Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
120....... 2vdjggh
120....... K1bghf
120....... Svgcpx

120.......

2 posters
YazarMesaj
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

120....... Empty
MesajKonu: 120.......   120....... EmptyCuma Tem. 06, 2012 9:57 pm

120....... 20487

Yönetmen : Özhan Eren, ...
Senaryo Yazarı : Özhan Eren
Tür : Dram , Savaş , Tarihi
Etiketler :
1. Dünya Savaşı 120 Başlıkta Sayı Burak Sergen Cansel Elçin Çocuk Donanma Donmak Ermeniler Erzurum İsimsiz Kahramanlar Kahraman Kar Kış Nişanlılık Özge Özberk Ruslar Savaş Soğuk Süleyman Teğmen Şehit Van
Ülke : Türkiye
Süre : 117 dk.

Konu
Van.. 1915 Ocak.. Kış...
1’nci Dünya Harbi’nin ilk ayları...
Eli tüfek tutan herkes Ruslarla ölüm – kalım harbindeyken sınır birliklerinde cephane tükenir...
Vanlı çocuklar gönüllü olurlar;
Yaşları 12 – 17 arasında değişen 120 isimsiz kahraman çocuk...
Cephaneyi sırtlanırlar, karlı dağlarda günlerce – gecelerce yürürler...
İşte, isimleri unutulmuş olsa da bu büyük yolculuğu gerçek bir kahramanlığa dönüştüren gençlerimizin şanlı öyküsü bugünlerde beyaz perdeye aktarılıyor.

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

120....... Empty
MesajKonu: Geri: 120.......   120....... EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:05 pm

Ellerine, emeklerine sağlık Şüheda'm başlığın hayırlı olsun.Gözlerimi dolduran filmlerden biri izlemeyi çok istemiştim ama olmadı.Nefes filmini de izlemek istemiştim oda olmadı, Fetih 1453'ü de, Hür Adam'ı da izleyemedim. bohu Sad ağlamak
5414
Moderatör
Moderatör
5414

Mesaj Sayısı : 466 Rep Gücü : 740 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 21/06/11 Lakap : ŞUŞU Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 06/08/97 Nerden : diyarbakır İş/Hobiler : bisiklet sürmek ve kitap okumak Yorum : eger bu iki hobimide iyi birşekilde yaparsam hem elimi iyileştiriyim hemde okumamı

120....... Empty
MesajKonu: Geri: 120.......   120....... EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:19 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
Ellerine, emeklerine sağlık Şüheda'm başlığın hayırlı olsun.Gözlerimi dolduran filmlerden biri izlemeyi çok istemiştim ama olmadı.Nefes filmini de izlemek istemiştim oda olmadı, Fetih 1453'ü de, Hür Adam'ı da izleyemedim. bohu Sad ağlamak

İZLERSİN İNŞALLAH KÜBRA ABLA...Smile))

120.......
1 sayfadaki 1 sayfası