Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
İLK GÖRÜŞTE AŞK 2vdjggh
İLK GÖRÜŞTE AŞK K1bghf
İLK GÖRÜŞTE AŞK Svgcpx

İLK GÖRÜŞTE AŞK

+2
Nazlıcan
mimika
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:26 pm

MÜJGAN GÖNÜL (Gülümsu)
OZAN ÇOBANOĞLU (Burak)
VAHİDE GÖRDÜM (Nermin)
NEBAHAT ÇEHRE (Şermin)
HALUK BİLGİNER (Mert)
ALP KORKMAZ (Berke)

İLK GÖRÜŞTE AŞK |TANITIM|

Gülümsu, zengin ve ünlü bir ailenin tek çocuğudur.Babası Mert ve annesi Şermin onu en iyi okullarda okuturlar.Burak ise, bir köylü çocuğudur.Küçüklüğünü Hakkarideki bir köyde geçirir.Babasıda burda koruculuk yaparken ölür.Bunun üzerine annesi Nermin ile birlikte İstanbula taşınırlar.Burak burada eğitimini görür ve başkomiser olur.Gülümsu ise eğitimini İngilterede yapmıştır doktor olmuştur.Berke ise, Gülümsunun çocukluk arkadaşıdır ve Gülümsuya Aşıktır.

1. BÖLÜM

Mekan /Gülümsu-Şermin Ev

(Kapı çalar , hizmetçi kapıyı açar.)

Gülümsu:Merhaba Hatice Teyze.
Hatice:Aaa kızım sen mi geldin hoşgeldin.
Gülümsu:Hoşbulduk teyzem.

(Şermin merdivenlerden iner.)

Şermin:Kızım ah seni ne kadar özledim bilemessin.
Gülümsu:Bende seni anne .Babam nerde?
Şermin:Baban iş gezisinde kızım.

Mekan /Burak-Nermin Ev

Burak:Anne nerde kaldı üniformam daha ilk günden geç kalacam.
Nermin:Geldim oğlum.
Burak:Ah anacım ne kadar heyecanlıyım bi bilsen.
Nermin:Canım oğlum benim.
Burak:Neyse anne ben çıkıyorum allaha ısmarladık.
Nermin:Güle güle oğlum.

(Nermin içinden söylenir:Tarık keşke sende olsaydın da oğlumuzun bu mutlu gününü görseydin.)

Mekan /Gülümsu-Şermin Ev

Gülümsu:Eee anne ben yokken neler oldu?
Şermin:Ne olacak Gülümsu Tolgahan Sayışman ile Selen Soyder sevgili oldu.(GÜLEER)
Gülümsu:Aman anne sende.
(Kapı çalar , hatice kkapıyı açar)

Hatice:Hoşgeldn Berke.
Berke:Gülümsu geldi mi?
Hatice:Geldii yukarıda.

(Berke hemen yukarı çıkar.)

Gülümsu:Aaaa Berke gelmiş!Hoşgeldin.Seni çok özledim.
Berke :Bende seni çokkk özledim.(SARILIRLAR)

Mekan / Burak-Şermin Ev

(Telefon çalar.)

Nermin.Efendim...
Fatma:Alo Nermin benim Fatma.
Nermin:Aaa sen miydin Fatma.Tanıyamadım kusura bakma.
Fatma:Benim ya... Tanımayassın tabi aradan 15 yıl geçti.
Nermin:Ya ya ..tam 15 yıll!
Fatma:Senin oğlan başkomiseer olmuş diye duyduk dooğrumu ?
Nermin:Evet doğru canım.
Fatma:Allah kolaylık versin zor meslek.
Nermin:AMİNN !!

1.BÖLÜM SONU

mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 7:54 pm

hiç beğeni yok bugün form çok sakin Sad
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 8:01 pm

var canım olmazmı çok güzel gidiyor 2 .bölüm bekliyorum... Hiç beğeni bizimkinede yok reytingler çok düşük erken final yapacağız gibi görünüyor...
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 8:08 pm

Very Happy Very Happy Very Happy evet biraz öle ama toparanır erken final olmasın cnm şimdi seni daha iyi anlıyorum düşünüp yazması bi dert pc ye ve forma aktarması bi dert Razz
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 8:24 pm

mimika demiş ki:
Very Happy Very Happy Very Happy evet biraz öle ama toparanır erken final olmasın cnm şimdi seni daha iyi anlıyorum düşünüp yazması bi dert pc ye ve forma aktarması bi dert Razz

sen ne yap biliyomusun word pad i aç direk oraya yaz daha kolay olur. Düşünüp yazması çok zor gerçekten kübra ablayla baya bi konuşuyoruz böylemi olsun şöyle falan diye.. Smile
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:25 pm

ilk görüşte aşk ..güzel ellerine sağlık...devamını bekliyoruz ...daha ilk bölümden "hiç beğeni yok bugün form çok sakin " gibi tripli mesajlar falaaaan Smile))) olmasın Smile)) çok güzel olmuş zamanla daha güzelde olacak..;) kalemine sağlık
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPerş. Tem. 12, 2012 10:49 am

saol nazlı önerin için tuğba abla sanada çook saol inşallah dahada güzel olur !
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPerş. Tem. 12, 2012 11:05 am

inşallah;))))
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPerş. Tem. 12, 2012 6:24 pm

2.BÖLÜM

Mekan/İstanbul Emniyet Müdürlüğü

BURAK:Günaydın arkadaşlar.Ben yeni başkomseriniz BURAK YILMAZ bundan sonra asayiş şubede birlikte çalışacağız şimdi işlerinizin başına dönebilirsiniz.

(ekip çalışmaya başlar)

AYLİN:Başkomserim, başkomserim!
BURAK:Aylindi demi ?
AYLİN:Evet başkomserim.
BURAK:Söyle bakalım dinliyorum.
AYLİN:Şiler yolu güzergahında bi ceset bulunmuş bakmamız gerek.
BURAK:Tamam Aylin. Hadi arkadaşlar gidiyoruz.
(ekip arabaya biner)
Mekan / Gülümsu-Şermin Ev
GÜLÜMSU:Anne ben çıkıyorum.
ŞERMİN:Nereye gidiyorsun?
GÜLÜMSU:Özel Akademi Hastanesinden çağırdılar oraya .
ŞERMİN:Tamam o zaman.
GÜLÜMSU:Babamdan haber gelirse beni ara .
ŞERMİN:Tamam.

Mekan / Şile Yolu Güzergahı

BURAK:İlginç…
MURAT:Başkomserim adamın üzerinden kimlik çıkmadı.
BURAK:Bu kötü oldu .Murat ve Elif siz mobeseye bakın.
MURAT+ELİF:Emredersiniz.

Mekan / Özel Akademi Hastanesi

GÜLÜMSU:Merhabalar benimle görüşmek istemişsiniz.
MÜDÜR:Ahh evet. Gülümsu Tunç olmalısınız.
GÜLÜMSU:Evet efendim.
MÜDÜR:Açık ve net konuşacam.Hastanemizde, acil bölümünde sıkıntı çekiyoruz.Seni araştırdık.Eğitimini İngilterde yapmışın.Bizim için en iyi adaysın.Bizimle çalışmak istermsin?
GÜLÜMSU:Evet doğru İngilterede yaptım. Ama şimdi nasıl olur bilemiyecem.
MÜDÜR:Ayda 5.000 TL okey.
GÜLÜMSU:Şeyy..Tmm kabul ediyorum.
MÜDÜR:Hayırlır olsun bakalım yarın iş başına.(GÜLER)
GÜLÜMSU:Derhal..(GÜLER)

Mekan / İstanbul Emniyet Müdürlüğü

SİNAN:Başkomserim..
BURAK:Evet Sinan.
SİNAN:Dünkü ceset hakkında bu bayanlar ceseti görmek istiyorlar ceset bayanların tarifine uyuyor.
BURAK:İsimleri?
SİNAN:G..(SİNAN TAM SÖYLEYECEKKEN ELİF GELİR.)
ELİF:Başkomserim.
BURAK:Ne oldu elif?
ELİF:Mobesede bi görüntüye rastlamadık.

2.BÖLÜM SONU

mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPerş. Tem. 12, 2012 6:26 pm

2. bölüm eklenmiştir !!
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPerş. Tem. 12, 2012 9:10 pm

çok güzel olmuş cnm çok beğendim ellerine sağlık 3. bölümü merak bekliyorum ;)
http://mujgangonul.niceboard.net
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPerş. Tem. 12, 2012 9:16 pm

saol ablacm inşallah yarına İLK GÖRÜŞTE AŞK 699417
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 4:53 pm

3.BÖLÜM

Mekan /GÜLÜMSU-ŞERMİN EV

GÜLÜMSU:Anne , babamın telefonu hala kapalı mı?
ŞERMİN:Maalesef kızım.Bugün çok aradım ama ulaşamadım.
GÜLÜMSU:Offf...neden açmıyor ? Başına bir iş mi geldi acaba ?
ŞERMİN:Aman kızım ağzını hayra aç..

Mekan / İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SİNAN:Başkomserim, Güler hanım cesete bakmak isteyen kişi.
BURAK:Tamam Sinan görün baksın.

Mekan / TAKSİM İLK YARDIM HASTANESİ

GÜLER:Olamaz TUNÇÇÇÇÇ..
SİNAN:Ne oldu hanfendi ?
GÜLER:Kocam kocam bu ..

Mekan / İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SİNAN:Başkomserim eşgal tutuyor.
BURAK:Aile tespit edildiğine göre tek işimiz katilleri bulmak.Evet elimizde ne var?
ZEYNEP:Uzun araştırmadan sonra yerlerini tespit ettik.Sahil kenarında bir teknede saklanıyorlar.Bundan ayrı 2 adam daha öldürmüşler.
BURAK:Harikasınız !! Hemen çıkalım o zaman .

Mekan / SAHİL

BURAK:Muart Elif siz bu tarafa,Zeynep Sinan siz şu tarafa , Ali sen benle gel.Etrafınız sarıldı teslim olun !!
ADAM:Ateşşşş
BURAK:Hadi hadiii !

