Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Muhteşem Yüzyıl 2vdjggh
Muhteşem Yüzyıl K1bghf
Muhteşem Yüzyıl Svgcpx

Muhteşem Yüzyıl

+3
mujgangonulfanı_mine
_e_s_r_a_
Tuğba
7 posters
YazarMesaj
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyPtsi Kas. 21, 2011 4:42 pm

Muhteşem Yüzyıl Muhtesemyuzyildizi

Muhteşem Yüzyıl Konusu ;

Muhteşem Yüzyıl Dizisi 1 yıldan fazla süren çalışmaları meyve verdi.En sonunda dizi hayata geçiyor.Show TV de yayın hayatına başlayacak olan dizi ; Yavuz Sultan Selim’in vefatından itibaren Kanuni Sultan Süleyman’ı anlatacak.Dizi aynı zaman Kanuni’nin eşi , validesi ve stratejik önemini ön plana çıkararak , O’nu her yönüyle anlatacak.Aynı zaman’da dizi de Baki,Fuzuli gibi dönemin ileri gelen Divan şairleri,bilim insanları da diziye dahil olacak.Tam manasıyla dönemi anlatacak olan dizi büyük bir iddia ile ekranlara hazır…

Muhteşem Yüzyıl Oyuncu Kadrosu;

Halit Ergenç, Meryem Sarah Uzerli, Okan Yalabık, Nebahat Çehre, Selma Ergeç, Nur Aysan, Sema Keçik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar, Arif Erkin, Alp Öyken, Ali Uyandıran, Merve Oflaz, İlker Aksum (Konuk Oyuncu)

Muhteşem Yüzyıl Cover

Senaryo : Meral Okay Yönetmen : Yağmur Taylan ve Durul Taylan (Taylan Biraderler) Yapımcı : Tims Production Timur Savcı Müzik : Fahir Atakoğlu, Aytekin Ataş, Soner Akalın

En son Tuğba tarafından Ptsi Şub. 20, 2012 10:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyPtsi Kas. 21, 2011 4:58 pm

Yerli Diziler kategorisinden Muhteşem Yüzyıl dizisinin konusu eksikti.Açayım dedim buda benden olsun:))) dizinin sıkı takipçisi değilim ama arada baktığım zaman takılıp kaldığım bir dizi.ayrıca kaliteli bi dizi zaten reyting rekorları kırıyor olmasıda bunun bi göstergesi değil mi?

En son gonul_yarası tarafından Salı Kas. 22, 2011 5:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptySalı Kas. 22, 2011 4:06 pm

gonul_yarası demiş ki:
Yerli Diziler kategorisinden Muhteşem Yüzyıl dizisinin konusu eksikti.Açayım dedim buda benden olsun:)))

İyi yapmışsınız.Ellerinize sağlık.Paylaşımlarınızın devamını bekleriz...;)

gonul_yarası demiş ki:
dizinin sıkı takipçisi değilim ama arada baktığım zaman takılıp kaldığım bir dizi.ayrıca kaliteli bi dizi zaten reyting rekorları kırıyor olmasıda bunun bi göstergesi değil mi?

evet kaliteli bir dizi.oyuncular kaliteli reyting rekorları kırıyor olmasıda bunun bi göstergesi daha ne olsun.dizinin başarılarının devamının gelmesini dilerim...
http://mujgangonul.niceboard.net
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptySalı Kas. 22, 2011 4:22 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
gonul_yarası demiş ki:
Yerli Diziler kategorisinden Muhteşem Yüzyıl dizisinin konusu eksikti.Açayım dedim buda benden olsun:)))

İyi yapmışsınız.Ellerinize sağlık.Paylaşımlarınızın devamını bekleriz...;)

teşekkür ederiimm:))

En son gonul_yarası tarafından Salı Kas. 22, 2011 5:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptySalı Kas. 22, 2011 4:32 pm

Brad Pitt imde, Muhteşem Yüzyıl dizisi ile bir bölüm için anlaşmışSmile)haberi duyunca çok şaşırdım çok ta mutlu oldum. beklemiyordum açıkçası benim için bir sürpriz oldu:)))

gonul_yarası demiş ki:
dizinin sıkı takipçisi değilim ama arada baktığım zaman takılıp kaldığım bir dizi.ayrıca kaliteli bi dizi zaten reyting rekorları kırıyor olmasıda bunun bi göstergesi değil mi?

