Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 2vdjggh
İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 K1bghf
İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 Svgcpx

İLK GÖRÜŞTE AŞK

+2
Nazlıcan
mimika
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 9:36 am

mimika demiş ki:
keşke biraz daha yorum olsa

Smile)) nasıl bir yorum olsun eleştiri olurmu:P:)))
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:09 am

Ellerine sağlık canım güzel olmuş. good Yalnız şunu da burada belirtmek istiyorum.Beyza, Nazlı ve Kübra kızlar sizlerden ricam senaryolarınızı çok uzun yazmayınız lütfen.Çünkü, okuması uzun sürüyor.Bence kısa olursa daha iyi olur. İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 394840 öpmek
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:49 am

Ben zaten kısa yazıyorum ama bi önerim var nazlı ve kübra (ablaya) kısa olması güzel oluyor ama hergün yeni bölümü eklenirse çünkü bn çok heyecanlanıyorum bekliyemiyorum bide kısa olursa daha kötü olur..Ama hergün eklenirse yeni bölümler güzel olur..
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:50 am

tuğba demiş ki :

)) nasıl bir yorum olsun eleştiri olurmu:P:)))

her türlü olur eleştiri öneri beğenme vs.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 12:07 pm

mimika demiş ki:
tuğba demiş ki :

)) nasıl bir yorum olsun eleştiri olurmu:P:)))

her türlü olur eleştiri öneri beğenme vs.

hani ben diyorum küçüksünüz hevesiniz var yazmaya kırmıyayım falaaan diye giriş yapıyormuşum birde:)))))) yok ama güzel yazıyorsunuz ve güzel gidiyor ama şöyle birşeyide söylemeden geçemiyecem mesela 4. bölümdeki yaşanan replik biraz nasıl desem anlamsız "gülümsunun" yani doktorun cevapları "EKİP:Vuruldu! Görmüyor musunuz? Hemen kurşunun alınması gerek kan kaybediyor..
GÜLÜMSU:Siz çok biliyorsunuz herhalde.Bırakında buna ben karar vereyim." özellikle de "GÜLÜMSU:Siz çok biliyorsunuz herhalde.Bırakında buna ben karar vereyim." bu ne şimdi tripmidir doktorluğun verdiği herşeyi ben biliyorum havasımıdır nedir ben ona bir türlü anlam veremedim okurken ..ve sonuçta karşısındakide ekibi yani hiçbir doktor ekibine o cevabı veremez ki...o yüzden yani biraz nasıl desem özenlenip,düzenlenebilir diye düşünüyorum ben ..ama herşeye rağmen güzel okurken zevk alıyorum açıkçası ..yorum yapmasam bile okuduğumu belirtmek isterimm..Smile)

mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 1:36 pm

tuğba demiş ki:
hani ben diyorum küçüksünüz hevesiniz var yazmaya kırmıyayım falaaan diye giriş yapıyormuşum birde:)))))) yok ama güzel yazıyorsunuz ve güzel gidiyor ama şöyle birşeyide söylemeden geçemiyecem mesela 4. bölümdeki yaşanan replik biraz nasıl desem anlamsız "gülümsunun" yani doktorun cevapları "EKİP:Vuruldu! Görmüyor musunuz? Hemen kurşunun alınması gerek kan kaybediyor..
GÜLÜMSU:Siz çok biliyorsunuz herhalde.Bırakında buna ben karar vereyim." özellikle de "GÜLÜMSU:Siz çok biliyorsunuz herhalde.Bırakında buna ben karar vereyim." bu ne şimdi tripmidir doktorluğun verdiği herşeyi ben biliyorum havasımıdır nedir ben ona bir türlü anlam veremedim okurken ..ve sonuçta karşısındakide ekibi yani hiçbir doktor ekibine o cevabı veremez ki...o yüzden yani biraz nasıl desem özenlenip,düzenlenebilir diye düşünüyorum ben ..ama herşeye rağmen güzel okurken zevk alıyorum açıkçası ..yorum yapmasam bile okuduğumu belirtmek isterimm..)

