Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
"FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" 2vdjggh
"FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" K1bghf
"FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" Svgcpx

"FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"

5 posters
YazarMesaj
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

"FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" Empty
MesajKonu: "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"   "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" EmptyCuma Nis. 06, 2012 11:40 pm

Vefayı sevdasının önüne koyan Orhan, aşkın şehidi olabilecek mi?
Ve tarih tekerrür ettiğinde, vuslat bu kez kapıyı çalacak mı?

Esra, Orhan ve Müştak çocukluk arkadaşı üç gençtir. Orhan yıllardır Esra’ya âşıktır ve askere gitmeden kısa bir süre önce duygularının karşılıksız olmadığını öğrenir. Asker dönüşü sevdiği kızı isteyecek ve evleneceklerdir. Ne var ki askerde olaylar istediği gibi gitmez; Müştak biricik arkadaşı Orhan’ı korumak isterken şehit düşer. Cebinden çıkan fotoğrafı gören Orhan ise onun yıllardır Esra’ya umutsuzca âşık olduğunu görüp utanır. Bu onun için bir dönüm noktasıdır. Uğruna şehit olan arkadaşının sevdiği kızla evlenmeyi onuruna yediremeyen Orhan, kalbi kan ağlayarak da olsa sevdiği kızı terk eder.

Hikâyemiz 20 yıl sonra başlar. Orhan’ın oğlu Gökhan ve Esra’nın kızı Yıldız aynı üniversitede okumaktadırlar. Tarih tekerrür etmektedir ve Gökhan umutsuzca âşıktır Yıldız’a. Ne var ki Yıldız’ın evlenmeyi düşündüğü başka bir genç vardır ve Gökhan’ın kim olduğunu öğrenen annesi onunla görüşmesini yasaklamıştır.

Melek bu kez, yerine ulaşmayan mektupların sahibine ulaşması için uğraş veriyor.

İlk yorum benden. ;)

Mükemmel bir bölüm daha izledim.Ben bir SEVDAnın bu kadar saf, duru ve temiz beslediğini, korunduğunu görmedim.Çok şükür Allah'ım böyle kullarda varmış demek? şaşkın AŞK'IN ŞEHİDİ İlk duyduğumda tuhafıma gitmişti ama izleyince daha iyi anladım.Onların evlatlarıda saf bir sevgiyle birbirlerine bağlandılar ne hoş.Keşke evli, bekâr farketmez tüm müslümanlar böyle maneviyatla ve huşu içerisinde olsak.Aaaaah! Ah! canım Tekin Melike'ye resmen duygu sömürüsü, blöf yapıyor.Melike'ye üzülüyorum.Pis bir MEFİSTO'yla evlendi haberi yok. pale No Fazilet hanımla Melike'nin karşılaşma anı o son sahne çok duygulandırıcıydı.İnsanın gerçekten gözleri doluyor.Bneim başka bir konudan dolayı gözlerim dolmuştu o ayrı.CAN FANLAR SİZLER ANNELERİNİZİN KIYMETİNİ İYİ BİLİN. Sadık Başkomiser yine komik dengesizliğiyle sahnedeydi. kahkaha Melek bakıyor, işaret ediyor yok. kahkaha Bakayım haftaya neler olacak?Merakla bekliyorum?
gizemlim
Üye
Üye
gizemlim

Mesaj Sayısı : 10 Rep Gücü : 10 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 29/11/89

MesajKonu: Geri: "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"   "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" EmptyCuma Ekim 12, 2012 9:39 pm

Dizi bittimi?
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"   "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" EmptyCuma Ekim 12, 2012 9:51 pm

gizemlim demiş ki:
Dizi bittimi?

Hayır bitmedi;))
FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM
Üye
Üye
FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM

Mesaj Sayısı : 16 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/01/12 Lakap : emoş Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 14/11/88 Nerden : Yozgat İş/Hobiler : ev kızı Yorum : farklı boyut dizisinin hayranıyım müjgan gönül senide çok seviyorum

MesajKonu: Geri: "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"   "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" EmptySalı Ekim 30, 2012 6:04 pm

FARKLI BOYUT MELEĞİMMMMMM NERDESİN
busranur42
Üye
Üye
busranur42

Mesaj Sayısı : 182 Rep Gücü : 196 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/10/10 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 07/03/95

MesajKonu: Geri: "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"   "FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)" EmptyPerş. Kas. 15, 2012 8:09 pm

arkadaslar dizi bitti , dizinin senaristi acikladi ;)
müjgan ablayi insallah tekrar samanyolunda baska projelerde görürüz..

Alıntı :
Erhan Turhan @erhanaryo

Kanal Farkli Boyut'u yapmaktan vazgecti. duyurulur.

"FARKLI BOYUT 25. Bölüm ROXANE (6 Nisan Cuma)"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-