Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
İzin Kağıdı - Sayfa 2 2vdjggh
İzin Kağıdı - Sayfa 2 K1bghf
İzin Kağıdı - Sayfa 2 Svgcpx

İzin Kağıdı

+27
zeynep_müjgan
EVREM
rapunzeldilam
::seda::
AHDE VEFA
errad
..Balım..
hacerr
KÖMÜR PRENSESİ
berfucu
çikolata
graceperson
___kübra___
gül güzeli
dilamm
gumuskursun
müjganozanbetül
ramirez
dilacıım
faruk enes
GULpembe
ferruhi
humeyr
ραкizé
_e_s_r_a_
elfida
°« ∂iℓa »°
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
humeyr
Üye
Üye
humeyr

Mesaj Sayısı : 1975 Rep Gücü : 1467 Başarı Sistemi : 6 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/10/08 Zodyak : Akrep çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 07/11/94

İzin Kağıdı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 21, 2009 6:13 pm

dilamm demiş ki:
gerçi bezim bilgidayar gittikten sonra bu başlık açılmış bende izin istiyorum bilgisayar tamirde olduğu için 5 gündür yoktum ve yine 3 gün kadar izin istiyorum İzin Kağıdı - Sayfa 2 231316

Oldu sanada verdik 3 günlük izin kağıdını.. İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_wink
http://mujgangonul.niceboard.net/
gül güzeli
Üye
Üye
gül güzeli

Mesaj Sayısı : 775 Rep Gücü : 868 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 30/06/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Maymun Doğum tarihi : 02/04/92

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 12:51 pm

arkadaşlar bende öss sınavına hazırlanmam gerektiğinden bende uzun süre yokum beni merak etmeyin arada sitede bulunurum hepnizi çok ama çok sevdim sizler hepniz benim canımsınız benden dualarınızı eksik etmeyin aeo Smile
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

Mesaj Sayısı : 3718 Rep Gücü : 1891 Başarı Sistemi : 38 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 23/11/91

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 3:34 pm

aa ben geldim diyorum herkes gitmişş :shock: napalım hepiniz Allah'a emanet olun. zaten yakın zamanda bende okul dolayısıyla tekrar izin isteyeceğim :roll:
http://mujgangonul.niceboard.net
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 9:04 am

Benimde artık izin kağıdını alma vaktim geldi hatta geçiyor. Smile Arkadaşlar benim okulum başladığından dolayı artık siteye giremiyecem.Okuluma gidiyorum.Site sizlere emanet kendinize iyi bakın.Arada gelirim siteye inşallah.Dualarınızda banada yer vermeyi unutmayın.Sizlerde benim duamdasınız... Bildiğiniz yada bilmediğiniz haklarınız geçmişse üzerime hakkınızı helal edin.Benimde varsa helal olsun..
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

Mesaj Sayısı : 3718 Rep Gücü : 1891 Başarı Sistemi : 38 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 23/11/91

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 9:33 pm

Kendine iyi bak canım. Allah yardımcın olsun okulunda. Allah'a emanet ol Sad
ραкizé
Üye
Üye
ραкizé

Mesaj Sayısı : 1252 Rep Gücü : 935 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 30 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 29/06/08 Lakap : TEk tÜrK!yE fAn@tİq! Zodyak : Balık çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 13/03/94 Nerden : BAŞKENT İş/Hobiler : öğrenci/kitap okumak ,müzik dinlemek,bilg. vakit geçirmek

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 12, 2009 10:02 pm

arkadaşlar okulların açılmasından dolayı bna bilq. yasaklandı ve bilq. şifre koydular qiremiorum uzun bi süre yokum k.i.b hepinizi sewiorum hakkınızı helal edin!
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 12, 2009 10:55 pm

Helal olsun canım. Allah'a emanet ol.
___kübra___
Üye
Üye
___kübra___

Mesaj Sayısı : 575 Rep Gücü : 629 Başarı Sistemi : 4 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/07/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 18/08/97

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 13, 2009 8:10 pm

ραкizé demiş ki:
arkadaşlar okulların açılmasından dolayı bna bilq. yasaklandı ve bilq. şifre koydular qiremiorum uzun bi süre yokum k.i.b hepinizi sewiorum hakkınızı helal edin!

helal olsun ablacım inş.kısa sürede aramıza dönersin Smile
http://orhanbiyikli.niceboard.net
graceperson
Üye
Üye
graceperson

Mesaj Sayısı : 2071 Rep Gücü : 2325 Başarı Sistemi : 106 Yaş : 33 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/02/09 Zodyak : Koç çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 26/03/91 İş/Hobiler : tıp II

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 09, 2009 6:09 pm

arkadaşlar benim de komitem var haftaya kadar yoğum. Very Happy
gerçi devamsızlık yapmak istemezdim tam da mod adayı olmuşken ama hayat işte Very Happy
https://www.facebook.com/graceperson
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 09, 2009 10:43 pm

haftaya kadar sorun değil. daha fazla kaybolmada İzin Kağıdı - Sayfa 2 231316
ramirez
Üye
Üye
ramirez

Mesaj Sayısı : 198 Rep Gücü : 109 Başarı Sistemi : 3 Yaş : 29 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 19/01/09 Lakap : Ramirez-_-Rojda-_-Diloshhh :))) Zodyak : Yay çin astrolojisi : Köpek Doğum tarihi : 27/11/94 Nerden : ___İsTaNbUl___ İş/Hobiler : En büyük hobim Tek Türkiyeyi izlemek ve nette takılmakk

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 9:00 pm

Ben okullar nedeniyle daha az gireceğim.Ama mutlaka her nete girdiğimde uğrayacağım.
http://ozgulsagdic.eniyiforum.net/forum.htm
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 11:32 pm

Arkadaşlar bende bir süre siteye giremeyeceğim. Yarın bayram için yolculuğa çıkıyoruz. Bayramın son günü geri döneceğiz inşAllah. O zamana kadar görüşemeyiz. Hepiniz hakkınızı helal edin. Şimdiden bayramınız mübarek olsun... Smile
çikolata
Üye
Üye
çikolata

Mesaj Sayısı : 2399 Rep Gücü : 2644 Başarı Sistemi : 25 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/03/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 07/08/96 Nerden : içimdeki sesten İş/Hobiler : fazla merak başa bela!!!! Yorum : denizler derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz
görkem kerime ebru
hayatın anlamları

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 11:34 pm

ben sizden pazar gününe kadar izin istiyorum yarın giremiye biliri m kesin değil ama cuma dan pazara kadar yokum
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 11:38 pm

of of yokluğunuz baya hissedilecek İzin Kağıdı - Sayfa 2 727962 neyse şimdiden bayramınız mübarek olsun diyim o zaman aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 11:42 pm

saol berfu Smile hepimiz inşAllah... Smile
çikolata
Üye
Üye
çikolata

Mesaj Sayısı : 2399 Rep Gücü : 2644 Başarı Sistemi : 25 Yaş : 27 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 09/03/09 Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 07/08/96 Nerden : içimdeki sesten İş/Hobiler : fazla merak başa bela!!!! Yorum : denizler derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz
görkem kerime ebru
hayatın anlamları

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 11:44 pm

teşşekkürler seninde mübrek olsun şididen tüm üyelerimizin
KÖMÜR PRENSESİ
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj Sayısı : 208 Rep Gücü : 278 Başarı Sistemi : 2 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/04/09 Lakap : KÖMÜR PRENSESİ Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İSTANBUL YENİBOSNA İş/Hobiler : ÖĞRENCİ, FAN SİTESİNDE DOLAŞMAK

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 27, 2009 1:21 am

İzin Kağıdı - Sayfa 2 105624 İzin Kağıdı - Sayfa 2 105624 İzin Kağıdı - Sayfa 2 105624
dilacıım
Üye
Üye
dilacıım

Mesaj Sayısı : 1082 Rep Gücü : 597 Başarı Sistemi : 10 Yaş : 38 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 04/07/08 Zodyak : Yay çin astrolojisi : Manda Doğum tarihi : 12/12/85 Nerden : burdan:) İş/Hobiler : kitap,resim yapmak Yorum : tek türkiyemmm

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 27, 2009 9:34 am

KÖMÜR PRENSESİ demiş ki:
İzin Kağıdı - Sayfa 2 105624 İzin Kağıdı - Sayfa 2 105624 İzin Kağıdı - Sayfa 2 105624

kömürprensesi daha kaçkere bu tür yorumlada bulunma diyeceğiz
sadece smileyden oluşan yorumlar yasak sitede
umarım aynı davranışı daha görmeyiz aksi takdirde siteden uzaklaştırılacaksınız
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 27, 2009 8:06 pm

valla arkadaşlar bende 2 günlüğüne antalyaya dayımlara gidiyorum sizi çok özlicem ama orada da inşallah siteye girerim hepiniz hakkınızı hellal edin
http://www.mujgangonul.niceboard.net
hacerr
Üye
Üye
hacerr

Mesaj Sayısı : 992 Rep Gücü : 1266 Başarı Sistemi : 26 Yaş : 28 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 11/05/09 Lakap : çok hastayım ya hemde çookkk Zodyak : Koç çin astrolojisi : Sıçan Doğum tarihi : 15/04/96 Nerden : müjgan gönül fan sitesinden İş/Hobiler : öğrenci/futbol oynamak

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 12:26 pm

ben geri döndüm arkadaşlar herkesin yeni yılı kutlu olsun
çikolata
Üye
Üye
çikolata

görkem kerime ebru
hayatın anlamları

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 21, 2010 4:43 pm

ARKADAŞLAR ARTIK BENİM SİTEYE GİRMEM ÇOK ZOR OLCAK YARINDAN İTİBAREN SADECE ODA ARADAPERŞEMBE GÜNLERİ 4DAKİKA ANCAK GİREBİLİRİM ODA BİLGİSARAY ÖĞRETMENMİZE BAĞLI YANİ ARTIK AKTİFLİĞİM ÇOK AMA ÇOK AZALACAK AMA BEN SİZİ UNUTMUYCAM NOTLARIM FAZLASIYLA DÜŞTÜ EĞER YÜKSELTİRSEM YİNE ARANIZA DÖNÜCEM İYİŞALAH BU AKŞAMDA SİZLERLEYİM HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN SELAMETLE İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_neutral İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry
berfucu
Administator
Administator
berfucu

Mesaj Sayısı : 2800 Rep Gücü : 3244 Başarı Sistemi : 188 Yaş : 35 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 06/07/09 Zodyak : Terazi çin astrolojisi : Ejderha Doğum tarihi : 25/09/88 Nerden : berfu kartanem <3 Yorum : Hayatta bir amacı olmalı insanın...

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 21, 2010 5:41 pm

dilacı demiş ki:
ARKADAŞLAR ARTIK BENİM SİTEYE GİRMEM ÇOK ZOR OLCAK YARINDAN İTİBAREN SADECE ODA ARADAPERŞEMBE GÜNLERİ 4DAKİKA ANCAK GİREBİLİRİM ODA BİLGİSARAY ÖĞRETMENMİZE BAĞLI YANİ ARTIK AKTİFLİĞİM ÇOK AMA ÇOK AZALACAK AMA BEN SİZİ UNUTMUYCAM NOTLARIM FAZLASIYLA DÜŞTÜ EĞER YÜKSELTİRSEM YİNE ARANIZA DÖNÜCEM İYİŞALAH BU AKŞAMDA SİZLERLEYİM HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN SELAMETLE İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_neutral İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry

özlem inanamıyorum :cry: :cry: :cry:
..Balım..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
..Balım..

Mesaj Sayısı : 1774 Rep Gücü : 2155 Başarı Sistemi : 105 Yaş : 32 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/07/09 Lakap : ... Zodyak : Ikizler çin astrolojisi : Keçi Doğum tarihi : 02/06/91 Nerden : pelodan İş/Hobiler : ... Yorum : pelove and onur <3

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 21, 2010 7:09 pm

dilacı demiş ki:

Özlemcim melek arkadaşım benim, cnm çok üzüldüm yaa inanamıyorum.sensiz sitenin tadı çok zor çıkacak cnm.Notlarını biran önce düzelt ve biran önce gel arkadaşım bnm seni çok seviyoruz bitanem
°« ∂iℓa »°
Administator
Administator
°« ∂iℓa »°

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 21, 2010 11:58 pm

dilacı demiş ki:

İzin Kağıdı - Sayfa 2 Icon_cry çok üzüldüm özlemcim ya. İnşAllah en kısa zamanda tekrar dönersin ve inşAllah derslerinde düzelir. Allah'a emanet ol
hacerr
Üye
Üye
hacerr

MesajKonu: Geri: İzin Kağıdı   İzin Kağıdı - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 22, 2010 11:53 am

bende çok üzüldüm umarım bir an önce gelirsin özlemcim

İzin Kağıdı
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki