNAK :http://www.samanyolufanlari.com

En son 5414 tarafından Perş. Mart 01, 2012 4:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
G@mze
Administator
Administator
G@mze

Mesaj Sayısı : 238 Rep Gücü : 290 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 29/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyCuma Şub. 24, 2012 9:55 pm

5414 demiş ki:
İşte beklediğimiz röportaj geldi...

Bol reklmlı röportaj olmş birz.O yüzden kabul edemeyiz resimleri kaldırırsanız çok memnun oluruz
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyCuma Şub. 24, 2012 11:06 pm

Peki kusura bakmayın... ehe
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyC.tesi Şub. 25, 2012 6:25 pm

Röportaj mükemmel olmuş (:
Müjgan Gönül soruları o kadar içten samimi cevaplamış ki
Bayıldım
Teşekkürler (:

ilayda_34
Şiir Yarışması 2.si
ilayda_34

Mesaj Sayısı : 97 Rep Gücü : 97 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/07/08 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 16/09/89

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyÇarş. Şub. 29, 2012 6:21 pm

röportaj çok güzel olmuş.samimi cevaplarıda ayrıca bi güzel.teşekkür ederiz...
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyÇarş. Şub. 29, 2012 6:22 pm

Rica ederim ... ehe
FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM
Üye
Üye
FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM

Mesaj Sayısı : 16 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/01/12 Lakap : emoş Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 14/11/88 Nerden : Yozgat İş/Hobiler : ev kızı Yorum : farklı boyut dizisinin hayranıyım müjgan gönül senide çok seviyorum

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyÇarş. Şub. 29, 2012 11:59 pm

FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM SENİ ÇOK SEVİYORUM.RÖPORTAJ İÇİNDE AYRICA SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 5414
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPerş. Mart 01, 2012 4:30 pm

Rica Ederim.... ehe
Esmaü'l Hüsna
Üye
Üye
Esmaü'l Hüsna

Mesaj Sayısı : 10 Rep Gücü : 15 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 17/01/12 Lakap : Esmaü'l Hüsna Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 06/08/95 Nerden : denizli İş/Hobiler : öðrenci Yorum : müjgan abla seni çok seviyorum

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mart 05, 2012 6:52 pm

Müjgan abla seni çok seviyorum.Röportajında çok güzel olmuş.Bizlere sunduğun için sana çok teşekkür ederim 5414
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mart 05, 2012 7:28 pm

Rica ederim... ehe
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPaz Mayıs 06, 2012 2:53 pm

Esmaü'l Hüsna demiş ki:
Müjgan abla seni çok seviyorum.Röportajında çok güzel olmuş.Bizlere sunduğun için sana çok teşekkür ederim 5414

Elleirne sağlık çok teşekkürler 5414 canım çok iyi bir röportaj olmuş. good :ok:

Ne yalan yazayım röportajdan önce "Esma-ül Hüsna" kardeşim senin o mükemmel imzan dikkatimi çekti.Çok güzel nereden buldun bu önemli yazıyı? good :ok:
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 1:10 pm

Rica Ederim..... ehe
اع
Üye
Üye
اع

Mesaj Sayısı : 2 Rep Gücü : 2 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 18/01/12 Lakap : mohammed Zodyak : Kova çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 12/02/92 Nerden : azerbaycan İş/Hobiler : yoh Yorum : yoh

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 1:48 pm

röportaj çok guzel olmuş çok beğendi ben ellerinize sağlık
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 3:43 pm

Harika bir röportaj. good :ok:

Lütfen hem Samanyolu faları, hem de Müjgan GÖNÜL fanlarıyla toplanıp Farklı Boyut setine Müjgan ablamızın yanına gidelim artık. Sad
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPaz Mayıs 13, 2012 7:09 pm

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH KEŞKE GİDEBİLSEK KÜBRA ABLACIM.... ehe
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPaz Mayıs 13, 2012 11:01 pm

