Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Bu Ürünlere Dikkat! 2vdjggh
Bu Ürünlere Dikkat! K1bghf
Bu Ürünlere Dikkat! Svgcpx

Bu Ürünlere Dikkat!

+5
m-e-r-v-e
°« ∂iℓa »°
geceyildizi
_e_s_r_a_
esma
9 posters
YazarMesaj
esma
Üye
Üye
esma

Mesaj Sayısı : 287 Rep Gücü : 53 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/11/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 25/05/94 Nerden : napcan gelcen mi??:)))

Bu Ürünlere Dikkat! Empty
MesajKonu: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptySalı Ocak 06, 2009 3:58 pm

dua edelim, ama dua ile yetinmeyelim...
BU SAVAŞTA BİZ NE YAPABİLİRİZ?

Irak'ta, Afganistan'da, Pakistan'da, Karabağ'da, Bosna'da, Keşmir'de, Sudan'da, Afrika'da, Asya'da ve dünyanın diğer yerlerinde, son olarak da yıllardır devam ede gelen FİLİSTİN'DE zulümleri kimlerin yaptığını iyi tespit etmeli, o zalimlerin mallarını açık bir şekilde boykot etmeli, alışverişlerimizde çok dikkatli olmalı ve asla onları ticarî yönden kuvvetlendirmemeliyiz! Onlara bir kuruş bile kazandırmamaya çok dikkat etmeliyiz. Yoksa Mazallah atılan kurşunlar bizim verdiğimiz paralarla üretilmiş olacaktır...

Bu Ürünlere Dikkat! Q2so9

--
İlaç olsa içme düşman tasından
Sakın taş attırma dost arkasından
Kim ikiyüzlüyse tut yakasından
Bir yüzüne bir de canına tükür.
Millet parasından verdirme parsa;
Edirne'den Van'a, Muğla'dan Kars'a
Nerede sahte bir kahraman varsa
Bir resmine bir de şanına tükür.

Abdurrahim Karakoç (vasiyet şiirinden)

Yardım Lütfen Yardım Lütfen Yardım Lütfen Yardım Lütfen Yardım Lütfen Yardım Lütfen Yardım Lütfen
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptySalı Ocak 06, 2009 4:04 pm

Sanırım en büyük destek bu olsa diye düşünüyorum.Paylaşım için teşekkürler..
http://mujgangonul.niceboard.net
geceyildizi
Üye
Üye
geceyildizi

Mesaj Sayısı : 355 Rep Gücü : 109 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/09/08 Lakap : rumiiisa Zodyak : Balık çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 04/03/94 Nerden : manisali ama almanyada oturuyor İş/Hobiler : ögrenci

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptySalı Ocak 06, 2009 5:04 pm

bence boykot yapalim almanyadiki kardeslerim aldi marketlerine gitmeyin
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptySalı Ocak 06, 2009 6:07 pm

boykot iyi de bu tip görüntülerin ifşa edilmesi bence iyi değil siteye giren arkadaşlarımız için bunların kaldırılmasını talep ediyorum
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

Mesaj Sayısı : 3718 Rep Gücü : 1891 Başarı Sistemi : 38 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 23/11/91

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptySalı Ocak 06, 2009 6:07 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
Sanırım en büyük destek bu olsa diye düşünüyorum.Paylaşım için teşekkürler..

evet bencede. paylaşım için tşk...
m-e-r-v-e
Üye
Üye

Mesaj Sayısı : 75 Rep Gücü : 3 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 25/11/08 Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 25/06/95

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptySalı Ocak 06, 2009 8:33 pm

En basta dua edelim ve sonrada boykot yapalim :oops:
dilacıım
Üye
Üye
dilacıım

Mesaj Sayısı : 1082 Rep Gücü : 597 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 38 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 12/12/85 Nerden : burdan:) İş/Hobiler : kitap,resim yapmak Yorum : tek türkiyemmm

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 3:07 pm

bence dursun herkes görsün o ürünler nelermiş hangileriymiş ona göre almasınlar destek olmasınlar o insafsızlara
bize düşen görev ilk baş bu ürünlerden almayacağız ve daha sonrada bol bol müslüman kardeşlerimize dua edeceğiz dua herşeyden güçlüdür yeterki içten gönülden olsun
feyza
Üye
Üye
feyza

Mesaj Sayısı : 2078 Rep Gücü : 1513 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/11/08 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 04/06/92 Nerden : istanbul İş/Hobiler : ögrenciii

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptyPtsi Ocak 19, 2009 4:21 pm

dilacıım demiş ki:
bence dursun herkes görsün o ürünler nelermiş hangileriymiş ona göre almasınlar destek olmasınlar o insafsızlara
bize düşen görev ilk baş bu ürünlerden almayacağız ve daha sonrada bol bol müslüman kardeşlerimize dua edeceğiz dua herşeyden güçlüdür yeterki içten gönülden olsun

evet bende sana katılıyorum dilacıım.bencede herkes görsün ve almasın.zaten en büyük dayanagımız da o DUA........
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:21 pm

Çok teşekkürler semacığım biliyordum ama daha da dikkatli ve duyarlı olacağım inşaallah evet feyzacığım tek dayanak DUA
AHDE VEFA
Üye
Üye
AHDE VEFA

Mesaj Sayısı : 32 Rep Gücü : 32 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/03/10 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 26/10/90 Nerden : YENİBOSNA/İSTANBUL İş/Hobiler : ÖGRENCİ.ROMAN OKUMAK.MÜZİK DİNLEMEK

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 11:02 pm

ARKADAŞLAR BOYKOT ÜRÜNLERİNİ KOYMAKLA ÇOK İYİ BİRŞEY YAPTINIZ İNSANLARIMIZ BU KONUDA ÇOK DUYARSIZ.ŞAHSEN BEN HİÇBİR ÜRÜNÜ KULLANMIYORUM VE ARAŞTIRMA YAPIYORM.KAFİRE HİÇBİR ŞEKİLDE DESTEK OLMAMAMIZ LAZIM.RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Bu Ürünlere Dikkat!   Bu Ürünlere Dikkat! EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 12:07 am

Amiiiiiinnnnnn inşaallah çok haklısın kardeş good KAHROLSUN İSRAİL kızmış :x kizgin kızıyor :angry:

Bu Ürünlere Dikkat!
1 sayfadaki 1 sayfası