Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Fetih 1453 2vdjggh
Fetih 1453 K1bghf
Fetih 1453 Svgcpx

Fetih 1453

+7
DJ ERHAN
mujgangonulfanı_mine
Mehmettoprak
betül
sümeyye
Mrpersonel78
Tuğba
11 posters
YazarMesaj
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPerş. Şub. 16, 2012 3:38 pm

Fetih 1453 Fetih

Vizyon tarihi: 16 Şubat 2012

Yönetmen: Faruk Aksoy
Oyuncular: Devrim Evin, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, devamı...

uzun metrajlı film Türkiye . Tür: Dram , Savaş filmi , Epik
Süre: 165 dk Yapım yılı: 2010

Resmi Sitesi: http://www.1453fetih.com/

Özet: Babası II. Murat'ın ölümü üzerine ikinci kez tahta çıkan II. Mehmet'in şimdi kafasında gerçekleştirmesi gereken ilk öncelik Bizans İmparatorluğu'nun son toprağı olan Konstantinapolis'i Osmanlı Devleti'ne katmaktır. Bu uğurda ne yapılması gerekiyorsa genç padişah hiçbirinden feragat etmeyecektir...
Osmanlı Devleti'ne çağ atlatarak imparatorluğa taşıyan Fatih Sultan Mehmet'in 1451 yılında henüz İstanbul'u alma planları yaptığı dönemden başlayan film, şimdiye kadar çekilmiş en büyük tarihi-kahramanlık projesi olma iddiasında.
Filmde Molla Gürani'yi de yani Fatih'i yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Mehmet’in çocukken aldığı bu eğitim süreçleri de yer alıyor. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmin yönetmenliğini Faruk Aksoy üstlenirken, senaryoyu kaleme alan Atilla Engin ve İrfan Saruhan'a Prof.Dr. Feridun Emecen, Doç.Dr. Hülya Tezcan, Doç.Dr. Gülgün Köroğlu, sanat tarihçisi Massimo Farinelli'den oluşan geniş bir danışmanlar kadrosu da eşlik ediyor.

Yapım süreci 2009 eylülünde başlayan ve 2012'nin ocak ayında tamamlanacak olan film Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İngiltere, İsviçre ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde de gösterime girecek...

FETİH 1453 - Film - Fragam (OFFICIAL TRAILER)

YAPIM ŞİRKETİ :AKSOY FİLM
YAPIMCILAR :FARUK AKSOY, SERVET AKSOY, AYŞE GERMEN
ORTAK YAPIMCI :HAMİT KELEŞ
YÖNETMEN :FARUK AKSOY
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ :MIRSAD HEROVIC
SENARİST :ATİLLA ENGİN,
CO- SENARİST :İRFAN SARUHAN FARUK AKSOY
TÜRÜ :TARİH, SAVAŞ, KAHRAMANLIK, AŞK
MÜZİK :BENJAMIN WALLFISCH
YAPIM YÖNETMENİ :FARUK METİN
SANAT YÖNETMENİ :SERVET AKSOY
KOSTÜM TASARIM :CANAN GÖKNİL
GÖRSEL EFEKT YÖNETMENİ : SERKAN ZELZELE
KURGU :ERKAN ÖZEKAN
MİKSAJ :SRDJAN KURPJEL
YAPIM TARİHİ :EYLÜL 2009 --OCAK 2012
VİZYON TARİHİ :17 ŞUBAT 2012
GÖSTERİME GİRECEĞİ SALON SAYISI :850
SÜRE :160 DAKİKA
GÖSTERİLECEGİ ÜLKELER: TÜRKİYE, ALMANYA, HOLLANDA, BELÇİKA AVUSTURYA, FRANSA, İNGİLTERE, İSVİÇRE, KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ, ORTADOĞU ÜLKELERİ, ENDONEZYA, MALEZYA, RUSYA
OYUNCULAR :DEVRİM EVİN, İBRAHİM ÇELİKKOL, DİLEK SERBEST, RECEP AKTUĞ, CENGİZ ÇOŞKUN, ERDEN ALKAN, ŞAHİKA KOLDEMİR, NACİ ADIGÜZEL, ERDOĞAN AYDEMİR, SEDAT MERT
DANIŞMANLAR: PROF.DR. FERİDUN EMECAN, DOÇ.DR. HÜLYA TEZCAN, PROF.DR.GÜLGÜN KÖROĞLU, ARTŞ. YAZAR ADEM SARAÇ
Mrpersonel78
Üye
Üye
Mrpersonel78

Mesaj Sayısı : 7 Rep Gücü : 8 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 46 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 14/01/12 Lakap : personel Zodyak : Kova çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 12/02/78 Nerden : İZMİR İş/Hobiler : personel Yorum : ......

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyCuma Şub. 17, 2012 3:03 pm

Filmi seyretmeye gittim.Oldukça başarılı bir film idi.İzlediğim en güzel fimlerin başında gelebileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.herkese tavsiye ederim...

sümeyye
Üye
Üye
sümeyye

Mesaj Sayısı : 23 Rep Gücü : 23 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 27 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 13/07/96

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyCuma Şub. 17, 2012 3:06 pm

ayy seyrettim çok güzel hemen gidin bu ulubatlı hasan filimde ne hasan amaaa :=) alattı beni filimm ayy sizin oralarıı yani zeytinburnu şehitt doluuu.((
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyCuma Şub. 17, 2012 9:31 pm

3 senelik yoğun bir çalışmanın eseri olan "Fetih1453" çok güzel ve çok kaliteli bir filmdi..Herkez seyretmeli çok etkilendimmm..
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyC.tesi Şub. 18, 2012 4:30 pm

Oo filmi izleyenler olmuş bile =)
En kısa zamanda bende izlemeye gidecem inşallah =)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Fetih 1453'ü izleyen Erdoðan'ýn yorumu!   Fetih 1453 EmptyPtsi Şub. 20, 2012 10:09 pm

Fetih 1453 A1c935c_o

Fetih 1453'ü izleyen Erdoğan'ın yorumu!

Merakla beklenen Fetih 1453 filmi dün vizyona girdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise filmi bi gün öncesinden evine gönderilen kopyasından izledi ve yorumunu da yaptı.

İstanbul’un fethini konu alan ve yapımcının 17 milyon dolarlık bütçesi olduğunu söylediği “Fetih 1453” filmi, dün saat 14.53’te vizyona girdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen filmi herkesten önce izledi.

ERDOĞAN İZLEDİ VE BEĞENDİ

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Faruk Aksoy’un üstlendiği filmin bir kopyası, geçtiğimiz pazar günü Başbakan Erdoğan’ın evine gönderildi. Başbakan’ın, evinde izlediği filmi beğendiği açıklandı.

16 bin figüran

Faruk Aksoy, “Sinemaya vefa borcumu ödemek için ‘Recep İvedik’lerden kazandıklarımın neredeyse tamamını yatırdım” dediği “Fetih 1453” filmi hakkında ilginç ayrıntılar verdi. “Fetih, sadece bizleri değil, dünya tarihini ilgilendiren bir olay. Ortaçağ’ı kapatıp Yeniçağ’ı açtı” diyen Aksoy, filmde 16 bin yardımcı oyuncunun rol aldığını ve oyuncuların kıyafetleri için 44 bin metrekare kumaş kullanıldığını söyledi. Ünlü yapımcı ayrıca, 5 bin metrekarelik kapalı stüdyoda dekor hazırlandığı, özel olarak 10 bin silah ve silah aksesuvarı üretildiğini açıkladı. Devrim Evin, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, Recep Aktuğ, Erden Alkan’ın yanı sıra geniş bir oyuncu kadrosunun rol aldığı filmin senaryosu İrfan Saruhan ve Atilla Engin’in imzasını taşıyor. Filmin müzikleri ise Benjamin Wallfisch tarafından hazırlandı.

Hürriyet
Mehmettoprak
Administator
Administator
Mehmettoprak

Mesaj Sayısı : 282 Rep Gücü : 300 Başarı Sistemi : 12 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 22/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 27/02/88 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Öğrenci

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPerş. Şub. 23, 2012 9:20 pm

Filmi izledim ve çok beğendim.çoktan yapılması gereken bir filmdi.Gerçekten Türkiye'ye yakışan bir film olmuş. Tebrikler. Eksikler olabilir ama başlı başına mükemmel bir yapım.Tekrar tebrikler. Emeğinize Sağlık.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyC.tesi Şub. 25, 2012 6:59 pm

Fetih 1453 filmini Almanya'da 16 yaşından küçükler izleyemiyormuş. Yasakmış!
Tabi, çocukların gerçeği görmesini istemiyorlar.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyC.tesi Şub. 25, 2012 7:03 pm

'Fetih 1453'e 16 yaş sınırı geldi (HABER)

Almanya'da "Fetih 1453" filminin 16 yaşından küçükler tarafından izlenmesi yasaklandı.

Almanlar, İstanbul'un fethini konu alan 'Fetih 1453' filminin başarısından korktu! Ülkede; filmin 16 yaşından küçükler tarafından izlenmesi yasaklandı.

Almanya'da 3 günde 104.319 kişi tarafından izlenen film için gurbetçiler; 'Çocuklarımızla filme gidebilseydik bu rakam çok daha fazla olurdu' dedi.

BAŞARIYI ENGELLEME PLANI MI?

Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethedişinin öyküsünü konu alan "Fetih 1453", Türkiye'de ilk 3 günde rekor bir açılış yaptı. Filmin; Almanya'daki açılış rakamı ise 104 bin 319 kişi olarak açıklandı.

"Fetih 1453", bu gişe rakamıyla Recep İvedik 2-3 ve Kurtlar Vadisi Irak'ın gerisinde kaldı. Filmin Almanya'daki gişesinin tahmin edilenden az olmasının ardında ise çarpıcı bir neden olduğu ortaya çıktı.

TÜRKLER, YASAĞA ÇOK TEPKİLİ

Gurbetçiler, büyük merakla "Fetih 1453"ün vizyona girmesini beklerken; ülkede filme 16 yaş sınırı getirildi. Yetkililer, birçok filmde uygulanan "12 yaşından büyüklerin aileleriyle film izleme" uygulamasını da Fetih 1453 için kaldırdı. Yasağa tepki gösteren gurbetçiler, "Fetih 1453'e çocuklarımızı götüremediğimiz için filmin Almanya'daki gişesi yarı yarıya azaldı. Almanlar'ın bu kararı çok yersiz" dedi.

AVRUPA'DA TOPLAM 250 BİN SEYİRCİ

Fetih 1453, vizyona girdiği bütün Avrupa ülkelerinde toplam 250 bin kişi tarafından izlendi. İlk 3 günde Almanya'da 104 bin 319 kişinin seyrettiği film, Recep İvedik 2'nin yine Almanya'daki 189 bin 205'lik açılış rakamının gerisinde kaldı.
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Şub. 27, 2012 4:07 pm

Tuğba demiş ki:
Fetih 1453 filmini Almanya'da 16 yaşından küçükler izleyemiyormuş. Yasakmış!
Tabi, çocukların gerçeği görmesini istemiyorlar.

kesinlikle katılıyorum..çocukların gerçeği görmelerini istemiyorlar bütün çabaları bu yönde ama yapamayacaklar
Mrpersonel78
Üye
Üye
Mrpersonel78

Mesaj Sayısı : 7 Rep Gücü : 8 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 46 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 14/01/12 Lakap : personel Zodyak : Kova çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 12/02/78 Nerden : İZMİR İş/Hobiler : personel Yorum : ......

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Şub. 27, 2012 8:16 pm

Sınır getirirler tabii bizim tarihimiz savaşlarımız dünya ya bedel olduğu için tuğba hanım ve mine hanımında dediği gibi çocukların gerçeği görmelerini istemiyorlar.Ve bunu böyle yaş sınırı getirerek kısıtlıyorlar.Yazık!
sümeyye
Üye
Üye
sümeyye

Mesaj Sayısı : 23 Rep Gücü : 23 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 27 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 13/07/96

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Şub. 27, 2012 8:28 pm

evtt yazıııkkk
DJ ERHAN
Üye
Üye
DJ ERHAN

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 12/01/12 Lakap : DJ Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 09/11/88 Nerden : Ankara İş/Hobiler : DJ Yorum : DJ ERHAN

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Şub. 27, 2012 8:43 pm

güzel izledim ama bazı gözden kaçmaması gereken eksikler vardı ama olsun yine gitmek isterim..................
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Şub. 27, 2012 8:49 pm

Mrpersonel78 demiş ki:
Sınır getirirler tabii bizim tarihimiz savaşlarımız dünya ya bedel olduğu için tuğba hanım ve mine hanımında dediği gibi çocukların gerçeği görmelerini istemiyorlar.Ve bunu böyle yaş sınırı getirerek kısıtlıyorlar.Yazık!

Yazık ki Ne Yazıkk!
rapunzell
Üye
Üye
rapunzell

Mesaj Sayısı : 34 Rep Gücü : 34 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/01/12 Lakap : müjgancı Zodyak : Kova çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 12/02/94 Nerden : Elazığ İş/Hobiler : Öğrenci.... Yorum : ..seni çok seviyorum müjgan ablam

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptySalı Şub. 28, 2012 11:00 pm

süper ya fragmanından izledim inş gitmek nasip olur ehe
İSTANBULLU JALE 34
Üye
Üye
İSTANBULLU JALE 34

Mesaj Sayısı : 6 Rep Gücü : 6 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/01/12 Lakap : istanbullu jale Zodyak : Koç çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/04/89 Nerden : istanbul İş/Hobiler : şuan çalışmıyorum Yorum : müjgan gönül çok güzelsin seviyorum seni

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Mart 05, 2012 6:43 pm

İZLEDİM FİLMİ.VE ÇOKTA BEĞENDİM.HERKESİN BU FİLMİ İZLEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
sümeyye
Üye
Üye
sümeyye

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Mart 05, 2012 6:46 pm

İSTANBULLU JALE 34 demiş ki:
İZLEDİM FİLMİ.VE ÇOKTA BEĞENDİM.HERKESİN BU FİLMİ İZLEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

bncede katılıyorum.herkes izlemeliii
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyCuma Mart 16, 2012 2:53 pm

Vizyona girdiğinin ikinci günü izlemeye gittim.
Genel olarak beğendim bu tarz filmlerin daha çok yapılması gerekiyor tarihimizi dünyaya anlatmak için.
Amasıda var tabi benim için. Ulubatlı Hasan gibi önemli bir şahsiyeti bu şekilde tanıtmalarını istemezdim izleyenler bilir daha başka olması gerekirdi.
Ama sonuçta tıpkısının aynısı olacak diye birşeyde yok kurgulamalarda yapılması gerekiyor izleyici çekmek adına yoksa film belgeselden farksız olurdu.
Ulubatlı Hasan'ın tarihte ölmediğini bilsem adamı niye öldürdüler yaa gibi birşey diyecektim.
Finalini çok daha başka olmasını beklerdim ucu açık bitti bence Bizans imparatorunun bile cesedini gösterdiler ama Hasan'ın akıbetini göstermediler tamam biliyoruz ama yine olması gerekirdi.
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 2:24 pm

aynı yorumu burayada yapayım

Perşembe günü 2 gün önce izledim okul götürdü sinemaya hayran kaldım şahane bir şey olmuş bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim hani şu yabancı filmler var ya onlara bin basar onlar bunun yanında cücük kalır.Gerçekten çok güzel olmuş.Devrim Evin'in hiç tanımıyordum taaa ki Fetih 1453'e kadar iyi ki de o oynamış çok güzel oynamış herkes böyle oynayamazdı onun oyunculuğunada hayran kaldım.Çok zor çekilmiş gibi görünüyor bence hakkaten değmiş yani.Devrim Evin'ede başarıların devamını diliyorum...
Mrpersonel78
Üye
Üye
Mrpersonel78

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 6:02 pm

Tuğba demiş ki:
İstanbulun Fethi 1453...Filmi bugün vizyona giriyor.Sinema sever arkadaşlarıma iyi seyirler diliyorum...

Daha filmin fragmanını izlerken tüylerim diken diken olmuştu.Sabırsızlıkla bekledim vizyona girmesini ve film 16 şubat tarihi olmak üzere bugün vizyona girdi.Filmin kalitesi fragmandan gösteriyor kendisini.Konusu yetiyor bir kere inşallah İstanbul'un Fethi'ne yakışır bir film olur.
Tüm ekibe teşekkür ederiz.Elinize emeğinize sağlık.en yakın zamanda izlicem.alkışınız bol olsun................

Alkışları bol oldu gerçekten.Kaçıncı izleyeşim bilmiyorum ama tekrar izleyeceğimi biliyorum.Smile
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Geri: Fetih 1453   Fetih 1453 EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 6:06 pm

Mrpersonel78 demiş ki:
Tuğba demiş ki:
İstanbulun Fethi 1453...Filmi bugün vizyona giriyor.Sinema sever arkadaşlarıma iyi seyirler diliyorum...

Daha filmin fragmanını izlerken tüylerim diken diken olmuştu.Sabırsızlıkla bekledim vizyona girmesini ve film 16 şubat tarihi olmak üzere bugün vizyona girdi.Filmin kalitesi fragmandan gösteriyor kendisini.Konusu yetiyor bir kere inşallah İstanbul'un Fethi'ne yakışır bir film olur.
Tüm ekibe teşekkür ederiz.Elinize emeğinize sağlık.en yakın zamanda izlicem.alkışınız bol olsun................

Alkışları bol oldu gerçekten.Kaçıncı izleyeşim bilmiyorum ama tekrar izleyeceğimi biliyorum.Smile

şimdiden size iyi seyirler:)))
Mrpersonel78
Üye
Üye
Mrpersonel78

Fetih 1453 Empty
MesajKonu: Anadolu Kartalları   Fetih 1453 EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 6:07 pm

Teşekkürler:))

Fetih 1453
1 sayfadaki 1 sayfası