Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 2vdjggh
Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 K1bghf
Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 Svgcpx

Sohbet Baþlýðý

+8
60sumeyye
Eylul
Nazlıcan
halime
_e_s_r_a_
Livâ-ül Hamd
mimika
Tuğba
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14
YazarMesaj
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyC.tesi Kas. 17, 2012 11:30 am

Esselamü Aleyküm, hayırlı sabahlar, günaydın canlar nasılsınızTutturdunuz bir site, site neler oliy bele yav? kahkaha Bende açıldı baktım güzel bir site.
yaren büşra
Üye
Üye
yaren büşra

Mesaj Sayısı : 32 Rep Gücü : 32 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/07/11 Lakap : meri Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 13/10/91 Nerden : HATAY/KIRIKHAN Yorum : ANASINIFINDA YARDIMCI ÖĞRETMEN...

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyCuma Kas. 30, 2012 12:05 pm

Selamunaleyküm arkadaşlar nasılsınız ? Neler yapıyorsunuz? Uzun zamandır aktif olamıyorum sitede abim bilgisayarı sattığı için ancak okulda girebiliyorum müsait olduğum zamanlarda ...
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPaz Ara. 02, 2012 12:07 pm

yaren büşra demiş ki:
Selamunaleyküm arkadaşlar nasılsınız ? Neler yapıyorsunuz? Uzun zamandır aktif olamıyorum sitede abim bilgisayarı sattığı için ancak okulda girebiliyorum müsait olduğum zamanlarda ...

şaşkın Aleyna Aleykümüsselam ve Rahmetullahi ve Berakâtühü Merve'm! Hoş geldin bu ne güzel sürpriz seni çok özledim. canım seniseviyorum Nasılsın?Elhamdülillah ben çok iyiyim.Tuğba'm nasıl?Ona da çok selam söyler misin lütfen?Birtanem ya ara sırada olsa siteye girmeye çalış lütfen. Sad
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPaz Ara. 02, 2012 5:15 pm

ben iyiyim çok şükür de sizleri sormalı ..nasılsınız ne yapıyorsunuz görüşmeyeli ..bayadır yoksunuz nerelerdesiniz?
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPtsi Ara. 03, 2012 7:13 pm

Esselamü Aleyküm, hayırlı akşamlar nasılsınız canlar?
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyC.tesi Ara. 15, 2012 4:55 pm

Selamün Aleyküm nasılsınız neler yapıyorsunuz arkadaşlar dün derste bir kou üstünde öyle kısa bi konuşma geçti.

KONU:

I. DEVLETİN ŞEKLİ

Madde 1
- Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir.

II. CUMHURİYETİN NİTELİKLERİ

Madde 2
- Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, ****** milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.

III. DEVLETİN BÜTÜNLÜĞÜ, RESMİ DİLİ, BAYRAĞI, MİLLİ MARŞI VE BAŞKENTİ

Madde 3 - Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

Bayrağı, şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.

Milli marşı "İstiklal Marşı"dır.

Başkenti Ankara'dır.

IV. DEĞİŞTİRİLEMEYECEK HÜKÜMLER

Madde 4 - Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

Tamam ilk 3 madde değiştirilemez. Derste biri ya 4. madde değiştirilirse diye sordu. Doğru ya o değiştirilirse 4. maddede ilk üçünün değiştirilemeyeceği yazıyor ama keşke bu maddeninde yani 4. maddeninde değiştirilemeyeceği yazsaydı 4.madde değişirse nolur siz düşünün artık
yaren büşra
Üye
Üye
yaren büşra

Mesaj Sayısı : 32 Rep Gücü : 32 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/07/11 Lakap : meri Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 13/10/91 Nerden : HATAY/KIRIKHAN Yorum : ANASINIFINDA YARDIMCI ÖĞRETMEN...

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyÇarş. Ara. 19, 2012 2:51 pm

Kübüşüm demiş ki :
Aleyna Aleykümüsselam ve Rahmetullahi ve Berakâtühü Merve'm! Hoş geldin bu ne güzel sürpriz seni çok özledim. Nasılsın?Elhamdülillah ben çok iyiyim.Tuğba'm nasıl?Ona da çok selam söyler misin lütfen?Birtanem ya ara sırada olsa siteye girmeye
çalış lütfen.

Hamd olsun kübüşüm iyyim çok şükür okuldayım çıkacağım birazdan eve gitmek için .Neler oldu kübü bi bilsen cuma müfettiş geldi detayları anlatırım canım Allah'a emanet ol seni çok seviyorum .. Herkese iyi günler :)Elimden geldiği kadar aktif olmaya çalışıyorum canım benim..
yaren büşra
Üye
Üye
yaren büşra

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:23 am

Ey aşk!! Bu nasıl bir sır? İçine giren aşk turafı oluyor. Bu nasıl bir hırka kim giyse aşk sarhoşu olup çıkıyor.Aşkın çilesini küçümsediğiniz an içinizdeki cehennem büyür. Aşkın çilesiymiş aşka dayanak olan .Yeter ki yan! Dumanın bulut olur. Yeter ki yak! Ummanlar kazan olur.Nerede ateş,orada su.Nerede su,orada ateş.Ne tuhaf kimya...

AŞK(IN GÖZYAŞLARI KİTABINDAN ALINTIDIR...)

Günaydınnn Smile Smile
yaren büşra
Üye
Üye
yaren büşra

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:32 am

Nerdesiniz bu sefer ben varım siz yoksunuz??
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyC.tesi Şub. 16, 2013 9:52 pm

Esselamü Aleyküm hayırlı akşamlar canlar, dostlar nasılsınız?Hepinizi çoook özledim.Uuzun zaman oldu bir türlü giremedim. Sad Bilgisayarım sorun çıkarmıştı şimdi iyi çok şükür. Smile Harika sözler canım Merve'm ellerine sağlık.
Mehmettoprak
Administator
Administator
Mehmettoprak

Mesaj Sayısı : 282 Rep Gücü : 300 Başarı Sistemi : 12 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 22/12/11 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 27/02/88 Nerden : Diyarbakır İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyC.tesi Nis. 20, 2013 4:04 pm

bayadır siteye girmemisim özlemişim .msnde görüşünce site unutuluyor biraz:) e burda ne var ne yok
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyC.tesi Mayıs 04, 2013 1:08 pm

Esselamü Aleyküm, hayırlı günler, hayırlı hafta sonları canlar, dostlar nasılsınız?Nerelerdesiniz?Sitemiz çok sessiz yav. Sad Hoşgeldiniz Mehmet bey nasılsınız?
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptySalı Ekim 29, 2013 6:15 pm

Esselamü Aleyküm hayırlı akşamlar canlar nasılsınız?Sizleri çoook özledim. <3 Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 394840 Allah'ım çok sevinçliyim çünkü "20 Ekim Pazar günü Müjgan ablamız EVLENDİ!" destek oleyyy Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 868972 öpmek coşma eveet hoplama Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 964750 müzikdinle :yihhu: :ar4fd: Smile Neutral eğlnce oley ceee smile halay kanki parti Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 699417 :teytey: oky hııhı melek seniseviyorum canım teşkkür ehe ;) Allah hayırlı mutluluklar versin inşaallah amiiiiiin! Düğüne Ozan ağabeyimizde gitmiş bir kaç fotoğraf gördüm çok güzel ve tatlı çıkmış ablamız mutluluğu gözlerinden okunuyor.Allah mutluluklarını hayırlısıyla daim etsin inşaallah amin.
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyÇarş. Ara. 04, 2013 9:52 pm

Cinler top oynuyor sitede ya la Very Happy
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyÇarş. Ocak 01, 2014 7:50 pm

Very Happy:D:D:D:Very Happy:
http://mujgangonul.niceboard.net
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPtsi Ocak 06, 2014 8:42 am

Esselamü Aleyküm, hayırlı sabahlar, günaydın canlar nasılsınız?Yine uzun bir zaman oldu siteye girmeyeli.Herkes nerede?Burası çok sessiz bari "Kuzuların Sessizliği" ni yükleyin de izleyelim bu ne ya. No
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPtsi Ocak 06, 2014 9:06 pm

aynen site çok sessiz cnm bu arada hosgeldinn ben iyiyim sen nasılsn
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPtsi Şub. 10, 2014 9:03 pm

Esselamü Aleyküm hayırlı akşamlar hoş buldum teşekkür ederim Esra'm elhamdülillah iyiyim seni özledim. Sad
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Sohbet Baþlýðý   Sohbet Baþlýðý - Sayfa 14 EmptyPaz Şub. 16, 2014 3:06 pm

hoşgeldin canım bende seni çok özledim
neler yapıyorsun yoksun baya

Sohbet Baþlýðý
14 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Sohbet Baþlýðý