Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
YARIŞMAMIZ VAR...... 2vdjggh
YARIŞMAMIZ VAR...... K1bghf
YARIŞMAMIZ VAR...... Svgcpx

YARIŞMAMIZ VAR......

+5
Nazlıcan
_e_s_r_a_
Tuğba
DJ ERHAN
5414
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

YARIŞMAMIZ VAR...... Empty
MesajKonu: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:34 am

ARKADAŞLAR;

BEN VE TUĞBA ABLA KENDİ KATOGORİMİZDE BİR YARIŞMA DÜZENLEMEK İSTEDİK.

YARIŞMANIN KONUSU : VİZYONA GİRMEMİŞ HERHANGİ BİR FLİMİN KONUSU İLE İLGİLİ FLİM AFİŞİ HAZIRLAMA...

TEK ŞART İSE FLİM AFİŞİNİN SİZE ÖZGÜ OLMASI.

KAZANAN ARKADAŞIMIZA ONUN KULLANABİLECEĞİ BİR AVATAR VE BİR İMZA ÇALIŞMASI YAPILACAKTIR...

HAYDİ KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ....

DJ ERHAN
Üye
Üye
DJ ERHAN

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 12/01/12 Lakap : DJ Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 09/11/88 Nerden : Ankara İş/Hobiler : DJ Yorum : DJ ERHAN

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 10:58 am

YARIŞMA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM KENDİ ADIMA.EN KISA ZAMAN ÇALIŞMAMI GÖNDERECEM İNŞALLAH TUĞBA HANIMA
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 11:54 am

DJ ERHAN demiş ki:
YARIŞMA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM KENDİ ADIMA.EN KISA ZAMAN ÇALIŞMAMI GÖNDERECEM İNŞALLAH TUĞBA HANIMA

Çalışmanızı Beklerizzz.Smile)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:06 pm

DJ ERHAN demiş ki:

bana değil 5414'e atacaksınız mesajınızı..
DJ ERHAN
Üye
Üye
DJ ERHAN

Mesaj Sayısı : 15 Rep Gücü : 16 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 12/01/12 Lakap : DJ Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 09/11/88 Nerden : Ankara İş/Hobiler : DJ Yorum : DJ ERHAN

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:13 pm

Tuğba demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:

Peki
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:15 pm

DJ ERHAN demiş ki:
Tuğba demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:

Peki

Bana özel mesaj yardımıyla atmayın lütfen. bu sayfada paylaşın çalışmanızı.
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:23 pm

5414 demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:
Tuğba demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:

Peki

bu ne yahu Very Happy o diyor bana değil ona at Very Happy oda diyorki banada atma bu başlıkta paylaş Very Happy:D:D:D:D nasıl yarışma düzenliyorsunuz Very Happy birde ne kadar birbirinize benziyorsunuz Very Happy:D:D:D:D:D
http://mujgangonul.niceboard.net
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:24 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
5414 demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:
Tuğba demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:

Peki

bu ne yahu Very Happy o diyor bana değil ona at Very Happy oda diyorki banada atma bu başlıkta paylaş Very Happy:D:D:D:D nasıl yarışma düzenliyorsunuz Very Happy birde ne kadar birbirinize benziyorsunuz Very Happy:D:D:D:D:D

bizde böyle:)))katılan katılır katılmayanda yol alır:)))))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:24 pm

Tuğba demiş ki:
_e_s_r_a_ demiş ki:
5414 demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:
Tuğba demiş ki:
DJ ERHAN demiş ki:

Peki

bizde böyle:)))katılan katılır katılmayanda yol alır:)))))))

Very Happy:D:D:D
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:26 pm

YARIŞMAYI BEN BU SAYFADA AÇTIM. ONDAN DOLAY YAPILAN ÇALIŞMALARIN BU SAYFADA PAYLAŞILMASINI UYGUN GÖRDÜM. BU YÜZDEN ÇALIŞMASINI BU SAYFADA PAYLAŞMASINI SÖYLEDİM ABLACIM.Very Happy Very Happy Very Happy

BİRDE ABLACIM ÖDÜL SEÇİMİMİZ UYGUN MU SENCE?
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:28 pm

5414 demiş ki:
YARIŞMAYI BEN BU SAYFADA AÇTIM. ONDAN DOLAY YAPILAN ÇALIŞMALARIN BU SAYFADA PAYLAŞILMASINI UYGUN GÖRDÜM. ONDAN DOLAYI SÖYLEDİM ABLACIM.Very Happy Very Happy Very Happy

uygun tabi çok güzel bir ödül seçmişsiniz.tebrik ederim.ayrıca facebok sayfasındada tanıtırız bu yarışmayı katılım gelir inşallah
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 12:30 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
5414 demiş ki:
YARIŞMAYI BEN BU SAYFADA AÇTIM. ONDAN DOLAY YAPILAN ÇALIŞMALARIN BU SAYFADA PAYLAŞILMASINI UYGUN GÖRDÜM. ONDAN DOLAYI SÖYLEDİM ABLACIM.Very Happy Very Happy Very Happy

uygun tabi çok güzel bir ödül seçmişsiniz.tebrik ederim.ayrıca facebok sayfasındada tanıtırız bu yarışmayı katılım gelir inşallah
Çok güzel olur. Ödül seçimimizi beğenmene sevindim ablacım.Smile)
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 1:17 pm

vizyona girmiş olsa olmazmı?
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 08, 2012 7:50 pm

Nazlı demiş ki:

Olur..
DJ ERHAN
Üye
Üye
DJ ERHAN

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptySalı Haz. 12, 2012 12:25 pm

Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

Olur..

Vizyona girmiş çok beğendiğim film için bir çalışma yaptım umarım beğenirsiniz tuğba hanım

Çalışmam;

YARIŞMAMIZ VAR...... 7tlwv
5414
Moderatör
Moderatör
5414

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptySalı Haz. 12, 2012 1:06 pm

Çalışmanız çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık...Smile
stv
Üye
Üye
stv

Mesaj Sayısı : 46 Rep Gücü : 56 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 35 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/11/88

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyPerş. Haz. 14, 2012 9:51 am

Tuğba hanım yarışmanızı ne zamandan beri takip ediyorum.Hiç katılımın olmadığını gördüm:))bende o yüzden bir çalışma yaptım.Hiçbirşey için değil sadece destek olmak için..Yarışmaya katılım gelmediğini düşünürekten acaba niye diye düşünmedende edemedim.Nedeni nedir siz zeki bir kızsınız biliyorsunuzdur şimdi:)

YARIŞMAMIZ VAR...... 7wqf7
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyPerş. Haz. 14, 2012 9:09 pm

stv demiş ki:
Tuğba hanım yarışmanızı ne zamandan beri takip ediyorum.Hiç katılımın olmadığını gördüm:))bende o yüzden bir çalışma yaptım.Hiçbirşey için değil sadece destek olmak için..Yarışmaya katılım gelmediğini düşünürekten acaba niye diye düşünmedende edemedim.Nedeni nedir siz zeki bir kızsınız biliyorsunuzdur şimdi:)

güzel bir tespit.evet ben zeki bir kızım ama sizde gelen katılımın benim ilgi ve alakamın dışında olduğunu anlamayacak kadar aptal değilsiniz;))))
stv
Üye
Üye
stv

Mesaj Sayısı : 46 Rep Gücü : 56 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 35 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/11/88

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 15, 2012 6:16 pm

Tuğba demiş ki:
stv demiş ki:

güzel bir tespit.evet ben zeki bir kızım ama sizde gelen katılımın benim ilgi ve alakamın dışında olduğunu anlamayacak kadar aptal değilsiniz;))))

Niyeyse hiç şaşırmadım:):)Tam beklediğim bir cevap:)Smile:)Ne diyeyim siz öyle diyorsanızda öyledir tuğba hanım
Ne Mutlu Türküm Diyene!
Üye
Üye
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü : 5 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 39 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 14/01/12 Lakap : türkçü Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 12/08/84 Nerden : İzmir İş/Hobiler : öğretmen Yorum : Ne Mutlu Türküm Diyene!

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 12:40 pm

EN SEVDİĞİM FİLMDİR.BABAM VE OĞLUM.BÖYLE GÜZEL BİR FİLMİN YARIŞMADADA YER ALMASINI İSTEDİM.O YÜZDEN BİR ÇALIŞMA YAPIP EKLEMEK İSTEDİM.UMARIM KABUL EDİLİR.

YARIŞMAMIZ VAR...... 562886_3793240682421_1378243396_n
baharr
Üye
Üye
baharr

Mesaj Sayısı : 24 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/01/12 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 08/09/89 Yorum : yok

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 4:22 pm

bende bir çalışma yaptım.askerdeki sevgilimin en sevdiği filme yaptım onun şansına katıldım inşallah kazanırım Smile

YARIŞMAMIZ VAR...... 282308_3794143744997_695437656_n
stv
Üye
Üye
stv

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyPerş. Haz. 28, 2012 1:00 pm

baharr demiş ki:
bende bir çalışma yaptım.askerdeki sevgilimin en sevdiği filme yaptım onun şansına katıldım inşallah kazanırım Smile

YARIŞMAMIZ VAR...... 282308_3794143744997_695437656_n

tuğba hanımın insafına kalmışız inşallah ilk üçte yer alırız bahar hanım
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyCuma Haz. 29, 2012 6:05 pm

stv demiş ki:

tuğba hanımın insafıyla alakalı değil anketle yapılacak oylama
stv
Üye
Üye
stv

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 1:08 pm

Nazlı demiş ki:
stv demiş ki:

tuğba hanımın insafıyla alakalı değil anketle yapılacak oylama

anladım
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: YARIŞMAMIZ VAR......   YARIŞMAMIZ VAR...... EmptyPerş. Tem. 05, 2012 6:41 pm

Hayırlı olsun Şüheda'm ve Tuğba'm sizlerin adına sevindim tebrik ederim. good Maaşallah subhanallah ne kadar güzel çalışmalar yapılmış ellerinize, emeklerinize sağlık canlar, dostlar tebrik ederim. good Peki yapılan çalışmayı bu başlığa yüklemenin bir zamanı var mı?Hangi tarihe kadar? hıımm acaba bilmem

YARIŞMAMIZ VAR......
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki