Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 2vdjggh
İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 K1bghf
İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 Svgcpx

İLK GÖRÜŞTE AŞK

+2
Nazlıcan
mimika
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 05, 2012 5:52 pm

bnde paramparçaya gidememiştim ama inş. buna giderim baya güzele benziyo Very Happy
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 05, 2012 8:08 pm

Amin işaallah.Ben Paramparça filmine sinemalara geldiği gün bayramda arkadaşımla izlemeye gitmiştim.Filmi sadece bir kere izleyebildim kul hakkı olmasın diye internetten de izleyemiyorum.

Bence asıl şöyle olmalı Samanyolu ve Müjgan GÖNÜL Fan üyelerinden bir kaç kişi buluşup Ozan ağabeyimizin filmini izlemeye gideceğiz süper olacak ha.Aaaah ah! Nerede o güzel günler yarabbi! No bohu Sad
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptySalı Ağus. 07, 2012 12:23 am

valla süper olurdu :/
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptySalı Ağus. 07, 2012 6:38 pm

Evet hayırlısıyla nasip inşaallah.
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ağus. 08, 2012 12:50 am

inş.
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 7:01 pm

bohu Sad Sad Sad
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 12, 2012 5:08 pm

neden ağlıyorsun abla :'(
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 12, 2012 5:18 pm

Yukarıya yazmış olduğum hayalim hayırlısıyla gerçek olmazsa diye ağlıyorum. No bohu Sad
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPtsi Ağus. 13, 2012 1:03 am

İLK GÖRÜŞE AŞK |2. SEZON|

11.BÖLÜM

SENARYOMUZA YENİ Bİ İSİM DAHA KATILDI;

EZGİ SERTEL (FİLİZ)

BURAK:Filiz!Senin ne işin var burda?
FİLİZ:Ne zamandır beri seni arıyorum nihayet buldum.
GÜLÜMSU:Ne oluyo Burak burda bu kadın kim?
FİLİZ:Asıl sen kimsin?Burak benim nişanlım.
GÜLÜMSU:Burak ne diyo bu kadın söyledikleri doğrumu?
FİLİZ:Duymadın galiba Burak benim NNNİİŞAANNLIIMMM !!
Gülümsu(ağlayarak):Hayır ya bu doğru olamaz.

(GÜLÜMSU BURAĞA BAKAR VE GİDER)

(BURAK AKASINDAN BAĞIRARAK 'Gülümsu Gülümsuu her şeyi açıklayabilirim.' DER)

FİLİZ:Burak bu kadın kim?
BURAK:O kadın benm sevgilim.
FİLİZ:ama biz.. Sen , ben ..
BURAK:Biz diye bişey yoktu yokta..Hatırlarsan beni bi zebgin uğruna terk ettin.Arkana bile bakmadın.Şimdi karşıma gwçip sen ben biz diyorsun.Artık senden nefret ediyorum ..
FİLİZ:Burak beni dinle lütfenn.

(BURAK ARABAYA BİNER VE GİDER)

Mekan / GÜLÜMSU+NERMİN EV

(NERMİNLE BERKE TELEFONDA KONUŞUYORLARDIR)

NERMİN:Berkecim senden bişey isticem..
BERKE:Tabi Nermin Teyze.
NERMİN:Şu adam gülümsuyun birlikte olduğu kişi adı neydi onun?
BERKE:Burak yılmaz olmalı.
NERMİN:Hahh..Senden bu adamı araştırmanı istiyorum.

(KAPI ÇALAR MERT GELİR)

NERMİN:Canım hoşgeldin.
MERT:Hoşbulduk hayatım.Yemek hazır mı?
NERMİN:Aaaa hazır hayatım ama Gülümsu daha gelmedi.
MERT:Ben bi arayım.

(MERT GÜLÜMSUYU ARAR.)

NERMİN:Ne oldu canım.
MERT:Telefonu kapalı.

(KAPI ÇALAR GÜLÜMSU GELİR AĞLAYARAK YUKARI ODASINA ÇIKAR)

NERMNİ:Aaaa ne olmuş ben bi bakıyım..(BAĞIRAR):Gülümsuuu iyi misin?

(NERMİN GÜLÜMSUYUN ODASINA GELİR KAPIYI AÇMAK İSTER AMA KAPI KİLİTLİDİR)

NERMİN:Gülümsu açar msın kapıyı?
GÜLÜMSU:Konuşmmak istemiyorum anne yalnız kalmak istiyorum.
NERMİN:Yemek?
GÜLÜMSU:Onuda istemiyorum.

Mekan / BURAK+ŞERMİN EV

ŞERMİN:Ne oldu oğlum yemekten beri durgunsun.Neyin var hadi söyle anacığına.
BURAK:Filiz..
ŞERMİN:Filiz mi?
BURAK:Bugün Gülümsu ile birlikte bankadaydık.Birden karşıma çıktı.Ortalık karıştı işte..Tabi eskileri anlatınca olan oldu tabi.
ŞERMİN:Gülümsu ne yaptı peki.
BURAK:Her kzın yaptığı gib dnlemeden gitti.Ne yapacam anne ben..Sad
ŞERMİN:Üzülme oğlum konuşursun herşeyi anlatırsın.

[color=red][11. BÖLÜM SONU/color]
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPerş. Ağus. 16, 2012 10:41 pm

Vaaaay süper bir bölüm ellerine, emeklerine, düşüncene sağlık canım. canım Artık Ezgi ablamızda var süper.Seni tebrik ediyorum kadroya iyi bir oyuncuyu eklemişsin. good Yalnız bölüm başına ne kadar alacak onu yazmamışsın? kahkaha 12. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyCuma Ağus. 17, 2012 12:03 am

Libâ-ul Hamd demiş ki:
Vaaaay süper bir bölüm ellerine, emeklerine, düşüncene sağlık canım. canım Artık Ezgi ablamızda var süper.Seni tebrik ediyorum kadroya iyi bir oyuncuyu eklemişsin. good Yalnız bölüm başına ne kadar alacak onu yazmamışsın? kahkaha 12. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

çok teşekkür ederim abla sorunu yanıtlayayım bölüm başına 15.000 Very Happy
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 5:02 pm

[color=red]12. BÖLÜM[/color

Mekan / BURAK+ŞERMİN EV
(KAPI ÇALAR POSTACI GELMİŞTİR.)

ŞERMİN:BUYUR MEHMET AMCA HAYIRDIR HİÇ UĞRAMAZDIN.
MEHMET AMCA:BU POSTA OLMASAYDI UĞRAYAMAYACAKTIM SANIRIM.
ŞERMİN:ALLA ALLA Bİ BAKALIM HAYIRDIR İNŞ.
MEHMET AMCA:ŞURAYA Bİ İMZA ATARMISIN KIZIM.
ŞERMİN:TABİ.
BURAK:KİMMİŞ ANNE.
ŞERMİN:POSTACI MEHMET AMCA.
BURAK:HAYIRDIR İNŞ.
ŞERMİN:SANA GELMİŞ.
BURAK:Bİ BAKIYIM ANNE.

(BURAK MEKTUBU AÇAR VE OKUMAYA BAŞLAR)

SEVGİLİ ARKADAŞIM BURAK;

ŞUAN SEN BU MEKTUBU OKURKEN BEN İSTANBUL UÇAĞINA BİNMİŞ OLCAM.
KARIM KIZIM VE BEN ÇOK ZOR GÜNLER YAŞADIK.
SONUNDA TAHİNİM İSTANBULA ÇIKTI.
İSTANBUL NEDİR BİLMEM.
BİZİM KALACAK YERDE BULMAMIZ GEREK.
EĞER SEN VE ŞERMİN TEYZE KABUL EDERSE EV BULASIYA KADAR SİZ DE KALABİLİRMİYİZ?
MERAK ETME ADRESİNİ BİLİYORUM TAKSİYE ATLAR O BİZİ GETİRİR.

SEVGİLİ ARKADAŞIN:CAN ÖZTUNÇ.

BURAK:ANNE ANNE MEKTUP CAN DAN GELMİŞ..TAHİNİ İSTANBULA ÇIKMIŞ BURAYA GELİYORLARMIŞ.
ŞERMİN:SONUNDA OLDU ..
BURAK:EV BULASIYA KADAR BİZDE KALABİLİRLER DEMİ.
ŞERMİN:TABİ OĞLUM..EN ZOR ZAMANLARIMDA ONUN ANNESİ RAHMETLİK NERİMAN VARDI..BEN ONLARIN HAKKINI ÖDEYEMEM..
BURAK:

ŞERMİN:HADİ SEN İŞE GEÇ KALIYORSUN ..
BURAK:TAMAM ÇIKTIM BEN.

(BURAK ÇIKMIŞTIR ARADAN 5 DK GEÇMİŞTİR KAPI ÇALAR.)

ŞERMİN:GELDİM..(KAPIYI AÇAR)

ŞERMİN:SENİN NE İŞİN VAR BURDA.
FİLİZ:NE OLDU ŞERMİN HANIM BENİ GÖRDÜĞÜNÜZE SEVİNMEDİNİZ GALİBA.
ŞERMİN:ÇABUK GİT BURDAN.
FİLİZ:BU O KADAR KOLAY OLMUYACAK.ÖNCE OĞLUNLA KONUŞACAKSIN BENİMLE TEKRAR EVLENECEK.
ŞERMİN:KONUŞMASSAM NE OLUR.
FİLİZ:O ZAMAN OLACAKLARDAN BEN SORUMLU DEĞİLİM.
YALNIZ BURAYA GELDİĞİMİ BURAĞA SÖYLEMEYECEKSİN.
UNUTMA SÖYLERSEN KÖTÜ OLUR..

(FİLİZ GİTMİŞTİR)

ŞERMİN:NAPICAM BEN ŞİMDİ.

MEKAN / GÜLÜMSU+NERMİN EV

GÜLÜMSU:ANNE BEN ÇIKIYORUM.
NERMİN:NEREYE?
GÜLÜMSU:BİRAZ HAVA ALCAM.
NERMİN:GÜLÜMSU DUR BENDE GELİYİM.
GÜLÜMSU:YALNIZ KALMAYA İHTİYACIM VAR ANNE.
NERMİN:PEKİ O ZMAN.

MEKAN / İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

BURAK:BEN ÇIKIYORUM ÇOCUKLAR.
EKİP:PEKİ AMİRİM.
BURAK:BU ARADA SAAT KAÇ?
EKİP:16:00
BURAK:SAOLUN ÇOCUKLAR.

MEKAN / GÜLÜMSU VE BURAĞIN GELDİKLERİ CEMO CAFE

X:BUYRUN BURAK BEY HOŞGELDİNİZ.
BURAK:HOŞBULDUK.
X:NE ALIRDINIZ.
BURAK:SADECE SU.
X:HEMEN.

X:BUYRUN.

(BURAK SUYUNU İÇERKEN GÜLÜMSU GELİR.)

12. BÖLÜM SONU
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 10:02 pm

mimika demiş ki:
Libâ-ul Hamd demiş ki:

çok teşekkür ederim abla sorunu yanıtlayayım bölüm başına 15.000 Very Happy

hahaha:))) bölüm başıı mıııSmile))
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 10:44 pm

evet Very Happy eee nasıl senaryom sezona nasıl başlamışım?
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 3:54 pm

mimika demiş ki:

12. BÖLÜM parası o zaman benden..muhteşem bi dönüş olmuş çok beğendim..aldığı parayı hakediyor yanii:))tebrikler canım kalemine sağlık;)))
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptySalı Ağus. 28, 2012 2:03 pm

Vaay iyi yav yalnız Müjgan ablamıza yakışmadığı gibi Ezgi ablamıza da kötü rol yakışmıyor.Ama neyse ellerine sağlık canım.Güzel bir bölüm.
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptySalı Ağus. 28, 2012 6:21 pm

Tuğba demiş ki:
mimika demiş ki:

12. BÖLÜM parası o zaman benden..muhteşem bi dönüş olmuş çok beğendim..aldığı parayı hakediyor yanii:))tebrikler canım kalemine sağlık;)))

Çoook teşekkürlerr <3
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptySalı Ağus. 28, 2012 6:25 pm

Libâ-ul Hamd demiş ki:
Vaay iyi yav yalnız Müjgan ablamıza yakışmadığı gibi Ezgi ablamıza da kötü rol yakışmıyor.Ama neyse ellerine sağlık canım.Güzel bir bölüm.

çoooooook teşekkkürleeeeerrrrrrr <3

13. bölümde süpriz var
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyC.tesi Eyl. 01, 2012 7:38 pm

Sabırsızlıhla behliyem heval.
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyÇarş. Eyl. 05, 2012 2:45 pm

13.BÖLÜM

YENİ KATILAN OYUNCULARIMIZ;

İNANÇ ÖMER BENLİOĞLU (CAN)
SEVİNÇ KUMAŞ(ASLI)

MEKAN/CEMO CAFE

(BURAK GÜLÜMSUYU BURDA GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRIR TABİ GÜLÜMSUDA)(GÜLÜMSU Bİ MASAYA OTURUR BEKLERKEN BERKE GELİR)

BERKE:SLM..
GÜLÜMSU:NERD KALDIN YA.
BERKE:GELDİM İŞTE..SEN NEDEN SİNİRLİSİN Kİ.
GÜLÜMSU:O BURDA BURAK BURDA.
BEKE:EE NE OLMUŞ NE GÜZEL İŞTE.
GÜLÜMSU:SEN OLANLARI BİLMİYOSUN TABİ.
BERKE:NE OLDU Kİ.
GÜLÜMSU:BURAK BİRİSİYLE NİŞANLIYMIŞ.O GÜN BANKADAYKEN KIZ KARŞIMIZA ÇIKTI BURAĞA SARILDI FİLAN.
BERKE:EEE BURAK NE YAPTI.
GÜLÜMSU:NE YAPACAK HEMEN İNKAR ETTİ TABİ.
BERKE:HMM.. BOŞVER YA BURAK SANA GÖRE DEĞİLDİ ZATEN.
GÜLÜÜMSU:İLK DEFA BİRİSİNİ SEVMİŞTİM.

(BURAK BERKEYİ GÖRÜNCE ÇOK SİNİRLENMİŞTİR.)

BURAK:GARSONUN KULAGINA:BİZİM ŞARKIMIZI AÇARMISIN.
GARSON:TABİ.

YUSUF GÜNEY |AŞKA İNAT|
ŞARKISI ÇALMAYA BAŞLAR BAŞLAMAZ GÜLÜMSU BAĞIRIR.

GÜLÜMSU:ŞU ŞARIYI KAPATIRMISINIZ LÜTFEN.
GARSON:MAALESEF BİTMEDEN YENİSİNİ AÇAMAM.
GÜLĞMSU:ALLAH KAHRETSİN YA.
BERKE:SAKİN OL İSTERSEN ÇIKALIM.
GÜLÜMSU:İYİ OLUR.

(GÜLÜMSU VE BERKE ÇIKARLAR.)

(BERKEDE EVE GİDER.)

MEKAN/BURAK EV

BURAK:BEN GELDİM ANNE.
ŞERMİN:HOŞGELDİN OĞLUM.
BURAK:CAN DAN HABER VAR MI?
ŞERMİN:YOK OĞLUM.
ŞERMİN:O DEĞİLDE BEN SANA BİŞEY SÖYLEYECEM.
BURAK:SÖYLE ANNE.
ŞERMİN:FİLİZ GELDİ BURAYA.
BURAK:NEE FİLİZ Mİ.
ŞERMİN:EVET.
BURAK:NE DEDİ PEKİ.
ŞERMİN:DEHDİT ETTİ EĞER BURAĞI BENİMLE EVLENMEYE İKNA EDEMESSEN ÇOK KÖTÜ ŞEYLER OLUR DEDİ.BURAĞADA SAKIN SÖYLEME DEDİ.
BURAK:NE BÖYLE BİŞEYİ NASIL YAPAR.
ŞERMİN:NAPICAN PEKİ
BURAK:TABİKİDE EVLENMİYECEM.

MEKAN/DEPO

FİLİZ:AHMETTT..
AHMET:BUYUR ABLA.
FİLİZ:YARIN İÇİN BOMBALAR HAZIR MI?
AHMET:HAZIR ABLA SON Bİ İŞ KALDI ONU HALLEDİYORLAR.
FİLİZ:İSTANBUL EMNİYET MERKEZİNİN HEMEN YANINDAKİ BANKA KOYACAKSINIZ.
BOMBAYI PATLATIP Bİ KAĞIT YOLLUYACAKSINIZ.
AHMET:TAMA ABLA SEN MERAK ETME.
FİLİZ:GÜZELL HERŞEY YAVAAŞ YAVAŞ OLACAK.

MEKAN/BURAK EEV

(KAPI ÇALAR BURAK KAPIYI AÇAR)

BURAK:AAA HOŞGELDİNİZ.
CAN:HOŞBULDUK.
BURAK:ARKADAŞIM SENİ ÇOK ÖZLEMİŞİM BUYRUN İÇERİ GİRERİM ASLI SENDE HOŞGELDİN.
ASLI:HOŞBULDUK.
BURAK:KIZINIZ NERDE.
CAN:YOLDA GELİYO.
BURAK:AA BEN DOĞDU SANMIŞTIM.
CAN:YOK DAHA VAR.
ASLI:(GÜLER)
ŞERMİN:HOŞGELDİNİZ.
CAN VE ASLI:HOŞBULDUK.

13. BÖLÜM SONU
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: İLK GÖRÜŞTE AŞK   İLK GÖRÜŞTE AŞK - Sayfa 6 EmptyC.tesi Eyl. 15, 2012 3:05 pm

Vaaaay süper ellerine sağlık canım harika bir bölüm.

İLK GÖRÜŞTE AŞK
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6