Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Coca Cola'nın Anlamı 2vdjggh
Coca Cola'nın Anlamı K1bghf
Coca Cola'nın Anlamı Svgcpx

Coca Cola'nın Anlamı

+7
şeyma nur ünal
faruk enes
**BüsRa**
gül güzeli
ferruhi
°« ∂iℓa »°
gönül
11 posters
YazarMesaj
gönül
Üye
Üye
gönül

Mesaj Sayısı : 236 Rep Gücü : 292 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/05/09 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 01/01/91 Nerden : avusturya İş/Hobiler : volleyball.müzik,dans,dila ve tarigi izlemek

Coca Cola'nın Anlamı Empty
MesajKonu: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 6:57 pm

Coca Cola yaz
ısını yansıtmalı olarak ters çevirdiğinizde arapça bir yazı teşkil etmektedir. Ve de bu yazıda "La Muhammed La Mekka" yazısı ortaya çıkmaktadır. "La" arapçada olumsuzluk ekidir. Yani bu cümle o zaman: "Muhammedi ve Mekke'yi ortadan kaldırmak" anlamını taşımaktadır. İnanmak güç ama ne kadar cahil olduğumuzu kendi gözlerimizle görmeye ne dersiniz?

Coca Cola'nın Anlamı Cocatr0gs1

°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

Mesaj Sayısı : 3718 Rep Gücü : 1891 Başarı Sistemi : 38 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 23/11/91

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 7:52 pm

Evet biliyodum bunu zaten ve asla coca cola içmem. La arapçada hayır ve yok gibi anlamlara geliyo. bu da Muhammed ve Mekke'ye hayır anlamına geliyo. (HAŞA) böyle iğrenç bişeyi barındıran bir ürünü neden alalımki? değil mi arkadaşlar. Müsülüman kardeşlerimizin bomba paralarını biz vermeyelim...
bilgi için teşekkürler gönül.
http://mujgangonul.niceboard.net
ferruhi
Üye
Üye
ferruhi

Mesaj Sayısı : 2837 Rep Gücü : 2301 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 43 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/08/08 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 28/12/80 Nerden : U.S Yorum : Orhan abimin oldugu herrr yerden...

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 10:56 pm

Ben bunu duymustum ama dogru mu degil mi bilmiyorum.
http://orhanbiyikli.niceboard.net/forum.htm
gönül
Üye
Üye
gönül

Mesaj Sayısı : 236 Rep Gücü : 292 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 08/05/09 Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : At Doğum tarihi : 01/01/91 Nerden : avusturya İş/Hobiler : volleyball.müzik,dans,dila ve tarigi izlemek

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPaz Ağus. 23, 2009 12:04 am

bende yeni duydugum icin size haber verim edim
gül güzeli
Üye
Üye
gül güzeli

Mesaj Sayısı : 775 Rep Gücü : 868 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/06/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 02/04/92

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPaz Ağus. 23, 2009 2:12 pm

ben zaten hiç kola içmiyordum bundan sonrada içmem
**BüsRa**
Üye
Üye
**BüsRa**

Mesaj Sayısı : 533 Rep Gücü : 574 Başarı Sistemi : 15 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 12/05/09 Lakap : Özgüşra Zodyak : Kova çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 21/01/98 Nerden : ÖEY İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPaz Ağus. 23, 2009 3:52 pm

ben bunu önceden duymuştum.

haber için yinede teşekkürler...
http://ozgeyesilyurt.hareketforum.biz/
faruk enes
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj Sayısı : 1755 Rep Gücü : 1770 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 16/11/08 Lakap : tek türkiye ve kollama hastası Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 29/05/92 Nerden : antalya/manavgat İş/Hobiler : TEK TÜRKİYE & KOLLAMA

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPaz Ağus. 23, 2009 3:59 pm

paylaşım için teşekkürler.
http://www.orhanbiyikli.niceboard.net
gönül
Üye
Üye
gönül

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 2:40 pm

bende zaten hic cola icmeme ama icenler varsa dikkatli olsun.
şeyma nur ünal
Üye
Üye
şeyma nur ünal

Mesaj Sayısı : 110 Rep Gücü : 111 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/09 Lakap : imam Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 11/07/94 Nerden : tek türkiye den İş/Hobiler : öğrenci-kitap

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 3:03 pm

evet ben b
iliyorum bunu hema daha iyi pekişmiş oldu teşekkürler Smile
mekansız şivan
Üye
Üye
mekansız şivan

Mesaj Sayısı : 801 Rep Gücü : 826 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 36 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 01/03/09 Lakap : KULLANICI ADIM Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Kedi Doğum tarihi : 03/10/87 Nerden : GİRESUN İş/Hobiler : ÖĞRENCİ\ Yorum : avatardan bahsediyorsun
üstte profil var oraya gel ordan avatarı seç gözat resim yükle okadar bie altta güncelle yazar ona tıkla

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyCuma Ağus. 28, 2009 11:22 am

teşekkürler biliyordum ama yinede güzel oldu hem israil malı alınmaz
ismail
Üye
Üye
ismail

Mesaj Sayısı : 408 Rep Gücü : 435 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 35 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 29/06/09 Lakap : güneş Zodyak : Kova çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 05/02/89 Nerden : ŞANLIURFA İş/Hobiler : TEK TÜRKİYE'Yİ İZLEMEK

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPtsi Mart 15, 2010 6:08 pm

çok sinirlendim valla abim diyodu ama hiç dikkat etmiyodum allah bu insanları bildikleri gibi yapsın inşallah bi elime geçirsem o yapanı bilirim ne yapacağımı... Coca Cola'nın Anlamı Icon_twisted
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör
::seda::

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyÇarş. Mart 17, 2010 3:08 pm

Çok önceden duymuştum bunu.Duyduğumdan bu yana tüketmiyorum zaten..
Bu kolayı en son içtiğimde 13 yaşındaydım gerçi Kolayı sevmiyorum zaten.
Yabancı ürünleri tüketmiyorum ben Türk yapımı olmasına çok dikkat ederim.
eva
Üye
Üye
eva

Mesaj Sayısı : 10 Rep Gücü : 13 Başarı Sistemi : 1 Yaş : 38 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/06/10 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 14/04/86 Nerden : almanya (körn) İş/Hobiler : paraşüt atlama adrelanin ata binme kayak yapma yüzme

MesajKonu: Geri: Coca Cola'nın Anlamı   Coca Cola'nın Anlamı EmptyPaz Haz. 27, 2010 2:33 pm

haberi duymuştum zaten kola içmiyordum ve bizim ailde kimse içmiyor

Coca Cola'nın Anlamı
1 sayfadaki 1 sayfası