Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Anadolu Kartalları  2vdjggh
Anadolu Kartalları  K1bghf
Anadolu Kartalları  Svgcpx

Anadolu Kartalları

2 posters
YazarMesaj
::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

Anadolu Kartalları  Empty
MesajKonu: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptySalı Haz. 28, 2011 10:58 pm

Anadolu Kartalları  00279d9f5faae49771865f672b85c8fe

Gösterim Tarihi: 29 Ekim 2011
Tür: Aksiyon/Dram
Yöneten: Ömer Vargı
Yazan: Hakan Evrensel
Yapımcı: Fida Film & Bluelf Movie

Hakkında

Çağatay Ulusoy, Alpay Kemal Atalan, İsmail Filiz, Hande Subaşı, Ekin Türkmen, Şevket Çoruh, İlhan Şeşen ve uzun yıllardır sevgili olan genç oyuncular Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinçci rol alıyor.

Açıklama

Türk Hava Kuvvetleri'nin kuruluşunun 100'üncü yılı şerefine çekilen 'Anadolu Kartalları' adlı film, ünlü oyuncuları bir araya getirdi. 1986'da çekilen ve başrolünde Tom Cruise'un oynadığı 'Top Gun' filminin yerli versiyonu olarak lanse edilen; Fida Film ve Bluelf Movie ortak yapımı filmi Ömer Vargı yönetecek.

HARBİYELİLER

Türk Hava Kuvvetleri'nden mezun olmaya hazırlanan bir grup Harbiyeli öğrencinin maceralarını konu alan filmde; Çağatay Ulusoy, Alpay Kemal Atalan, İsmail Filiz, Hande Subaşı, Ekin Türkmen, Şevket Çoruh, İlhan Şeşen ve uzun yıllardır sevgili olan genç oyuncular Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinçci rol alıyor. Çekimlerine Haziran ayında başlanacak film, Ankara, Eskişehir ve İstanbul'da geçecek.

Konu Özeti

Türk Hava Kuvvetleri'nin 100. kuruluş yılında çekilen Anadolu Kartalları, savaş uçağı pilotu olmaya hazırlanan beğ genç teğmenin düşlerini umutlarını rekabetlerini ve azimlerini anlatıyor. Onur, Ayşe, Mustafa, Tunç ve Fatih... Uçuş eğitiminde yaşadıkları zorluklar, aileleri aşkları, rekabetleri, dostlukları... Uçabilmek için yaptıkları fedarkarlıklar...

Beş arkadaş hayatlarının bu kutsal ama bir o kadar da zor ve stresli döneminde birbirlerine destek olurlar. Bu dönemde deneyimli eğitmenlerinin destekleri ve hayat tecrubeleri de onlara yol gösterir.

Uluslararası Anadolu Kartalı Tatbikatı, bu beş gencin hayatlarını değiştiren bir deneyim olacaktır.

Karakterler

Anadolu Kartalları  67d199f106759180b90d67c62f6934c6 Anadolu Kartalları  Bd22e56098e345b285d7e9785efe62f1 Anadolu Kartalları  91a2cb357af1301654ccc827e90dab45 Anadolu Kartalları  4b78970579fc403f497c3ba72c290d50
Anadolu Kartalları  5f8a02de02d87bf38080ac8670693f59 Anadolu Kartalları  Ed4b323d3e5bdd0f496b3eb11dbaabf2 Anadolu Kartalları  E462490ccecef8a64ab385f88a2bdb75 Anadolu Kartalları  E0d25650a6900ecaf5c350de06b8463a

En son ::seda:: tarafından Perş. Ağus. 25, 2011 3:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 1088 Rep Gücü : 1276 Başarı Sistemi : 62 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/12/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 09/10/93 Nerden : istanbul İş/Hobiler : öğrenci/resim yapmak Yorum : Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptySalı Haz. 28, 2011 11:22 pm

Türk Hava Kuvvetleri’nin 100. kuruluş yılında çekilen Anadolu Kartalları, savaş uçağı pilotu olmaya hazırlanan beş genç teğmenin düşlerini, umutlarını, rekabetlerini ve azimlerini anlatıyor.

Fida Film ve Bluelf Movie, Anadolu Kartalları filminin çekimlerine başlamaya hazırlanıyor. Ömer Vargı'nın yönetmen koltuğuna oturacağı film, Çağatay Ulusoy, Alpay Kemal Atalan, Özge Özpirinççi, Alper Saldıran, İsmail Filiz, Hande Subaşı, Ekin Türkmen gibi genç kuşağın önemli isimlerini bir araya toplarken Engin Altan Düzyatan, İlhan Şeşen gibi deneyimli isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

A.R.O.G, Av Mevsimi, Yahşi Batı, Nefes: Vatan Sağolsun gibi filmlerin ortak yapımcısı Fida Film ve ilk kez yapımcı koltuğuna oturan Bluelf Movie; yapımına hazırlandıkları yeni sinema filmi Anadolu Kartalları ile gökyüzüne çıkıyor. Türk Hava Kuvvetleri'nin 100. kuruluş yılında çekilecek filmin yönetmeni, Türk sinemasının en çok ses getiren filmlerinden Eşkıya, Gönül Yarası, Kabadayı gibi filmlerin yapımcılığını, Herşey Çok Güzel Olacak, İnşaat ve Kabadayı filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ömer Vargı. Senaryo, Nefes: Vatan Sağolsun filminin senaryosunda da imzası bulunan Hakan Evrensel'e ait.

Anadolu Kartalları, pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin hayatını anlatıyor: Onur, Ayşe, Mustafa, Tunç ve Fatih. Uçuş eğitiminde yaşadıkları zorluklar... Aileleri... Aşkları... Ayrılıkları... Rekabetleri... Dostlukları... Uçabilmek için yaptıkları fedakârlıklar... Beş arkadaş, hayatlarının bu kutsal ama bir o kadar da zor ve stresli döneminde birbirlerine destek olurlar. Bu dönemde deneyimli eğitmenlerinin destekleri ve hayat tecrübeleri de onlara yol gösterir. Uluslararası Anadolu Kartalı Tatbikatı, bu beş gencin hayatını değiştiren bir deneyim olacaktır.

Beş genç pilot adayının yaşamını beyazperdeye aktarırken Türk Hava Kuvvetleri'nin 100'üncü kuruluşunu kutlayan Anadolu Kartalları filminin müzikleri yetenekli müzisyen Ozan Doğulu tarafından besteleniyor.
Filmin görüntü yönetmenliğini ise Eşkıya, Kahpe Bizans, Vizontele Tuuba, Organize İşler, Av Mevsimi gibi önemli filmlerin bol ödüllü ismi ve aynı zamanda sivil havacı olan Uğur İçbak üstleniyor.

Anadolu Kartalları'nın afiş ve özel görsel tasarımları ise bir çok Hollywood filminde de imzası bulunan Emrah Yücel tarafından gerçekleştiriliyor.

Etkileyici bir kadroyla yola çıkan Anadolu Kartalları filminin çekimlerine, Haziran ayı ortasında başlanacak. İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Konya'da gerçekleştirilecek çekimler 8 hafta sürecek.
Anadolu Kartalları, 29 Ekim 2011'de tüm Türkiye ve Avrupa'da seyirciyle buluşacak.

ANADOLU KARTALLARI OYUNCULAR

Binbaşı Kemal Tanaçan - Engin Altan Düzyatan
Üsteğmen Ahmet Onur - Çağatay Ulusoy
Müzisyen Burcu - Hande Subaşı
Üsteğmen Ayşe Dinçer - Özge Özpirinççi
Üsteğmen Mustafa Hızarcı - Alpay Kemal Atalan
Üsteğmen Fatih Karakuş - Alper Saldıran
Psikolog Özlem - Ekin Türkmen
Üsteğmen Tunç Sözeri - İsmail Filiz
Konuk Oyuncu - İlhan Şeşen
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPtsi Tem. 04, 2011 12:51 am

Anadolu Kartalları  ClZnv

Anadolu Kartalları  D38d66274a6ea0a8f737b2e9d28dfea9 Anadolu Kartalları  23d606cc84aaced677a37aeb493460f0 Anadolu Kartalları  47c2ef6ee2f7a1acf7755fd02dfdb124 Anadolu Kartalları  F5035165cdc13a6051930c161c7d43f9 Anadolu Kartalları  F17bd22449563fbe67770a83f392bf60 Anadolu Kartalları  Ae5b0eb90fd970d2ff7fcbf2a56e84a9 Anadolu Kartalları  7935c01ef538a6172661caeef469c3df Anadolu Kartalları  E52aaacd3a7fbf86d8d22e09ea5cee66 Anadolu Kartalları  D57d1685da5b5e6a6dbb802bc318d463
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPerş. Tem. 07, 2011 4:13 pm

Anadolu Kartalları uçuşa hazırlanıyor
Pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin öyküsünü anlatan “Anadolu Kartalları” filminin çekimlerine Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda devam ediliyor. Türk Hava Kuvvetleri’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle çekilen filmin 29 Ekim’de vizyona girmesi planlanıyor.

Engin Altan Düzyatan: Sivil pilot olacağım

Sette askeri disiplin var mı?

- Set disiplini var. Askeri sınırlar içerisindeyiz diye askeri disipline tabii değiliz.

Özge Hanım, filmden gelen teklifi önce kendisinin kabul ettiğini söyledi. Siz neden beklediniz?

Her şeyden önce, bu teklif geldiği için kendimle gurur duydum. Senaryoyu okuduğumda da bu projenin içinde olmalıyım diye düşündüm. Biraz düşüme payım oldu, çünkü diğer teklifler arasında gidip geldim ve sonunda doğru projenin bu olduğuna karar verdim. Bu film çok içime sindi. “Çekimler hiç bitmesin” dediğim zamanlar oluyor.

Siz bir binbaşıyı canlandırıyorsunuz, değil mi?

Ben öğretmen pilotu oynuyorum. Sonrasında da solo Türk pilotu oynuyorum. Bir kıdemli mertebem daha var, onu şimdi söylemeyeyim. Öğretmen pilotlar ve öğrenci pilotlar arasında ast-üst ilişkisi değil, abi-kardeş ilişkisi var. Hava Kuvvetleri’nin öyle bir durumu varmış. Çünkü buradaki öğretmenlerin öğrencilerine öğrettiği şey, hayatta kalmak.

Siz geçtiğimiz günlerde paraşütle atlayış yaptınız. Neler hissettiniz o an?

- Evet, çekimlere başlamadan önce atlayış yaptım, inanılmazdı. İlk kez denedim. 12 bin feet’ten, tandem atladım. Başka bir tabirle “serbest atlayış” diye geçer. Arkanızda bir paraşüt vardır, sırtınızda da bir hoca size eşlik eder. 4 bin metre yükseklikten kendinizi aşağı atarsınız, 45 saniye boyunca 200 km hızla aşağı düşersiniz. Hayatın ne kadar değerli olduğunu o atlayışta bir kez daha anladım. Müthiş bir deneyimdi. Aşağı indiğimde istediğim tek bir şey vardı; tekrar atlamak...

Filme hazırlık yapmak için mi yaptınız bu atlayışı?

- Hem bu işe biraz daha konsantre olmak istedim, hem de yapmayı istiyordum zaten. Geçen yıl katıldığım bir programda da atlayış yapmak istediğimi söylemiştim. Türk Hava Kurumu davet etti... Pilotluk eğitimi de almak istiyordum. Eylül ya da ekim ayında eğitime başlarsam, aralık ya da ocakta sivil pilot olabilirim.

Adrenalini seviyorsunuz anladığım kadarıyla...

- Evet, seviyorum. Tehlikeyi güvenli bir noktada tutup adrenalini yükseltmek hoşuma gidiyor. Daha önce bungee jumping yapmıştım, ayrıca motocross yapıyorum.

Özge Hanım’la aynı projede yer almak nasıl?

- Burada bir şeyin farkında değiliz açıkçası. Sette sevgili değil, çalışan iki kişi oluyoruz. Ama şunu söyleyeyim; eğer bu projede sadece o olsaydı, ben olmasaydım, çok kıskanırdım.

Türk Hava Kuvvetleri’nin 100’üncü yılı için hayata geçirilmesi, bu projeye ayrı bir önem katıyor değil mi?

- Yanlış bilmiyorsam, dünyada 100’üncü yılını kutlayan hava kuvvetleri yok. Belki İngiltere’nin olabilir. Çok köklü bir kurum Türk Hava Kuvvetleri. Halkın destekleriyle kurulmuş, o yüzden bu aşamada olması ve dünyada önce gelen hava kuvvetleri olması çok önemli. Bu film, bir sonraki nesle aktarılacaktır. Onların bizi izleyecek olması da ayrıca gurur veriyor.

Özge Özpirinçci: Hırslı üsteğmen Ayşe

Siz, hangi karakteri canlandırıyorsunuz filmde? Rolünüzden bahseder misiniz biraz?

- Ben, Üsteğmen Ayşe Dinçer’i canlandırıyorum. Beş pilot içindeki tek kadın. Pilot olabilmek için diğer arkadaşları gibi, hatta onlardan daha hırslı bir şekilde çalışan bir kadın Ayşe Üsteğmen.

Bu film için özel bir hazırlık süreciniz oldu mu?

- Senarist Hakan Evrensel’in bize gönderdiği kaynakları okudum, çok güzel şeyler öğrendim.

O kaynaklarda sizi çok etkileyen bir bilgi var mıydı?

- Evet, okyanusu geçen ilk pilot, bir kadınmış mesela... Araştırdıkça görüyorsunuz ki, bir kadın olarak pilot olmayı istiyorsanız, önünüzde hiçbir engel yok.

Sizin böyle bir hayaliniz var mıydı?

- Çocukken “Pilot olmak istiyorum” dediğimi hiç hatırlamıyorum. Ama uçmak, benim için her zaman keyifli bir şeydi.

Setteyken kendinizi gerçekten pilot gibi hissettiğiniz oluyor mu peki?

- Ben üsse geldim, ertesi sabah uyandım, kostümümü giyince “Tamam, ben pilotum” dedim...

Pilotluk eğitimi almayı düşünür müsünüz?

- Evet, böyle bir şeyi zaten istiyordum. Büyük ihtimalle filmden sonra hareketlenmeye başlayacağım.

Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz günlerde paraşütle atlayış yaptı, siz neden bu deneyimi yaşamadınız?

- Benim çekimim vardı, setteydim ama videosunu izledim ve çok kıskandım. Ben de çok isterdim paraşütle atlamayı, umarım yaparım en yakın zamanda.

Sevgilinizle aynı sette olmak nasıl?

- Biz zaten sette tanıştık. Benim ilk partnerim Altan’dı. O yüzden bizim için değişen bir şey yok. Ama sete geldiğimiz andan itibaren sevgili değil, iş arkadaşı oluyoruz. Kenarda köşede oturan mıç mıç sevgililer gibi değiliz.

“Anadolu Kartalları”ndan gelen teklifi önce hanginiz kabul etti?

- Önce ben kabul ettim, sonra da Altan. Başlarda “Aynı filmde nasıl oynayacağız?” diye düşündük tabii ama böyle bir filmde beraber de oynasak, tek de oynasak fark etmeyecekti. Bu arada o benim hocamı oynuyor.

Filmde aşk hikâyesi de varmış, kimler arasında aşk yaşanıyor?

- Çağatay Tosun ve Hande Subaşı’nın canlandırdığı karakterler ile Alpay Kemal Atalan ve benim oynadığım karakterler arasında aşk hikâyesi var...

Çağatay Ulusoy: Bir ayda uçacak kıvama geliriz

Siz filmde hangi karakteri üstlendiniz?

- Ben Onur’u oynuyorum... Ömer (Vargı) Ağabey bana senaryoyu verdi, “Oku ve hangi karakter olduğunu söyle” dedi. Ben de okuduktan sonra yanına gittim, “Onur” dedim. Hevesleri ve yapmak istediği iş konusunda hep başarılı olmuş bir karakter. Ben de öyleyim. Basketbol oynarım başarılı olurum, yüzer, gitar çalar başarılı olurum. O yüzden “Bu karakter beni yansıtıyor” dedim.

“Her şeyde başarılı olurum” gibi bir iddianız var demek?

- Her şeyde değil. Ama basketbola merak sardım, derecelerim var. Futbola merak sardım, onda da madalyalarım var. Aynı şekilde yüzmede de... Onur’un da öyle bir karakteri var, uçmak için girdiği imtihanları dereceyle geçiyor.

Küçükken uçmaya merakınız var mıydı?

- Vardı. Tabii o zamanlar inşaatların önüne kum dökülürdü, ikinci, üçüncü kattan kuma atlardık. Uçma dediğimiz buydu.

Pilotluk eğitimi alsanız, onda da başarılı olur musunuz sizce?

- Bize burada her şeyi gösteriyorlar. Pilotlarla da görüşüyoruz, her şeyi anlatıyorlar. Bir ayı tamamladıktan sonra uçacak kıvama geliriz. Alaylı gibi uçabiliriz herhalde. Başarılı olurum da, hemen olamam sanırım. Yüksekten pek haz etmem aslında. Sekizinci, dokuzuncu kattan bakınca korkarım ama uçağın içinde olmak güven veriyor insana.

Rol aldığınız ilk diziden sonra sinema filmi teklifi aldınız. Bekliyor muydunuz böyle bir şeyi?

- Hep söylerim; ben çok şanslı bir insanım. “Adırı Feriha Koydum” dizisiyle böyle bir çıkış yapacağımı ben de tahmin etmiyordum. Sağ olsunlar, beni herkes çok seviyor. Genç kızlar bir tarafa, anneler babalar gelip “Oğlum” diyor, çok hoşuma gidiyor. Bu filmden sonra belki milyonlarca çocuk pilot olmak isteyecek...

PİLOTLARLA NÖBET TUTTUM

Senarist Hakan Evrensel: “Bu filmi hayal etmeye başladığımız tarih, 2009’un ağustos-eylül aylarıydı. Türk Hava Kuvvetleri ile fiili olarak çalışmaya ise 2010 yılının ocak ayında başladık. Senaryoyu yazarken birçok üste çalıştım, geceleri üslerde kaldım. Pilotlarla birlikte nöbet tuttum, bakım hangarlarında teknik ekiple beraber sabahladım. Asistanımla birlikte çok fazla fotoğraf çektik. Senaryo da o fotoğrafların üzerinden oluştu. Öncesinde de havacılıkla ilgili ne varsa okudum, çekilmiş filmleri izleyip değerlendirdim. Senaryoda benim adım görünüyor ama emin olun, altında bir sürü kişinin imzası var. Böyle bir işe çok az ülke, çok az hava kuvvetleri ve çok az sinema sektörü cesaret edebilir. Bizim bunu yapabilecek bilgi birikimi ve yeteneğe sahip insanlarımız var ve onlar da bu projede bir araya geldi.”

Amerika’dan getirildi

“Anadolu Kartalları”nın çekimleri için Amerika’dan özel olarak uçak getirildi. Bu uçağın üzerinde dijital çekim yapan üç kamera var. Burun kısmındaki kamera, 360 derce görüntü alabiliyor. Jet hızıyla çekim yapılıyor.

Kaynak=> http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18178073.asp?gid=383
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPerş. Tem. 07, 2011 4:28 pm

Ayy askeri forma hepsinede ne güzel yakışmış.. ehe Gerçi bu forma hangi Türk insanına yakışmazki.. utangaç

Anadolu Kartalları  WMTKo

Anadolu Kartalları  SgjEQ

Anadolu Kartalları  8132d183ebd408d7cd831846eb8fb2f4 Anadolu Kartalları  Dc0803d6a5ae46d21b06b43aca351d71 Anadolu Kartalları  278a37fc150d69b57e4aa6fde76fa45eAnadolu Kartalları  E6649aad39fd92703b683a727f0a6c5b Anadolu Kartalları  58e5f6754ffac6c5d2b9648a0e8af0d0 Anadolu Kartalları  Ea1b27dfb51db3f8d2d8f13121b2ed4f
Anadolu Kartalları  E88d7fbe73d0f2cedd2c81c046018671 Anadolu Kartalları  45dfdc91c48dcbcd82bdba9f6f31960b Anadolu Kartalları  57e9fce75ff680ae5624b1c62bbfa699 Anadolu Kartalları  Df0cb1914651c9c42c66a3e96713fd1e Anadolu Kartalları  394b49d93b94438855114293f815a53b Anadolu Kartalları  6fa2697a9f243cf3ac76d33044090012
Anadolu Kartalları  Thumb_e3ab5364
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 5:15 pm

Filmin afişleri

Anadolu Kartalları  Thumb_16cb4f07 Anadolu Kartalları  Thumb_1fc0cb5c
Anadolu Kartalları  Thumb_6b12d686 Anadolu Kartalları  Thumb_c851cb9a
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyC.tesi Ağus. 13, 2011 9:09 pm

Anadolu Kartalları  262c9c1c

“Anadolu Kartalları” filminin Konya, İzmir, Ankara ve Eskişehir çekimleri tamamlandı. Oyuncular önümüzdeki günlerde İstanbul’da kamera karşısına geçecek.

ÖMER Vargı’nın yönettiği, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, İsmail Filiz, Alper Saldıran, Ekin Türkmen, Çağatay Ulusoy ve Alpay Kemal Atalan’ın rol aldığı “Anadolu Kartalları” filminin Konya, Izmir, Ankara ve Eskişehir’de yapılan çekimleri tamamlandı. Çekimlerin, ağustos ayının sonunda Istanbul'da devam edeceği açıklandı. Pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin öyküsünü anlatan film, 28 Ekim’de vizyona girecek.

Afişler oylamada
“Anadolu Kartalları” filmi için Emrah Yücel tarafından tasarlanan dört farklı afiş, Twitter ve Facebook üzerinden oylamaya sunulmuştu. Bir haftada yaklaşık 50 bin kişinin katıldığı oylamada, bir savaş pilotunun gözünden takım arkadaşlarının görüldüğü dört numaralı afiş önde gidiyor. Oylama, 10 gün daha devam edecek.

Kaynak:
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18464432.asp?gid=383
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 4:14 pm

'Filmin Fragmanı'

Sonsuz gökyüzünün pilotların toprağı olduğunu öğreneceksiniz.
Memleketin kaderinin parmaklarınızın ucunda olduğunu hissederek uçacaksınız.
Asıl öğreneceğiniz şey; uçmak değil
gökyüzüne yazmaktır.

Gökte uçarken sizden öncekilerin yazdıklarını okuyacaksınız.
Ve gerisini siz kanatlarınızla yazacaksınız.
Başarılar diliyorum.

Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPerş. Kas. 03, 2011 7:03 pm

Vay be bence heyecan verici bir film izlenmeli bence fotoğraflar ve fragman için teşekkürler
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPaz Kas. 06, 2011 12:18 am

Henüz gidemedim filme ama byramda gitmeyi düşünüyorum.
Harika bir yapım bence herkese tavsiye ederim arkadaşlar.
Filmin beni çeken tarafı milli duygularımızın depreşmesini sağlayan bir film olması.
Ayrıca bu mesleğe aşık bir insan olarak Türk sinamasının böyle bir yapımla karşımıza çıkması beni çok sevindirdi. oleyyy
Kadrosu ve müzikleriyle ayrıca etkiliyor. good
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyPaz Kas. 06, 2011 12:23 am

Filmin müziklerinden yanlızca biri..İyi Seyirler Smile

Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyCuma Mart 16, 2012 2:58 pm

Arkadaşlar Anadolu Kartalları DVD ve VCDsi satışa çıkmıştır.
Sipariş ve ön satış için alışveriş sitelerine ya da almak için alışveriş
mağazalarına bakabilirsiniz (: oleyyy
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptySalı Mayıs 01, 2012 12:09 am

Anadolu Kartalları  30san9g+Anadolu Kartalları  DrfldvAnadolu Kartalları  Wlyu6w
Anadolu Kartalları  2w4fe5t
Anadolu Kartalları  1zlqfm1
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyCuma Ağus. 03, 2012 7:37 pm

Anadolu Kartalları  16ko102 Anadolu Kartalları  2il29fq Anadolu Kartalları  2dhd2tj Anadolu Kartalları  20upbba Anadolu Kartalları  33o5wcp
Anadolu Kartalları  Oud3x1 Anadolu Kartalları  23j4una

Anadolu Kartalları  2vhvg55 Anadolu Kartalları  Vq031k

Anadolu Kartalları  Ouba6t Anadolu Kartalları  29cvpk3
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Anadolu Kartalları    Anadolu Kartalları  EmptyCuma Ağus. 03, 2012 7:41 pm

Anadolu Kartalları  1r2gpl Anadolu Kartalları  2195b2r Anadolu Kartalları  Betqj4 Anadolu Kartalları  2q81uh0

Anadolu Kartalları  2ic8mft Anadolu Kartalları  2i07mad Anadolu Kartalları  Ve7yg2 Anadolu Kartalları  1266vee
Anadolu Kartalları  59zfj4 Anadolu Kartalları  R8sglf Anadolu Kartalları  Vh3vwh Anadolu Kartalları  11tpnw6

Anadolu Kartalları  R7q694 Anadolu Kartalları  2ir24n8 Anadolu Kartalları  Kpzkw Anadolu Kartalları  Nvtmpf

Anadolu Kartalları  Eap73r Anadolu Kartalları  R0y1c8 Anadolu Kartalları  Mcybtg Anadolu Kartalları  30kr42a

Anadolu Kartalları  30mxykw Anadolu Kartalları  Kxdgx Anadolu Kartalları  Ka381d Anadolu Kartalları  A9s9vq

Anadolu Kartalları  2dshbvk Anadolu Kartalları  E8lt0m Anadolu Kartalları  215oh Anadolu Kartalları  Idhu9i

Anadolu Kartalları  2pzme7q Anadolu Kartalları  2yxog1d Anadolu Kartalları  288ns3p Anadolu Kartalları  3343n08

Anadolu Kartalları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fetih 1453