Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Mantar Panoya Ne Yazardınız? 2vdjggh
Mantar Panoya Ne Yazardınız? K1bghf
Mantar Panoya Ne Yazardınız? Svgcpx

Mantar Panoya Ne Yazardınız?

+19
Livâ-ül Hamd
betül
halime
crazy_hamza
G@mze
mujgangonulfanı_mine
Mehmettoprak
abdullahçağatay@hotmail.c
cengiz
Galaksi
Tuğba
sümeyye
emre05
Muhammed Faruk Ekinci
ilayda_34
Nazlıcan
diloşum
_e_s_r_a_
Eylul
23 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Eylul
Administator
Administator

Mesaj Sayısı : 210 Rep Gücü : 93 Başarı Sistemi : -1 Yaş : 37 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/08/08 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 24/09/86

Mantar Panoya Ne Yazardınız? Empty
MesajKonu: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 12:32 pm

Bu başlıkta yazmak istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz (uygun olan)..Smile
Eylul
Administator
Administator

Mesaj Sayısı : 210 Rep Gücü : 93 Başarı Sistemi : -1 Yaş : 37 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 26/08/08 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 24/09/86

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 12:36 pm

hayat ne tuhaf asla yapmam dediği şeyleri yaptırıyor insana... Smile
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 5:49 pm

mükemmel biri değildim ama beni beklemen gerekirdi..buna değerdim.....
http://mujgangonul.niceboard.net
Eylul
Administator
Administator

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyCuma Eyl. 16, 2011 2:09 pm

Sonu belli olmayan bir yoldur hayat. Önüne ne zaman, neyin çıkacağını bilemezsin. Bazen birşeyler alır götürür senden, tutamazsın...! Bazen de hayatın getirdiklerinden kaçmak istersin, ama kaçamazsın... Böyledir hayat, bir türlü anlayamazsın...Ve bir gerçek vardır: "ACIYI tatmadan, MUTLULUĞU tadamazsın..
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : diloþ drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyCuma Eyl. 16, 2011 8:48 pm

canım hatay
özlemişim Sad(((
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 3:51 pm

Bazen Diyorum Ki Kendime,Ne Çok Değer Vermişim Değersizlere.
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

Mesaj Sayısı : 301 Rep Gücü : 385 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Lakap : diloþ drler bana Zodyak : Koç çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 26/03/94 Yorum : diloşumu çok seviyormmmm

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 7:44 pm

yarın iş var ben daha uymadım Sad((
Eylul
Administator
Administator

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPerş. Ekim 06, 2011 9:47 pm

gece ve hüzün
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyCuma Ekim 07, 2011 7:22 pm

okul Razz
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPaz Ekim 16, 2011 10:56 pm

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla
Nasıl derinden budayıp gittiğini fark ettim
Yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi
Kesip attıkların
Sensizlikle oluşmuş hastalığıma
Senin bile çare olamayacağını
Benim için artık çok gecikildiğini anladım ...
ilayda_34
Şiir Yarışması 2.si
ilayda_34

Mesaj Sayısı : 97 Rep Gücü : 97 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/07/08 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 16/09/89

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptySalı Ekim 18, 2011 9:57 pm

İstanbul sonbaharda saçlarını arkadan topluyor, Nasıl da yakışıyor görmelisin...
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 5:14 pm

NE YAPSAM OLMUYOR ACIMIZ ÇOOOOOOOK BUYUK VATAN SAGOLSUN. (((((((((((((((((((((
Muhammed Faruk Ekinci
Üye
Üye
Muhammed Faruk Ekinci

Mesaj Sayısı : 84 Rep Gücü : 109 Başarı Sistemi : 16 Yaş : 43 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/01/11 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 09/12/80

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPaz Ekim 23, 2011 3:16 pm

Ahh bee Anadolu.. Şimdi her köşen ağlayan ANA'dolu..!
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPaz Ekim 23, 2011 8:48 pm

Biz bir günde 25 Sehit verdik ama Bazı kişiler Hala Eglence Pesinde..Çok Yazıııık ! Sad((
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPtsi Ekim 24, 2011 3:34 pm

tüm depremzedelerin allah hepsinin yardımcıları olsun.
dualrımz onlrlaaa Sad(((((
Muhammed Faruk Ekinci
Üye
Üye
Muhammed Faruk Ekinci

Mesaj Sayısı : 84 Rep Gücü : 109 Başarı Sistemi : 16 Yaş : 43 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 27/01/11 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 09/12/80

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyCuma Ekim 28, 2011 3:49 pm

Haydi TÜRKİYE VAN için EL ELE şimdi KARDEŞLİK ZAMANI...

VAN yazıp 5777'ye SMS göndererek 5 TL'lik yardımda bulunabilirsiniz kardeşlerimiz için...
emre05
Üye
Üye
emre05

Mesaj Sayısı : 21 Rep Gücü : 22 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 35 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 12/04/89

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyC.tesi Ekim 29, 2011 3:30 pm

Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.

Mustafa Kemal ATATÜRK
sümeyye
Üye
Üye
sümeyye

Mesaj Sayısı : 23 Rep Gücü : 23 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 27 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yengeç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 13/07/96

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPaz Ekim 30, 2011 3:13 pm

altın kalpli dilam bnimm
seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorummmmm.............
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPtsi Ekim 31, 2011 4:13 pm

evim evim güzel evim Very Happy
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptySalı Kas. 01, 2011 8:30 pm

olmadık yerde kanar durur ~ gönül yarası. . .
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 4:49 pm

meğer nasıl da acı, nasıl da gece kanatmışım yaranı sevdikçee..
meğer nasıl karanlık ne bu dert acıtmışım canını sevdikçee….
bırakıp gittin yok olup yittin.gözlerindeki hüzün, hüzün….
bak siliniyor yüzün, yüzün..............
diloşum
Moderatör
Moderatör
diloşum

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 8:25 pm

ayın üyesi olmşummm
çok mutluyummmmmm :=)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPerş. Kas. 03, 2011 5:25 pm

yine aylardan kasım..........
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPerş. Kas. 03, 2011 8:38 pm

"Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı.."'
Galaksi
Üye
Üye
Galaksi

Mesaj Sayısı : 519 Rep Gücü : 635 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 31 Cinsiyet : Erkek Kayıt tarihi : 07/02/11 Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 14/06/92 Nerden : ?? İş/Hobiler : ?

MesajKonu: Geri: Mantar Panoya Ne Yazardınız?   Mantar Panoya Ne Yazardınız? EmptyPerş. Kas. 03, 2011 11:29 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
evim evim güzel evim Very Happy

seniseviyorum seniseviyorum seniseviyorum seniseviyorum

-İdam sehpasında hapşuran bir mahkuma çok yaşa demek gibi birşeydi..'Seni Sevmek'. ♥
http://kizimnerede.forumm.biz/

Mantar Panoya Ne Yazardınız?
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki