Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..
Müjgan Gönül Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müjgan Gönül Fan Sitesi

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 2vdjggh
Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 K1bghf
Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 Svgcpx

Yaşanmamış Yıllar

+4
_e_s_r_a_
Livâ-ül Hamd
Tuğba
Nazlıcan
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 10, 2012 7:36 pm

bu bölüm çokk güldüm özelliklede ardaya anıla ne diyo öle patavatsız çok komkti inşallah 8. bölüm geç kalmaz ..
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör
Livâ-ül Hamd

Mesaj Sayısı : 1165 Rep Gücü : 1228 Başarı Sistemi : 7 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 07/09/10 Lakap : Livâ-ül Hamd Zodyak : Oğlak çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 18/01/90 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Öğrenci Yorum : MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 10, 2012 8:23 pm

Bense akisne gözlerim doldu bohu Askerimizin şehadet getirdiği anlarda benim gözlerim şelâle gibi olur mükemmel olmuş ellerine, emeklerine sağlık canım.Çok gerçekçi bravo. good Sad
mimika
Üye
Üye
mimika

Mesaj Sayısı : 298 Rep Gücü : 346 Başarı Sistemi : 0 Yaş : 26 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 14/09/11 Lakap : beyza türk Zodyak : Balık çin astrolojisi : Kaplan Doğum tarihi : 10/03/98 Nerden : konya İş/Hobiler : kitap okumak Yorum : MÜJGAN GÖNÜL <3 OZAN ÇOBANOĞLU & BeyzA TÜRK

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 2:43 pm

ben zaten o kıtlardan önceki konuşulanlara gülmüştüm yoksa ...
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 13, 2012 4:59 pm

8. bölüm offff çok heyecanla bekliyom valla Very Happy
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 13, 2012 6:40 pm

8.BÖLÜM

KONUK OYUNCU; AHMET KURAL (Yusuf Bera YURDANUR) (Sevdem Öykü'nün Şehit olan abisi. Okulu bitirdikten sonra askere gitmiş ve şehit olmuş.)

Mekan/Ceylan’ın odası

Radyo Anonsu: Son Dakika...Genel Kurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Çok saıda terörst gruplarınca Hakkari/Yüksekova-Dağlıca bölgesi Yeşiltaş Karakolu’na saldırı düzenlenmış olduğu.Çoğu askerımızın yaralı 6 Askerımızın Şehıt olduğu bildirildi.Tabı yaralı askerlerimizin durumunu tam olarak bılmedığımızden şehıt sayısının artacağı söylenıyor.

(Ceylan duyar duymaz donup kalmıştır.Dışardan gelen bır kadın çığlığı Ceylan’ın kendine gelmesine yetmıştir.)

Ceylan: hacer teyzee... koşarak aşağı ıner.
Leyla:Ceylan noldu.
Ceylan:Abla abla koş Hacer teyzeye birşey oldu sanırım.Çabuk ol.
Leyla:Tamam canım sen git ben malzemelerimi alıp geıiyorum.
Ceylan:Tamam.

Mekan/Umut’un Evı

Ceylan:Hacer teyze sakın ol gözünü seveyım.
Hacer teyze:Ahhhh Umut’ummm yavrummmm...Ceylan ıçım yanıyor kızımm..
Leyla:Hacer teyze sakın olmalısın.Bak daa ısımler bellı olmamış belkı yaralıdır.Belkı hiç bır şey olmamıştır.
Hacer teyze:Ah Leylam yavrum hadı Umudum değıl ya öbürlerı onlarda başka anaların umudu değıl mı yavrum...

(Leyla sakınleştırıcı ığne yapmıştır Hacer teyzeye...)

Ceylan:Abla ya Umutsa
Leyla:Şıtt getırme oyle şeyler aklına. (Ikısı bırbırılerıne sarılır ağlarlar.)

Mekan/Hakkari Devlet Hastanesi
Sabah saat:7:30

(Hastanede herkes telaşlı bır şekılde koşuşturmaktadır.Beyaz önlükler yeşıl kamufılajlar adeta brı resım çızıyor.Yeşılın üstünde kırmızı bır noktaya odaklanıyordu.
Ard arda ambulanslar gelıyor ıçınden yaralı askerler ındırılıyordu.Hastanenın önü ınca ınç dolu.Haber ajansları olayı duyar duymaz damlamıştı hastaneye...Görüntü almaya çalışıyorlar aralarında konuşuyorlar.Bazıları bayan muhabırın gördüğü bu manzara karşısında gözyaşlarını tutamamış onu tesellı etmeye çalışıyorlar.Ama kendılerınınde üzgün oldukları bellı oluyordu.)

Saat:11:00

Mekan/Umut’un Evı

(Ceylan ıle Leyla gelecek bır haber beklıyorlar tv’nın karşısında.
Ve...Son dakıka...Yaralı Askerlerımızden bırını daha kurtaramadık.Şehıt sayımız 7 ye yükseldı.)

Ceylan:Yeter artık verın şu ısımlerı...dıye bağırır.
Leyla:Şıttt sus...

(Son dakıka....Başbakanımız Canlı Yayında...Basın açıklaması yapıyor.
Leyla’nın telefonu çalar.Arayan Osman’dır.)

Leyla:Efendım Osman
Osman:Leyla neden gelmedin. Dilekceni verecektin.
Leyla:Osman... Hacer Teyzen’ın oğlu...Şehıt olmuş olabılır.
Osman:Ne...Bugunkı haberler...O orda mı askerlık yapıyordu.
Leyla:Evet...
Osman:Tamam canım benım bır amelıyatım var 5 dk sonra benı haberdar et olur mu?
Leyla:Tamam canım.
Leyla:Hala bırşey yok mu.
Ceylan:Yok Başbakan konuşuyor.Partı lıderlerı kınama mesajları yolluyor.Ama ısımler hala acıklanmıyor.

Saat:12:00
Şehıt Isımlerımızı sırasıyla şoyle...herkes heycanlanmış beklemektedır.

Baş Çvş. Mustafa Akbulut –Denizli
Er Hasan Çomak- Artvın
Er Alper Kumru – Çankırı
Er Sedat Öztürk-Konya
Er Ali Karalı-Sıırt
Er Cevat Keleş-Istanbul
Er Kahraman Bozkurt-Adana

(Hiç kimsenin ağzını bıçak açmaz. Sevinmek...Sevinemıiyorlardı.Üzgünlerdı.Hemde çok.Hangı ananın yüreğı yanmıştı.Hangı ocağa ateş düşmüştü.Hacer Teyze ağlıyordu.Herkesın yuzunde bır damla yaş muhakak vardı.
Bu sessızlığı telefonun çalışı bozdu.Bıran gözler ev telefonuna çevrıldı.Hacer Teyze kalktı teefonu açtı.)

Hacer Teyze:Efendım.
Üst.Teğmen Gökhan Eren:Ben Üst.Teğmen Gökhan Eren. Hacer Mertoğlu’yla mı görüşüyorum.
Hacer Teyze:Evet yavrum, benım.
Üst.Teğmen Gökhan Eren:Er Umut Mertoğlu’nun komutanıyım teyzecığım.Oğlunuz ıyı merak etmeyın Üzülmeyın.
Hacer Teyze:Allah razı olsun evladım.Nıce kuzular gıttı nasıl üzülmeyeyım.Allah bıze bu acıyı yaşatanlardan sorsun.
Üst.Teğmen Gökhan Eren:Amın.Bız kardeşlerımızın kanını yerde koymuycağız Allah’ın ıznıyle teyzem.Sen yeterkı bızlerden dualarını eksık etme.
Hacer Teyze: Allah sızerı korusun evladım.
Üst.Teğmen Gökhan: Sağolasın teyzem.Oğlunu vereyım konuş.Ellerınden operım.
Umut:Anne...(Üzgün bır ses tonuyla)
Hacer Teyze:Oğlum...Nasılsın evladım.
Umut:Ben ıyıyım...Arkadaşlarım...(der ve ağlar.Annesıne bellı etmemeye çalışır.)
Hacer Teyze: (Oğlunun sesını ılk defa böyle duymuştur.Ağladığını anlamış.Gözlerınden yaşlar süzülmüş oda bellı etmemeye çalışır.) hadı oğlum kapat telefonu dınlen sen. (der.Sankı oğlunuda kendısınıde bu durumdan kurtarmak ıçın.)
Umut: Hoşça kal anne.

(Hacer Teyze telefonu kapatır.)

Ceylan:Nasılmış.Iyı mı?
Hacer Teyze:Iyı ıyı de sesı başkaydı.Sankı o cıvıl cıvıl konuşan oğlum gıtmış bambaşka bır çocuk konuşuyor gıbıydı.
Leyla:Olayın şokunu atlatamamıştır teyzem.Ondan oyledır.

Mekan/Hakkari Devlet Hastanesi/Umut’un yattığı oda

Üst.Teğmen Gökhan Eren:Umut.Koçum... (der çaresız bır şekılde omzunu okşar.)
Umut:Komutanım...Gıttıler...
Üst.Teğmen Gökhan Eren:Asker bacağın...
Umut:Umut bakar bacağına.Ne önemı varkı komutanım.Keşke bacağım yerıne bütün bedenım gıtseydı.
Üst.Teğmen Gökhan Eren:Asker...Salakça düşünme.Sen askersın.Profösyonel ol.Oğlum bız bunu ılk defa yaşamıyoruz.Sen kendınde olacaksın kı o hainleri güldürmeyelım.

Mekan/Arda’nın Şırketı

(Televızyonu kapatır.Televızyondakı şehıt haberlerı onunda morelını bozmuştur.)

Arda:Yazık...7 genç kanatlanıp gıttı. Sad

Mekan/ Öykü’nün Evi

(Öykü hüzünlüdür şehit haberlerinden sonar. Arda’nın gördüğü fotoğrafı eline alıp kendi kendine; )

Öykü: Ah be abi 7 tane daha 20 yaşında gittiler, aynı sen gibi… Sad (Ağlıyordur.) 2 sene oldu ama unutamıyorum be abi daha dün gibi hani hep filimlerde olurdu ya üzülürdük askerler eve gelirlerdi o acı haberi vermek için, birgün bizede geleceğini hiç düşünmemiştim birgün gideceğini hiç düşünmemiştim. Bi sen vardın birde babaannem yalnız bıraktın bizi. Çok zor be abi yalnız kalmak çok zor…

Mekan/ Arda’nın Şirketi

Arda: Of birşeyde yapılmıyorki… Neyse dışarı çıkayım bari..
Arda: (sekretere) ben çıkıyorum.
Sekreter kız: Tamam efendim gelecekmisiniz geri?
Arda: Yok gelmem eve geçerim.
Sekreter kız: Tamam efendim.

(Arda gider. Ayakları onu Öykünün kapısına getirmiştir. Kapıyı çalar. Öykü kapıyı açar.)

Arda: Meraba ben geldim.

(Öykü’nün durumu pek iyi değildir.)

Öykü: Hoşgeldin gelsene içeri.

(içeri girerler. )

Arda: İyimisin sen neyin var?
Öykü: Hiç
Arda: Ne demek hiç söyle noldu?
Öykü: Şehit haberleri 7 tane şehit… Unuttum sanıyordum 2 sene öncesini ama kendimi kandırmışım.
Arda: 2 sene öncesimi noldu 2 sene once?

(Öykü ayağa kalkar abisiyle fotoğrafını eline alır. Arda şaşkındır. Ne olduğunu anlamaya çalışıyordur.)

Öykü: Abim… Abimde askerdi 2 sene once oda Hakkarideydi… Gitti… Al bayrağa sarılı Tabutun içinde geri geldi…
Arda: O abinmiydi… Çok üzüldüm … Başın sağolsun…
Öykü: Evet sağol… bende… bende üzüldüm…
Arda: Adı neydi?
Öykü: Bera… onunda benim gibi 2 adı vardı Yusuf Bera..
Arda: Hımm senindemi 2 adın var biilmiyordum..
Öykü: Evet. Sevdem Öykü.
Arda: Güzelmiş.

(Öykü hafif gülümser.)

Öykü: Neyse noldu hayırdır. Neden geldin
Arda: Hiç öyle bende haberleri izleyince duramadım şirkette... Sen üzülme o bu vatan için şehit olmuş… Emin ol o şuanda çok mutludur. Sende mutlu ol. Smile
Öykü: Haklısın aslında… Ama.. işte ne biliyim öyle…

Mekan/ Hacer Teyzenin evi

(Ceylan pencereden Ardanın arabasını görmüştür. Neden geldi acaba diye düşünürken Hacer teyze fenalaşır yere yığılır.)

Leyla: Hacer teyze iyimisin . ceylannn

(Ceylan koşarak gelir.)

Ceylan: Hacer teyze… noldu abla
Leyla: Fenalaştı hemen ambulans çağır.
Ceylan: Arda abinin arabasını gördüm galiba Öykü ablaya gelmiş. Ambulansın gelmesi uzun surer ona söleyelim.
Leyla: Tamam koş o zaman.

(Ceylan koşarak öykünün evine gider. Telaşlı bir şekilde kapıyı çalar. Öyküyle arda meraklanarak kapuya koşarlar.)

Öykü: Ceylan Noldu
Arda: Noldu iyimisin

(Ceylan nefes nefesedir.)

Ceylan: Hacer… Hacer teyze…

8.Bölüm Sonu
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 13, 2012 11:22 pm

off bu bölüm çok hüzünlü olmuş Sad ayrıca heyecanlı yerinde bitmiş Sad
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 3:44 pm

evt baya hüzünlü olmuş ama güzel olmuş ellerine sağlık nazlı ve kübracım
http://mujgangonul.niceboard.net
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 15, 2012 7:54 pm

çokk güzel gidiyo valla heyecandan patlıcam 9. bölüm gelse bi ;)
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı : 2239 Rep Gücü : 2586 Başarı Sistemi : 82 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:37 pm

sizimi kıracam ekliyorum 9.bölümü
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:41 pm

ekseklikler bittimi nazlıSmile))))))))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

Mesaj Sayısı : 3788 Rep Gücü : 2900 Başarı Sistemi : 123 Yaş : 34 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 13/06/08 Lakap : miss admin :) Zodyak : Aslan çin astrolojisi : Yılan Doğum tarihi : 14/08/89

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:41 pm

bitmiş herhalde Very Happy:D
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 2:42 pm

yok daha bitmedi ama bu bölümden sonra biraz bekleyeceğiz gibi çünkü devamının sadece başı var.
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:11 pm

9.BÖLÜM

Öykü: Ne oldu ceylan söylesene
Ceylan: Hacer teyze fenalaştı hastaneye götürmemiz gerekiyor.
Arda: Tamam hadi gidelim.

(Hacer teyzeyi hastaneye götürürler. Leyla hacer teyzenin yanında gider.)Osman: Noldu Leyla
Leyla: Fenalaştı şehit haberlerinden sonra çok kötü oldu.

(Muayene odasına alırlar. Ceylan ile Arda dışardadır.)

Ceylan: Off inşallah birşey olmaz ya.( Ceylan çok endişelidir.)
Arda: Merak etme o iyi olacak ablanla nişanlısı çok iyi doktorlar.
Ceylan: Umarım Sad (Ceylan biraz kötü olmuştur.)
Arda: Sen iyimisin Hiç iyi görünmüyorsun
Ceylan: iyiyim yok birşey…

(3-4 Saat olmuştur. Hacer Teyze hastanede yatıyordur... Osman hastanededir. Ceylanda eve doğru yola çıkmıştır. Leyla ile Öykü Leyla gilde oturuyorlardır. Hava daha tam kararmamıştır. Ceylan evlerinin bir alt sokağındadır. Yine o adam karşısına çıkar.)

Ceylan: Of yine mi sen ya belamısın sen be bıraksana peşimi. Kimsin sen ya?
Necati: Ben necati ama arkadalar bana neco der sende öyle diyebilirsin canım.
Ceylan: Canın çıksın. ne diycem sana be çekil yolumdan.
Necati: Bak benimle düzgün konuş pişman ederim seni.
Ceylan: Bir çekil ya.

(Necati Ceylanın kolundan tutup çekiştirerek götürmeye çalışır.)

Necati: Yürü gidiyoruz.
Ceylan: Yaa bırak manyakmısın be nereye gidiyoruz…. Öhöhöö (Ceylan fenalaşmaya başlamıştır.)

(Tam o sırada Umut gelir. Adamı kolundan tutar bi tane geçirir. Adam kaçarak gider.)

Necati: Görüşeceğiz senle.

(Necati gözden kaybolur.)

Ceylan: Umut iyimisin.

(Ceylanın durumu da iyi değildir.)

Ceylan: U.. Umut sen nerden çıktın.. (Yarı baygın durumdadır.)
Umut deyneğını alır ve ayağı kalkar.
Umut: Ceylan… neyin var noldu.
Ceylan: (Zar zor konuşur.) As… astım sprey.. öhöhöhööhöhö…
Umut: Tamam. Hemen eve gidiyorum. Lütfen dayan

(Umut Ceylanların eve gider. Acele kapıyı çalar. Kapıyı Leyla açar arkasından Öykü gelir.)

Leyla: (Umut’u görünce şaşırır.Bacağına doğru bakar) Umut sn senin ne işin var burda.
Umut: Ceylan… Ceylan fenalaştı. Krizi tutu galiba.
Leyla&Öykü: Ne..!
Leyla: Ne diyorsun sen umut nerede şimdi?
Umut: Arka sokakta spreyi yokmuş galiba yanında.
Leyla: Hemen, hemen gidelim çabuk.

(Spreyi alırlar ve yanına giderler. Hemen spreyi verirler.)

Leyla: Ceylan beni duyuyormusun.

(Ceylan hafif ayılır gibi olur.)

Ceylan: Abla…
Leyla: Tamam iyi olacaksın. Eve götürmemiz lazım (der.)
Umut: Tamam.

(Eve götütüp yatırırlar.)

Mekan/ Leyla&Ceylan Ev
Leyla: Dinlensin biraz. Noldu umut tetikleyen birşey olmazsa kriz tutmaz.
Umut: Şey. İçeri geçelim anlatayım.

(İçeri salona geçerler.)

Umut: Ben öyle biraz kafamı dağıtmak için dolaşmaya çıkmıştım. Baktım bi adam Ceylanı kolundan tutmuş çekiştirerek götürüyor hemen gidip yardım ettim ama Ceylan kötü duurmdaydı işte.
Leyla: Bi adammı ne istiyorki Ceylandan
Umut: Bilmiyorumki.
Leyla: Neyse uyansın öğreniriz.
Öykü: Yine ucuz kurtulmuş ya sen olmasaydın…
Leyla: Doğru neyse çok sağol.
Umut: Önemli değil.
Leyla: Hı bu arada sen ne zaman geldin?
Umut: Aslında daha yeni geldim… Eve gidemedim bir türlü (hüzünlü ve durgundur.)
Leyla: Anlıyorum… Peki senin bacağın.
Umut: (İçini çeker.) Dünkü çatışmada oldu. Hep böyle kalacakmış. Ama bi küçük umutda varmış düzelmesi için.
Öykü: Ne yani hep aksayarak mı yürüyeceksin… (Leyla öyküye bakar.)
Öykü: Ay pardon kusura bakma…
Leyla: Bu Öykü Bizim üskata sizing eve taşındı.
Umut: Memnun oldum bende Umut.
Öykü: Bende Memnun oldum. Neyse ben kalkıyım.
Leyla: Tamam canım.
Umut: Bende kalkıyım.
Leyla: Umut sen biraz kalsan seninle birşey konuşacağım.
Umut: Tamam peki.
Öykü: Görüşürüz.
Umut&Leyla: Görüşürüz.
(Öykü gider. Leyla ile Umut oturular.)

Leyla: Umut bak eğer istersen sana yardım edebilirim.
Umut: Nasıl? Ne konuda?
Leyla: Bacağın… (derken umut sözünü keser.)
Umut: Yok abla sağol
Leyla: Bi dinle bak böyle bi ameliyatı daha öncede yapmıştım. Bir Polis’ti çatışmada yaralanmıştı.
Umut: Bilmiyorumki abla.
Leyla: Neyse sen düşün bi konuşuruz sonar.
Umut: Tamam abla. Artık ben eve gideyim Anne mi göreyim..
Leyla: Şey… Umut annen hastanede ama merak etme gayet iyi.
Umut: Ne..! noldu anneme
Leyla: Tansiyonu yükselmiş habere dayanamadı tabi.
Umut: Haberemi … İyi değilmi şimdi doğruyu söyle.
Leyla: İyi merak etme bu gecelik hastanede kalacak ama iyi endişelenme.
Umut: O da haklı biz zor dayanıyoruz o nasıl kaldırsın. Çok kötüydü badimide kaybettim, komutanım arkadaşlarım hepsi gitti. Biliyorumusun Alper badim yeni bir tane kızı olmuştu göremedi onu… Sad
Leyla: Sad
Umut: Neyse ben annemin yanına gideyim.
Leyla: Dur beraber gideriz 1 saate bende çıkacağım.
Umut: Tamam.
Leyla: Hı umut bi piknik var yardım pikniği oraya gideceğiz yarın sende gelirmisin hacer teyzeyide götürürüz kafan dağılır hem biraz. Hem Ceylanda yalnız kalmaz orda konuşursunuz falan.
Umut: Bilmemki…….(Biraz durur.) Tamam olur.

(Oturular öyle sohbet ederler. Yarın saat kadar sonra Ceylan uyanır aşağı iner.)

Ceylan: Abla… Noldu ya..
Leyla: Ceylan iyimisin.
Ceylan: İiyiyim aa Umut sen noldu bana ya. Ha o gerizekalı adam.
Leyla: Kimdi o?

(Ceylan olanı biteni anlatır daha öncede karşısına çıktığını falan.)

Leyla: Neden anlatmadın Ceylan ya sana birşey yapsaydı.
Ceylan: Ama birşey olmadı işte iyiyim.
Leyla: Polise şikayet edelim belliki takmış bu adam sana kafayı.. (Ceylan tam ağzını açmış birşey söylüyecekken Leyla; ) hiç itiraz etme Ceylan gidilecek.
Ceylan: Tamam. Hı bu arada Umut sen, sen ne zaman geldin?
Umut: Yeni geldim. Olanları biliyosun zaten… Bende gazi olunca yolladılar işte (Acı bir şekilde güler.)
Ceylan: Şey ben… (biraz susarlar sonra Ceylan.)
Ceylan: Ben teşekkür ederim. Kurtardığın için.
Umut: Önemli değil Smile
Leyla: Hadi biz çıkalım. Hastaneye gidiyoruz sende kapıyı kilitle yat ben bu gece hastanedeyim yarında pikniğe gideceğiz iyi dinlen.
Ceylan: Ama sen?
Leyla: Ben alışığım Ceylan bunu sende biliyorsun. (Leyla ile Umut hastaneye giderler.)

Mekan/ Hastane – Hacer Mertoğlu’nun yattığı oda

(Hacer teyze Osmanla konuşuyordur o sırada umutla leyla gelir.)

Umut: Anne iyimisin
Hacer teyze: Oğlum Umuttt. (sarılırlar. Leyla ile osman odadan çıkarlar)
Hacer teyze: Oğlum bacağın, bacağına noldu.
Umut: Önemli değil. Çatışmada oldu.

(Hacer teyze sağlar sarılırlar.
……ve sabah olur. Pinik vakti gelmiştir. Herkes toplanır, piknik alanına gelirler. Hem yeşillikli hemde dağlık bir yerdir. )

Arda: Geldiğiniz için teşekkürler.
Leyla: Ne demek bu fırsatı kaçırırmıyız. Smile
Arda: (Gülümser.) hı bu arada adınız neydi sormak hiç aklıma gelmedi.
Leyla: Leyla, Leyla benim adım…
Arda: (donup kalmıştı. Tesadüflere inanmazdı. Kardeşinin adıda Ceylandı bunlar aradıkları kardeşleri olabilirmiydi.) Leylamı hmm…

(Mangallar kurulur herkes yer içer.Leyla, Umut ve hacer teyzeyle ameliyatı konuşmaktadır.)

Leyla: Ne diyosunuz?
Hacer teyze: ( Oğluna dönerek) Umut oğlum…
Umut: Tamam anne ameliyatı olacağım.

(Gülümserler.)

Umut: Biraz dolaşalımmı.
Leyla: Siz dolaşın ya ben burdayım.
Osman: Valla bende, dokunmayın bana. Smile
Umut: Şey… Ceylan sen?
Ceylan: Tamam olur.
Arda: Bende geliyorum.
Umut: Tamam başka gelen varmı?
Öykü: Bensiz olurmu bende geliyorum.
Anıl: Bize hiç soran yok. Bende geliyorum.

(Gülerler.)

(Dolaşırlar biraz. Çokta yüksek olmayan bir uçurum kenarına gelmişlerdir. Ceylanın bağcıkları açılmıştır ama farkında bile değildir. Öykü ceylana yaklaşır birşey soracakken bağcıklara basar. Ceylan aşağı düşer.)

Ceylan: ahhhhh
Umut: Ceylan, ceylannnn iyimisin.

(Sesleri duyan leyla ile osman gelir koşarak.)

Leyla: Noldu.
Umut: (çok endişelidir.) Ceylan aşağı düştü.
Leyla&Osman: Ne!
Leyla: Nasıl oldu bu
Öykü: Şey ben farketmedim bağcıklarının çözüldüğünü.
Osman: Tamam hemen onu çıkarmalıyız oradan..

(Leyla korkmaktadır.)

Arda: Tamam sakin ol çıkaracağız onu hiçbirşey olamayacak.

(Leyla. Aşağı doğru bakarken ayağı kayar ve oda aşağı düşer.)

Arda&Osman: Leylaaaa…

Osman: Leyla hemen inelim aşağı.

(Aşağı inerler.)

Osman: Leyla iyimisin
Leyla: Aaaa kolum kolum çok kötü. Ceylan ceylan o iyimi.

(Umut. Ceylanın başındadır.)

Umut: Başı kanıyor. Çok kötü kanıyor. Hemen hastaneye götürelim.
Arda: Tamam (Arda kucağına alır. Arabaya binerler. Hastaneye giderler.)

(Umut annesi öykü başka bir arabadadırlar.)

Mekan/ Arabanın içi

Leyla: Daha çabuk lütfen. Ah kolum.
Arda: Tamam, tamam sakin ol.

9.BÖLÜM SONU

En son Nazlı tarafından Salı Tem. 17, 2012 5:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:29 pm

yorumsuz bırakıyorum süper bölümdü inşlllah 10. bölüm yarın eklenir
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

Mesaj Sayısı : 1785 Rep Gücü : 2175 Başarı Sistemi : 200 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 23/10/11 Lakap : ... Nerden : ... İş/Hobiler : ... Yorum : hayat, hayaller, kırıklıklar, umutlar, dünya, aşk, bulantı, ilişkiler, siyaset, sinema, can sıkıntısı...

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 5:20 pm

ekseklikler bitmişSmile)) şaka tabi gidişat güzel kaleminize sağlık ..
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 5:54 pm

sağolun.. Smile yorumlar için.. bakalım biterse ekleriz tabi neden olmasın.
kubraesra
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kubraesra

Mesaj Sayısı : 1127 Rep Gücü : 1326 Başarı Sistemi : 88 Yaş : 31 Cinsiyet : Kadın Kayıt tarihi : 02/07/09 Zodyak : Balık çin astrolojisi : Horoz Doğum tarihi : 10/03/93 Nerden : tek türkiyeden

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 6:13 pm

10.BÖLÜM(SEZON FİNALİ)
Mekan/ Hastane

(Leyla’nın koluna Ceyla nın ise başına bakarlar. Diğerleri dışarda bekliyordur.)

Osman: Biraz incinmiş merak etme bu sarğıyıda çıkarma sende biliyorsun.
Leyla: Ceylan o nasıl
Osman: Merak etme. Iyi o başını çarpmış ondan bayılmış, birkaç çizikten başkada birşey yok.

(dışarı çıkarlar. Yarım saat sonar osman;)

Osman: Ceylan uyandı.

(herkes odaya girer.)

Leyla: Ceylan canım iyimisin
Ceylan: İyiyim ablacım merak etme sen sana noldu.
Leyla: Ayağım kaydı.
Ceylan: İyisin sen değilmi?
Leyla: İyiyim iyiyim yok birşey.

Öykü: (endişeli bir şekilde) İyisin değilmi.
Ceylan: İyiyim merak etme. Yalnız beni öldürmek isitorsan söyle yani. Uçurumdan atmadanda halledebiliriz

(Herkes güler.)

1 HAFTA SONRA

(Leyla Umut’u ameliyat etmiştir. Çok başarılı geçmiştir amleliyat. Taburcu bile olmutur.)
.........................................................................................................................................................
Arda bütün gece düşünmüş durmuştur.Öykü süreklı kafasını meşgul etmektedır.Ve gece br karar verır sabah Öyküyle konuşacaktır.Telefnunu elıne alır.
Arda:Acaba arasam mı?Uyuyordur.Hem arasam ne dıyeceğım.(Anıl kapıdan gırer)
Anıl:Hayırdır ne konuşuyorsun kendı kendıne.
Arda:Hıç ole...
Anıl:Yoksa şu sakar kızı mı düşünüyorsun.
Arda:Şıttt büyüklerınle düzgün konuş noluyor oyle sakar felan.
Anıl:Abı sen bu kıza neden bırşey söyletmıyorsun heee.Ahaaa sevıyon demı kızı seni çapkın çakal senııı...
Arda:Anıll oğlum ben sana ne zaman bu kadar yüz verdımde sen abıyle bu kadar serserı konuşur oldun.
Anıl:Aman abı yaa..Aramızda cıddıyete ne gerek var dök ıçını rahatla aşk doktorun burda senın. 
Arda:Ulan gel lan buraya..(Boğuşurlar.)
(Annelerı kapıdan ıçerı gırer...Anıl koşarak annesının arkasına saklanır.)
Anıl:Anne kurtar benı yoksa bu benı çığ çığ yıyecek.
Arda:Valıdem bırakın şunu döveyım.(Arda hiç bir zaman Tenzıle Hanıma anne dememıştır.Hep valıdem dıye hıtap etmıştır. Bu durum Tenzıle hanımı üzsede oda bu duruma alışmıştır.Çünkü Arda’nın kımseyı kolay kolay benımsemek gıbı bır durumu olmadığını bılır.)
Tenzıle Hanım:Oğlum noluyor neyın kavgası bu
Anıl:Aşık olmuş bızımkı.
Arda:Bak yaa..
Tenzıle Hanım:Oğlum doğrumu bu kımmış bu kız.
Arda:Ya sızde mı valıdem.Yapmayın.
Tenzıle Hanım:Tamam oğlum tamam.Gel senı koca oğlan senı.(Anıl Arda Tenzıle Hanıma sarılırar.)Aaa tamam hadı yemeğe ınelım duygulandırdınız benı.(Tenzıle Hanım aşağı ıner)
Arda:Duygulu bır ses tonuyla.Hep bıze kucak açtı.Onun hakkını nasıl öderız.
Anıl:Öyle...Şıttt şımdı sen yemekte yemezsın
Arda:O nıye lan.
Anıl:Bılmem hanı aşık olanlar iştahtan felan kesılırmış.Sendede vardır bole şeyler.
Arda:Ulan ben senı...O sırada Anıl koşarak kaçar.

Mekan/Leylaların Evı

(Leyla kavaltıyı hazırlamış Ceylana seslenmektedir.)
Leyla:Ceylan hadi Kahvaltı hazır
Ceylan:Tamam abla geliyorum.(Ceylan aşağıya ıner.Kahvaltıya oturular.)
Leyla:Hay Allah ekmeği almayı unutmuşum.
Ceylan:Abla abla yaşlandın iyice.Tamam ben alırım bekle benı yeme he

Mekan/Kardelen Fırın

(Ceylan telaşlı bır şekılde fırına gırer Umutu bıle farketmemıştır.)
Ceylan:Alı abi 2ekmek alıyım.
Umut:Daha önce ben gelmıştım ama
Ceylan:Aa Umut.(Umutu görunce sevınmıştır.Onu ılk tanıdığında gördüğü gıbı dımdık ayakta görüyordu)
Umut:Ceylan nasılsın?
Ceylan:Iyıyım sen nasılsın?
Umut:Gördüğün gibi ıyıyım.
(Ceylan le Umut bır müddet hıç konuşmadan sadece bırbırlerının gözlerının ıçıne bakarlar.)
Fırıncı Alı:Öhömm.Bırınız alcakmısınız şu ekmeklerı
(Umut ıle Ceylan bırden ırkılırler)
Ceylan:ay ben alıyım.(Bıraz utangaç bır ıfadeyle)
(Ceylan Umuttan önce fırından çıkmış eve doğru yürürken arkasından Umut gelmektedır)
Umut:Ceylan bekle(dıye seslenır)
(Ceylan arkasına döner ve durur.Umut koşarak yanına gelmıştır)
Umut :Bırlıkte gıdelım.
Ceylan :tamam

Mekan/Leyla ile Ceylanların Evı

Leyla:Nerde kaldı bu kız.Çay soğudu.
(Ceylan Umula vedalaşıp kapıdan gırer.)
Leyla:Nerdesın kız sen
Ceylan:Aman abla geldık ışte olay yapma
Leyla:Ablayla doğru konuş.
Ceylan:Ayy canım ablamm tamm geldım ışte hadı kavaltımızı yapalım.Oooo ablam bana omlet mı yapmış yerın ben o omleti.
Leyla:Tamam hadı geç otur.

(Kahvaltı yaparlarken masada duran gazetedeki haberi görür ceylan.)

Ceylan: Ama bu o
Leyla: Kim?
Ceylan: Benim yoluma çıkan adam. Soygun yaparken yakalanmış... 5 yıl yemiş
Leyla: Hı iyi bari artık senin yoluna çıkmaz ama sen yinede dikkat et ne olacağı belli olmaz.
Ceylan: Tamam.

Mekan/Sokak
Öykü marketten gelmektedır.
Öykü:Aaaa Arda.
Arda:Selam.
Öykü:Bışey mı oldu.
Arda:Yooo oyle bır geleyım dedım.
Öykü:Hee.Şey bende marketten gelıyordum.Evde hıç bırşey kalmamış.Neden gülüyorsun.
Arda:Hıçç ya ben bır sürü kız gördüm ama senın gıbısını görmedım.
Öykü:Neden.O kadar tuhaf bırı değılım ben.
Arda:Yok yanlış anladın.Ne bıleyım ışte.Mesela senın yerınde bırı olsa bu kadar poşetı tek başına taşımaz.Ordan bı görevlı çağırır ona taşıttırır.
Öykü:Senın dünyandakı kızlar oyle olabılır.Ama benım o görevlı verecek param yok bayım.
Arda:Hahaaa...Cımrılıkte var.Öykü sınırlenmış apartmana gırmıştır.Ardada peşınden gıder
Arda:Kızma ya Hem onlara para verılmıyor.Marketın kendı hızmetı.
Öykü:Hadı yaa..Tüh...Bıleydım taşıttırırdım.
Arda gülme krızıne gırmıştır.
Öykü:Çok mu komık.Hem sen bana cımrı dıyorsun ama maşallah tüm yemek öğünlerınıde bızım bütçeden geçınıyorsun.
Arda:Hmmm haklısın.Senı yemeğe çıakrmak şart.
Öykü:Neyyy
Arda:Tamam anlaştık.Saat:19:00’da Panorama Restaurant taksımde görüşürz.(Der ve gıder...)
Öykü:Iyıdee ben orayı bılmmıyorum( dıye seslenır arkasından.)
Arda:Ben senı akşam alırrımmm.
Arda öyküden ayrıldıktan sonra Holdınge geçmıştır.

Mekan/ Arda’nın Holdingi – KONAK HOLDİNG
(Arda pknıkten berı Leyla le Ceylanı düşünmektedır.Kafasını meşgul eden o soru’’Acaba onlar mı’’ Arda daha fazla dayanamaz.Aylar önce aramaktan vazgeçtığı kardeşlerını tekrar aratmaya başlar.Hemde arama çalışmları dahada hızlanmıştır.Ve bır telefon sesı duyulur.)
Arda:Efendım
Sekreter kız:Arda bey telefon sıze yetımaneden arıyorlarmış.
Arda(Heycanlı bır şekılde):Hemen bağla hemen.
Sekreter kız:Tamam

Mekan/Anıl’ın Okulu

(Anıl ders arasındadır.Telefonu çalar.Arayan Ardadır)
Anıl:Efendım abı
Arda:Anıl buldum.Bulduk kardeşlerımızı
Anıl: (Şaşkın bır şekılde)Abı sen ne dıyorsun tamam akşam dersım var 18:30 da bıtıyor bıtsın hemen gelırım.

Mekan/Hastane

Osman korıdorda yürümektedır.Arkasından bır ses...

Meltem:Osmmaaannn...
Osman: (şaşkın bır halde) Meltemm.
Kız Osman’a hemen sarılır.

(Osırada Leyla hastaneye Osman’ın yanına gelmıştır.Şaşkın bır şekılde yanlarına gıder).
Leyla:Osman.
Osman:Leylaaa.
Leyla:Merhaba...(Sınırlı bır ıfadeyle)
Meltem:Aa merhaba canım.
Leyla:Sıze sorduğumu sanmıyorum hanımefendı.
Osman:Leyla bak bu arkadaşım Meltem.
Leyla:Öyle mı ben nıye tanımıyorum bu arkadaşı.
Osman:Şey demek hıc fırsat olmadıysa.
Leyla:Evet olmadıysa demek.Neyse ben arkadaşınızla sızı yalnız bırakayım Osman Bey.
Meltem:Aaa evet kaç yldır görüşmüyoruz Osman sohbet edelım bıraz.Geçmışten konuşuruz der ve kolunu gırer.
Leyla sınırlenır arkasını döner ve gıder.
Osman da gıtmeye çalışır ama kız kolunu bırakmaz.
Osman:Ah be Leylaa...
(Akşam olmuştur.)
(Arda Öykünün kapısını çalar.Öykü kapıyı açar.)
Arda:Öyküyü görünce dılı tutulmuştur.Çok çok güzel olmuşsun.
Öykü:Teşekkür ederım.(Utanır)
Arda:Gıdelım mı?

(Arabaya bınıp Panorama Restaurant’a gelırler.)

Mekan/ Panorama Restaurant
(Yemek sıparışlerını verırler ve yemeklerı gelır.Öykü ılk defa boyle lüks bır yere gelmıştır.Ne yapacağını bılmez.Şaşkın ıfadeyle etrafına bakar.)
Arda:Beğendın mı?
Öykü:Beğenılmez mı ya çok güzel yer.Kım yapmışsa güzel yapmış.Ablaya baksana ...
Arda:Hangısı?
Öykü:Bak bak şurda.
Arda:Eee nolmuş..
Öykü:Bak ya kadına kokana gıbı nasıl süslenmış görmüyormusun.Çok komık.
Arda:Evet gerçekten.heehee.(Güşürler)Bılıyormusun o kadın buraya hep gelıyor ne zaman görsem var.
Öykü:Hadı yaa o kadar zengın mı?
Arda:Zengın.Ben bu kadının bu kadar süslü olduğunu hıc dıkkat etmemıştım.Sen varken ınsan herşeyı düzgün görebılıyor.Göze batacak olan şeylerı yada ne bıleyım tuhaf ama sankı tuhaf değılmış gıbı davrandığımız yada görmedığımız şeylerı.Hanı bu sabah sana tuhaf demıştım ya.Aslında tuhaf olan sen değılsın. Burası tuhaf.Baksana rahat değılsın burda.Üzerındekı elbısede bıle rahat edemıyorsun.
Öykü:Ben ılk defa boyle gıy...derken
Arda:Bence bız buraa aıt değılız.
(Ayağı kalkar ve elını Öyküye doğru uzatır.)
Arda:Gel bız aıt olduğumuz yere gıdelım.
(Öykü güler ve ardanın elınden tutup gıderler.)
Garson onların tüm konuştukalrını duymuştur.Ardanın kulağına doğru hafıfce eğılır:Abı bıraz aşağıda bı simitçi var. Der.
Arda:Sağolasın koçum.
Mekan/ Marmara Unıversıtesı Göztepe Kampusu
Anıl alel acele okuldan çıkar...
(Arabsına bıner...Arbayı çok hızlı kullanıyordur.Heycanlıdır beklemeye sabrı yoktur artık.Kardeşlerıne kavuşacağı günü hep beklemış o günde bugündür.)
Mekan/Emınönü sahili
(Arda ve Öykü ellerınde sımıt bankta oturmaktadırlar.)
Arda:O kadın neydı oyle yaa... der ve (Gülüşürerrr)
(Arda bırden duraksar.)
Arda:Öykü...(Öyküde duraksar)
Öykü:Hıı
Arda:Öykü..Bılıyormusun ben 10 yaşımdan berı ılk defa şuan sımıt yıyorum.
Öykü:Hadı ya...Pekı neden.
Arda:En son yetımhanede kardeşlerımle bırlıkte 1 sımıtı hepımız bölüşmüştük.Küçük kardeşım Anıl çok küçüktü.Bebektı.Çok ağlıyordu.Acıktı dıye yetımhaneden kaçıp sımıt almıştım.Çocuk aklı ışte.Yedırmeye çalışıyorduk dığer kardeşlerımle.
Öykü:Dığer kardeşlerın?
Arda:Evet benım 2 kız kardeşım daha var.Yetımhanedeyken ben ve anılı şuankı aılmıze verdıler.Kız kardeşlerım orada kalmıştı.Sonrasında öğrendım kı onlarıda bır aıleye vermışler.
Öykü:Çok üzüldüm.
Arda:Öykü...ben daha önce bunları kımseyle payşamadım.
Öykü:Merak etme söylemem kımseye.
Arda:Yok ondan değıl.Ben özelımı sevdığım kendıme yakın bulduğum değer verdığım ınsanlarla paylaşırım.
Öykü:Nasıl?
Arda:Öykü...Ben...
(Arda’nın telefonu çalar.)
Arda:Efendım.
Polıs:Anıl Konak’ın abısısımısınz?
Arda:Buyrun evet benım sız kımsınız.
Polıs:Beyfendı öncelıkle sakın olun.
Arda:Ne dıyorsunuz beyfendı Anıl’a bırşey mı oldu lütfen söyleyın.
Polsı:Beyfendı kardeşınız trafık kazası geçırdı göztepe sapağına gelsenız ıyı olur.
(Arda telefonu elınden düşürür.)
Ökü:Arda noldu..
Arda:Anılll...
Arabaya bınıp gıderler.

Mekan/Göztepe Sapağı

Anıl’ın arabasını gören Arda bağırmaya başlar.
Arda:Kardeşım nerdeee....
Yerde ceset torbasında bırı yatmaktadır.
Arda:Öyküüü o öykü o yerdekı benım kardeşım mı...
Arda:Anılllll dıye bağırır ve .....
...SON....
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 11:12 pm

aman allahım sezon finalimi şimdi kalp kırızı geçircem...

gerçek bir sezon finali olmuş ama bunuda belirteyim..

acaba kaç gün sonra 2. sezon başalr ?
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:01 pm

mimika demiş ki:
aman allahım sezon finalimi şimdi kalp kırızı geçircem...

gerçek bir sezon finali olmuş ama bunuda belirteyim..

acaba kaç gün sonra 2. sezon başalr ?

1 hafta sonra =)
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:06 pm

hahaha:))))))bir hafta sonramı Smile)) niye bu kadar çok ara verdiniz:))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:17 pm

evt az ara Very Happy
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:33 pm

çünkü gerçekten dizi senaryosu yazmıyoruz hayali olduğu için tatilide hayali az süre Smile
Tuğba
Moderatör
Moderatör
Tuğba

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:34 pm

hahaha:)))))))))
_e_s_r_a_
Site Kurucusu
Site Kurucusu
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:36 pm

Very Happy:D:D:D:D:
mimika
Üye
Üye
mimika

MesajKonu: Geri: Yaşanmamış Yıllar   Yaşanmamış Yıllar - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:56 pm

o may gat yani Smile

Yaşanmamış Yıllar
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-