Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
 Kulak Deldirmek ve Sonrası  2vdjggh
 Kulak Deldirmek ve Sonrası  K1bghf
 Kulak Deldirmek ve Sonrası  Svgcpx

Kulak Deldirmek ve Sonrası

+2
Nazlıcan
halime
6 posters
YazarMesaj
halime
Üye
Üye
halime

Mesaj Sayısı : 100 Rep Gücü : 104 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 29 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 18/03/95

Kulak Deldirmek ve Sonrası  Empty
MesajKonu: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyPaz Haz. 17, 2012 12:14 pm

Kulağımı deldirmek istiyorum fakat deldirdikten sonraki süre de iltihap yada çeşitli sorunlar oluşabiliyormuş. Deldirdikten sonra ne yapmalı, nasıl bakım yapabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:53 pm

ben deldirdim bir kaç kere orda taktıkları küpeyi çıkarınca 15 gün sonra falan bende yara oldu melhem faln kullandım ama bi işe yaramadı bide acısı var tabi ama herkeste aynı şeyi yapacağını sanmıyorum. eğer çıkarınca yara olursa yani benimki gibi tek çaresi ömür boyu o takılan küpeyi çıkarmamak gibi duruyor. Ama dediğim gibi herkeste aynı şeyi yapmaz diye düşünüyorum.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyPtsi Haz. 18, 2012 11:24 am

3 kere deldirdim üçüsündede 2. gün dayanamayıp kendim aldığım büyük küpeleri takmak için çıkardığımda kapandı.. çocukluk aklı işte:)))değil büyük küpeleri takmak küçük küpeleri bile takamadım:))

3 defasındada böyle oldu en sonunda 4.sünüde deldirdim şimdi bana ders olduğu için herkes 1 hafta içinde çıkartırken ben eczacının sözünü dinleyip 15 gün çıkartmadım:))şimdi çok şükür açık:))kapanmazda inşallah:))birdaha kapanırsa tekrar açarım o sorun değil ama bıktım artık deldirmekten bizimkiler bütün çevre dost akraba arkadaşların diline düştüm artık:)) benimle dalga geçiyorlar kaçıncı deldirişin diye:))) diğerleri gibi 4.sününde kapanacağını sandılar dayanamayıp çıkaratacam diye ama bu sefer dayandım çıkartmadım:)) boşuna demiyorlar sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş diye:))benimde öyle oldu işte:))))))

umarım sen benim gibi böyle sorunlar yaşamazsın..komik belki ama acısını çok çektim:))annem hep diyodu yüzün olsa birdaha deldirecem demezsin diye:)))))bende hep şey derdim tekrar deldirecem tekrar deldirecem takiiii açılına kadar:)) inatsın derdi acısını sen çekiyosun beni ilgilendirmez derdi hep:)) birde hep bu konudada yüzsünsünüde eklerdi kiiii ben gibi gururlu birine:))))

yani öyle işte bir küçücük delik ama benim için nelere mal oldu:))))ama olsun değer diye düşündüm hep ..çünkü çok küpe takmayı seviyordum ve hep kapandığındada daha bi istek oluyordu halbuki bir kere açılsaydı bu kadar büyük istek olmazdı ama işte o büyük küpeleri takamamanın verdiği hırs gözümü bürümüştüSmile))

benim sana önerim deldirdiğinde en az 1 hafta çıkartma.ve herzaman aklına geldikçe küpeyi döndür.ve hep kolanyada sür iyi gelir:))ilk iki gün acısı çoktur geceleri yatamazsın bile:))kendimden biliyorum uykusuz kaldığım geceleri:))) ama sen çekmezsin inşallah güzel temiz bir yerdede yaptırırsan ilaçlıysa küpen çokta acısı olmaz diye düşünüyorum....
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 19, 2012 1:43 am

Bende tam 8 delik vardı yani 3 tane sol kulağımda 4 tane sağ kulağımda bir de burnumda hızmam var.Sağ kulağımda 4'sü kulağımın kıkırdak yukarı tarafındaydı 2 yıl öyle gezdim çok tarz duruyor ama sonra söylentilerden korkup doktora gittim.Doktorda çıkarsan iyi olur dedi çıkardım.Şimdi kulağımdaki delik kapandı.
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 19, 2012 11:46 am

benim kulağımda delik. 3 tane sol kullağımda var 3 tanede sol kulağımda sorun yaşadığımı hatırlamıyorum 17 18 yaşlarında yaptırmıştım acısını falan hatırlamıyorum çekmişsemde Very Happy
http://mujgangonul.niceboard.net
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 19, 2012 9:38 pm

Kız Esra seninle bir ortak yönümüz çıkmış oldu. kahkaha
halime
Üye
Üye
halime

Mesaj Sayısı : 100 Rep Gücü : 104 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 29 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 18/03/95

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 26, 2012 5:25 pm

Nazlı demiş ki:
ben deldirdim bir kaç kere orda taktıkları küpeyi çıkarınca 15 gün sonra falan bende yara oldu melhem faln kullandım ama bi işe yaramadı bide acısı var tabi ama herkeste aynı şeyi yapacağını sanmıyorum. eğer çıkarınca yara olursa yani benimki gibi tek çaresi ömür boyu o takılan küpeyi çıkarmamak gibi duruyor. Ama dediğim gibi herkeste aynı şeyi yapmaz diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim cevabın için bir arkadaşımdada aynı sorun olmuştu ama diğerlerinde aynı sorun yaşanmamıştı.Acaba benimkide seninki gibi olurmu bilmiyorum ama
halime
Üye
Üye
halime

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 26, 2012 5:27 pm

Tuğba demiş ki:
3 kere deldirdim üçüsündede 2. gün dayanamayıp kendim aldığım büyük küpeleri takmak için çıkardığımda kapandı.. çocukluk aklı işte:)))değil büyük küpeleri takmak küçük küpeleri bile takamadım:))

3 defasındada böyle oldu en sonunda 4.sünüde deldirdim şimdi bana ders olduğu için herkes 1 hafta içinde çıkartırken ben eczacının sözünü dinleyip 15 gün çıkartmadım:))şimdi çok şükür açık:))kapanmazda inşallah:))birdaha kapanırsa tekrar açarım o sorun değil ama bıktım artık deldirmekten bizimkiler bütün çevre dost akraba arkadaşların diline düştüm artık:)) benimle dalga geçiyorlar kaçıncı deldirişin diye:))) diğerleri gibi 4.sününde kapanacağını sandılar dayanamayıp çıkaratacam diye ama bu sefer dayandım çıkartmadım:)) boşuna demiyorlar sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş diye:))benimde öyle oldu işte:))))))

umarım sen benim gibi böyle sorunlar yaşamazsın..komik belki ama acısını çok çektim:))annem hep diyodu yüzün olsa birdaha deldirecem demezsin diye:)))))bende hep şey derdim tekrar deldirecem tekrar deldirecem takiiii açılına kadar:)) inatsın derdi acısını sen çekiyosun beni ilgilendirmez derdi hep:)) birde hep bu konudada yüzsünsünüde eklerdi kiiii ben gibi gururlu birine:))))

yani öyle işte bir küçücük delik ama benim için nelere mal oldu:))))ama olsun değer diye düşündüm hep ..çünkü çok küpe takmayı seviyordum ve hep kapandığındada daha bi istek oluyordu halbuki bir kere açılsaydı bu kadar büyük istek olmazdı ama işte o büyük küpeleri takamamanın verdiği hırs gözümü bürümüştüSmile))

benim sana önerim deldirdiğinde en az 1 hafta çıkartma.ve herzaman aklına geldikçe küpeyi döndür.ve hep kolanyada sür iyi gelir:))ilk iki gün acısı çoktur geceleri yatamazsın bile:))kendimden biliyorum uykusuz kaldığım geceleri:))) ama sen çekmezsin inşallah güzel temiz bir yerdede yaptırırsan ilaçlıysa küpen çokta acısı olmaz diye düşünüyorum....

Çok teşekkür ederim benim için yazdığın uzun ve samimi cevabın için tuğba abla.İnşallah benimki seninki gibi olmaz çünkü ben senin gibi sabırlı biri değilim çıkartırım hemen kapansada birdaha açmam o acıyı tekrar çekmem Smile Önerilerini dikkate alıcam inşallah açarım kapanmaz Smile
halime
Üye
Üye
halime

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 26, 2012 5:29 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
Bende tam 8 delik vardı yani 3 tane sol kulağımda 4 tane sağ kulağımda bir de burnumda hızmam var.Sağ kulağımda 4'sü kulağımın kıkırdak yukarı tarafındaydı 2 yıl öyle gezdim çok tarz duruyor ama sonra söylentilerden korkup doktora gittim.Doktorda çıkarsan iyi olur dedi çıkardım.Şimdi kulağımdaki delik kapandı.

Teşekkür ederim cevabın için Libâ-ul Hamd.Bende aslında 2 tane delik yapmayı düşünüyorum acısı çok olur diyede tek tek yapıcam inşallah o zaman acısı çok olmaz Smile
halime
Üye
Üye
halime

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 26, 2012 5:31 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
benim kulağımda delik. 3 tane sol kullağımda var 3 tanede sol kulağımda sorun yaşadığımı hatırlamıyorum 17 18 yaşlarında yaptırmıştım acısını falan hatırlamıyorum çekmişsemde Very Happy

Çok teşekkür ederim _E_s_r_a_ ablacım cevabın için.Bende 2 tane yapmayı düşünüyorum belki sonra 3 te olur bilmemem ama bakalım şimdilik daha 2 tane yapmayı düşünüyorum.Sonra acımazsa kapanmazsa yaparım tekrar ben:)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptySalı Haz. 26, 2012 6:07 pm

halime demiş ki:
Tuğba demiş ki:

Çok teşekkür ederim benim için yazdığın uzun ve samimi cevabın için tuğba abla.İnşallah benimki seninki gibi olmaz çünkü ben senin gibi sabırlı biri değilim çıkartırım hemen kapansada birdaha açmam o acıyı tekrar çekmem Smile Önerilerini dikkate alıcam inşallah açarım kapanmaz Smile

inşallah;)))
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 4:15 pm

benimde kulağım delik küçükken annemler deldirmiş o yzden hatırlamıyormm halimecim:(yoksa yardımcı olurdm
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 5:59 pm

halime demiş ki:
Nazlı demiş ki:

Çok teşekkür ederim cevabın için bir arkadaşımdada aynı sorun olmuştu ama diğerlerinde aynı sorun yaşanmamıştı.Acaba benimkide seninki gibi olurmu bilmiyorum ama

Rica ederim.. tabi herkeste aynı sorun yaşanmıyor deldirirsiniz olursa mebcburen çıkarmak zorundasınız melhemler falan işe yaramadı çünkü...
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyPerş. Haz. 28, 2012 7:57 pm

halime demiş ki:
Libâ-ul Hamd demiş ki:

Teşekkür ederim cevabın için Libâ-ul Hamd.Bende aslında 2 tane delik yapmayı düşünüyorum acısı çok olur diyede tek tek yapıcam inşallah o zaman acısı çok olmaz Smile

Ne demek canım benim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.  Kulak Deldirmek ve Sonrası  394840
halime
Üye
Üye
halime

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 12:30 pm

Nazlı demiş ki:
halime demiş ki:
Nazlı demiş ki:

Rica ederim.. tabi herkeste aynı sorun yaşanmıyor deldirirsiniz olursa mebcburen çıkarmak zorundasınız melhemler falan işe yaramadı çünkü...

İnşallah öyle bir sorun olmaz bende Sad
halime
Üye
Üye
halime

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 12:30 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
halime demiş ki:
Libâ-ul Hamd demiş ki:

Ne demek canım benim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.  Kulak Deldirmek ve Sonrası  394840

kübra ablacım oldun tabiki çok teşekkür ederim herkese
halime
Üye
Üye
halime

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 12:31 pm

yarın deldirmeye gidecem(: haberleri aktarırım ben size burdan (:
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Kulak Deldirmek ve Sonrası     Kulak Deldirmek ve Sonrası  EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 9:26 pm

Haydi hayırlısı inşaallah canım haberlerini bekliyorum.  Kulak Deldirmek ve Sonrası  394840

Kulak Deldirmek ve Sonrası
1 sayfadaki 1 sayfası