Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
İzin Kağıdı - Sayfa 6 2vdjggh
İzin Kağıdı - Sayfa 6 K1bghf
İzin Kağıdı - Sayfa 6 Svgcpx

İzin Kağıdı

+27
zeynep_müjgan
EVREM
rapunzeldilam
::seda::
AHDE VEFA
errad
..Balım..
hacerr
KÖMÜR PRENSESİ
berfucu
çikolata
graceperson
___kübra___
gül güzeli
dilamm
gumuskursun
müjganozanbetül
ramirez
dilacıım
faruk enes
GULpembe
ferruhi
humeyr
ραкizé
_e_s_r_a_
elfida
°« ∂iℓa »°
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

İzin Kağıdı - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Ekim 22, 2010 1:50 pm

nazenin abla fethiyelinin gülü hoşbul ablalarım ya neyapim nazenin abla iş çıktı gitmek zorundaydım ama artık bitti geldim gelecek seneye kadar işe gitmem ki burdayım ben ben gidince sizi öle öok özlüyomki bilemezsiniz nese çok tşk hoş buldum tekrarr...
http://www.mujgangonul.niceboard.net
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyPtsi Ekim 25, 2010 7:52 pm

Bende döndüm ne sessiz gidip gelmişim kimse farketmemiş Sad
busranur42
Üye
Üye
busranur42

Mesaj Sayısı : 182 Rep Gücü : 196 Başarı Sistemi : 5 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/10/10 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Domuz Doğum tarihi : 07/03/95

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyPtsi Ekim 25, 2010 11:36 pm

hos geldin kübracigim...
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Ekim 29, 2010 12:01 am

:shock: Hoş bulduk canım teşekkür ederim Smile
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Ekim 29, 2010 1:11 pm

Farketmez olurmuyuz..Hoş geldin cnm.. Smile
http://mujgangonul.niceboard.net
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 6:20 pm

teşkkür Hoş buldum canım Smile
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 05, 2010 1:44 pm

mrb arkadaşlar tekrar 10 gündür yokum dedem vefat etti taziye bizim evdeyydi o yüzden sitelere giremedim zor atlattım bu 10 günü çok kötü günlerdi ama insan bu güzel siteye girince herşeyi unutuyor... site çok güzel olmuş ellerenize emeklernize sağlık
nazenin
Üye
Üye
nazenin

Mesaj Sayısı : 979 Rep Gücü : 1163 Başarı Sistemi : 89 Yaş : 73 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 18/07/09 Lakap : ... Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 21/11/50 Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : ...

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 05, 2010 1:51 pm

hacire cim başın sağolsun canım... Allah rahmet eylesin.. tekrardan hoş geldin aramıza..
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 05, 2010 1:52 pm

Allah rahmet eylesin..Tekrardan hoş geldin aramıza siteyi beğendiğinede sevindim..
http://mujgangonul.niceboard.net
hacerr
Üye
Üye
hacerr

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 05, 2010 1:55 pm

nazenin abla esra abla çok tşk ederim hoşbuldum dostlar sağolsun allah bütün müslüman alaminin yerini cennet eylesin...
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 05, 2010 7:08 pm

hacire demiş ki:
mrb arkadaşlar tekrar 10 gündür yokum dedem vefat etti taziye bizim evdeyydi o yüzden sitelere giremedim zor atlattım bu 10 günü çok kötü günlerdi ama insan bu güzel siteye girince herşeyi unutuyor... site çok güzel olmuş ellerenize emeklernize sağlık

hacirecim başınız sağolsun Allah dedenin mekanını cennet eylesin inşallah sizlere de sabır versin seni yeniden aramızda görmek çok güzel hoşgeldin
hacerr
Üye
Üye
hacerr

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 12:19 pm

çok tşk derim berfu ablacığım amin allah bütün müslümanların mekanını cennet eylesin tekrar aranıza döndüğüm için bendeçok mutluyum hoş buldum...
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 7:29 pm

şaşkın hacire'ciğim canım başın sağolsun dedenin mekanı cennet olsun inşaallah (amin) duamı edip suremi okudum merak etme canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun inşaallah Sad

Arkadaşlar ben bu ayın sonuna kadar siteye yine giremiyeceğim malesef çünkü pc bozuldu ve sayın sonunda yaptırıp, netimi bağlatabileceğim o zamana kadar hepiniz kendinize çok dikkat edin, çok iyi bakın, Rahman'a emanet olun byes
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptySalı Ocak 04, 2011 8:15 pm

Değerli arkadaşlar;
tıp fakültesi 2. sınıfta okuyorum ve derslerim bir hayli ağırlaştı bu yüzden siteye ve sizlere veda ediyorum. bundan sonra site ile çok iyi ilgilenemeyeceğim için adminlik görevimi bırakıyorum, tüm üyelerimize iyi vakit geçirmelerini temenni ediyorum. hoşçakalın, Allah'a emanet olun..
https://www.facebook.com/graceperson
hacerr
Üye
Üye
hacerr

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptySalı Ocak 04, 2011 8:44 pm

aaaaaa çok üzüldüm büşra ablacığım umarım derlerin yoluna gireer merak etme siteye gözümüz gibi bakıcaz
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 21, 2011 6:58 pm

şaşkın Aaaa mesajı şimdi gördüm anaaaa Büşra nereye gidiyorsun bizleri bırakıp yaaa bohu ağlamak neyse canım helal olsun, tebrik ederim seni işin zor ama derslerin ne kadar ağır olursa olsun sen başarırsın bunu hepimiz biliyoruz Smile Allah zihin açıklığı versin, Allah yardımcın olsun inşaallah canım benim amin.Siteye geri dönmeni dört gözle bekleyeceğiz hacer'in dediği gibi siteye gözümüz gibi bakarız biz elimizden geldiğince sana dua eder, hem sana, hem de sitemize sahip çıkar, destek oluruz İzin Kağıdı - Sayfa 6 394840 sen kendine çok dikkat et, çok iyi bak, Rahman'a emanet ol, selam ve dua ile kal inşaallah amin byes

İzin Kağıdı
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6