(saldırı başlamıştır.Polisler adamları kontrol ederken içlerinden birisi kalkıp Burağı vurur.)

BURAK:Ahhhh !!
EKİP:Başkomserim, başkomserim iyi misiniz?
Hemen ambulans çağırın.

Mekan / ÖZEL AKADEMİ HASTANESİ

(Şermin - Gülümsu telefon konuşması)

ŞERMİN:Alo kızım baban geldi.
GÜLÜMSU:Ohhh..Çok şükür.!
ŞERMİN:Sen napıyorsun ya ?
GÜLÜMSU:Anne şimdi kapatmalııyım acile yaralı geldi !

3. BÖLÜM SONU
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 4:54 pm

EĞER yorumlar çoğalmassa final yapacam..
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 6:51 pm

final yapma canım baksana bizimkinede yorum yok kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz Very Happy site sakin ya ondan yorum yok... Smile neyse 3.bölüm çok güzel olmuş. ellerine sağlık ama böylede bitirilmezki canım...
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 9:33 pm

Mükemmel! Ellerine, emeklerine, hayaline, düşüncene sağlık canım çok iyi gidiyorsun. good Tebrik ederim ilk senaryon hayırlı olsun inşaallah senin adına çok sevindim.Dördüncü bölüm gelsin lütfen. İLK GÖRÜŞTE AŞK 394840
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 10:27 pm

bencede dördüncü bölüm gelsin çünkü çok güzel gidiyor ;) ellerine sağlık cnm
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 10:53 pm

saolun ablalarım inaşlah yarın gelir Very Happy
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyCuma Tem. 13, 2012 11:10 pm

Very Happy tmm vazgeçtim sizin için yazcam ..

eee sen yükledin mi ? cnm?
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 2:39 pm

4. bölüm bugün saat 15:00 da ... sakın kaçımayın !
Very Happy:D Very Happy Very Happy
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 3:07 pm

4.BÖLÜM
Mekan / ÖZEL AKADEMİ HASTANESİ

EKİP:Doktorr,doktorr yok mu?
GÜLÜMSU:Ne oldu ?
EKİP:Vuruldu! Görmüyor musunuz? Hemen kurşunun alınması gerek kan kaybediyor..
GÜLÜMSU:Siz çok biliyorsunuz herhalde.Bırakında buna ben karar vereyim.
Hemşiree,hemşireee !!
HEMŞİRE:Buyrun doktor hanım.
GÜLÜMSU:Ameliyathaneyi hazırlayın.
HEMİŞİRE:Hıhı tmmm.

(SAATLER GEÇMİŞTİR.BURAK HALA AMELİYATTAN ÇIKMAMIŞTIR.KURŞUNU ÇIKARAMADIKLARI KESİNDİR.TERS GİDEN BİRŞEYLER VARDIR.BİRANDA AMELİYATHANE HAREKETLENİR.1 HEMŞİRE GİRER,2 HEMŞİRE ÇIKAR.EKİP MERAKLIDIR.BİR ANDA HEMİŞİRE GELİR YANLARINA.)

HEMŞİRE:Hasta çok kan kaybetmiş.Acil kana ihtiyacımız var.Eğer bulamassak hastayı kaybederiz.
EKİP:Kan grubu?
HEMŞİRE:0 rh +..

(EKİP BİRAN DÜŞÜNÜR.İÇLERİNDEN ,'BENİM KAN GRUBUM ' DİYEN KİMSE ÇIKMAMIŞTIR.
BEKLEYECEK VAKİT KALMAMIŞTIR.BURAK YAVAŞ YAVAŞ ÖLEME GİDERKEN, GÜLÜMSU , KARARINA VERİR.KANINI BURAĞA VERECEKTİR.VE VERMİŞTİR.ARADAN 1 SAAT GEÇMİŞTİR.BURAK AMELİYATTAN ÇIKMIŞTI.HEMEN YOĞUM BAKIMA ALIRLAR.)

Mekan / BURAK-ŞERMİN EV

(TELEEFON ÇALAR)

ŞERMİN:Efendim.
POLİS MEMURU:Aloo..Burak Yılmazın evi mi?
ŞERMİN:Evet buurun ben annesiyim.
POLİS MEMURU:Ben İstanbul Emniyet Müdürlüğünden arıyorum.Oğlunuz Burak girdiği çatışmada yaralanmıştır.
ŞERMİN:Neee..siz nediyorsunuz? OĞLUMMM..Şimdi nerde?
POLİS MEMURU:Özel Akademi Hastanesi..

4.BÖLÜM SONU
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 3:10 pm

Kısa oldu ama bugünlük böyle idare edelim artık Smile
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 3:44 pm

güzel olmuş cnm ellerine sağlık ;)
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 10:45 pm

teşekkür ederim ablacğm Smile
mimika
Üye
Üye
mimika

İLK GÖRÜŞTE AŞK Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK EmptyPtsi Tem. 16, 2012 12:21 am

keşke biraz daha yorum olsa

İLK GÖRÜŞTE AŞK
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki