Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) 2vdjggh
YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) K1bghf
YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) Svgcpx

YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)

+4
elfida
°« ∂iℓa »°
_e_s_r_a_
anadolu
8 posters
YazarMesaj
anadolu
Üye
Üye
anadolu

Mesaj Sayısı : 196 Rep Gücü : 307 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 38 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 30/10/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 20/02/86 Nerden : izmir

YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) Empty
MesajKonu: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 8:23 pm

Star'da canlı yayınlanan Esra Erol'la İzdivaç programına konuk olan
şarkıcı Yıldız Tilbe, İsrail'e bela okudu, 'Allahü ekber' dedi..
Gazze'de sivilleri katleden İsrail'e öfke kusan sanatçının duasına
seyirci 'amin' diyerek destek verdi.

Tilbe, "Gerçek cehenneme
girdiğiniz zaman sizi kurtaracak ne Allahınız ne kitabınız ne imanınız
hiç bir şeyiniz olmayacak" dedi.. İşte Tilbe'nin İsrail isyanı ve
Allah'a yakarışları:

"Şimdi bir şey söyleyeceğim herkes amin
diyecek mi? Allahım İsrail'in hemen belasını ver. Allahım Amerika'nın
hemen belasını ver.

Allahım orada kanı akan çocukların yüzü suyu hürmetine dinimizi hiç bir zaman aşağılara düşüarme yarabbim.

Sadece
sana inandığımız ve müslüman olduğumuz için bu hakareti görüyoruz.
Allahım İsrail'in hemen belasını ver. Hemen Allahım. Oradaki çoluk
çocuğun yüzü suyu hürmetine yarabbim.

Şunu da söylemek
istiyorum. Zaman kötüden yana işleyebilir ama işi iyiden yana bitirir
her zaman. Ordakiler sadece Allahü ekber dediği için ölüyorlar.
Ölüyorlar sizin zulmünüzden kurtuluyorlar.

Fakat öyle bir yere
gidiyoruz ki o tarafta sizin ölecek yeriniz de olmayacak.
Ölmeyeceksiniz onlar gibi ölüp de kurtulamayacaksınız.

Orada
hiçbir yere kaçamayacaksınız. Orada dünyanın bütün ileri olan
silahlarınız karşısında sadece küçük taşları olan insanlar var
karşırnızda.

Şimdi cehenneme çevirdiğiniz Gazze gibi, gerçek
cehenneme girdiğiniz zaman sizi kurtaracak ne Allahınız ne kitabınız ne
imanınız hiç bir şeyiniz olmayacak. Bunu da ben burdan söylüyorum.
Allahü ekber.. "

Öfkesi geçmeyen Tilbe, koltuğa oturduktan 2
dakika sonra da şunları söyledi: "Allahım döne döne İsrail'in belasırı
ver yarabbim. Ne olur bu duaların yüzü suyu hürmetine Allahım."
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) Empty
MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 8:26 pm

Ben Yıldız Tilbeyi seviyordum şimdi daha bi gözüme girdi ya okadar güzel şeyler söylemişki keşke diğer sanatçılarda aynı duyarlılığı aynı hassasiyeti gösterseler..

En son _e_s_r_a_ tarafından Ptsi Ocak 05, 2009 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://mujgangonul.niceboard.net
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

Mesaj Sayısı : 3718 Rep Gücü : 1891 Başarı Sistemi : 38 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 23/11/91

MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptyPtsi Ocak 05, 2009 8:55 pm

Bravo gerçekten.
elfida
Üye
Üye
elfida

Mesaj Sayısı : 1296 Rep Gücü : 716 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/12/08 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 27/10/92 Nerden : İstanbul/Özgül'üş.

MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptySalı Ocak 06, 2009 12:40 am

HELAL OLSUN CANIMA
https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan
dilacıım
Üye
Üye
dilacıım

Mesaj Sayısı : 1082 Rep Gücü : 597 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 38 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 12/12/85 Nerden : burdan:) İş/Hobiler : kitap,resim yapmak Yorum : tek türkiyemmm

MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptySalı Ocak 06, 2009 2:41 pm

yıldız dan böyle bi sesleniş beklemezdim doğrusu aferim ona yanlız bazı sanatçılardanda beklerdim böyle bi sesleniş ama malesef ummadığımız insanlardan duyuyoruz böyle şeyler.
nihat
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj Sayısı : 113 Rep Gücü : 10 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 02/08/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 07/06/88 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : ögrenci

MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 3:37 pm

arkadaşlar çogu sanatçı Tilbe'yle aynı düşüncedeler.Rabbıme şükürler olsun...
bu arada Tilbe'nin dualarına da yürekten AMİN diyorum...Allah razı olsun...
humeyr
Üye
Üye
humeyr

Mesaj Sayısı : 1975 Rep Gücü : 1467 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/10/08 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 07/11/94

MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 6:26 pm

hmm şaşırdım doğrusu bu işe İNŞ yakında bütün sanatçılar böyle düşünce içerisine girer (AMİN!!)
http://mujgangonul.niceboard.net/
mekansız şivan
Üye
Üye
mekansız şivan

Mesaj Sayısı : 801 Rep Gücü : 826 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 01/03/09 Lakap : KULLANICI ADIM Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 03/10/87 Nerden : GİRESUN İş/Hobiler : ÖĞRENCİ\ Yorum : avatardan bahsediyorsun
üstte profil var oraya gel ordan avatarı seç gözat resim yükle okadar bie altta güncelle yazar ona tıkla

MesajKonu: Geri: YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)   YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı) EmptySalı Nis. 07, 2009 7:19 pm

helal olsun diyorum

YILDIZ TİLBE'DEN GAZZE SOYKIRIMINA LANET(sanatçı dediğin böyle duyarlı olmalı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-