Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Kanıt Dizisi 2vdjggh
Kanıt Dizisi K1bghf
Kanıt Dizisi Svgcpx

Kanıt Dizisi

3 posters
YazarMesaj
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Kanıt Dizisi Empty
MesajKonu: Kanıt Dizisi   Kanıt Dizisi EmptySalı Mayıs 15, 2012 8:41 am

Kanıt Dizisi Kan%C4%B1t-dizisi

Kanıt Dizisi - Kanıt Dizisinin Konusu

Kanıt; zekice yapıldığına inanılan cinayetlerin, hırsızlıkların, adam kaçırmaların yani birçok suç olayının nasıl çözüldüğünü ve hangi noktada kimlerin ne kadar etkisi olduğunu ortaya serecek.

iyi bir oyuncu kadrosuyla gerçek suç hikâyelerinin sağlam dramatizasyonu her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Sonunda tüm izleyiciler adli tıp ve emniyetle ilgili bilinmeyenleri heyecanla takip edecek. Türkiye’de örneğine az rastlanan ‘Kanıt’ ekranlarda büyük fark yaratacak!

Suçluların bıraktıkları delillerin nasıl tespit edildiği, uzmanlar tarafından titizlikle nasıl ortaya çıkarıldığı incelenecek, bir kadının yumurtalıklarından yaşının hesaplanması, kirpiklerde bulunan tozlardan maktulun hangi coğrafyadan geldiği, olay sırasında çevrede bulunan kan izlerinin açısı gibi pek çok ayrıntının bir suçu çözmedeki yardımının önemi gözler önüne serilecek.

Uzman ekip her hafta suçluların peşine düşecek. Olay yeri incelenecek, tanıklar sorgulanacak ve tereddütsüz doğruları söyleyen deliller konuşacak.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Kanıt Dizisi Empty
MesajKonu: Geri: Kanıt Dizisi   Kanıt Dizisi EmptySalı Mayıs 15, 2012 8:53 am

Kanıt Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kanıt Dizisi Images?q=tbn:ANd9GcTR1ZXD543lb2SayWCc7DjgQMfwQuKD7XBeg_4iZSKZ1F3dtV1EY3Z7FF03xw

Başkomiser Orhan

Engin Benli

Oldukça zeki ve bir o kadar da soğukkanlı, üstelik bir hayli detaycı. Uzak ve durgun görünüşünün altında, aslında hiç büyümeyen bir çocuk saklı. Çizgi romanlara düşkünlüğü de bu yüzden. İnce bir espri yeteneği olmasına rağmen çoğu zaman ciddiyetin arkasına saklanmakta. Meslekte geçirdiği yıllar onu her geçen gün duygularını saklamakta daha usta hale getirmiş. Zaman zaman emeklilik hayalleri kursa da, aslında mesleğine ve ilkelerine, hayatında başka bir şeye yer vermeyecek kadar bağlı bir işkolik.

Kanıt Dizisi Images?q=tbn:ANd9GcQcMrTF9ji4apslSot-C8ndvgxOr_Z-nOnUoSYAxDJ48imBQf3q8qkRZUT4

Başkomiser selim

Deniz Celiloğlu

Her zaman neşeli, meraklı ve cana yakın. Oldukça da geveze. Vurdumduymaz görünmek istese de, aslında son derece duygusal. İşini yaparken sürekli çileden çıkmasının ve her cinayeti kişiselleştirip, koşturmasının tek nedeni bu. İnanılmaz derecede hareketli. Tam bir saha adamı. Olup olabilecek en acayip fikirler hep onun aklından çıkmakta. Başarılı bir profil uzmanı olabilecek kadar insan sarrafı.

Kanıt Dizisi Sevil_Atasoy_2_131359

Prof. Dr. Sevil Atasoy

Kanıt Dizisi Inci-demirkaya_4363824725

Kriminalist Gamze Karaca

İnci Demirkaya

Genç yaşına rağmen, tam bir profesyonel. Çalışkan, disiplinli ve dikkatli. Yıllra önce ailesini kaybedip bir başına kalmasına rağmen, kendi ayakları üzerinde durabilmeyi başarabilmiş. Öz güveni yüksek ve zeki biri. Kolay heyecanlansa da duygularına hakim olmayı becerebilecek kadar kontröllü. Kırılmamak için etrafına ördüğü koruma duvarının arkasına saklanmakta.