ayrıca teşekkür ederim evet orası biraz öyle oldu ama aklıma başka birşey gelmedi bidaha kine daha dikkatli olrum okk
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:11 pm

rica ederim ama lütfen söylediklerimi eleştiri olarak algılama olurmu ..ben sadece senaryonun daha güzelleşmesi için söyledim zaten güzel ama daha güzel olsun..Hep derim mükemmel olanın daha mükemmeli vardır diye buda öyle işte;))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:18 pm

Tuğba demiş ki:
rica ederim ama lütfen söylediklerimi eleştiri olarak algılama olurmu ..ben sadece senaryonun daha güzelleşmesi için söyledim zaten güzel ama daha güzel olsun..Hep derim mükemmel olanın daha mükemmeli vardır diye buda öyle işte;))))

ama gerçekten söylediğin bölümde haklısın ben farketmemiştim sen söyledikten sonra farkettim
http://mujgangonul.niceboard.net
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:26 pm

bencede gelsin artık diğer bölüm... biz hergün ekliyemiyoruz işte eksek ama olmuyor stokda vardı bölümler eklmek için ama oda 1 tane falan kaldı o yüzden... Smile bide ben girsem kübra abla olmuyor o girse ben olmuyor falan... engeller oluyor işte ama düzene girecektir zamanla inşallah.
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:34 pm

Nazlı demiş ki:
bencede gelsin artık diğer bölüm... biz hergün ekliyemiyoruz işte eksek ama olmuyor stokda vardı bölümler eklmek için ama oda 1 tane falan kaldı o yüzden... Smile bide ben girsem kübra abla olmuyor o girse ben olmuyor falan... engeller oluyor işte ama düzene girecektir zamanla inşallah.

bak bak " gelsin artık diğer bölüm... biz hergün ekliyemiyoruz işte eksek " belki onunda eksek Smile))))) nerden biliyosun Smile))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:36 pm

Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

bak bak " gelsin artık diğer bölüm... biz hergün ekliyemiyoruz işte eksek " belki onunda eksek Smile))))) nerden biliyosun Smile))))

eksek Very Happy:D:D:D:D:D:Very Happy:D
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:37 pm

eksek ya eksek:))))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:38 pm

Very Happy:D:D:
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:41 pm

_e_s_r_a_ demiş ki:
Tuğba demiş ki:
Nazlı demiş ki:

eksek Very Happy:D:D:D:D:D:Very Happy:D

eksek= nedemek bende bilmiyorum Komik Komik ekleyebilsek dir belki kahkaha ama tam bilemiycem sıcakk vurdu heralde Very Happy
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:43 pm

eksik olmasın o eksek:))))
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:45 pm

Tuğba demiş ki:

yok eksik değildir ya Very Happy
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:47 pm

Nazlı demiş ki:
Tuğba demiş ki:

yok eksik değildir ya Very Happy

Smile)))
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:54 pm

evet sanırım saçmaladım 4. bölümde ama bn bu senaryoyu kendim yazıyorum yani yanımda bana fikir verecek bi ablam yok aradada böyle şeyler olması gerkmez mi ? sonuçta gerçek bir senarist değilim..

yorumlarınız için çok telekkürler Very Happy Very Happy Very Happy
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:57 pm

mimika demiş ki:
evet sanırım saçmaladım 4. bölümde ama bn bu senaryoyu kendim yazıyorum yani yanımda bana fikir verecek bi ablam yok aradada böyle şeyler olması gerkmez mi ? sonuçta gerçek bir senarist değilim..

bak bak bak savunmaya bak zekice:)))) "ben kendim tek yazıyorum bana fikir verecek biri yok" tek olan senaristler çooook:)))
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:58 pm

mimika demiş ki:

ne demek biz telekkül ederiz:))))
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:01 pm

telekkür Very Happy teşekkür Very Happy

tuğba demiş ki:

bak bak bak savunmaya bak zekice:)))) "ben kendim tek yazıyorum bana fikir verecek biri yok" tek olan senaristler çooook:)))
[/b]

bn gerçek senarist değilim ama neyse Very Happy uyardığınız ve önerilerini için çoookkk teşekkür ederim nazlı esra ve tuğba (ablalar)..

suçumu kabul ediyorum Very Happy
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:07 pm

Smile)))
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:09 pm

Very Happy Very Happy neyse gidiyimde 5. bölümü yazıyım barii Very Happy Very Happy
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 4:49 pm

5.BÖLÜM

Mekan / ÖZEL AKADEMİ HASTANESİ

(BURAĞI YOĞUN BAKIMDAN ÇIKARIRLAR,NORMAL ODAYA ALIRLAR.)

(ŞERMİN GÜLÜMSUYA SORAR:)

ŞERMİN: (ENDİŞELİ BİR ŞEKİLDE)Yoğun bakımdan çıkardığınıza göre durumu iyi gidiyor değil mi doktor hanım?
GÜLÜMSU:Evet hanfendi siz hastanın neyi oluyorsunuz?
ŞERMİN:Ben Burağın annesiyim adım Şermin.
GÜLÜMSU:Bende doçent doktor Gülümsu Tunç..
ŞERMİN:Memnun oldum .
GÜLÜMSU:Bende ..Tahliller temiz çıktı Şermin hanım içiniz rahat olsun.
ŞERMİN:Çok sağolun oğlumu siz kurtardınız çok sağolun.Peki şimdi oğlumu görebilirmiyim?
GÜLÜMSU:Görebilirsiniz ama bir şartla sadece 10 dk . fazla durmak yok.
ŞERMİN:Hıhıhı tamam.

(ŞERMİN ODAYA GİRER)

ŞERMİN:Oğlummmm ..Canımınnn İçiiii...

BURAK YARIBAYGIN BİR ŞEKİLDE :Anne annee..
ŞERMİN:Burdayım oğlumm senin yanında..
BURAK:Annem benim iyiki varsın.

(GÜLÜMSU ODAYA GİRER)

GÜLÜMSU:Nasılsınız bakarım Burak bey?
BURAK:Sizzz...bana kan veren doktor olmalısınız..
GÜLÜMSU:Evett..Benimm..
BURAK:Size çok teşekkür ederim hayatımı siz kurtadınız.
GÜLÜMSU:Estağfurullah..İşşimiz gereği..(GÜLER)
Neyse ..Biz çıkalım Şermin hanım,Burak beyde dinlensin.

(ŞERMİN VE GÜLÜMSU ÇIKAR.),

ŞERMİN:Gülümsuydu demi adınız?
GÜLÜMSU:Evett..
ŞERMİN:Siz çok iyi bir doktorsunuzz.Çok sağolun , çok teşekkür ederim..
GÜLÜMSU:(GÜLER)Estağfurullah..Şermin Hanım..

Mekan / BURAĞIN ODASI

(BURAK İÇİNDEN DÜŞÜNÜR:ACABA HAYATINI KURTARAN BU GÜZEL DOKTORUN ADI NEYDİ?ÇOK MELEK BİRİSİNE BENZİYOR AYRICA ÇOK GÜZEL ..AMANNN ALLAHIM BANA NE OLUR BÖYLE.YOKSA YOKSA AŞIK OLUYORUM..)

5.BÖLÜM SONU

Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 5:17 pm

mimika demiş ki:
Very Happy Very Happy neyse gidiyimde 5. bölümü yazıyım barii Very Happy Very Happy

maşallah yarım saatte yazmışsın:))bu ne hızz:))))

İLK GÖRÜŞTE AŞK
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki