Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 2vdjggh
Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 K1bghf
Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 Svgcpx

Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!

+10
_e_s_r_a_
mujgangonulfanı_mine
betül
abdullahçağatay@hotmail.c
halime
stv
İlknur_Azeri
ilayda_34
diloşum
Muhammed Faruk Ekinci
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 11, 2012 7:03 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:
_e_s_r_a_ demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Deprem olmuş,tedirgin olan,huzuru kaçan,tatili burnundan gelen...herkese gecmisler olsun,sifalar olsun...Allah'in felaketi:( önlemler alalım

evet Allah yardımcıları olsun inş Allah birdaha göstermesin

Amin... ay bizde sallandık Muğlada ölü deniz de olmuş 6 şiddetinde

çok çok çok geçmiş olsun..allah yardımcıları olsun ..allah birdaha yaşatmasın...

amin inşallah ya

Amin kimseye yaşatmasın çok kötü birşeydir. hiç görmedim ama iyi birşey olması imkansız yani yıkılırsa bide hayat altüst olur.
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 12, 2012 12:08 pm

aynen:((
http://mujgangonul.niceboard.net
betül
Üye
Üye
betül

Mesaj Sayısı : 366 Rep Gücü : 382 Başarı Sistemi : 13 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 23/02/92

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 5:23 pm

gçmiş olsunn allah yaşatmasın inş (aminnn) Sad((
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyPerş. Haz. 14, 2012 9:30 am

Merkez üssü Şırnak Silopi'de saat 08:52'de 5.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyPerş. Haz. 14, 2012 12:08 pm

Tuğba demiş ki:

Merkez üssü Şırnak Silopi'de saat 08:52'de 5.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

aaa genemi
http://mujgangonul.niceboard.net
ilayda_34
Şiir Yarışması 2.si
ilayda_34

Mesaj Sayısı : 97 Rep Gücü : 97 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/07/08 Zodyak : Başak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 16/09/89

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyCuma Haz. 15, 2012 6:26 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
Tuğba demiş ki:

aaa genemi

evt esracım gene olmuş malesef çok üzüldüm Allah acil şifa versin
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:45 pm

benim aklıma birşey geldi bu depremler kıyamet alametinin başlangıcı olmasın hıımm
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 8:19 pm

Nazlı demiş ki:
benim aklıma birşey geldi bu depremler kıyamet alametinin başlangıcı olmasın hıımm

olabilir..ki zaten öyle bence..
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 9:00 pm

Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

evet bencede çünkü böyle belirli yerlerde olması sürekli pek normal gelmedi bana.. bi kere olur yıkar veya yıkmazdı normalde
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 9:09 pm

Nazlı demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

evet bencede çünkü böyle belirli yerlerde olması sürekli pek normal gelmedi bana.. bi kere olur yıkar veya yıkmazdı normalde

aynen aynen.ayrıca sadece belirli yerlerdede değil heryerde oldu hemen hemen.sadece batı sallanmadı yada sadece doğu sallanmadı.türkiye sallandı resmen..ve sallanmaya devam ediyor.bu sarsıntılar normal gibi gelmiyor bana artık..ne diyeyim Allah yardımcımız olsun ve allah sonumuzu hayretsin inşallah...
stv
Üye
Üye
stv

Mesaj Sayısı : 46 Rep Gücü : 56 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 35 Kayıt tarihi : 27/06/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/11/88

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 10:40 pm

Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

aynen aynen.ayrıca sadece belirli yerlerdede değil heryerde oldu hemen hemen.sadece batı sallanmadı yada sadece doğu sallanmadı.türkiye sallandı resmen..ve sallanmaya devam ediyor.bu sarsıntılar normal gibi gelmiyor bana artık..ne diyeyim Allah yardımcımız olsun ve allah sonumuzu hayretsin inşallah...

Amin inşallah tuğba hanım
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor!   Türkiye Sallanmaya Devam Ediyor! - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 18, 2012 6:26 pm

stv demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

Amin inşallah tuğba hanım

Amin. Bide şey haberlerde bazı fayların uzadığı bazı yerlerdede yeni faylar oluştuğu...söylendi

5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Hayat Devam Ediyor