Kanıt Dizisi Kubilay-gulecoglu_3648950458

Olay yeri inceleme uzmanı Kubilay Peker

Kubilay Gelecoğlu

Çok detaycı olmasının yanı sıra çok da dikkatli. Gözünden hiçbir şey kaçmaz. En çok yaptığı şey düşünmek. Çalışmayıp tembellik ediyor gibi göründüğü zamanlarda bile aklı hep delillerde. Gülmeyi, hayal kurmayı seven, insanlara kolay güvenen biri ama asla saf değil. Fazla otoriter görünmese de, disiplin bir numaralı kuralı.

Kanıt Dizisi Emre-ozmen_8279229998

Bilişim Uzmanı Emre Taner

Emre Özmen

Tam bir teknoloji delisi, hatta gerçek bir “internetkolik”. İçine kapanık ve aşırı duygusal. Bilgisayarların sistematik ve soğuk dünyasını, insanların belirsiz ve kırıcı dünyasına tercih etmesinin tek sebebi bu. Her zaman oyalanacak bir şeyler bulmayı başardığı için yalnızlıktan şikayetçi değil. Ayrıca doğuştan gelen yeteneği ve teknoloji merakı sayesinde iyi bir elektronik eşya tamircisi.

KÜNYE

Yönetmen
Cem Sürücü
Biray Dalkıran

Senaryo Yazarı
Tolga Aydoğan
Ahmet Saatçioğlu

Yapımcı
Abdullah Oğuz

Müzik
Cenk Şanlıoğlu
Cem Yıldız

Görüntü Yönetmeni
Faik Çayır
Ege Ellidokuzoğlu
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Kanıt Dizisi Empty
MesajKonu: Geri: Kanıt Dizisi   Kanıt Dizisi EmptySalı Mayıs 15, 2012 9:02 am

Bu diziye bayılıyorum ..bence türkiye'de bu tip bir yapımın olması harika.ne kadar kopya olsa bile .. oldukça başarılı.. beğenerek ve heyecanla izliyorum çalışmalarınının devamını diliyorum ..

ilayda_34
Şiir Yarışması 2.si
ilayda_34

Mesaj Sayısı : 97 Rep Gücü : 97 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/07/08 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 16/09/89

Kanıt Dizisi Empty
MesajKonu: Geri: Kanıt Dizisi   Kanıt Dizisi EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 8:55 pm

Tuğba demiş ki:
Bu diziye bayılıyorum ..bence türkiye'de bu tip bir yapımın olması harika.ne kadar kopya olsa bile .. oldukça başarılı.. beğenerek ve heyecanla izliyorum çalışmalarınının devamını diliyorum ..

erkek arkadaşımda bu dizinin fanatiği ve aynı senin gibi düşünüyor daha izlemeye fırsatım olmadı ama seninde bu mesajından izliycem (:
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Kanıt Dizisi Empty
MesajKonu: Geri: Kanıt Dizisi   Kanıt Dizisi EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 11:03 pm

ilayda_34 demiş ki:
Tuğba demiş ki:

erkek arkadaşımda bu dizinin fanatiği ve aynı senin gibi düşünüyor daha izlemeye fırsatım olmadı ama seninde bu mesajından izliycem (:

izle izle:))
emin ol pişman olmayacaksın;))
Mehmettoprak
Administator
Administator
Mehmettoprak

Mesaj Sayısı : 282 Rep Gücü : 300 Başarı Sistemi : 12 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 22/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 27/02/88 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Öğrenci

Kanıt Dizisi Empty
MesajKonu: Geri: Kanıt Dizisi   Kanıt Dizisi EmptyPerş. Haz. 07, 2012 9:15 pm

Tuğba demiş ki:
ilayda_34 demiş ki:
Tuğba demiş ki:

izle izle:))
emin ol pişman olmayacaksın;))

Kesinlikle katılıyorum.İzleyen pişman olmaz diye düşünüyorum.Başlık için teşekkürler tuğba

Kanıt Dizisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asi Dizisi
» Papatyam Dizisi
» Sultan Dizisi