Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 2vdjggh
Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 K1bghf
Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 Svgcpx

Sevdiğiniz Şarkıların Videoları

+7
diloşum
mimika
Livâ-ül Hamd
Tuğba
_e_s_r_a_
betül
Nazlıcan
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 10:52 pm

SEVDA - ANNEM GİBİ

Güvenmek istedim kendime
Fırsatım vardı olmadı
Birazcık şahlansam yakıştırılmadı
Tatmin oldular

Elden bir şey gelir mi
Kıymet bildiklerim gibi
Benim de bilinir mi

Sen haklıydın her zaman
Annem gibi.

Haksızlığı da koydum bavula
Yalnızlığı da aldım yanıma
Teşekkür ettim her şey adına
Gidiyorum gidiyorum ama bitmiyorum

Haksızlığı da koydum bavula
Yalnızlığı da aldım yanıma
Teşekkür ettim her şey adına
Gidiyorum gidiyorum ama etmiyorum
Eyvallah...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 28, 2012 2:25 pm

Çok sevdiğim bir şarkıdır bir ara çok dinlerdim sonra unuttum gitti.
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2012 4:01 pm

O Mahur Beste Çalar Müjgan'la Ben Ağlaırız.

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2012 4:30 pm

Muharrem TEMİZ Kisb-i Kâr türküsü

Sen beni sevseydin
Arar bulurdun
Zülfünün teline yar, yar
Bağlar dururdun
Madem ayrılmaktı senin muradın
Niye beni ataşlara yandırdın
Niye beni ataşına yandırdın.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2012 7:10 pm

Nazlı demiş ki:
O Mahur Beste Çalar Müjgan'la Ben Ağlaırız.

bir ahmet kaya parçasıda benden olsuun;)))))

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 02, 2012 8:22 pm

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 02, 2012 6:20 pm

Kralına çatarım,
belaya batarım,
Hapis de yatarım senin için...

Ali Kınık|Hapis de yatarım
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 02, 2012 6:22 pm

Dağlarda vatan için çarpışırız
Canımızla, kanımızla savaşırız
Çöllerde, susuz kalsak da çöllerde
Canımızla savaşırız hey

Grup Gökçen|Sarı Zeybek Dağlarda vatan için çarpışırız

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 04, 2012 9:36 pm

good good good
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 06, 2012 5:10 pm

Olmaz olsun cüzdanımda milyonlar
Kalbimde sevgin oldukça
Zenginlik, mal, mülk, para neye yarar
Yanımda sen olmayınca

Bazen neşe, bazen keder
Hayat böyle geçip gider
Tatlı günler, acı günler
Bir yastıkta hep beraber

Altın, gümüş, pırlanta
Zümrüt, sedef, yakutla
Kim mutlu olmuş dünyada
Bir tek içten gülüş
Bir tatlı söz, bir öpüş
Sevdalı bir tek bakış yeter bana

Altın, gümüş, pırlanta
Zümrüt, sedef, yakutla
Kim mutlu olmuş dünyada
Bir tek içten gülüş
Bir tatlı söz, bir öpüş

Olmaz olsun tek dikilmiş ağacım
Kalbimde sevgin oldukça
Neye yarar olsa da altın tacım
Yanımda sen olmayınca

Bazen neşe, bazen keder
Hayat böyle geçip gider
Tatlı günler, acı günler
Bir yastıkta hep beraber

Altın, gümüş, pırlanta
Zümrüt, sedef, yakutla
Kim mutlu olmuş dünyada
Bir tek içten gülüş
Bir tatlı söz, bir öpüş

Altın, gümüş, pırlanta
Zümrüt, sedef, yakutla
Kim mutlu olmuş dünyada
Bir tek içten gülüş
Bir tatlı söz, bir öpüş

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 22, 2012 8:02 pm

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 29, 2012 4:15 pm

Ahmet Şafak-Vurgunlardayım

Turgay Başyayla-Nazlıcan

Turgay Başyayla-Ah Sensiz

Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 31, 2012 4:51 pm

Nazlıcan demiş ki:

Turgay Başyayla-Nazlıcan

aa bu yüzdenmi nickin "nazlıcan"Smile)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 31, 2012 4:52 pm

bu arada çok severim bu parçayı ..dinlemeyeli baya zaman olmuştu...sayende tekrar dinledim ...teşekkür ederim;)))
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 31, 2012 7:09 pm

Rica ederim... yoo o yüzden değil öyle aklıma geldi tek Nazlı olmasın dedim Nazlıhan'ınada düşündün ama güzel gelmedi ondan Nazlıcan oldu...
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 31, 2012 7:22 pm

Burnu fındık, ağzı gayfe fincanı...

Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 31, 2012 8:35 pm

Nazlıcan demiş ki:
Rica ederim... yoo o yüzden değil öyle aklıma geldi tek Nazlı olmasın dedim Nazlıhan'ınada düşündün ama güzel gelmedi ondan Nazlıcan oldu...

illa birşey ekleyecektin yani:))olsun ama yakışmış;))
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : dilo&#254; drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 5:24 pm

ah sensiz şrkısı çok güsll
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 5:24 pm

ha bu arada dün stvde turgay turgay başyayla'nın programı vardı izleyeniniz varmı bilmiyorumda ..
çankırıdaydılar pek bir güzeldi ya oda çankırılıymış izleyince pek bir keyif aldım zaten böyle şehirlere örf ve adetlere merakım var o yüzden bu tarz programları seviyorum ..ve baya dün onu seyrettim muhteşem parçaları eşliğinde ..mükemmeldi yanii:)) izlemeyenlere tavsiye ederim;)))
sümeyye
Üye
Üye
sümeyye

Mesaj Sayısı : 23 Rep Gücü : 23 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 27 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 13/07/96

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 9:39 pm

Tuğba demiş ki:
ha bu arada dün stvde turgay turgay başyayla'nın programı vardı izleyeniniz varmı bilmiyorumda ..
çankırıdaydılar pek bir güzeldi ya oda çankırılıymış izleyince pek bir keyif aldım zaten böyle şehirlere örf ve adetlere merakım var o yüzden bu tarz programları seviyorum ..ve baya dün onu seyrettim muhteşem parçaları eşliğinde ..mükemmeldi yanii:)) izlemeyenlere tavsiye ederim;)))

kangal köpekleri çok tatlıydı (:
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 9:41 pm

sümeyye demiş ki:
Tuğba demiş ki:

kangal köpekleri çok tatlıydı (:

hahaha:)))tatlımı korkunçmu orası pek bilinmez ama:))))öyleydiler:))
sümeyye
Üye
Üye
sümeyye

Mesaj Sayısı : 23 Rep Gücü : 23 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 27 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 13/07/96

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 9:42 pm

evet biraz korkunçtular (:
halime
Üye
Üye
halime

Mesaj Sayısı : 100 Rep Gücü : 104 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 29 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 18/03/95

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 9:44 pm

mrbbbb (:bn gldim
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 9:46 pm

bende geldim Very Happy sohbet edelim hadi Very Happy
http://mujgangonul.niceboard.net
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkıların Videoları   Sevdiğiniz Şarkıların Videoları - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 01, 2012 9:47 pm

tuğba gittinmi
http://mujgangonul.niceboard.net

Sevdiğiniz Şarkıların Videoları
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-