Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Yaşanmamış Yıllar 2vdjggh
Yaşanmamış Yıllar K1bghf
Yaşanmamış Yıllar Svgcpx

Yaşanmamış Yıllar

+4
_e_s_r_a_
Livâ-ül Hamd
Tuğba
Nazlıcan
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyCuma Haz. 15, 2012 6:49 pm

Yaşanmamış Yıllar 27yzbbl

Onlar 4 kardeşiler. İkisi kız, ikisi erkek...
Bir gece evlerinde sıradan bir gün geçirilerken evlerini basan maskeli adamlar anne ve babalarını kaçırmıştı. Çocuklar saklanarak kurtarmışlardı kendilerini ama herşey daha yeni başlıyordu... Yetimhane yaşamı onlara göre değildi, uyum sağlıyamıyorlardı. 1 sene sonra gelen bir karı koca onların hayatlarını değiştirecekti. Ailenin çocuğu olmuyor 2 erkek çocuk evlat edinmek istiyorlardı. Arda ile Anıl'ı seçmişlerdi, onlar birbirlerinden ayrılmak istemiyorlardı ama ailenin umrunda bile değildir bu... 2 kız tek başlarına kalmışlardı koskoca yurtta... O günden sonra bir daha görememişlerdi kardeşler birbirlerini. 15 sene sonra büyük kız Leyla okulunu bitirmiş ve doktor olmuştu, küçük kız Ceylan ise Hukuk Fakültesinde okuyordu son senesiydi Avukat olacaktı. Arda 4 kardeşin en büyüğü oldukça zengin bir iş adamıydı, evlat edinen aile oldukça zengindi vasiyetleride işlerin başına büyük oğlunun geçmesiydi. Anıl kardeşlerin en küçüğü biraz asi, biraz sakin duruma göre birden parlayabilen değişik bir çocuktu. Bu huyu yüzünden 1 sene lisede kalmış şimdi lise sona gidiyordu.
4 Kardeş 18,23,25 ve 33 yaşlarında 4 kardeş, ayrı ayrı 2 hayat ve geçen 15 yıl... Bulabilecekler mi birbirlerini? bulsalar bile herşey eskisi gibi olabilecekmi..?

KAHRAMANLAR;
Ozan Çobanoğlu:Arda KONAK (ÖZTOPRAK)
Kübra:Leyla ÖZTOPRAK
Nazlı:Ceylan ÖZTOPRAK
Anıl Çelik:Anıl KONAK (ÖZTOPRAK)
Mehmet Korhan Fırat:Umut MERTOĞLU
Müjgan Gönül:Sevdem Öykü YURDANUR
Yunus Emre Yıldırımer:Osman

Yazan+Yöneten: kubraesra, Nazlı

En son Nazlı tarafından Salı Tem. 10, 2012 8:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 12:18 pm

"Yaşanmamış Yıllar" bir kere konusunu çok beğendim içerisindeki kullanan bir alt başlıkta muhteşem "Hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak..."
Devamı gelmeli bence.Böyle güzel kalemden dökülen yazılar yazmayı bırakmamalı ..
Ellerinize yüreğinize ve en önemlisi kaleminize sağlık...
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 1:53 pm

devamını yazacağz inşallah dizi şeklinde Kübra abla bi gelsin hele beğenmenede çok sevindim ayrıca Smile
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 5:48 pm

Kübra ve Nazlı süper olmuş ellerinize, emeklerinize, yüreklerinize sağlık canım. canım Senaryonun adı çekiyor insanı kız bence siz senarist olun. good
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 6:57 pm

Tuğba demiş ki:
"Yaşanmamış Yıllar" bir kere konusunu çok beğendim içerisindeki kullanan bir alt başlıkta muhteşem "Hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak..."
Devamı gelmeli bence.Böyle güzel kalemden dökülen yazılar yazmayı bırakmamalı ..
Ellerinize yüreğinize ve en önemlisi kaleminize sağlık...

kesinlikle devamı gelmeli hem başlığı hemde konusu muhteşem ellerinize sağlık kızlar
http://mujgangonul.niceboard.net
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:04 pm

teşekkürler bakalım bi aksilik olmazsa başlıyacağız yazmaya tabi bazen saçmalayadabiliriz siz onlara aldırmazsınız Very Happy
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:07 pm

Nazlı demiş ki:
teşekkürler bakalım bi aksilik olmazsa başlıyacağız yazmaya tabi bazen saçmalayadabiliriz siz onlara aldırmazsınız Very Happy

Very Happy:D:D
http://mujgangonul.niceboard.net
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptySalı Haz. 19, 2012 8:39 pm

1.Bölüm

Okula diye çıkmıştı evden ama deniz kenarında öylece oturuyor boş boş denize bakıyordu. Bir çocuk yaklaştı yanına simit satıyordu.
Simitçi Çocuk: (Ceylan'a yaklaşarak) Simit alırmısın abla?
Ceylan: ..... ( hiçbirşey demeden parayı uzatıp simidi alır.)
Simitçi Çocuk: (Gülümser) Sağol abla..
Ceylan: ..........
(Kalka eve doğru yola koyulur. Eve Gelir kapıyı çalar.)
Leyla: Hoşgeldin
Ceylan: Hoşbulduk. Ben odaya çıkı...
Leyla: Biliyorum odaya çıkıyorsun yemeğede inmiceksin. Artık ezberledim
(Ceylan çıkar yuları)
Leyla: (Kendi kendine söylenir biraz)
(ve yine kapı çalar)
Leyla: kim ki şimdi bu. Geldimmmm.. (kapıyı açar.)
Leyla: Aaaa senmiydin
Osman: İstemiyorsan gideyim.
Leyla: Yok öyle demek istemedim. (içeri geçerler) Ya ceylan..
Osman:Yine ne oldu
Leyla:Yok , Birşey olmadı hep aynı şeyler Ceylan hep aynı hiç değişmedi 15 sene oldu ama hep aynı hep o gece benimde aklımdan çıkmıyor ama Ceylan çok değişti önceden çok neşeli heyecanlı biriydi okula seve seve giderdi azmliydi tabi bu 8 yaşından önceydi Sad Bir daha eskisi gibi olamıyacağız dahada kötü olacak herşey abimi, kardeşimi bir daha asla bulamıycaz.. Sad Sad
Osman: Böyle düşünme bulacağız ikisinide, eskisi gibi olacaksınız... bizdem- mutlu olacağız.
Leyla: İnşallah ama o, onlar bunu istemiyor galiba bizi arıyor olsaydı şimdiye bulurdu Arda istese bulurdu....
(Ceylan konuşuanların çoğunu duymuştur. Aşağı iner.)
Ceylan: (Ağlayarak) Evet bulurdu ama bulmadı hiçbir zaman bulmayacakta. Biz böyle yaşamaya devam edeceğiz.Hiç bir zaman eskiye dönemeyeceğiz hiçbir zaman.. (der ve koşarak evden çıkar.)
Leyla:Ceylan dur, ceylannn
Osman:Dur leyla biraz yalnız kalsın bırak...

(DİĞER TARAF)
(Arda şirkette dosyalarla buğuşuyordur. Anıl gelir.)

Anıl:Abi ben geldim
Arda: (Kafasını kaldırmadan) Hoşgeldin şuan çok meşgulüm sen biraz otur.
Anıl: Tamam. (oturur)
(Biraz zaman sonra)
Arda: hıh evet bitti işim ee ne yapıyoruz şimdi
Anıl : Bilmem
Arda:Çıkıp biraz dolaşalım sonrada bir yemek yeriz.
Anıl:Abi. ablamlar , onları aramaktan neden vazgeçtin?Bıkmadan usanmadan hergün arıyordum peki şimdi neden?
Arda:Bilmiyorum Anıl, bilmiyorum o kadar zaman aradık artık ümidim kalmadı yaşıorlarmı onu bile bilmiyoruz..
Anıl: Hadi gidelim
(Sahilde dolaşırlar sonra akşam yemeği yerler.)
Anıl:Abi araba burada kalsın yürüyelim biraz..
Arda:Tamam öyle yapalım( der arabanın kapısını örter.)
(Sokaklarda yürürler, ceylanda sokaklarda yürüyordur. Durumum pek iyi değildir yorgun düşmüştür.Aynı yerde yürüyorlardır karşılarından gelir ceylan.)
Ceylan: (nefes almaya çalışıyordur .(zaten astım hastasıdır. )
Anıl: Eeeee abi ne yapacaz aramaya devam edeceğiz değilmi
Arda: Bilmi.... (derken Ceylan yere yığılır kalır.)
Anıl:Abi abi kız bayıldı galiba (yanına yaklaşırlar)
Arda:Anıl koş arabayı getir.
(Anıl arabaya koşar. Arda öylece kalır orada.)

KISA OLDU AMA BUNDAN SONRA DAHA UZUNLARIDA OLUR İNŞALLAH Smile
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptySalı Haz. 19, 2012 9:52 pm

Çok iyi olmuş çok beğendim sabırsızlıkla bekleyeceğim.Ellerine, emeklerine, düşüncene sağlık Nazlı tebrik ederim. good Sen senarist olmalısın bu işten iyi anlıyorsun. good
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 2:06 am

teşekkür ederim... diğer bölüm yakında burada olacak onuda kübra abla ekler artık bi o bi ben Smile
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 5:53 pm

Haklısın birtanem bende yazma yeteneği yok ama oynama yeteneği var.Siz rolü ve repliği verin ben elimden geldiğince oynarım. Yaşanmamış Yıllar 394840 kahkaha Bu başlığa Kübra'cıktan da aktiflik bekliyouz.Huhuuuu! Kübraaaaa!!! destek tbsm
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 5:57 pm

bugün içinde geliyor inşallah yeni bölümümüz..
kubraesra
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kubraesra

Mesaj Sayısı : 1127 Rep Gücü : 1326 Başarı Sistemi : 88 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/07/09 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93 Nerden : tek türkiyeden

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 6:51 pm

2.Bölüm

Mekan\ Hastane
Osman ve Leyla nöbet için hastanededirler....
Leyla hastanede elinde telefon hızlı adımlarla ilerlemektedir.Osmanın oadasına girer.
Osman:Hoş geldin canım noldu niye bu kadar telaşlısın
Leyla:Ceylana ulaşamıyorum.Açmıyor telefonunu...Hay Allah bu kız hiç böyle yapmazdı...Korkuyorum Osman.Onuda kaybetmekten korkuyorum.Ya başına birşey geldiyse...
Osman:Tamam canım sakin ol... Lütfen sakin ol.
Leyla Ceylanı hala çaldırmaktadır.

Mekan\Araba'nın içi

Anıl:Abi hadi acele et...Hanımefendi kendinize gelin.Nerde bu telefon...Abi hadi...
Arda:Tamam oğlum sakin ol geldik...
(Arda arabadan iner hemen bir hemşire çağrıp sedye ister.O sırada Anıl Ceylan'ı arabadan çıkartır ve sedyeye yatırırlar.)
Hemşire:Neyi var noldu.
Anıl:Bilmiyoruz birden bayıldı.

(Tam o anda Leyla ile Osman odadan çıkar ve Ceylanı sedyede görür.)

Leyla:Kardeşim noldu...Çabuk çabuk içeri alın.Allah'ım yardım et.

(Ceylan'ı içeri alır ve müdahale ederler.Osmanın gözü Arda ve Anıl'a takılmıştır.Yanlarına yaklaşarak;
Osman:Siz mi getirdiniz.
Arda:Evet...Gözümüzün önünde birden bayıldı.Hayırdır neyi varmış Doktor Bey?
Osman:Kendisi astım hastası...Tam zamanında hastanemize getirdiniz.Çok teşekkür ederiz.
Arda:Estafurullah...
(O sırada Leyla odadan çıkar.)
Arda ve Anıl'a bakarak birazda gözleri yaşlı bir halde...
Leyla:Sizlere ne kadar teşekkür etsem az.Allah sizden razı olsun.
Arda ve Anıl:( mahçup bir şekilde) Ne demek...Bu bizim insanlık görevimiz.
(Arda'nın telefonu çalar.)
Arda:Efendim...
Sekreter Kız:Efendim 3 gün sonraki iş seyehatiniz için Antalya'ya saat 13:30 'a biletiniz alınmıştır.
Arda:Tamam Tuğba teşekkürler.
Anıl:İş mi?
Arda:Evet ... gidelim istersen.
Anıl:Olur Abi...
Leyla:Gidiyor musunuz?
Arda:Gdelim biz.
Leyla:Tanıştığıma memnun oldum.Tekrar tekrar teşekkür ederim.
Arda ve Anıl:Bizde memnun olduk...(Hastaneden ayrılırlar.)

Mekan\Ceyla'nın yattığı oda...
Leyla odaya girer...
Leyla:Ah deli kız...Çok üzdün beni.Ya bir şey olsaydı sana beni böyle bi çare bırakmaya hakkın yok.
(Ceylan gözlerini açar)
Ceylan:Nerdeyim ben...Noldu bana...Abla... ne işim var benim burda.
Leyla:Tamam tatlım...Korkma ufak bir baygınlık geçirdin.

3 Gün Sonra\Mekan\Antalya Havaalanı

Arda uçaktan inmiş valiziyle havaalannında yürümektedir.İş görüşmesi için gideceği yere 1 gün önceden gitmiş Antalya'nın tadını çıkarmak istemiştir.
Havaalanı dışına çıkar...
Antalya İTT durağına bir otobüs yanaşır.Öykü koşarak otobüse yetişmeye çalışırken valizinin tekeri kırılır.O sırada Arda Öykünün valizini tutar ve otobüse biner.
Öykü tam teşekkür edecekken Arda otobüsün içinde ilerlemektedir.
Otobüs son durağa gelmiştir.Arda iner.Akabinde Öykü'de...
Öykü:Beyfendi...Beyfendi...diye seslenmeye başlar Ardanın arkasından.
Arda:Buyrun ne istemiştiniz.
Öykü:Şey...Ben...Teşekkür edecektim.
Arda:Teşekküre lüzum yok.Bi dahakine daha dikkatli olun derim.Her zaman ben olmaya bilirim yanınızda.(Arkasını döner ve gider.)
Öykü (sinirlenmiş ve ardından) Zübbe ...İnşAllah seninde tekerin kırılır... (diye hayıflanır.)
(Arda Islık çala çala Antalya sokaklarında ilerlemektedir ki o sırada valizinin tekeri kırılır. Smile Smile Smile...)

........................2.BÖLÜM SONU...........................
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPerş. Haz. 21, 2012 2:58 pm

eeee hiç yorum yokmu?
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPaz Haz. 24, 2012 5:21 pm

Olmaz mı Nazlı'm? tbsm Özellikle son üç cümle beni çok güldürdü.Allah'da seni güldürsün Nazlı'm. kahkaha Okurken öyle sürükleyici ki içimden dedim "Leyla, Anıl ve Arda acaba birbirlerini görünce birşey hissedecekler mi?" Ama olmadı üçüncü bölümü sabırsızlıkla bekliyorum kızlar haberiniz olsun.Kübra'm, Nazlı'm ellerinize, yüreklerinize sağlık canlarım. canım öpmek
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPaz Haz. 24, 2012 11:33 pm

süper olmuş bayıldm devamını beklerim(z)
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 6:44 am

teşekkürler yorumlar için biraz daha yorum gelsin ekleyeceğiz 3. bölümü =)
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 7:30 am

♥ 3.BÖLÜM ♥

Yer\Antalya-Manavgat-Güzelyalı Köyü.......Mekan\Öykü/nün Babannesinin evi
Öykü(Kapıyı aralamış bir şekilde):Babanne ben geldimmm...
Emine Babanne:Öykümmm yavrummm.(Sarılırlar.Kıvrak bir hareketle Emine Hanım Öyküyü koltuğa otutturur.)
Emine Hanım:Eee ne zamana kadar burdasın bakayım.Hay.Allah karnın aç mı? Hiç sormuyorum.Eee yaşlılık işte..
Öykü:Yok babannnem aç değilim zahmet etme.2 gün daha buradayım.Patron bukadarına izin verdi.Bende fırsatını bulup hemen babannemin yanına koştum:)
Emine Hanım:Oyy yavrummm

Yer\Antalya Merkez - Latanya City Hotel Mekan:Otel Resepsıyonu

Resepsiyonist:Buyrun Efendim Hoş geldiniz.
Arda:Hoş bulduk Arda KONAK adına oda ayırttırmıştım.
Resepsiyonist:Bir saniye efendim bakayım.Tamam efendim buyrun 3. kat 82.oda efendim.
Arda:Teşekkürler...

(Arda odasına girer ve yatağa kendini atar...)

Arda:Ohh be ne gündü.Eeee Arda efendi o kadar böbürlenirsen aynısı senin başına gelir.Beddua mı etti acaba...Amannn neyse of of of çok yorulmuşum...Kız ne yaptı acaba...Hadi ben erkek halimle taşıdım...Of boşver be Arda sanane oğlum...Zaten çirkef bişeydi.Taşımıştır o çingene.

Mekan/Hastahane

(Osman ceylanın odasına girer. Leylada ordadır.)
Osman:Hadi bakalım Ceylan hanım çıkma vaktiniz geldi.
Leyla:Çıkarıyormuyuz?
Osman:Eee çok bile kaldı. Smile
Ceylan: Bencede artık gidelim evet ben çok sıkıldım burada..
Leyla: Tamam o zaman hadi bakalım ..

(Hazırlanırlar ve çıkarlar hastaneden. Leyla ile Ceylan eve gelir osman hastanede kalır.)

Mekan/Ev

Leyla: Hadi bakalım dinlen biraz
Ceylan:Abla zaten hastanede yeteri kadar dinlendim.İyiyim yok bişeyim benim.
Leyla: Ceylan yatılıp dinlenilecek
Ceylan: off iyi ya
Leyla: Ablaya oflanmaz hadi yat bakalım ben hastaneye geri gdönüyorum iyi dinlen..

2 GÜN SONRA

(Arda İstanbul'a dönmüştür tabi izni biten Öykü'de)

(Arda eve gelir)

Arda:Anıl nerdesin ben geldim. (hiçmetçiye) anıl nerde hatice?
HaticeVery Happyışarda Arda bey havuz kenarında oturuyor.
Arda: (Anıl'ın yanına gider.) Ben geldim Anıl dünyadan haberin yok
Anıl: Haa hoşgeldin abi nasıl geçti?
Arda: Hoşbulduk.. nasıl olsun ya ... Anlaşamadık Very Happy
Anıl: Aman boşver.. sağlık olsun Smile
Arda: Hep uğursuz kız yüzünden oldu ama neyse
Anıl: Hangi kız ya? ne diyon sen
Arda: boşver ya Sinir bozucu biri işte.
Anıl: iyi hadi öyle olsun.Abi ya benim aklıma bişi takıldı hani sen gitmeden önce hastaneye bi kız götürmüştük ya ona bi baksana durumu ne oldu merak ettim.
Arda: İyidir ya yoktur birşeyi.
Anıl:Abi ya bi baksan nolacak sanki
Arda:Tamam tamam gidiyorum zaten bi şirkete uğrayacaktım oradanda şirkete geçerim
Anıl:Tamam.
(Arda gider.)

Yer/İstanbul---Mekan/Öykü'nün çalıştığı Restorant

Patron:Öykü nerdesin çabuk olsun müşteriler bekliyor
Öykü:Tamam geliyorum. (derken tabaklar yere düşer.Öykünün eli kesilir.)
Patron: (öykünün yanına gider.)Ah öykü ndir bu senin sakarlığın. Çok acıyormu canın
Öykü: (Ağlamaklı) evet çok acıyor derin kesildi heralde.
Patron: Ahmet'ide al yanına hemen hastaneye gidin.
Ahmet: (orada çalışan garson) Tamam patron
Öykü: Ama müşteriler nolacak?
Patron: Ben hallederim siz gidin hadi.

(Giderler)

Mekan/Hastane
(Arda gelir ve getirdiği kıza yani ceylana bakan doktoru arar.danışmaya sorar.Danışma Osmanı gösterir.)

Arda: Doktor bey. Merhaba beni tanıdınızmı?
Osman: Ha siz Ceylan'ı hastaneye getirmiştiniz..
Arda: Ceyanmı 98 (biraz şaşkınlıktan sonra;) ha evet ben durumunu merak etmiştim Antalyadaydım o yüzden gelemedim. İyi durumu değilmi
Osman: Çok sağolun durumu iyi zamanında getirmişsiniz
Arda: Ne demek görevimiz iyi olmasına sevindim..

(konuşurlarken Leyla gelir)

Osman:hıı gel canım
Leyla: Aaa merhaba siz ceylanı getirmiştiniz dimi. çok teşekkür ederiz.
Arda: Önemli değil.
Osman: Bu arada ben osman bu da nişanlım le...

(derken öykü hastanenin kapından koşarak girer.)

Öykü: Kimse yokmu biri yardım etsin...
Osman: Noldu neyin var ?
Öykü:Elimi kestim çok derin kesmişim galiba canım çok yanıyor..
Osman: Tamam sakin ol bakarız şimdi.
Arda: (Öykü'ye bakar.) hıh bi sen eksiktin nerden çıktı şimdi bu kız..

........3.BÖLÜMÜN SONU.........

(Diğer bölümler bol yorum olunca eklenecektir...)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 9:46 am

3. bölüme ilk yorum benden gelsin o zaman:))))
bir kere şunu belirtmeden geçemiyecem ..dizinin çekildiği yerler mükemmel gerek Antalya-Manavgat-Güzelyalı Köyü olsun gerek istanbulun herhangi bir semti olsun ..(neresi olursa olsun hiç farketmez )istanbulun adı yeter çünküü;))) ..
bunlar çok güzel ve gözümden kaçmayan şeyler:)))
herzaman dizinin çekildiği yer önemlidir..(bana göre) ama zaten ki öyledir...herkese göre....
bunlar küçük ayrıntılar gibi gidebilir size belki ama o bölgenin izleyicisini toplamak içinde baya baya büyük ayrıntılardır...bu yüzden herzaman dizilerde büyük şehirler tercih edilmesine dikkat edilmelidir...
ki sizinde buna dikkat ettiğinizi gördüm belki tesadüfen olmuştur hiç bilemem ama olsun genede hoş güzel ve mantıklı olmuş...
bu yüzden sizi tebrik ederim...

ondan sonra bölümlere yorumların gelmemesinden şikayetçi olup yakınan senarist "nazlı" Smile)))
ilk projen olduğu belli bir kere:))) yoksa büyük senaristler bilirler ki ilk bölümlerde reytingin herzaman düşük olduğunu:)))
o yüzden o diziye izleyicileri alıştırmak için bir bölümü on defa yayınlatıp izletirler ..tutana kadar neler neler (sağlam) reklamlar yaparlar:))) daha yeni yeni azıcık dizi tutmaya başlar ..zaten ondan sonrasındada devamı gelir..;))
yani demem o kiiiii daha çok yeni bir dizi
yok "biraz daha yorum gelsin ekleyeceğiz 3. bölümü" yok "(Diğer bölümler bol yorum olunca eklenecektir...)" küçük notlu tehtitler falanlar filanlar
bir daha görmeyeyim:)))))
daha pes etmek yok yolun başındasınız;)))
ona göre;))))
kafamın tasını arttırtmayın:))))))))))))))))
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 12:41 pm

Çok iyi yazılmış çok beğendim.Ellerine, emeklerine sağlık Nazlı'm. good Bakın yazıyorum Arda ile Öykü zamanla birbilerini sevmezlerse benim de adım Kübra değil. kahkaha Kaba adam bir erkek hiç bir zaman bir kadına öyle davranmamalı.Uğursuzmuş sensin uğursuz kendini beğenmiş hıh. hıh
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 6:19 pm

öncelikle beğenilmesi çok güzel bir haber Smile sonracıma tehtit değilde ufak bi not belirtmek için yani elimden gelse tekara tekrar yayınlarımda öyle bir şansım yok hysterical Very Happy elbette ilk projem yani öyle denebilir bişi daha yazmıştımda o çok saçmaydı Very Happy bi ara Kübra ablayla konuştuk erkenmi bitirsek falan diye Very Happy buda fazla erken olurdu tabi Smile çekildiği yerlere gelince zaten İstanbul olur genelde İstanbulsuz olur mu hiç. Antalya gelince o kısmı Kübra abla yazdı aklına gelmiş heralde ama süper olmuş. Libâ-ul Hamd abla Ardaile Öykünün birbirini sevmeleri zaten ortada atışmalar nefret etmeler falan anlaşılıyor Smile ama nasıl olacak orasını bende bilemiycem Very Happy

hysterical hysterical hysterical
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 7:59 pm

çok güzel gidiyo tebrikler NAZLI VE KÜBRAESRA

ama umut kim??
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 8:14 pm

mimika demiş ki:
çok güzel gidiyo tebrikler NAZLI VE KÜBRAESRA

ama umut kim??

Umut karşı komşunun asker oğlu Smile
mimika
Üye
Üye
mimika

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 8:20 pm

hmm saol
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yaşanmamış Yıllar Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar EmptyPtsi Haz. 25, 2012 8:22 pm

rica ederim tabi daha başındayız ileride çözersiniz herkesi =)

Yaşanmamış Yıllar
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-