_e_s_r_a_ demiş ki:

evet kaliteli bir dizi.oyuncular kaliteli reyting rekorları kırıyor olmasıda bunun bi göstergesi daha ne olsun.dizinin başarılarının devamının gelmesini dilerim...

brad ımden sonra dizinin başarısı kat kat çoğalıp daha da artacak.öyle umuyorum..şimdiden tebriklerr.....Smile))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptySalı Kas. 22, 2011 9:52 pm

gonul_yarası demiş ki:
Brad Pitt imde, Muhteşem Yüzyıl dizisi ile bir bölüm için anlaşmışSmile)haberi duyunca çok şaşırdım çok ta mutlu oldum. beklemiyordum açıkçası benim için bir sürpriz oldu:)))

Evet şaşırtıcı bir haber.Bende beklemiyordum.Çok mutlu oldum..Very Happy Ne diyelim şimdiden hayırlı olsun.Tebrikler. Very Happy
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyÇarş. Kas. 23, 2011 12:57 pm

aa Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisi ile bir bölüm mü anlaşmış inanmıyorum çok şaşırtıcı bir haber
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyÇarş. Kas. 23, 2011 3:13 pm

Şaşırıp inanmayan ve inanamayanlar için haber;

Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl İçin Geliyoooorrrrr:))))

Muhteşem Yüzyıl L-brad-pitt-f9caf814

Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynamak için geliyor! Muhteşem Yüzyıl Brad Pitt ile bir bölüm için anlaştı.

Dünyanın en ünlü oyuncularından Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisinde konuk oyuncu olarak oynamak için anlaştı.

Timur Savcı'nın sahibi olduğu TİMS Yapım şirketi tarafından çekilen yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yaptığı Senaryosunu Meral Okay'ın yazdığı Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehrenin paylaştığı reyting rekorları kıran ve Kanuni Sultan Süleyman Han'ın döneminin anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi önümüzdeki günlerde Brad Pitt'in kadroya katılması ile gündemin tek konusu olacak gibi görünüyor.

Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir bölümde oynamak için dizinin yapımcıları ile 2 Milyon Dolar karşılığında anlaştı. Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Savaş sahnelerinde oynayacak. Muhteşem Yüzyıl'ın Brad Pitt'in oynayacağı sahneler önümüzdeki ay çekilecek..

47 yaşındaki Brad Pitt, üç yıl sonra 50 yaşında sinema kariyerine son vereceğini açıklamıştı. Brad Pitt'in Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağı Yapım şirketi tarafından bir sır gibi saklanıyor...

Aktör, katıldığı '60 Minutes' isimli televizyon programında bu kararını açıklayarak hayranlarını hayalkırıklığına uğrattı. Fakat Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alarak Türkiye'deki hayranlarının gönlündeki yerini bir kez daha sağlamlaştıracak...

kaynak:http://www.internethaber.com/brad-pitt-muhtesem-yuzyila-geliyor-385042h.htm
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : diloþ drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyPerş. Ara. 15, 2011 5:50 pm

çok güsll bi haber çk svindim bn bunaaa
mujgangonulfanı_mine
Şiir Yarışması 2.si
mujgangonulfanı_mine

Mesaj Sayısı : 179 Rep Gücü : 194 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 36 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 25/12/87

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptySalı Ara. 27, 2011 5:40 pm

gonul_yarası demiş ki:
Şaşırıp inanmayan ve inanamayanlar için haber;

Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl İçin Geliyoooorrrrr:))))

Muhteşem Yüzyıl L-brad-pitt-f9caf814

Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynamak için geliyor! Muhteşem Yüzyıl Brad Pitt ile bir bölüm için anlaştı.

Dünyanın en ünlü oyuncularından Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisinde konuk oyuncu olarak oynamak için anlaştı.