O nasıl bir ah çekmek Şüheda. kahkaha Ümitsizliğe düşme birtanem asla umudunu yitirme ben biliyorum birgün hayırlısıyla hep birlikte o sete gideceğiz inşaallah amin. :yihhu:
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 12:31 pm

İnşallah....... ehe
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 9:39 pm

İnşaallah canım.Kız bir gün seninle Çay Molası'nda doğru düzgün sohbet edelim.
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 11:51 pm

Olur Kübra abla. yarın müsaidim eğer yarın açıksan ederiz. seni yakından tanımayı isterim... ehe
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 10:11 pm

Tabi ne demek.Buyur gel başlayalım. canım
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 10:45 pm

hadi başlıyalım:)
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPerş. Mayıs 17, 2012 10:49 pm

Haydi. oleyyy
Esmaü'l Hüsna
Üye
Üye
Esmaü'l Hüsna

Mesaj Sayısı : 10 Rep Gücü : 15 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 17/01/12 Lakap : Esmaü'l Hüsna Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 06/08/95 Nerden : denizli İş/Hobiler : ö&#240;renci Yorum : müjgan abla seni çok seviyorum

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPaz Mayıs 27, 2012 8:14 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
Esmaü'l Hüsna demiş ki:

Elleirne sağlık çok teşekkürler 5414 canım çok iyi bir röportaj olmuş. good :ok:

Ne yalan yazayım röportajdan önce "Esma-ül Hüsna" kardeşim senin o mükemmel imzan dikkatimi çekti.Çok güzel nereden buldun bu önemli yazıyı? good :ok:

Çok teşekkür ederim Allahu Ekber şiirinden aldım
İşte şiir

Allahu Ekber

Gözlerim buğulu günah kesemde,
Rahmânsın Rahîmsin Allâhu Ekber!
Pişmanım ömrümü boş geçirsem de,
Tevvâbsın Allahım Allâhu Ekber!

Ruhum şahlanıyor cesedim yorgun,
Hâlıksın Bârisin Allâhu Ekber!
Beş vakit secdede Miracım her gün,
Hâmidsin Allahım Allâhu Ekber!

Adını anarım Azze ve Celle,
Meliksin Kuddûssün Allâhu Ekber!
Vuslatım düğündür gelir ecelle,
Kâbidsin Allahım Allâhu Ekber!

Hazırsın nazırsın her an her yerde,
Semîsin Basîrsin Allâhu Ekber!
Kapalı kalpgözüm günahtan perde,
Habîrsin Allahım Allâhu Ekber!

Aşkınla yak beni Şevval ayında,
Celîlsin Kerîmsin Allâhu Ekber!
Cesedim yıkansın hurma dalında,
Kâdirsin Allahım Allâhu Ekber!

Affedicisin Sen affı Seversin
Berrusun Hâdîsin Allâhu Ekber!
Hak yolunda ruhum Hakka canversin,
Şekûrsun Allahım Allâhu Ekber!

İstikbal pek vahim acı kulunu,
Râufsun Vehhâbsın Allâhu Ekber!
Nakşeyle banada Yunus yolunu,
Râfisin Allahım Allâhu Ekber!

Ürperir gözyaşım bekliyor sırat,
Kahhârsın Kâbitsin Allâhu Ekber!
Ya Allah Ya Fettâh senden mağfiret
Halîmsin Allahım Allâhu Ekber!

Beşikten mezara vuslata yoldur,
Evvelsin Âhirsin Allâhu Ekber!
Şahadetle Ya Rab! Ömer’i öldür,
Mücîbsin Allahım Allâhu Ekber!
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ    MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ  EmptyPerş. Tem. 05, 2012 6:48 pm

şaşkın Mükemmel, harika. good Çok teşekkür ederim Esmaü'l Hüsna ellerine, emeklerine sağlık.Kim yazmış acaba? hıımm acaba bilmem

MÜJGAN GÖNÜL'LE YAPILAN RÖPORTAJ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-