Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Hayatımın Rolü 2vdjggh
Hayatımın Rolü K1bghf
Hayatımın Rolü Svgcpx

Hayatımın Rolü

4 posters
YazarMesaj
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 11:49 am

Haluk Bilginer'in Hayali Gerçek Oldu

“En büyük hayalim bir gün gerçek bir kadını canlandırmak" diyen Haluk Bilginer, yeni dizisi “Hayatımın Rolü” İçin kadın oldu.

Süreç Film’in Star TV için çektiği dizi temmuz ayında seyirciyle buluşacak. Yapımcılığını İnci-Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Sadullah Çelen’in üstlendiği Hayatımın Rolü’nde usta aktör Haluk Bilginer ve Ebru Özkan başrolleri paylaşıyor. Dizide tıpkı gerçek hayatta 6 yıllık eşi Aşkın Nur Yengi ile yaşadığı gibi eşinden ayrılan bir tiyatrocuyu oynayan Bilginer, çoçuklarının hasretine dayanamayıp dadı kılığına girerek tekrar evine dönecek.

“Hayatımın Rolü”nde usta oyuncu Haluk Biginer, izleyicilerin karşısına Dadı Yaşar olarak çıkacak. Ela (Ebru Özkan), Müşfik (Haluk Bilginer)’in ne kadar iyi baba olduğunun farkında olsa da onu çok sorumsuz bulmaktadır. Karısına ve çocuklarına karşı büyük bir sevgi besleyen Müşfik istemeye istemeye Ela’nın boşanma isteğini kabul eder. Fakat mahkemenin çocukları annelerine vermesi sonucu onlardan ayrı kalmak zorunda kalan Müşfik, bu duruma bir çözüm bulmaya kararlıdır. Ela’nın evde bir bakıcıya ihtiyacı olduğunu öğrenince hemen bu iş için başvurur. En iyi bulduğu çözüm, dadı kılığına girerek çocuklarının bakıcısı olmaktır.

Gamze Özer’in senaryosunu yazdığı dizide, İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar, Emel Göksu, Ebru Aykaç, Tiraje Başaran, Su Kutlu, Berke Tevfik ve Alisa Sezen de rol alıyor.

[color=brown][Hayatımın Rolü pazartesi saat 20 da starda../color]

Süpeer bir dizi bayılıyorumm..

Benden ufak bir tavsiye eğer izlemeye karar verdiyseniz 1. bölümü mutlaka izleyin çünkü anlayamayabilirsiniz..Ama izlemeye değer süper bir dizi dün 2. bölümü yayınlandı haftaya 3. bölüm..
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 12:30 pm

tavsiye için teşekkür ederim.. tvyle pek aram olmadığı için yeni yapımlardanda habersiz oluyorum:)) ama senaryo güzel izlerim inşallah 1. bölümden;)))
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 12:43 pm

rica ederim izleyin pişman olmassınız inşallah.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 12:46 pm

inşallah;)))
mimika
Üye
Üye
mimika

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 12:52 pm

Very Happy Very Happy
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 1:01 pm

bende izledim bi kısmını güzel bi dizi haluk bilginerı tanıyamadım gerçekten inanılmaz değişmiş yaşar hanım.. Smile heyecanlı yerinde bitti bakalım haftaya neler olucak ilerde çocuklarına söyliycek mi acaba babaları olduğunu
mimika
Üye
Üye
mimika

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 1:16 pm

Very Happy bnde çok gülüyorum yaşara ..
balım abla sana katlıyorum heyecanlı yerinde bitti ...
ayrıca adamın adı neydi ya s.. of aklıma gelmedi s ile başlıyordu..neyse o adamada sinir oluyom zaten Razz
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 1:51 pm

Robin Williams'ın dadı isimli bir filmini izlemiştim çokta beğenmiştim. Bu diziyi ilk izlediğimde o gelmişti aklıma saonra küçük bir araştırma yaptım gerçektende aynı... Buda türk versiyonu olmuş eğlenceli bir dizi. Filmdeki gibi olursa teker teker herkes öğrenecek. Smile
Paylaşım için teşekkürler mimika..
[i]
mimika
Üye
Üye
mimika

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptySalı Tem. 17, 2012 3:11 pm

rica ederim Smile
mimika
Üye
Üye
mimika

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptyPtsi Tem. 23, 2012 12:07 am

pazartesi günü 3. bölümüyle ekranlarda ---- >>>>HAYATIMIN ROLÜ
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptyPaz Ağus. 26, 2012 10:32 pm

ne zamandan yorum yapacam yorum yapacam diyorum unutuyorum.. yaşlılığıma verin artık:)))diziyi çok beğendim zaten tavsiye edilirken konusunu okumuştum o zaman dan beğenmiştim ama izleyince daha bir farklı tabii..başarılı bir dizi bunun yanı sıra oyuncular çok başarılı kısacası beğenile izleyeceğimiz bir dizi ..izlemeyenlere tavsiyem olur:)))şimdiden iyi seyirler...

mimika
Üye
Üye
mimika

Hayatımın Rolü Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Rolü   Hayatımın Rolü EmptyPaz Ağus. 26, 2012 10:57 pm

Tuğba demiş ki:
ne zamandan yorum yapacam yorum yapacam diyorum unutuyorum.. yaşlılığıma verin artık:)))diziyi çok beğendim zaten tavsiye edilirken konusunu okumuştum o zaman dan beğenmiştim ama izleyince daha bir farklı tabii..başarılı bir dizi bunun yanı sıra oyuncular çok başarılı kısacası beğenile izleyeceğimiz bir dizi ..izlemeyenlere tavsiyem olur:)))şimdiden iyi seyirler...

EVET ÇOK GÜZEL BİR DİZİ Smile

Hayatımın Rolü
1 sayfadaki 1 sayfası