Timur Savcı'nın sahibi olduğu TİMS Yapım şirketi tarafından çekilen yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yaptığı Senaryosunu Meral Okay'ın yazdığı Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehrenin paylaştığı reyting rekorları kıran ve Kanuni Sultan Süleyman Han'ın döneminin anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi önümüzdeki günlerde Brad Pitt'in kadroya katılması ile gündemin tek konusu olacak gibi görünüyor.

Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir bölümde oynamak için dizinin yapımcıları ile 2 Milyon Dolar karşılığında anlaştı. Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Savaş sahnelerinde oynayacak. Muhteşem Yüzyıl'ın Brad Pitt'in oynayacağı sahneler önümüzdeki ay çekilecek..

47 yaşındaki Brad Pitt, üç yıl sonra 50 yaşında sinema kariyerine son vereceğini açıklamıştı. Brad Pitt'in Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağı Yapım şirketi tarafından bir sır gibi saklanıyor...

Aktör, katıldığı '60 Minutes' isimli televizyon programında bu kararını açıklayarak hayranlarını hayalkırıklığına uğrattı. Fakat Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alarak Türkiye'deki hayranlarının gönlündeki yerini bir kez daha sağlamlaştıracak...

kaynak:http://www.internethaber.com/brad-pitt-muhtesem-yuzyila-geliyor-385042h.htm

evet inanamamıştım ilk haberi görünce tabi haberi okuduktan sonra inandım. çok sevindim bölümlükte olsa böyle aktörlerin bizim ülkeye getirilip dizilerimizde oynatılmasına.

gonul_yarası demiş ki:

gonul_yarası demiş ki:

_e_s_r_a_ demiş ki:

brad ımden sonra dizinin başarısı kat kat çoğalıp daha da artacak.öyle umuyorum..şimdiden tebriklerr.....Smile))

bende öyle umuyorum.tebrikler =))
baharr
Üye
Üye
baharr

Mesaj Sayısı : 24 Rep Gücü : 26 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/01/12 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 08/09/89 Yorum : yok

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyÇarş. Şub. 15, 2012 3:32 pm

daha gelmedi demi brad bitt kaçırdım mı yoksa
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyPtsi Şub. 20, 2012 10:33 pm

baharr demiş ki:
daha gelmedi demi brad bitt kaçırdım mı yoksa

maleseff daha gelmedi:((
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyPaz Ağus. 26, 2012 2:11 pm

Muhteşem Yüzyıl 2ufpsif

Senaryo : Meral Okay
Yönetmen : Yağmur Taylan ve Durul Taylan
Yapımcı : Timur Savcı

Oyuncular
Kanuni Sultan Süleyman (Halit Ergenç),Hürrem (Meryem Sarah Uzerli), İbrahim (Okan Yalabık), Valide Sultan (Nebahat Çehre), Hatice Sultan (Selma Ergeç), Mahidevran (Nur Aysan), Daye Hatun (Sema Keçik), Nigar Kalfa (Filiz Ahmet), Sümbül (Selim Bayraktar), Gül Ağa (Engin Günaydın), Malkoçoğlu Bali Bey (Burak Özçivit), Gülşah (Nihan Büyükağaç), Gülfem (Selen Öztürk), Victoria (Saadet Işıl Aksoy), Matrakçı (Fatih Al), Papa (Alp Öyken), Giritti (Tansel Öngel), Şeker Ağa (Yüksel ünal), Prenses Isabella Fortuna (Melike İpek) Yalova

Konusu
Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi...

Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalar...

Osmanlı'nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım'dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem'in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi...

Sarayın ve Osmanlı'nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkı, hırsları ve entrikaları...
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 5:00 pm

stara geçmişSmile) show daha iyiydi gibi ama neyse kadro aynı ..
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptySalı Ağus. 28, 2012 6:43 pm

geçeli çok oldu Very Happy
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 11:42 am

mimika demiş ki:
geçeli çok oldu Very Happy

hahaha:)))kaçırmışım o zaman yada görmüşümde unutmuşta olabilirim:))))malum yaşlılık:)))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Muhteşem Yüzyıl Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Yüzyıl   Muhteşem Yüzyıl EmptyÇarş. Ağus. 29, 2012 9:42 pm

iki tane açılmış o yüzden konuları birleştirdim

Muhteşem Yüzyıl
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-